Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 8. 9. 2006 10:12

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Tora, tora!

Ano, souhlasím, že promiskuitních mužů by mělo být víc :-)
ženám to říkám na férovku už na první schůzce. Mám rád i ostatní ženy a ženy (asi jsou deviantní, jinak to nechápu) mají občas rády mě a nacházejí ve mně zalíbení.
vtipnej jsem jen někdy (a většinou je to spíš trapný) a hodný občas jsem - což vede k častému omylu, že takový jsem doopravdy a chuděry holky si myslí, že to je má pravá podstata. Naštěstí jim to v pravidelných periodách musím zopakovat, že opak je pravdou.

Není tady

 

#52 8. 9. 2006 10:26

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Super diskuse tummenupp


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#53 8. 9. 2006 10:35

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Nicolasi ! Ještě, že jsou mužský jako ty, jinak by tyhle stránky nebyly ani potřeba smilesmilesmilesmile


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#54 8. 9. 2006 15:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Nicolasi, a čo robíš, keď natrafíš na svoj ženský náprotivok-zrkadlový obraz? Rozumiete si, alebo vás musia oboch ošetrova na traumatológii(nie kvôli utrpenej psyhcickej rtaume, aby bolo jasné...)? dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 8. 9. 2006 15:31

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Salima (neni to nahodou nejaky potravinarsky veletrh? :-) ) Sorry, neni to utok na osobnost, ale metoda volnych asociaci..

na svuj zrcadlovy obraz jsem asi jeste nenarazil. Protoze promiskuitni sociofobičky asi nepotkavam. Potkavam normální holky, pak holky, které jsou asi masochistky (protoze snasí tu bolest byt a zustavat se mnou...), pak modelky, které zrovna někdo opustil a sebevědomé mladé ženy-manažerky (které si myslí, že mě předělají)

Není tady

 

#56 8. 9. 2006 15:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Som Selima, ale keďže je to z arabčiny, tak je to prakticky to isté čo Salima. A áno, bol to vežtrh, celkom trefne pomenovaný. Selima/Salima znamená zdravá, kyprá, veselá, plná života.... wink no, celá ja...

Upravil(a) Selima (8. 9. 2006 15:41)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#57 8. 9. 2006 15:43

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Ale Selimko, to k tobě náramně sedí. pussa
No, ke mě ta květina taky.rodna Jen ty hrubky, kdybych tam nenadělala....dumbom

Není tady

 

#58 8. 9. 2006 15:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Mohla by som a zoznámi s jednou promiskuitnou sociopatkou, chvížu sme boli kamošky, ale ona bola navyše trochu manio-depro s prímesou hystérie a závratnou rýchlosou menila nielen parákov, ale aj kamošky, takže jej príbeh už teraz sledujem zopodiaž, ako v telke... Celkom by ma zaujímalo, čo by ste stvárali, keby ste na seba natrafili... No proti tomu sú televízne a filmové drámy hadr, podža mňa...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#59 9. 9. 2006 10:40

Bára
♥♥♥----
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Jak si vybrat správného partnera?

To kdybych věděla, tak se podle toho zařídím.
Podle mne je správný ten, který se nám líbí po všech stránkách...prostě si ho všimneme samy o sobě aniž by se nějak extrémně dvořil. A jaký vztah spolu vybudujeme, je už potom jen na nás. Podle mne je důležitá upřímnost a  dobrá vzájemná komunikace. Pak si rozumíme a pokud jsme aspoň trošku tolerantní, tak to jde vždy dobře dohormady. A jedna nejdůležitější věc- budovat vzájemné přátelství a chránit si ho.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;104/st/20060620/e/%2A/dt/-4/k/a98b/event.png

Není tady

 

#60 12. 9. 2006 14:35

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Selima,
to ti nevim. Ja jako sociofobik (clovek, ktery se neciti az tak dobre ve skupine lidi a mezi lidmi) mam potize hrat nejaka dramata :-)
Ale mohla by nas spojit ta promiskuita :-)

Není tady

 

#61 12. 9. 2006 15:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Nicolas napsal(a):

Selima,
to ti nevim. Ja jako sociofobik (clovek, ktery se neciti az tak dobre ve skupine lidi a mezi lidmi) mam potize hrat nejaka dramata :-)
Ale mohla by nas spojit ta promiskuita :-)

Ona bola sociofóbna skôr v zmysle fóbie z dlhodobých, nehovorím už rodinných alebo trvalých vzahov(akýchkožvek, nielen partnerských, aby bolo jasné). A na drámach sa podiežala skôr tá hystéria, to mi je jasné. No a promiskuita je dobrý základ wink ale netuším, čo je s ňou, tak jedine, že by som na ňu natrafila náhodou... Hoci raz sa mi zazdalo, že zavítala na Babinet, ale odišla skôr, ako som stihla odhali pravdu... (asi tá sociálna fóbia roll ) .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#62 13. 9. 2006 8:17

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Jak si vybrat správného partnera? Jednoduse : Proste musite citit, ze je ten pravy - proverte jeho minulost, vztahy, zamestnani, i ta minula, jeho aktivity a pokud Vam vyhovuje i v posteli, neni co resit ;-)

A jeste jedna rada: Co z hezke nadoby, kdyz je prazdna :-) Hezky Vas bude podvadet, odejde k jine, protoze se mu casem stejne okoukate a Vy zustanete s detmi sama. Zlata stredni cesta.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#63 13. 9. 2006 8:55

tora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 290

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Nicolas napsal(a):

Tora, tora!

Ano, souhlasím, že promiskuitních mužů by mělo být víc :-)
ženám to říkám na férovku už na první schůzce. Mám rád i ostatní ženy a ženy (asi jsou deviantní, jinak to nechápu) mají občas rády mě a nacházejí ve mně zalíbení.
vtipnej jsem jen někdy (a většinou je to spíš trapný) a hodný občas jsem - což vede k častému omylu, že takový jsem doopravdy a chuděry holky si myslí, že to je má pravá podstata. Naštěstí jim to v pravidelných periodách musím zopakovat, že opak je pravdou.

Ahojky Nicolas,
domnívám se, že ženy nacházející v tobě zalíbení zcela jistě deviantní nejsou, zkrátka cítí silného samečka a jejich rozmnožovací pud jim káže, že tohle je to pravé smile .
Jsou na to dokonce i studie, kdy žena v období ovulace vybírá právě muže tvého typu a pak se zase vrací do scénáře hodný muž pro dům a zahradu smile .
Naopak se domnívám, že tím, jak jim to narovinu řekneš mᚠzkrátka body navíc, neb lidí, co hrají na férovku moc není.....
Drž se smile   pá

Není tady

 

#64 13. 9. 2006 9:59

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Ahoj Destinn,
já jsem taky po rozchodu, je mi 23 let a s přítelem jsme byli skoro 5 let.
Rozešla jsem se já.
Jsem sama 5 měsíců, hledám sama sebe a snažím se být v pohodě.
Věnuji se koníčkům a zkouším nové, vrhla jsem se s větším odhodláním do práce,
vzdělávám se, pečuji o sebe, pořád něco vymýšlím a nebo plánuji ..... :-)
To, že občas nemám s kým někam jít, nebo se zasmát,.... nebo jak píšeš, to se mi taky stalo.
Ta depka se zmrzlinou mě občas taky přepadne.
To, že nikoho nemám. Že jsem sama. :-(
Ale není to pravda, mám rodinu a přátelé a sebe. Píšeš: chci mít někoho ráda.
Měj ráda sebe a můžeš přece žít naplno a bavit se i sama.
Nechceš nikomu ublížit, tak prostě na rovinu řekni,
že nejsi zatím na vztah připravená, ale kamarád by se ti hodil.
Taky chci být hlavně sama O.K., abych si pak vybrala vhodného partnera....
Moji nápadníci jsou teda zatím dost o ničem, takže tohle mi zrovna sebevědomí nezvedá.
V tom jsi na tom ještě líp. :-)
Zatím nevím, co chci. Nejsem asi ale připravená vrhnout se do vážného vztahu.
Nejsi v tom sama, já jsem na tom byla úplně stejně po 2.měsících.
Jen se snaž neuzavírat se doma a litovat se.
Ahoj :-)

Není tady

 

#65 13. 9. 2006 23:00

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Ahoj Marky, ¨

děkuju za odpověd. Trochu se to všechno zkomplikovalo, nevím jestli jsme udělala dobře. Vybrala jsem si toho blondaka, sházím se občas s ním, tomu druhému jsem oznámila, že někoho mám, byl dost zklamaný. Stále ale nevím na čem jsem, jestli mě bere vážně nebo si se mnou jen zahrává, jestli jsme pro něj jen pobavení nebo co... Trochu se trápím, neměla jsem se upnout jen na jednoho.


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 

#66 14. 9. 2006 8:15

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Destinn,

právě proto jsem ještě sama. Měla jsem ty samé pocity.

Po dvou měsících jsem se taky tak nějak zamilovala,  rodna
Nedůvěřovala jsem, podezírala jsem, zkoumala jeho chování a pitvala. A srovnávala.
A bála se na někoho upnout. Brzila jsem to. A říkala jsem si pořád a tohle má být teda ON?
Párkrát jsme se setkali a po měsíci toho scházení jsem to ukončila.
Nebo i on pak už se mi neozýval a já se mu ani nedivím. big_smile

Neupínej se na nikoho, snaž se najít sama sebe a být sama spokojená a šastná.
Prostě se sebrat a postavit se na VLASTNÍ nohy.
A minulý vztah a zvyky a to všechno musí odeznít.

Neznamená to s nikým si nezajít ven, že?   wink  ale na vztah je brzo. Věř mi.
Já si ale taky nenechala radit.  dumbom Záleží na tobě.

A jak jsi myslím psala, že bejvalej přešel z jedné náruče do druhé, to je jeho problém.

Není tady

 

#67 14. 9. 2006 8:28

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Zkus si tady najít v psychologické téma Jak najít sama sebe.
Avalonka tam má fakt krásnej příspěvek. godlike
Větu: "Miluji sama sebe a baví mě život sama se sebou" jsem si vzala k srdci.     tummenupp

Není tady

 

#68 14. 9. 2006 8:42

BLUE
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 5159

Re: Jak si vybrat správného partnera?

ten pravej je ten co se mnou vydrží žít aniž by z toho zcvoknul  nebo mě zabil dumbom


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Mtaw.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Mtawp2.png
3010g a 52cm               3. roky   14,6kg/100cm
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/94Mh.jpghttp://lb1f.lilypie.com/94Mhp2.png    http://blue79.rajce.idnes.cz/     
3510g a 51cm               4.měsíc  6820g/66cm

Není tady

 

#69 14. 9. 2006 10:26

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Blue: ten pravý je ten, co chce opravdu tebe a nemá už na začátku představu, v čem všem se musíš změnit:-)

Není tady

 

#70 14. 9. 2006 13:08

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Jak si vybrat správného partnera?

2 Simply.net:to já přesně vím,koho chci,možná až moc přesně, byla jsem x roků sama,protože jsem nemohla najít toho pravého vysněného,na všech jsem viděla nejaké nedostatky,neseděli mi atd.Když jsem se konečně do někoho zabouchla,byl to nějaký hajzlík,co střídal holky jak ponožky,já jsem to věděla,takže jsem ho sice chtěla,ale nedala jsem mu najevo,že k němu něco cítím,bála jsem se, že bych dopadla špatně..no a ted po letech celibátu jsem si našla přítele, který mi tak nějak vyhovuje, má v sobě něco, co mě k němu přitahuje apod.,což má málo chlapů,ale samozřejmě není to přesně to,co chci, mám určité sny,které bych si chtěla s chlapem splnit,ale on má jiné představy atd.A uvědomuju si,že na něho hodně tlačím,když se mi nelíbí něco,co udělá/řekne,hned mu řeknu,že tohle se mi na něm nelíbí, a říkám mu to proto,aby toto chování změnil.On ale udělá paradoxní reakci v tom, že se naštve, že na něm chci pořád něco měnit,že ho neberu takového,jaký je atd...ale já vím,že kdyby to udělal, tak by byl nᚠvztah lepší, a myslím,že některé věci by pro něj nebyly až tak těžké udělat...já jsem se kvůli němu taky trochu změnila, vím,jaký typ holek se mu líbí,tak se snažím takto co nejvíc vypadat atd.

to jen k té změně..

jinak co se týče tématu,fakt by to chtělo vymyslet nějaký vzorec,aby si lidi mohli vybrat hned toho pravého,a nemuseli se "zahazovat" s lidma, o kterých pak zjistí,že se k nim vůbec nehodí...mi osobně by stačil 1 partner na celý život, kdyby byl fakt super, tj.věrný, přitažlivý, spolehlivý,upřímný, inteligentní, správný parták,a měli bychom společné sny, které bychom si chtěli společně splnit...chce to někoho,kdo tě přitahuje,a přitom"to má v hlavě srovnané stejně jako ty"-když mluví o svých představách o životě/upřímně!!/,a to,co říká,se shoduje s mýma představama, cítím,že to je Ono...za víc jak 20 let jsem ovšem poznala pouze jednoho takového člověka, který mě bohužel nepřitahoval fyzicky, ale psychicky to byl přesně ten kluk,se kterým bych chtěla strávit zbytek života...bohužel v době, kdy jsem ho poznala, jsem byla dost mladá a vzhled byl pro mě bohužel dost rozhodující..hmmříkala jsem si,že mám život před sebou a určitě poznám ještě spoustu takových kluků, ted vidím,že je to t잚í, než jsem si představovala...připadá mi, že tak 90% chlapů kolem je prostě úplně mimo můj zájem, škaredí,hloupí,hrubí,nevychovaní,nevěrní...a nebo jsou zadaní...jsou to jen postavy tvořící okolí kolem mě, které mě nijak zvlášt nezajímají...

