Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 31. 8. 2006 11:45

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Jak to vidíš a jak ti je??


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#2 31. 8. 2006 13:16

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Ahojky Veru, Sylvíík jde zítra na kontrolu, jinak je v poho...snad -aspon´včera ještě byla na Letn´átkách čauky Renča

Není tady

 

#3 31. 8. 2006 17:04

sylviik
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: nedaleko Plzně...
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 5794
Web

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Já jsem pořád 2v1, díky ale kdybyste tak věděli jak mi pomoct, aby chtělo prtě ven, já už nevím, co dělat, dneska jsme lítali celý den a prostě nic. A to jsem myslela, že to bude dřív kapitulation


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/20936.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24711.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24712.png

Není tady

 

#4 31. 8. 2006 17:26

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

A co zkusit sexík? Jedna moje zákaznice mi vyprávěla, jak se pěkně s manželem pomilovali a za pár hodin jí vezl do porodnice big_smile

Není tady

 

#5 31. 8. 2006 17:47

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Sylviku, mě také pomohl sexík...Když jsem čekala syna, tak jsem 14 dní přenášela a den před nástupem do nemocnice jsme na "to hupsli" a za 3 hod. byl syn na světě..Ale já měla rizikovku, sex jsme měli od 5měs. zakázaný.

Není tady

 

#6 31. 8. 2006 19:33

sylviik
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: nedaleko Plzně...
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 5794
Web

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Holkýý to už mě radila i sestřička v porodnici, když viděla, jak jsem nadšená z přenášení, tak musím nahlásit že úspěch veškerý žádný. lol Teplou vodu mám vyzkoušenou taky  roll


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/20936.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24711.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24712.png

Není tady

 

#7 31. 8. 2006 19:36

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

MNě doporučila dr. sklenku červeného vína, noc plnou sexu a horkou sprchu na záda, tak jsme to každý den praktikovali všechno dohromady a porodila jsem 41+0, týden po termínu. Tak ať se to rozjede samo a co nejdříve je mímo na světě smile

Není tady

 

#8 1. 9. 2006 21:41

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

jojo a to co doporucila doktorka kamci, tak pak kamca radila mne a taky jsem rodila ve 41.tt:-)))
Sylviku preju at to je co nejdrive a co nejrychleji:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#9 1. 9. 2006 22:21

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Podle mojí zkušenosti nic nepomohlo big_smile Miminko si řekne samo, až bude ten správný čas big_smile


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#10 2. 9. 2006 10:18

sylviik
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: nedaleko Plzně...
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 5794
Web

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

No holky je to pravda, přenášela jsem poprvé a koukám, že teď to nejspíš nebude o moc lepší, no pokud počítám že se dudlik nenarodí do pátku, tak nastoupím na vyvolání, protože bych začínala 42.tt a pak že to trvá 40. týdnů roll


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/20936.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24711.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24712.png

Není tady

 

#11 2. 9. 2006 16:18

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Sylviku, pořád nic? Já přenášela 9 dní, už jsem byla objednaná i na vyvolání a den před tím si malá řekla. Taky jsem ji přemlouvala.... Tak vám obě držíme pěsti.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#12 2. 9. 2006 19:10

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

sylviik napsal(a):

No holky je to pravda, přenášela jsem poprvé a koukám, že teď to nejspíš nebude o moc lepší, no pokud počítám že se dudlik nenarodí do pátku, tak nastoupím na vyvolání, protože bych začínala 42.tt a pak že to trvá 40. týdnů roll

Ahojky Syliiku....neboj, ono to přijde dudlik ,pěkně si tě ten prcek v bříšku užívá tummenupp
Už tě čekáme na Letn´átkách a ty stále nic dumbom tak šup šup na skřín a hop dolu lollollol

Není tady

 

#13 3. 9. 2006 8:59

sylviik
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: nedaleko Plzně...
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 5794
Web

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Tak pořád niiic, prej mám vyřídfit žádný šup na skříň lol No vidím že vyvolání to bude jistit, vy už máte ty prcíky takhle velký a já jsem pořád 2v1. roll už mi nechodí ani emaily z rodinky a metřík už taky na konci, a já pořád těhule grater nebo néé že by to nebylo fajn, ale přece jenom to vyndaný mimí je lepší, snad se mu bude chtít samotnému, v pondělí jdu zase na kontrolu tak se asi budou už chtít domluvit kdy mám přijít event. na příjem na vyvolání dumbom


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/20936.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24711.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24712.png

Není tady

 

#14 3. 9. 2006 13:15

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Sylviiku! Dneska máš termín! Jak na tom jsi??

Sylviiku přemlouvej a přemlouvej, řekni mu že venku to bude lepčí, třeba si dá říct.. big_smile

Upravil(a) Veru (3. 9. 2006 13:15)


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů