|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
holky já snad kvůli vám začnu sledovat reklamy pač si vážně připadám jak nějaká dylina...


Není tady
Babucha napsal(a):
Tak nám zbývá akorát: Přiměřená péče o vaše uši.
Je to poměrně nová reklama.
to je takový ten spray, co se stříká do ucha, ale je to opravdu nová reklama a nevzpomenusi, jak se jmenuje.

Není tady
1) ..měla bych se na ty děti podívat...

Není tady
Dana napsal(a):
1) ..měla bych se na ty děti podívat...
Jogurty Dobrá máma
Není tady
1) Pro vás cokoliv
2) 100% já
3) To nejlepší pro mě. I pro mě.
Není tady
kijjo napsal(a):
Dana napsal(a):
1) ..měla bych se na ty děti podívat...
Jogurty Dobrá máma


Není tady
Dana napsal(a):
to je takový ten spray, co se stříká do ucha, ale je to opravdu nová reklama a nevzpomenusi, jak se jmenuje.
Juju, to je ono. Jmenuje se Audispray.
Není tady
Já ještě něco přihodím a zase letím, tak hádejte, ráno vám napíšu, jak jste zabodovaly 
1. Používejte kartáček zubařů.
2. Dobrý den. Dobrý den. Co si dáte?
3. S extra velkými kousky ovoce.
4. Udržujte rytmus.
5. Milujte každý den.
6. Vydrží tolik co vy.
7. Lepší služby každý den.
Není tady
3) jogobela

Není tady
Babucha napsal(a):
6. Vydrží tolik co vy.
6. nějaký antiperspirant - Rexona?
Není tady
7) KB ?

Není tady
kijjo napsal(a):
1) Pro vás cokoliv
2) 100% já
3) To nejlepší pro mě. I pro mě.
1) Globus?
2) nevím
3) Billa
Není tady
Akorát 3 byla správně.
1. Používejte kartáček zubařů.
2. Dobrý den. Dobrý den. Co si dáte?
4. Udržujte rytmus.
5. Milujte každý den.
6. Vydrží tolik co vy.
7. Lepší služby každý den.
Není tady
1) Signal
4) Actimel

Není tady
1) Pro vás cokoliv
2) 100% já
3) To nejlepší pro mě. I pro mě.
1) Globus?
2) Garnier
3) Billa
Není tady
Dana napsal(a):
1) Signal
4) Actimel
Ne, bohužel ne, ale jsi blízko.
Není tady
1) Colgate

Není tady
4) Magnesia

Není tady
1) ty už nevyzuji
2) žízeň nikdy nevyhraje
3)Chytré věci nenahradíš
4)Je krásné být sama sebou
5)Více chuti do života
6)Ta mě nezradí

Není tady
7) Raiffeisenbank

Není tady
Babucha napsal(a):
1) Pro vás cokoliv
2) 100% já
3) To nejlepší pro mě. I pro mě.
1) Globus?
2) Garnier
3) Billa

Není tady
Dana napsal(a):
1) ty už nevyzuji
2) žízeň nikdy nevyhraje
3)Chytré věci nenahradíš
6)Ta mě nezradí
1) Boty od Rena - Reno
2)Sprite
3) Tefal
6) Že by tohle byla Rexona?
Není tady
Holky prosím vás, dávejte vždy do příspěvku na co odpovídáte. Přiznám se, že se v tom teď nějak ztrácím. Dík
Není tady
já odppovídám na příspěvek 88 Babucha

Není tady
kijjo napsal(a):
Dana napsal(a):
1) ty už nevyzuji
2) žízeň nikdy nevyhraje
3)Chytré věci nenahradíš
6)Ta mě nezradí1) Boty od Rena - Reno
2)Sprite
3) Tefal
6) Že by tohle byla Rexona?


Není tady