Upravil(a) Me (14. 9. 2006 13:20)

Není tady

 

#71 14. 9. 2006 14:59

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Me: no ale právě že měnit někoho nemůžeš - buď ho bereš jaký je a nebo to není ono.A stejně tak, uvědom si jak krásný je když on tě bere jaká jsi, i s tvýma vadama a někdy třeba špatnýma náladama, když má rád prostě konkrétně TEBE. Jestli se ty ted kvůli němu měníš, je to podle mě chyba, jednou mu to třeba vyčteš, nebo to budeš cítit jako obě a za to něco očekávat ( že on se taky změní - na což ale právo nemᚠa ani se ti to nepovede)...měnit sebe mᚠprotože ty chceš a ne že to od tebe chce partner. Tím nemyslím že nemá smysl komunikovat např. o praktických věcech a soužití, to je něco jiného.
jeden partner na celý život je pohádka - jak se princezna vdala a žili štastně až do smrti....

Není tady

 

#72 14. 9. 2006 15:11

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Me, kolik ti je let?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#73 14. 9. 2006 15:37

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Jak si vybrat správného partnera?

BLUE napsal(a):

ten pravej je ten co se mnou vydrží žít aniž by z toho zcvoknul  nebo mě zabil dumbom

tummenupptummenupptummenupp


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#74 14. 9. 2006 18:13

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Jak si vybrat správného partnera?

Me napsal(a):

....na všech jsem viděla nejaké nedostatky,neseděli mi atd.Když jsem se konečně do někoho zabouchla,byl to nějaký hajzlík,co střídal holky jak ponožky,já jsem to věděla,takže jsem ho sice chtěla,ale nedala jsem mu najevo,že k němu něco cítím,bála jsem se, že bych dopadla špatně..

..hmmříkala jsem si,že mám život před sebou a určitě poznám ještě spoustu takových kluků, ted vidím,že je to t잚í, než jsem si představovala...připadá mi, že tak 90% chlapů kolem je prostě úplně mimo můj zájem, škaredí,hloupí,hrubí,nevychovaní,nevěrní...a nebo jsou zadaní...jsou to jen postavy tvořící okolí kolem mě, které mě nijak zvlášt nezajímají...

To je presne ono. Chtela jste prince a princ se na Vas vybodnul a jeste Vas ponizoval podvadenim, ale co, na tu chvilku, stejne to stalo za to. Odpovezte nam vsem na par otazek, prosim. Co je to skaredy ? Ze nevypada jako Brad Pitt, nebo je to primo hnus?, ale takovych tu neni 90 % Jine zeny je vidi jinak :-) Kdo je hloupy ? Ten, ktery nema alespon 2 vysoke skoly ? Nevychovani a hruby, neverni - to nestoji za komentar, jsou to paka. Pokud nevypadate jako miss a nemate naprosto dokonale telo, nenajdete si borce, ktery je hezky. Pokud nemate IQ alespon 130, nenajdete si borce, ktery je bystry. A pokud jste i chytra a hezka jako obrazek, mate drobet sanci, ale pokud muz pozna, co je ve vasem zivote nejvyssi prioritou a on to pozna, skoncite na smetisti dejin. Jedna pravda je jista: Zena hleda prince az do uplneho konce zivota :-) A nektere z nich umiraji dokonce jako "slecny".

Hezky vecer, Vas Dark Angel


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#75 14. 9. 2006 21:22

Ultra
♥♥-----
Místo: CZ
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 87
Web

Re: Jak si vybrat správného partnera?

To je uplně jednoduchý. Základem je aby se ti dva alespoň trochu přitahovali tělesně - ale ne zas moc, na to pozor. Sex je základ vztahu, protože dva lidi opačnýho pohlaví jdou k sobě především kvůli rozmnožování, i když to sami někdy popíraj nebo blokujou antikoncepcí. To je jedno. Pak si musíte si obecně vyhovovat v politických názorech, náboženství, hudbě a ke způsobu života, zvláště kolik si kdo představuje v životě sportu, chození do hospod a na zábavy a ještě v neposlední řadě hraje roli to, kdo bude ve vztahu dominantní. Vzhledem k tomu že matriarchát v Evropě skončil už hodně dávno, měl by to bejt muž a žena by s tím měla podvědomě souhlasit. Pokud je to obráceně, může to fungovat ale to bych si dovolil mít další připomínky. Pokud chtěj bejt dominantní oba, tak spadnou do skupiny 96 procent vztahů, kde to prostě neklape. smile


"Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života."
(Friedrich Nietzsche)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů