Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#151 6. 9. 2006 12:56

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Oxi napsal(a):

Oooo zenske, ved ste ma (az na vynimky) nikdy nevideli. A vobec ma nepoznate. Urcite by sa naslo milion veci ktore by vam na mojich klonoch vadili. A to ste ma (ani tie co ma uz videli) nevideli ked som rozzureny. Nestava sa to sice casto ale ked to pride ... asi by ste nechceli stat predo nou. A takto by som mohol pokracovat este velmi dlho. Kazdy clovek ma nieco, na co velmi pysny byt nemoze ... aj Dakota (ale ta to pravdepodobne prave teraz v zapale zamilovanosti skryva hehe smile ) Dakoto, nic proti tebe, prajem ti to, nech ti to vydrzi a hlavne bez sklamani ...l

Oxi, osobně Tě vážně neznám, ale pro tvůj přístup k rodině atd., který jsem tady četla, jsi v tomhle jednička tummenupp (neboj, nejsem učitelka lol ).


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#152 6. 9. 2006 12:56

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Siso, to je utopie!!!!Mně taky vedle mého muže něco schází- a taky nehledám milence, já se z toho vykecávám tady ;-).Doufám, že příští úterý dorazíš!!!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#153 6. 9. 2006 12:57

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Oxi napsal(a):

faf napsal(a):

Ja sa napriklad bez mucenia priznavam, ze by som s jednym chlapom cely zivot nevydrzala. Teda myslim, jedinym sexualnym partnerom. Zvedavost bola silnejsia, no....neutral

Teda faf sad teraz som s teba smutny ... a mam zasa o jednu platonicku lasku menej .. fnuk grater

To hadam nie, uaaaaaa grater grater grater grater

Precoo?


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#154 6. 9. 2006 12:58

lelyla
♥♥♥----
Místo: kolem Zlína
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 160

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Sisa....byla jsem vdaná 8 let

Není tady

 

#155 6. 9. 2006 13:01

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Lelylo, přestaň už kopat okolo sebe a zkus se na sebe podívat jinýma očima! Ty jsi velmi nešťastná, i když tvrdíš opak!! Sem , na tohle téma nikdo  "v poho " nejde jen tak...hjarta


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#156 6. 9. 2006 13:02

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

lelyla napsal(a):

Sisa....byla jsem vdaná 8 let

... a proč už nejsi?


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#157 6. 9. 2006 13:02

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

faf, asi preto, ze stale verim na taku tu kniznu lasku ... vies, do smrti v dobrom i zlom smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#158 6. 9. 2006 13:04

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Jeee Sisa smile ak v utorok neprides tak dumbom


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#159 6. 9. 2006 13:04

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

................ale bohužel i se mnou v jejich budoucím obýváku, za štěkání jejích pejsků.......


no takže kdo by měl dostat ránu od života.......určitě on a né ona, ona s tebou nespala v budoucím obýváku, .......ona za to nemohla.........a taky by jsi měla dostat ránu od života ty...........promiň nepřeji Ti nic zlého ale já se v tom teď plácám čerstvý měsíc a jsem na jakékoliv zmínky o nevěře a milenkách a milencích trochu více háklivá...........slovo věrnost jsem stavěla hodně vysoko v žebříčku, ale bohužel život mi dal ránu.............je mi zle z toho když si představím, že můj manžel spal s někým jiným, šahal na někoho jiného, trávil intimní chvilky, které měli být jen naše s někým jiným než se mnou, rozséval sémě jinde a my se přitom snažili o miminko, .........nenávidím ho za to ale miluji ho........vím, že ona milenka za to nemůže, že je to jen problém mého manžela..........ale v současné době bych každou ukamenovala, protože i každá milenka, která ví že jde o ženatého má od něj dát ruce pryč...........nikdy bych nechtěla být ta druhá, ta milenka, taková si sebe neváží, nikdy bych se nechtěla smířit s tím, že pro mne si krade jenom letmé chvilky, ktežto se ženou je stále, že já bych musela být ta která čeká, kdy si udělá volno, zdrhne z domu, já bych se musela dívat jak se po dvou hodinách obléká a vrací se k manželce, ...........to by mi teda hodně vadilo a do toho bych nešla


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#160 6. 9. 2006 13:05

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Oxi napsal(a):

faf, asi preto, ze stale verim na taku tu kniznu lasku ... vies, do smrti v dobrom i zlom smile

Vsak aj ja, aj ja, ale zalezi na tom, odkedy do smrti, nie? lol


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#161 6. 9. 2006 13:05

lelyla
♥♥♥----
Místo: kolem Zlína
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 160

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Dakota: Nejsem spokojena sama se sebou.....tak jako většina z Vás a proto sem občas chodím....A netvrdila jsem, že jsem šťastná.....takového hříchu bych se nemohla dopustit

Není tady

 

#162 6. 9. 2006 13:06

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Regina napsal(a):

Siso, to je utopie!!!!Mně taky vedle mého muže něco schází- a taky nehledám milence, já se z toho vykecávám tady ;-).Doufám, že příští úterý dorazíš!!!

