|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Tak Miško,doufám že si to zvládla a že se ten strach vyvážil tou radostí z miminka
hned jak budeš v pořádku,tak se nám ozvi,moc na tebe myslím,ať to zvládneš,proškolená jsi od nás perfektně
tak se drž.
Velká gratulace a přání hodně zdravíčka a štěstíčka ve společném životě !!!!!!!!
Není tady
Gratulujeme a tesime se na porodni referatek:)
Není tady
Oběma veliké gratulace a hlavně hodně spokojenosti a zdravíčka.



Není tady
Mišinečku, moc velká gratulace, zvládla jsi to báječně. Hodně štěstíčka a zdravé miminko. Už se moc těšíme, až budeš zase na babinetu. Ahoooooj
Není tady
Mišelinko, přeju hodně štěstíčka Tobě i broučkovi, jsi statečná holka, takovej kusanec 
Není tady
Mišelinko, taky se moc přidávám k té řadě gratulantek a gratulantů!!! Ať rostete jako z vody, je vám fajn a vše zvládáte na jedničku!!! Sylviii a Gábi, holky, jak jste na tom vy? To se vám odsud tolik nechce? 
Není tady
Teri, obě máme "porodní nález", ale
to zatím vidí jinak, tak se čeká, až si sami řeknou...

Snad už příští týden obě zahlásíme něco jiného...
Pááá, frčíme na víkend do pryč...
Není tady
Ahojky moc vam vsem dekuji za gratulace dlouho jsem tu nebyla.Docela kus chlapa ale porod nebyl vubec tak hroznej trval 4hodiny a az na poslednich 45minut se to vazne dalo zvladnout a pak uz vsechno tak rychle uteklo.No ten strach z porodu byl horsi nez sam porod.Ja se nejvic bala toho zaverecneho tlaceni ale fakt to bylo uplne vpohodicce malej byl na 3zatlaceni venku a pak ten POCIT jako bych dokazala neco svetobornyho no vazne uzasny.A musim rict ze ta trocha bolesti za to stala 
Není tady
miselinko, jeste jednou moc gratuluju, doufam, ze jste s malym spokojeni a nic vam nechybi, jinak krasna slova povzbuzeni pro nas, co nas poprod teprve ceka
Není tady