|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Simona Janoušková napsal(a):
Sudino, přeju Vám oběma vše nejlepší. Blahopřeju k miminku, váha teda pořádná, na to, že byl dřív. Taky jsem zvědavá na slohovku, byli na Tebe v Jíčíně hodný?
jičínská porodnice u mě dotává jedničku s hvězdičkou:supr:, hlavně paní porodní asistentka Šonová, kdyby jste někdo rodil v Jičíně a byla u vašeho porodu ona, tak to vám přeju,... no nic já až budu mít čas napíšu tu slohovku, ale zatím fakt nestíhám, Adámek je sice hodnej, ale přesto že mi přítel moc pomáhá tak domácnost nějak nestíhám,.. a hlavně jsem si ještě neopočinula, dopoledne lítáme po úřadech a po doktorech... no a zrovna ted jsem se podívala na hodiny a ono už je po 7...
Není tady
Sudino,moc gratuluji a hlavně přeju hodně pohody,zdraví a štěstí...



Není tady
Blahopřeji k narození Adámka. Ať vám dělá jen samou radost a hodně zdraví. 
Není tady