Regi, v úterý dorazím zcela jistě! .....Jenže mně přijde, že chlapi do tohoj dou s tím, že se do toho citově moc nezamotaj, že se vlastně zas tak moc neděje a že si jednom zvednou sebevědomí (no někdy se to trochu vymkne:)) My ženský jsme holt jiný nátury a jdem do toho po hlavě a hned boříme mosty. Asi se k tomu potřebujeme zamilovat. Teda aspoň já jo big_smile


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#163 6. 9. 2006 13:08

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

................ale bohužel i se mnou v jejich budoucím obýváku, za štěkání jejích pejsků.......

lelylo ... asi tě spravedlivě naštvalo, že  to není teď   TVůJ  obávák a že tě vyšoupl že života ......   jo jo, přijít o barák, to jednoho rozhodí    usch


BB

Není tady

 

#164 6. 9. 2006 13:10

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

faf napsal(a):

Oxi napsal(a):

faf, asi preto, ze stale verim na taku tu kniznu lasku ... vies, do smrti v dobrom i zlom smile

Vsak aj ja, aj ja, ale zalezi na tom, odkedy do smrti, nie? lol

No predsa od zaciatku smile
Ako sa hovori co oko nevidi .. Neviem, ja asi na toto niesom. Nemyslim ze by som niekedy mal manzelku aj milenku ... Ale clovek nikdy nevie a mozno som len naivny a mozno len tak blby a mozno len kratko zenaty big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#165 6. 9. 2006 13:10

lelyla
♥♥♥----
Místo: kolem Zlína
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 160

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Ado: chápu tě musí to být hnusný pocit....chápu i to, že nenávidíš milenky.... ale osobně si myslím, že milenky a manželky se mezi sebou hádají a muži jsou vysmátí....

Sisa: rozvedla jsem se....měla jsem doma chlapa, co byl pořád pryč a když přijel tak spěchal do hospody, odhodlávala jsem se k rozvodu pět let, a poslední bylo, když vzáhl ruku na mě a malého a málem o půlnoci vylomil dveře pokoje, kde jsem se zamkla s malým....jsem šťatsně rozvedená... a v tomto případě řící štěstí není hřích

Není tady

 

#166 6. 9. 2006 13:11

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

lelyla napsal(a):

nešťastná, nebyla jsem nešťastná znovu opakuji....nemělo by se žít v omylu

Tak jsem sáhla k začátku : nebyla jsem nešťastná je pro mě byla jsem šťastná...!


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#167 6. 9. 2006 13:12

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Oxi napsal(a):

faf napsal(a):

Oxi napsal(a):

faf, asi preto, ze stale verim na taku tu kniznu lasku ... vies, do smrti v dobrom i zlom smile

Vsak aj ja, aj ja, ale zalezi na tom, odkedy do smrti, nie? lol

No predsa od zaciatku smile
Ako sa hovori co oko nevidi .. Neviem, ja asi na toto niesom. Nemyslim ze by som niekedy mal manzelku aj milenku ... Ale clovek nikdy nevie a mozno som len naivny a mozno len tak blby a mozno len kratko zenaty big_smile

No ale vsak ja som netestovala inych popri vztahu...... Akurat som sa rozisla s tym prvym... A jednym z dovodov bola aj ta zvedavost, co uz so mnou.... smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#168 6. 9. 2006 13:13

lelyla
♥♥♥----
Místo: kolem Zlína
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 160

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

BB....no nevím jak ty, ale mě dům a to co má chlap v portmonce moc nezajímalo, nezajímá a ani zajímat nebude....ale chápu tvůj pohled....někdo na penězích umí stavět svůj život...nevíš jak se to dělá...mě to nějak nejde:-(

Není tady

 

#169 6. 9. 2006 13:14

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

faf napsal(a):

Oxi napsal(a):

faf napsal(a):


Vsak aj ja, aj ja, ale zalezi na tom, odkedy do smrti, nie? lol

No predsa od zaciatku smile
Ako sa hovori co oko nevidi .. Neviem, ja asi na toto niesom. Nemyslim ze by som niekedy mal manzelku aj milenku ... Ale clovek nikdy nevie a mozno som len naivny a mozno len tak blby a mozno len kratko zenaty big_smile

No ale vsak ja som netestovala inych popri vztahu...... Akurat som sa rozisla s tym prvym... A jednym z dovodov bola aj ta zvedavost, co uz so mnou.... smile

OK, tak to beriem, tak zostavas mojou platonickou laskou smile aj ked ... s tebou to teda pre chlapa vyzera tak, ze "do smrti" jedine vtedy ak ho zabijes, lebo po case ho aj tak vymenis smile alebo sa mylim?


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#170 6. 9. 2006 13:14

lelyla
♥♥♥----
Místo: kolem Zlína
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 160

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Dakoto....se slovem štěstí by se nemělo plýtvat, opravdu si myslíš, že existuje jen štěstí a neštěstí....svět není černobílý

Není tady

 

#171 6. 9. 2006 13:19

Angie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 916

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

lelyla napsal(a):
"Vše jsou jen krásný slova......Většina z Vás si mylsela, jaký má nadherný a zdravím kypící manželství...a pak jako blesk z čistého nebe Vám manžel zahnul....ve většině případů muži zahýbají, protože jim doma něco chybí...tak proč jim to nedáte?"

Leylo, kdyby tvoje teorie byla pravdivá, tak tvůj exmilenec si tě v tom případě nabrnknul jen proto, že jsi nejspíš pravý opak jeho fajn ženy. Asi prostě byla tak v pohodě, že si musel střihnout tenhle slepičí úlet (myslím úlet s tebou), protože jinak by jeho život byl příliš perfektní a v nerovnováze...

Není tady

 

#172 6. 9. 2006 13:21

lelyla
♥♥♥----
Místo: kolem Zlína
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 160

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Tak to nevím Angi.....jeho manželku neznám....ale když to ŘÍKÁŠ TY tak to bude jistě tak a ne jinak:-)

Není tady

 

#173 6. 9. 2006 13:25

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

lelyla napsal(a):

Ado: chápu tě musí to být hnusný pocit....chápu i to, že nenávidíš milenky.... ale osobně si myslím, že milenky a manželky se mezi sebou hádají a muži jsou vysmátí....

Sisa: rozvedla jsem se....měla jsem doma chlapa, co byl pořád pryč a když přijel tak spěchal do hospody, odhodlávala jsem se k rozvodu pět let, a poslední bylo, když vzáhl ruku na mě a malého a málem o půlnoci vylomil dveře pokoje, kde jsem se zamkla s malým....jsem šťatsně rozvedená... a v tomto případě řící štěstí není hřích

Leylo, ty sis myslela, že se kvůli tobě ženáč rozvede a vytvoří s tebou novou rodinu ?


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#174 6. 9. 2006 13:26

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Oxi napsal(a):

faf napsal(a):

Oxi napsal(a):


No predsa od zaciatku smile
Ako sa hovori co oko nevidi .. Neviem, ja asi na toto niesom. Nemyslim ze by som niekedy mal manzelku aj milenku ... Ale clovek nikdy nevie a mozno som len naivny a mozno len tak blby a mozno len kratko zenaty big_smile

No ale vsak ja som netestovala inych popri vztahu...... Akurat som sa rozisla s tym prvym... A jednym z dovodov bola aj ta zvedavost, co uz so mnou.... smile

OK, tak to beriem, tak zostavas mojou platonickou laskou smile aj ked ... s tebou to teda pre chlapa vyzera tak, ze "do smrti" jedine vtedy ak ho zabijes, lebo po case ho aj tak vymenis smile alebo sa mylim?

Huraaaa, tak nie som zavrhnutá. big_smile hjarta

Ale nieee, ja som citliva dusicka a nerada druhym ublizujem ( obcas hadzem papucami a tak, ale inak som mierumilovne stvorenie ). Mne sa nevera a hlavne klamanie s nou spojene hnusi, vzdy ma ucili, ze klamstvo je zle a skor alebo neskor bude odhalene.  A toho co mam teraz mam naozaj rada a viem si to predstavit ..."do smrti smrtouci", aj ked to spolu nemame lahke. smile

Je to boj, ale kazde vitazstvo stoji za to ( nie vitazstvo jedneho nad druhym, ale nase spolocne vitazstvo nad problemami )

rodna


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#175 6. 9. 2006 13:31

lelyla
♥♥♥----
Místo: kolem Zlína
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 160

Re: Kde jsou ty z druhého břehu-milenky?

Sisa: myslíš, že tohle se v životě neděje?
A odpověď na tvou otázku...nemyslela.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů