Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 6. 9. 2006 9:09

Krista
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 23

Re: Kolegyni haraší...

Fatimo nevěř tomu že to bylo naposled  dumbom
Zase příjde, a zase tě bude oplácávat. Je to typ člověka, kterému nic nedochází. Musíš ji to říct do očí, a pokud jí to nechceš říct sama mezi čtyřma očima, tak to klidně řekni před ostatními, možná to bude pro tebe jednodušší. Řekni jí, že ti to není příjemné, každý soudný člověk to musí pochopit.
Jinak si pod halenku nalep ježka, třeba už víckrát nepříjde   lol

Není tady

 

#52 6. 9. 2006 10:23

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Kolegyni haraší...

Ferda napsal(a):

no to je situace pro me..ja bych si to poradne uzila..ehhe ...
no jdi do toho....je to neco co udelat muzes...a jak s oblibou rikam
"nestezuj si,je to neco co muzes zmenit a nic pro to nedelas"..to muj manza slysi denne hehe a dnes i ty
to zvladnes!!!! VIM TO

Dík za podporu tummenupp jdu si namazat svaly styrka

Není tady

 

#53 6. 9. 2006 22:39

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Kolegyni haraší...

tak povidej..zvladlas to?big_smile
doufejme!!! smile vzdyt jde prece o Tebe...ne o kolegyni!

Není tady

 

#54 7. 9. 2006 6:20

x256987
Host

Re: Kolegyni haraší...

Ferda napsal(a):

tak povidej..zvladlas to?big_smile
doufejme!!! smile vzdyt jde prece o Tebe...ne o kolegyni!

Ferdo, tys změnila avatar, žejo? Gratuluju k pět dnům nekouření a držím pěsti, aby ti vůle vydržela!

Fatimo, ty na to máš! big_smile styrka big_smile

 

#55 7. 9. 2006 14:38

Krista
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 23

Re: Kolegyni haraší...

Tak kolegyně Fatimu uhladila godlike
nebo ji snad Fatima dala na budku dumbom

Není tady

 

#56 7. 9. 2006 14:40

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Kolegyni haraší...

bohuzel zmenila....par lidi..dle meho nazoru ...na me vyjelo .... kvuli necemu ,co me vubec nenapadlo kdyz jsem si ten starej avatar davala..a to tim,ze to nekomu muze delat tak spatne...no budiz.....prasatko..s tim aspon ladim..jinak dikec k gratulacim smilesmile
Tak Fatimo??Dej nam vedet jak vse vypada..jsme baby zvedave big_smile

Není tady

 

#57 7. 9. 2006 14:40

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Kolegyni haraší...

doufejme ze ta budka  wink

Není tady

 

#58 7. 9. 2006 14:46

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Kolegyni haraší...

FATIMÓÓÓÓ, jsi OK ??????yikes yikes yikes yikes Čekáme!!!


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#59 7. 9. 2006 15:01

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Kolegyni haraší...

Ferda napsal(a):

bohuzel zmenila....par lidi..dle meho nazoru ...na me vyjelo .... kvuli necemu ,co me vubec nenapadlo kdyz jsem si ten starej avatar davala..a to tim,ze to nekomu muze delat tak spatne...no budiz.....prasatko..s tim aspon ladim..jinak dikec k gratulacim smilesmile
Tak Fatimo??Dej nam vedet jak vse vypada..jsme baby zvedave big_smile

Ferdo, já jsem sice "nevyjela", to je každého věc, a tam má co chce, ale můžu ti říct, že jsem móóóóóóóóc ráda, že tam už nemᚠtoho po*ného pavúčika smile

Není tady

 

#60 7. 9. 2006 15:08

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Kolegyni haraší...

Pardóón děvčata, když ono není o čem referovat. Prostě já jsem se neodholala o tom mluvit, no... včerejěí silácké řeči mně přešly. Nicméně se s kolegyní nebavím - nějak nemám chu usch - ona se snaží komunikovat, občas se "lepí", ale myslím, že jí to přestává bavit a brzo mezi námi zavládne čistě profesionální vztah cool
No jo, asi jsem vás holky zklamala... rodna dumbom Ale moc díky za podporu par
Ferdo - pavouček byl náhodou super rock ale prasátko taky není špatné rock

Není tady

 

#61 7. 9. 2006 15:19

muzzle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 43

Re: Kolegyni haraší...

Taky me napadlo, ze se ti treba tym dotykanim snazi dat najevo svou nadrazenost. Nekde jsem to cetla. Me takhle oplacaval smradlavy kolega:usch: Docela jsem z toho mela nervy a ani se mi nechtelo do prace. Potom ho preradili na jinou praci, tak se skoro nevidame. No delal to vsem zenskym ve firme. A nikdo mu taky nerekl, ze je to neprijemne.

Není tady

 

#62 7. 9. 2006 15:24

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Kolegyni haraší...

muzzle napsal(a):

Taky me napadlo, ze se ti treba tym dotykanim snazi dat najevo svou nadrazenost. Nekde jsem to cetla. Me takhle oplacaval smradlavy kolega:usch: Docela jsem z toho mela nervy a ani se mi nechtelo do prace. Potom ho preradili na jinou praci, tak se skoro nevidame. No delal to vsem zenskym ve firme. A nikdo mu taky nerekl, ze je to neprijemne.

no jo, prostě není nad mezilidské vztahy na pracovišti, že? big_smile

Není tady

 

#63 7. 9. 2006 15:32

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Kolegyni haraší...

jmeno zminovat nebudu...od jedne osubky jsem to ja osobne brala jako utok..a to k veci o ktere by me nikdy nenapadlo ze by nekomu tak mohla vadit..dalo se to rict i jinak..to je jedno..pokud toho pavouka chtit budu tak si ho tam dam a ptat se nebudu

janica napsal(a):

Ferda napsal(a):

bohuzel zmenila....par lidi..dle meho nazoru ...na me vyjelo .... kvuli necemu ,co me vubec nenapadlo kdyz jsem si ten starej avatar davala..a to tim,ze to nekomu muze delat tak spatne...no budiz.....prasatko..s tim aspon ladim..jinak dikec k gratulacim smilesmile
Tak Fatimo??Dej nam vedet jak vse vypada..jsme baby zvedave big_smile

Ferdo, já jsem sice "nevyjela", to je každého věc, a tam má co chce, ale můžu ti říct, že jsem móóóóóóóóc ráda, že tam už nemᚠtoho po*ného pavúčika smile

Není tady

 

#64 7. 9. 2006 15:35

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Kolegyni haraší...

dik Fatimo....uz mam i naladu se na Babinet vy...t....co je komu do meho avataru???
no kazdopadne si nejakou mluvu pripravuj,neprijde mi jako by se kolegyne pokousela prestat.....uz sis to nechala libit moc dlouho ...tak proc by nemela pokracovat..v to ze prestane bych byt tebou nedoufala....drz se !!!

Není tady

 

#65 7. 9. 2006 16:00

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Kolegyni haraší...

Ferda napsal(a):

dik Fatimo....uz mam i naladu se na Babinet vy...t....co je komu do meho avataru???
no kazdopadne si nejakou mluvu pripravuj,neprijde mi jako by se kolegyne pokousela prestat.....uz sis to nechala libit moc dlouho ...tak proc by nemela pokracovat..v to ze prestane bych byt tebou nedoufala....drz se !!!

Já myslela, že si dělᚠsrandu s tím avatarem, že ti třeba někdo napsal, že to není zrovna hezké... ale až tak, jo? No jo,někteří lidé mají fakt zvláštní starosti... tak si tam dej zpátky pavoučka a buď v klidu pussa A nebo si tam dej pavoučky dva vissla lol
Jinak tu větu H...., prosím nesahej na mně, není mi to příjemné si denně zkouším v několika variantách v různých modluacích hlasu, ale jak to tak vypadá, použiju ji jenom v případě největšího nas.ání a to pak bude spíš něco jako ku.va, dej tu pazouru pryč, nebo ti ji přerazím lol lol omlouvám se za tak vulgární slova, ale to víte, člověk má jen jedny nervy.
No je vidět, že toho mám pro dnešek tak akorát.. pa

Není tady

 

#66 7. 9. 2006 16:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kolegyni haraší...

Fatimo, možná, že ta druhá věta by zabrala spíš, zvl᚝ když to normálně není tvůj styl. Jó, když koátko zařve hlasem tygra, to se pak dějou věci...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 6. 10. 2006 13:06

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Kolegyni haraší...

Fatimko..tak jak jsi nakonec dopadla? snad je to vsechno mnohem lepsi a snad i lepe se pracuje smile

Není tady

 

#68 7. 10. 2006 23:37

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Kolegyni haraší...

Fakt vím jak se cítíš usch já nesnáším ani když stojí někdo blízko mne dumbom prostě mám tu svou osobní bublinu nastavenou dosti velkou lol a pouštím do ní jen někoho par a někdy lol Cestování veřejnými prostředky je pro mě noční můra. Zvykla jsem si to lidem říkat narovinu a věř mi že to v 99% berou a neuráží se, prostě jim vysvětlím že mi nedělá fyzický kontakt dobře, mi naskočí i husí kůže takže jim to názorně i ukážu lol lol


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#69 11. 10. 2006 13:59

kacmar
♥------
Registrovaný: 10. 10. 2006
Příspěvky: 21

Re: Kolegyni haraší...

exd

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů