Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 4. 9. 2006 18:30

jery
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 1209

Re: máme miminko

Taky moc gratuluju a hodně zdravíčka ... wink


http://lilypie.com/pic/071106/LlDY.jpghttp://b1.lilypie.com/DEO3p1/.png
http://lilypie.com/pic/071106/W6Uo.jpghttp://b5.lilypie.com/SzSRp1/.png

Není tady

 

#27 5. 9. 2006 19:09

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: máme miminko

Simona Janoušková napsal(a):

Sudino, přeju Vám oběma vše nejlepší. Blahopřeju k miminku, váha teda pořádná, na to, že byl dřív. Taky jsem zvědavá na slohovku, byli na Tebe v Jíčíně hodný?

jičínská porodnice u mě dotává jedničku s hvězdičkou:supr:, hlavně paní porodní asistentka Šonová, kdyby jste někdo rodil v Jičíně a byla u vašeho porodu ona, tak to vám přeju,... no nic já až budu mít čas napíšu tu slohovku, ale zatím fakt nestíhám, Adámek je sice hodnej, ale přesto že mi přítel moc pomáhá tak domácnost nějak nestíhám,.. a hlavně jsem si ještě neopočinula, dopoledne lítáme po úřadech a po doktorech... no a zrovna ted jsem se podívala na hodiny a ono už je po 7...

Není tady

 

#28 5. 9. 2006 22:46

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: máme miminko

Sudino,moc gratuluji a hlavně přeju hodně pohody,zdraví a štěstí...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#29 6. 9. 2006 9:27

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: máme miminko

Gratulujeme a přejeme Vám hodně zdraví a lásky v životě.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#30 6. 9. 2006 9:57

Márci
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 7055

Re: máme miminko

Blahopřeji k narození Adámka. Ať vám dělá jen samou radost a hodně zdraví. hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů