Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 9. 2006 23:14

Kavaleta
♥♥-----
Registrovaný: 3. 9. 2006
Příspěvky: 28

Sušička na potraviny

Máte někdo zkušenosti? Už delší dobu si ji chci pořídit, ale trošku se obávám zklamání. Blíží se období sušení hub, ovoce a bylinek, tak bych to nerada prošvihla jako už asi 3 roky zpět.

Není tady

 

#2 4. 9. 2006 9:33

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Sušička na potraviny

Já ji mám, jsem spojkojená a suším i  babány, mrkev,petržel,celer, houby,bezinky, jablíčka,hrušky jsou super..........no vše, co sušit jde !!! Pokud tě to bavíé a mᚠco sušit.......já říkám JO !

Není tady

 

#3 4. 9. 2006 9:56

amba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 857

Re: Sušička na potraviny

Já jsem se po dlouhém zvažování rozhodla pro značku Ezidri, tuším že stála necelých 5 tisíc korun. Jsem s ní moc spokojená, při největším výkonu má spotřebu jako dvoustovka žárovka. Suším kde co, dělám si i vlastní instatntní nudle - z celozrnné mouky, se špenátem, mrkví atd., fantazii se meze nekladou. Suším i strouhaný sýr, mám ho kdykoliv po ruce a v množství, které právě potřebuji.
Možná budou i lepší sušárny, ale s nima nemám žádnou zkušenost.

Není tady

 

#4 4. 9. 2006 16:56

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: Sušička na potraviny

Minulý týden si naši kupovali po dlouhým tápání sušičku Eta ten poslední model s malou spotřebou a ten typ kde se plata ještě protáčí.Nejlevněji to vyšlo na inter.webuEVA.Stála myslím s poštovným1160kc.

Není tady

 

#5 5. 9. 2007 18:02

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Sušička na potraviny

zdravím,
chtěla bych koupit mamině k 55.narozeninám sušičku ovoce, padla mi do oka tahle:
http://www.patro.cz/objects/1074367761.html?group_oid=
můžete se někdo podělit o zkušenosti, případně navrhnout jinou, kterou máte vyzkoušenou ? Chtěla by, aby se dala regulovat teplota a já se v tom vůbec nevyznám smile

díky za všechny postřehy


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů