Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 26. 2. 2016 14:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Numerologie

Dorka napsal(a):

Za sebe na tohle vsecko nemuzu rict nic jineho, nez NA TOHLE POZOR!!! Veliky! To neni Boží...
Jako v oblibenem filmu Duch. Neni nerealny, ale co se v nem deje (a autor ztvarnil), neni dilo Bozi... To UMI "ten druhy", zvlada to lehce, a uspesne oblbne spoustu uprimnych lidi, ktere ziska na svoji stranu...
Taky me dostal, v dobe meho "hledani", kdyz jsem si mooooc prala setkat se s mym zemrelym tatou...
Kdyz ta potreba gradovala a ja nevedela kudy kam, studovala Moodyho a jine podobne filozofie, inklinovala k cerne magii a byla ochotna obetovat cokoliv za setkani s nim (tatou) KDEKOLIV... On prisel.
Nejdriv mi teta rikala, ze v kostele, kam chodi zpivat, vidi porad jeho oci. Pote, kdy ja jsem ji rekla, at ho posle taky za mnou, jsem ho JASNE CITILA, jak je vedle mne v uzke chodbicce bytu, kde jsem bydlela...

Nie je to Božie, ale nie je to ani ten druhý, podža mňa - je to proste energia tej bytosti, ktorá prišla o telo. Keď to bola zlá bytos (a protivník), je aj duch zlý - ale ak to bola dobrá a spriaznená bytos, tak je aj duch takpovediac spriaznený. Blbé je, keď NEVIEŠ, čí že to vlastne je duch.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#77 26. 2. 2016 14:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Numerologie

Dorka napsal(a):

Pokracovani:
Stalo se,jo.
Az jsem sla nuz zapichnout do toho posledniho rohu, opiraje se o ty papndeklove dvere zachodove bunky, tak ac byly zavrene, povolily, a dovnitr vnikl prouzek svetla...
Ja Pravdu o Bohu tehdy vazne neznala (a jeste dlooouho pote taky ne), ale tehdy jsem JASNE citila, ze TUDY A TADY   N E  !!!

Tak zasa čiernu mágiu by som nepoužívala na nikoho a na nič... vo vlastnom záujme, aj v záujme toho ducha, ktorému sa proste nemusí chcie. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#78 26. 2. 2016 17:26

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: Numerologie

eremuruss napsal(a):

luděk napsal(a):

eva4444 napsal(a):

Ještě k té numerologii, tak manžel zrovna tu mřížku měl celkem pěknou, to jenom já mám tu rovinu s chybějícími čísly 4-5-6, takže v numerologii asi odpověď fakt těžko najdu.

Už jsem četla i o okultismu a doufala, že uvidím znamení, že je manžel s námi, kde nic, tu nic, ani sny, vůbec nic.

Možná by se mi žilo líp, kdybych byla křesanka věřící v božské dobro. Jenže jsem skeptik a připadá mi, že jsme jako rybičky v akvárku, pokusné myšky, pro nějakého boha, na kterého se momentálně zlobím.

Určitou naději snad dávají knihy Moodyho, Život po životě.

okultismu se vyhni širokým obloukem !!!

znova napovím, milosti boží dosáhnou ti čístého srdce ( nebo oni uzří boha)
zklidňuj své rozbouřené emoce a naplň je opět láskou .  manžel nemůže přijít shora za tebou, protože na to nemá právo. ale ty s čistým srdcem a myšlenkami můžeš za ním v duchu nahoru. to je povoleno i za tvého žívota by jen nakrátko . no a až přijde tvůj "čas" tak se potkáte , budete zase spolu. hjartagloria ,

Ludku,jak tohle muzes rict SETKATE SE SPOLU vzdyd nikdo na svete s tech zijicich nemuze vedet co bude potom.Jsou to jen domnenky a fantazirovani.To co opravdu bude.....budes vedet,az navzdy odejdes nikdy driv.Vis i knez pri svem kazani rekl,ze nikdo nevi co bude potom, nic nevnucoval ani nefantaziroval jsou to vsechno jen domnenky

mužu. z praxe své   i jiných .  ber to tak, že existují lidé, kteří ví, co je za " oponou".


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#79 26. 2. 2016 17:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Numerologie

Dorka napsal(a):

Za sebe na tohle vsecko nemuzu rict nic jineho, nez NA TOHLE POZOR!!! Veliky! To neni Boží......

Na co, Viki? Na rusálky? va Ale ty jsou rozhodně boží stvoření - proč by nebyly?
I když já jsem názoru, že bůh (velký duch v mém pojetí, případně matka duší) je prostě všechno.
Zahrnuje všechno - obsahuje všechno - a všechno obsahuje a zahrnuje jej. Tak nebo tak.
Ta tvoje potvora v rožku možná byla jen neuspořádaný, nespokojený chumel energie, který kdysi býval čímsi lepším a neví čím....anebo ani ne a je to jen syrová energie. Nepříjemné, někdy i nebezpečné - ale je to přirozená součást mnohovesmíru.
Kamarádka to měla (taky v temném rožku) a jeden šikula to usměrnil a odvedl pryč a jiná kamarádka bydlí na místě, kde jsou dost chaotické a nepříjemné energie od podloží, umocněné tím, že se tam pohřbívali nežádoucí. Ona je silná osoba, ale čas od času to musí ukáznit taky. Vysolí, vykouří a podobně.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#80 26. 2. 2016 19:06

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Numerologie

Ne, Lupi, Bůh nezahrnuje zlo. To si ošetřuje ten druhy. A ten jooo umí na sebe vzít sladouckou podobu kohokoliv, čehokoliv, jak je libo...
Asi tak: když nožem kraji kuchařka maso pro strávníky, je ona i nůž Božím dílem. Když nůž použije vrah na zabití souseda, oba (člověk i nůž) jsou nástrojem toho druhého...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#81 26. 2. 2016 19:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Numerologie

I ve snu Judy - ale to zažila dcera.

Myslíš Lupi, že by toto mohlo být ono?

Krátce po smrti taky jsem spala a zdálo se mi, že spím - bylo to v baráčku, kde jsme bydleli v mém dětství. Něco mě vzbudilo (ve snu), tak jsem otevřela oči - u postele stál taka a moc hezky se usmíval (to on moc nedělal). Já se ho ptala - tati, co tady děláš, vždy tys umřel? On jenom lehce zakrouti hlavou jako že ne a pořád se při tom usmíval. Pak jsem se asi vzbudila. Bylo to hodně živé. Žádné poselství, nic mi neřekl, ale vypadal hrozně klidně a spokojeně, smířeně a to mě potěšilo.....

A mojí mamince, které se sny prakticky nezdají, přišel do kuchyně, stál mezi futrama, ale byla vidět jen spodní polovina těla, horní se jakoby rozplývala, výrazné byly ruce (o těch se mamce občas zdává, jsou pro ni asi nějak důležité). A řekl jí - neboj se, já vás budu chránit.

Je to možné, že to bylo ono nebo to bylo jen naše naše smrtí rozjitřené nitro, které se s touto situací vypořádalo pomocí těchto "uklidńujících snů?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#82 26. 2. 2016 19:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Numerologie

Ten druhý........myslíš padlého anděla satanáše? wink
Ne, Viki. V mém pojetí je bůh shrnutím všeho, co jest. A když říkám všeho, myslím všeho. Nemyslím si, že bůh je něco, co tak nějak obhospodařuje libovolnou půlku vesmíru - a už viditelného, nebo ne.
To mi prostě nejde, takhle si to představit.
Navíc půlku tak nějak vágně definovanou, jednou větší, pak menší......jsem toho názoru, že se vyvíjí a někam směřuje i vesmír a tudíž i bůh a božství jako takové.
A my se můžeme rozhodnout, jestli půjdeme s tím vývojem - anebo proti němu. A souhlasím ovšem s tím, že jít  proti  není dobré a může se nám to jevit, jako ďábel smile
Ale na satanáše jako bytost se mi opravdu nepodaří věřit - nehledě k tomu, že pokud se tím zabývᚠnějak důkladněji zjistíš, že je to něco, jako obětní beránek - házejí se na něj všechny hříchy tohoto světa. A jsi kruhem na začátku....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#83 26. 2. 2016 19:25

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Numerologie

Judyna napsal(a):

I ve snu Judy - ale to zažila dcera.

Myslíš Lupi, že by toto mohlo být ono?

Krátce po smrti taky jsem spala a zdálo se mi, že spím - bylo to v baráčku, kde jsme bydleli v mém dětství. Něco mě vzbudilo (ve snu), tak jsem otevřela oči - u postele stál taka a moc hezky se usmíval (to on moc nedělal). Já se ho ptala - tati, co tady děláš, vždy tys umřel? On jenom lehce zakrouti hlavou jako že ne a pořád se při tom usmíval. Pak jsem se asi vzbudila. Bylo to hodně živé. Žádné poselství, nic mi neřekl, ale vypadal hrozně klidně a spokojeně, smířeně a to mě potěšilo.....

No teda! Až se mi zježila srst, Judy. Protože úplně přesně tohle se stalo mojí dceři, asi 14 dní potom, co se nám zabil kamarád. Byl to dobrý a milovaný kamarád a ona měla navlas stejný sen - až na odpověď. Ona se ho v tom snu zeptala přesně tak, jako ty tatínka a on jí odpověděl - já vím, jen jsem se přišel rozloučit.
Těmhle snům, ve kterých se jakoby vzbudíš, se říká lucidní - někdy mají několik vrstev - a všeobecně, pokud vím, se jim přikládá zvláštní význam.
Dcera taky říkala, že to bylo hodně živé, že kamarád vypadal klidně a smířeně - jen tam to bylo trochu posmutnělé. Snad, že se zabil a mladej (nedožil se padesátky.)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#84 26. 2. 2016 20:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Numerologie

A jo. No to jsou věci.
Děkuju.

A ten mamčin sen?
Víš, jí se jednou i stalo, že ji jakési ruce zvedly z postele - asi prý ruce její maminky a dostala rázný a jasný příkaz - hned vstaň z postele, nelež!. Ona tedy vstala - už doopravdy, hodně se jí motala hlava, tak asi hodinku chodila po bytě, vzala si aspirin a pak se jí udělalo dobře. Je možné, že udělala dobře, že poslechla.....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#85 26. 2. 2016 20:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Numerologie

eva4444 napsal(a):

Kdysi jsem měla zvláštní příhodu, kdy jsem byla přesvědčená, že mi mrtvá babička pomohla a jak jsem na to pomyslela, tak v ten moment spadl těžký obraz dědictví po ní ze zdi (což nikdy předtím ani potom neprovedl.) A taky jsem jednou viděla snad ducha dítěte v našem domě a nebo se mi to zdálo (neb to bylo hned po probuzení a dítko duch sedělo na mé posteli a dívalo se na mě). Tak proto jsem doufala, že manžel alespoň nějak přijde min. do snu a kde nic tu nic.
A v naší ložnici viděla kamarádka moje jogínka nějaké skřítky a totéž jednou můj synek, i ho nakreslil, brrr, tak takový potvory bych spíš z baráku nejradši vyhnala.

Děti ale prý mají zvláštní schopnosti, třeba tam opravdu je a třeba je hodný. Je klidně možné, že Tvého manžela "uvidí" on. Já teda na tyhle věci fakt nejsem, ale bavila jsem se s jednou slečnou, která mi říkala, že když byla malá, mrtvé viděla běžně. V dospívání to přešlo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#86 26. 2. 2016 21:13

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Numerologie

lupina montana napsal(a):

Judyna napsal(a):

I ve snu Judy - ale to zažila dcera.

Myslíš Lupi, že by toto mohlo být ono?

Krátce po smrti taky jsem spala a zdálo se mi, že spím - bylo to v baráčku, kde jsme bydleli v mém dětství. Něco mě vzbudilo (ve snu), tak jsem otevřela oči - u postele stál taka a moc hezky se usmíval (to on moc nedělal). Já se ho ptala - tati, co tady děláš, vždy tys umřel? On jenom lehce zakrouti hlavou jako že ne a pořád se při tom usmíval. Pak jsem se asi vzbudila. Bylo to hodně živé. Žádné poselství, nic mi neřekl, ale vypadal hrozně klidně a spokojeně, smířeně a to mě potěšilo.....

No teda! Až se mi zježila srst, Judy. Protože úplně přesně tohle se stalo mojí dceři, asi 14 dní potom, co se nám zabil kamarád. Byl to dobrý a milovaný kamarád a ona měla navlas stejný sen - až na odpověď. Ona se ho v tom snu zeptala přesně tak, jako ty tatínka a on jí odpověděl - já vím, jen jsem se přišel rozloučit.
Těmhle snům, ve kterých se jakoby vzbudíš, se říká lucidní - někdy mají několik vrstev - a všeobecně, pokud vím, se jim přikládá zvláštní význam.
Dcera taky říkala, že to bylo hodně živé, že kamarád vypadal klidně a smířeně - jen tam to bylo trochu posmutnělé. Snad, že se zabil a mladej (nedožil se padesátky.)

Ufff........stalo se mi to samé! Zanedlouho po smrti mého tatínka jsem měla velice živý sen......taka se najednou objevil u nás, sedl si na stejné místo jako obvykle a já mu říkám - vždy ty jsi přece umřel.......a on říká -  to není problém, my sem můžeme přijít, kdykoliv chceme........já na to: no to je ale skvělé, vždy to tu můžeš být pořád s náma, to se vlastně nic nezměnilo. Pak ještě řekl - zajdi k mamce a přines nějaké oblečení.........a potom se ty dva světy začaly jakoby oddělovat a já jsem se hrozně snažila "udržet" tady tu jinou dimenzi, ale pomalu bledla.......jsou to už desetiletí, ale pořád si pamatuju ten pocit obrovského štěstí a úlevy, který mě zaplavil.....byla jsem v jakémsi polospánku a tekly mi slzy.

Bylo to pro mě něco naprosto výjimečného, protože spím hrozně tvrdě a sny si nepamatuju. Vysvětluju si to tak, že se mi prostě zdálo něco, co jsem si hrozně moc přála...

Není tady

 

#87 26. 2. 2016 21:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Numerologie

Ano. Nekteri lidi, zvlaste deti, jsou v tomhle vnimavejsi, citlivejsi. Pak je dulezite rozlisit, od koho ony "zahrobni ci snove" informace pochazi...  Vpodstate je to velmi jednoduche: Staci se velmi soustredit na pocity, kt.toto zjeveni provazi - kdyz jsou prijemne, uklidnujici, ja jim rikam "vatičkové", tak je to ok, to andělé. Ale jak se tam vyskytne jakakoliv pochybnost, zakolisani, neprijemny pocit, váhání, strach... tak ZAHNAT, i jen pomysleni na to.
Buh totiz nikdy cloveku neposkytuje rady, po splneni kterych by se citil spatne a necitil ulevu. Jo, reseni nejakych slozitych zalezitosti muze byt bolave... Ale VZDYCKY NUTNE NASLEDUJE ULEVA, pochopeni, rozuzleni situace a z toho dal plynouci klid a mir v dusi...

Upravil(a) Dorka (26. 2. 2016 21:21)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#88 26. 2. 2016 21:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Numerologie

Judyna napsal(a):

Děti ale prý mají zvláštní schopnosti...... bavila jsem se s jednou slečnou, která mi říkala, že když byla malá, mrtvé viděla běžně. V dospívání to přešlo.

To je pravda a je to zvláštní - děti zhruba ve věku mojí starší dcery (polovina až konec sedmdesátých let) jevily běžně předvídací schopnosti. Už mě to ani nepřekvapovalo, když jsem slyšela třeba "nepředjížděj ho, on bude odbočovat", nebo "kdes byla teto? Čekal jsem, že tě potkám ve městě vemeš mi ty vody" coollol Do města jsem jela zcela náhodně...něco mi došlo.
A to bylo furt. Dokonce mi i dcera říkala, že musí udržet jistý duševní stav - nečekat, ale předpokládat - přesně, jak je to třeba u vosení.
Po pubertě je to přešlo a dneska už nad tím kroutí hlavou a věří mi to jen zdráhavě a jen proto, že jsem to já.
Děcka kolem mladší (osmdesátky) nic takového nejevily.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#89 26. 2. 2016 21:46

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Numerologie

Dorka napsal(a):

Ano. Nekteri lidi, zvlaste deti, jsou v tomhle vnimavejsi, citlivejsi. Pak je dulezite rozlisit, od koho ony "zahrobni ci snove" informace pochazi...  Vpodstate je to velmi jednoduche: Staci se velmi soustredit na pocity, kt.toto zjeveni provazi - kdyz jsou prijemne, uklidnujici, ja jim rikam "vatičkové", tak je to ok, to andělé. Ale jak se tam vyskytne jakakoliv pochybnost, zakolisani, neprijemny pocit, váhání, strach... tak ZAHNAT, i jen pomysleni na to.
Buh totiz nikdy cloveku neposkytuje rady, po splneni kterych by se citil spatne a necitil ulevu. Jo, reseni nejakych slozitych zalezitosti muze byt bolave... Ale VZDYCKY NUTNE NASLEDUJE ULEVA, pochopeni, rozuzleni situace a z toho dal plynouci klid a mir v dusi...

Ale ono to není pokaždé o nějakém řešení, Viki. Zrovna ten nᚠkamarád třeba - tam jsme fakt nikdo neměli potřebu nic řešit. Možná jeho žena, to jsem se jí nikdy neptala.
Souhlasím s tím, že lucidní sny, které vyvolávají strach, nejsou dobré; jen bych nebyla tak striktní s tou úlevou - u nás to třeba byl takový něžný smutek, smíšený se smíchem. Úlevy nebylo třeba.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#90 26. 2. 2016 21:55

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Numerologie

Já k tomuto tedy nemám žádné předpoklady, nikdy jsem neměla, jsem docela tvrdý realista........tohle byla jediná vyjímka.

Není tady

 

#91 26. 2. 2016 23:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Numerologie

mia napsal(a):

Já k tomuto tedy nemám žádné předpoklady, nikdy jsem neměla, jsem docela tvrdý realista........tohle byla jediná vyjímka.

Mio, i já se považuju za realistu, i když... (právě to "i když" si tam nechávám smile ). Vše se snažím rozumově vysvětlit, proto i Lupiny jsem se ptala, jestli to nemohlo být jen takové rozjitření symslů. Ale když tady čtu, že malá Lupina, Ty i já jsme měly vpodstatě stejný zážitek a co hlavně - kladly jsem ve snu úplně stejnou otázku va...No to je fakt zajímavé. A my dvě jsme vlastně dostaly i stejnou odpověď, i když já jen beze slov. Když mně taka i později chodil do snů, vždy mlčel a byl jakoby nezúčastněný pozorovatel bez jakéhokoliv vlivu na "děj". Ale jednou jsem byla ve snu v samošce - potkala jsem ho tam a byla jsem si přitom vědoma toho, že je mrtvý. Byla jsem i v tom snu moc ráda, že ho vidím, šla jsem za ním a on ke mně poprvé promluvil - že mi chce něco říct, ale a s ním jdu o kousek dál....no a já se probudila grater


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#92 26. 2. 2016 23:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Numerologie

lupina montana napsal(a):

Judyna napsal(a):

Děti ale prý mají zvláštní schopnosti...... bavila jsem se s jednou slečnou, která mi říkala, že když byla malá, mrtvé viděla běžně. V dospívání to přešlo.

To je pravda a je to zvláštní - děti zhruba ve věku mojí starší dcery (polovina až konec sedmdesátých let) jevily běžně předvídací schopnosti. Už mě to ani nepřekvapovalo, když jsem slyšela třeba "nepředjížděj ho, on bude odbočovat", nebo "kdes byla teto? Čekal jsem, že tě potkám ve městě vemeš mi ty vody" coollol Do města jsem jela zcela náhodně...něco mi došlo.
A to bylo furt. Dokonce mi i dcera říkala, že musí udržet jistý duševní stav - nečekat, ale předpokládat - přesně, jak je to třeba u vosení.
Po pubertě je to přešlo a dneska už nad tím kroutí hlavou a věří mi to jen zdráhavě a jen proto, že jsem to já.
Děcka kolem mladší (osmdesátky) nic takového nejevily.

Lupi, co je to "vosení" ?
Ta moje slečna se narodila v roce zhruba 1996. Měli to prý dost v rodině. Zpočátku se těch lidí prý i hodně bála. Ona je viděla i v bdělém stavu. Ŕíkala mi, že i její malá neteř hodně plakala, že viděla v místnosti sedět nějakou paní. Ukazovali jí fotky a byla to jedna už dříve zemřelá příbuzná.....
Já si z dětství pamatuju na takové jakoby strašidýlko, vím, kde bydlelo, ale ne jak vypadalo,říkala jsem mu Kukulúny - to jsem asi někde slyšela ten název(beztak od našich) a celé jsem si to asi tenkrát vymyslela.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#93 27. 2. 2016 10:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Numerologie

Souhlasím s tím, že lucidní sny, které vyvolávají strach, nejsou dobré
Zase to nemusí striktně platit vždycky... mᚠsituace, kdy "jemnější prostředky" nezabírají, nejsou registrovaný a podobně. Když slepáka "nerozeženeš" ledováním, nastupuje skalpel...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#94 27. 2. 2016 12:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Numerologie

Judyna napsal(a):

mia napsal(a):

Já k tomuto tedy nemám žádné předpoklady, nikdy jsem neměla, jsem docela tvrdý realista........tohle byla jediná vyjímka.

Mio, i já se považuju za realistu

Já rozhodně též Judy - možná mám jen širší pojem slova realita smile Za realistu považuju člověka, který prostě počítá s tím, co je a ztoho vychází a s tím pracuje - a to může být nakonec leccos.
A když něco, vždycky si vzpomenu na tu písničku z A žijí duchové: "Vědecky vzato, Bílá paní neexistuje!" "Ale - co když tu je?va" lol
Tak nějak to chodí.
Vosení je prosba k univerzu/vysokým silám. Vesmírný Objednávkový Servis, neboli VOS cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#95 27. 2. 2016 12:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Numerologie

helena napsal(a):

Souhlasím s tím, že lucidní sny, které vyvolávají strach, nejsou dobré
Zase to nemusí striktně platit vždycky... mᚠsituace, kdy "jemnější prostředky" nezabírají, nejsou registrovaný a podobně. Když slepáka "nerozeženeš" ledováním, nastupuje skalpel...

To rozhodně, jen by snad neměly být lucidní - za sebe můžu potvrdit, lucidní jsem měla vždycky víceméně informační. Normální ovšem někdy byly přímo můry - člověčice někdy bývá natvrdlá, to je pravda lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#96 27. 2. 2016 14:01

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Numerologie

Judyna napsal(a):

mia napsal(a):

Já k tomuto tedy nemám žádné předpoklady, nikdy jsem neměla, jsem docela tvrdý realista........tohle byla jediná vyjímka.

Mio, i já se považuju za realistu, i když... (právě to "i když" si tam nechávám smile ). Vše se snažím rozumově vysvětlit, proto i Lupiny jsem se ptala, jestli to nemohlo být jen takové rozjitření symslů. Ale když tady čtu, že malá Lupina, Ty i já jsme měly vpodstatě stejný zážitek a co hlavně - kladly jsem ve snu úplně stejnou otázku va...No to je fakt zajímavé. A my dvě jsme vlastně dostaly i stejnou odpověď, i když já jen beze slov. Když mně taka i později chodil do snů, vždy mlčel a byl jakoby nezúčastněný pozorovatel bez jakéhokoliv vlivu na "děj". Ale jednou jsem byla ve snu v samošce - potkala jsem ho tam a byla jsem si přitom vědoma toho, že je mrtvý. Byla jsem i v tom snu moc ráda, že ho vidím, šla jsem za ním a on ke mně poprvé promluvil - že mi chce něco říct, ale a s ním jdu o kousek dál....no a já se probudila grater

No já si tam to "i když".... vlastně taky nechávám.......
Ten můj sen se tvářil jako naprostá realita, docela věcná debata to byla, k tomu ta zmínka o tom oblečení, to jsem si pak řekla, jak jsem se probrala, že vlastně přání je otcem myšlenky.....
Ale byla jsem z toho teda otřesená ještě hodně dlouho....a snad jsem tomu i nějakou dobu tak napůl věřila.
A to se stalo ještě i cosi na pohřbu.......což jsem si já taky celkem racionálně vysvětlila, ale můj muž i někteří další jsou dodnes přesvědčení, že to nebylo jen tak...

Není tady

 

#97 27. 2. 2016 14:05

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Numerologie

"Já si z dětství pamatuju na takové jakoby strašidýlko, vím, kde bydlelo, ale ne jak vypadalo,říkala jsem mu Kukulúny "

Kukuluny je strašidýlko z písničky, taky si na ně pamatuju - Kukuluny, Kukuluny, naše strašidýlko Kukuklůůůůůůny.........tak nějak to bylo:lol:

Není tady

 

#98 27. 2. 2016 16:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Numerologie

Když mi umřela máma, tak se mi pak v noci zdál nádherný sen. Setkaly jsme se spolu v lese, všude tekly potůčky s křišálově čistou vodou, všechno bylo prosvětlený sluncem. Ona měla na sobě dlouhý bílý splývavý šaty, byla o něco mladší, měla delší vlnitý černý vlasy. Objímaly jsme se a ona mě přesvědčovala, že neumřela, že to není pravda, že tu bude pořád... Úleva, pocit štěstí...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#99 27. 2. 2016 21:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Numerologie

Jo, to asi andele ti poskytli ulevu od bolestive ztraty...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#100 27. 2. 2016 22:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Numerologie

lupina montana napsal(a):

Judyna napsal(a):

Děti ale prý mají zvláštní schopnosti...... bavila jsem se s jednou slečnou, která mi říkala, že když byla malá, mrtvé viděla běžně. V dospívání to přešlo.

To je pravda a je to zvláštní - děti zhruba ve věku mojí starší dcery (polovina až konec sedmdesátých let) jevily běžně předvídací schopnosti. Už mě to ani nepřekvapovalo, když jsem slyšela třeba "nepředjížděj ho, on bude odbočovat", nebo "kdes byla teto? Čekal jsem, že tě potkám ve městě vemeš mi ty vody" coollol Do města jsem jela zcela náhodně...něco mi došlo.
A to bylo furt. Dokonce mi i dcera říkala, že musí udržet jistý duševní stav - nečekat, ale předpokládat - přesně, jak je to třeba u vosení.
Po pubertě je to přešlo a dneska už nad tím kroutí hlavou a věří mi to jen zdráhavě a jen proto, že jsem to já.
Děcka kolem mladší (osmdesátky) nic takového nejevily.

Moja neter (teraz 12-ročná) to mala ako diea, dokonca ako trojročná zahlásila také veci ako "Britka je chorá a až zomrie, budeme smutní..." - nikto jej nepovedal, že môj pes je chorý a že veterinár nám pár dní predtým povedal, že je to neliečitežné (ale teda, ešte chvížu žila, bola to taká skôr líživá neliečitežná choroba), ako aj pár ďalších vecí. Myslím, že tak okolo desiatioch rokov ju to začalo prechádza...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů