Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 8. 2006 14:12

enndi
♥♥-----
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 76

zanet mocaku a zvyseni imunity

Ahoj babineačky, letos už mě podruhé trápí zánět močových cest:( a fakt si dávám pozor jak můžu:nosím jen bavlněné spodní prádlo-normální kalhotky žádný tanga, nenosím odhalený bedra, prostě se normálně oblékám, ale stačí aby mě ofouklo a zánět je tu. Prosím poraďte mi nějaký přípravek, který máte vyzkoušený: co je jako prevence před tímto fujtablíkem a následným užíváním antibiotik. Nebo by to chtělo asi něco na posílení celkové imunity? Když tento rok se trápím střídavě záněty pipky a kvasinkami, jsem z toho svýho stavu nemocnosti letos už nas..tá,protože nebyl měsíc, aby mi něco nebylo. Ach jo, závidím těm, co si užívaj, mám poslední týden prázdnin, před tím jsem byla na brigádě a zase nemoc:dumbom: Doufám, že se mi někdo ozvete, papiky pa Enndi

Není tady

 

#2 30. 8. 2006 14:20

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Ahoj enndi,
taky mívám s močákem občas problémy...
Zkus třeba jíst brusinky ve formě tablet. Mám je doma a na obalu se píše, že: napomáhají očistě močových cest, působí močopudně, mají příznivý účinek při infekcích močových cest a pomáhají udržet zdravé močové ústrojí.

Není tady

 

#3 30. 8. 2006 14:42

x256987
Host

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Potýkám se s podobnou kombinací, doporučuju dlouhodobě brusinkové tablety, laktobacily, glukany (součást různých léků, třeba Beta-glukan, Imunoglukan). Dvakrát ročně očistnou kůru (ostropestřec mariánský, pokud ho snášíš). A sáhnout si do svědomí, jak jsi na tom se vztahy a sexem.

 

#4 30. 8. 2006 15:29

enndi
♥♥-----
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 76

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Judita napsal(a):

Potýkám se s podobnou kombinací, doporučuju dlouhodobě brusinkové tablety, laktobacily, glukany (součást různých léků, třeba Beta-glukan, Imunoglukan). Dvakrát ročně očistnou kůru (ostropestřec mariánský, pokud ho snášíš). A sáhnout si do svědomí, jak jsi na tom se vztahy a sexem.

Mám už tři roky jednoho jedinýho chlapa, ale o brusinkách jsem už slyšela a jak dlouho je "dlouhodobě"? A co ten ostropestřec mariánský, co to vlastně je? KOupím to v lékárně a za kolik asi?

Není tady

 

#5 30. 8. 2006 15:38

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

take trpim zanety mocaku.......hodne pomaha pit,nejlepe brusinkovy dzus zredeny s vodou,brusinkove tablety(mam jedny ktere moc obarvuji na cerveno tak si toho nevsimat)
a pri jednom tezkem zanetu kdy jsem i omdlela jsem dostala antibiotika ktere se mely zapijet mlekem...jmeno si nepamatuji...ale ty prasky jsou super...od te doby to nemiam tak silne a tak casto

Není tady

 

#6 30. 8. 2006 16:28

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že když už někdo začne trpět záněty moč. měchýře a dostane se až do chronického stadia, tak se můžete hlídat jak chcete, užívat různé přípravky, ale zánět se Vám stejně nevyhne. Možná, že ho nechytnete tak často, ale nezbavíte se ho.sad


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#7 30. 8. 2006 16:57

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Co pacient - hlavně to nesmí zanedbat lékař a ten na naše močáky kašle !!! Takže dobře radím - nechat si udělat test /třeba i z moče/ na chlamydie, případně kvasinky !!! Vím, o čem píšu!!!

Není tady

 

#8 30. 8. 2006 17:36

enndi
♥♥-----
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 76

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Ferda napsal(a):

take trpim zanety mocaku.......hodne pomaha pit,nejlepe brusinkovy dzus zredeny s vodou,brusinkove tablety(mam jedny ktere moc obarvuji na cerveno tak si toho nevsimat)
a pri jednom tezkem zanetu kdy jsem i omdlela jsem dostala antibiotika ktere se mely zapijet mlekem...jmeno si nepamatuji...ale ty prasky jsou super...od te doby to nemiam tak silne a tak casto

A jak casto pijes brusinkovy dzus  a papkas tabletky? Já jsem teda nastěstí neomdlela, ale když čurám krev, tak to fakt už bolí a na záchodě mi div nevylezou bolestí oči z důlku, to pak spěchám k MUDr....Jinak díky všem, co se mi ozvaly

Není tady

 

#9 30. 8. 2006 17:38

enndi
♥♥-----
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 76

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Aneri napsal(a):

Co pacient - hlavně to nesmí zanedbat lékař a ten na naše močáky kašle !!! Takže dobře radím - nechat si udělat test /třeba i z moče/ na chlamydie, případně kvasinky !!! Vím, o čem píšu!!!

Myslíš, že kvasinky můžou mít spojitost se zánětem močáku???hmm

Není tady

 

#10 30. 8. 2006 17:58

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

asi jo..vzdyt kvasinky do mocaku vubec nepatri....tak je jiste ze pokud se tam dostanou..a moznosti maji...tak nadelaji akorat peklo

Není tady

 

#11 30. 8. 2006 20:19

x256987
Host

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

enndi napsal(a):

Judita napsal(a):

Potýkám se s podobnou kombinací, doporučuju dlouhodobě brusinkové tablety, laktobacily, glukany (součást různých léků, třeba Beta-glukan, Imunoglukan). Dvakrát ročně očistnou kůru (ostropestřec mariánský, pokud ho snášíš). A sáhnout si do svědomí, jak jsi na tom se vztahy a sexem.

Mám už tři roky jednoho jedinýho chlapa, ale o brusinkách jsem už slyšela a jak dlouho je "dlouhodobě"? A co ten ostropestřec mariánský, co to vlastně je? KOupím to v lékárně a za kolik asi?

Dlouhodobě je v podstatě furt smile Brusinky jsou prevence, když je zánět rozjetý, moc nepomůžou. Ostropestřec je bylina, konkrétně semínka, koupíš v lékárně, drahé to není (do 50 Kč), ale mně to "pročistilo" až nepříjemně sad . Určitě se dá koupit i ve formě tablet, myslím, že je i součástí Denoxinalu. S těmi vztahy: nemyslela jsem promiskuitu, spíš to, že z hlediska psychosomatiky souvisí onemocnění močového měchýře s potlačováním negativních pocitů.

 

#12 30. 8. 2006 22:24

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Judita napsal(a):

enndi napsal(a):

Judita napsal(a):

Potýkám se s podobnou kombinací, doporučuju dlouhodobě brusinkové tablety, laktobacily, glukany (součást různých léků, třeba Beta-glukan, Imunoglukan). Dvakrát ročně očistnou kůru (ostropestřec mariánský, pokud ho snášíš). A sáhnout si do svědomí, jak jsi na tom se vztahy a sexem.

Mám už tři roky jednoho jedinýho chlapa, ale o brusinkách jsem už slyšela a jak dlouho je "dlouhodobě"? A co ten ostropestřec mariánský, co to vlastně je? KOupím to v lékárně a za kolik asi?

Dlouhodobě je v podstatě furt smile Brusinky jsou prevence, když je zánět rozjetý, moc nepomůžou. Ostropestřec je bylina, konkrétně semínka, koupíš v lékárně, drahé to není (do 50 Kč), ale mně to "pročistilo" až nepříjemně sad . Určitě se dá koupit i ve formě tablet, myslím, že je i součástí Denoxinalu. S těmi vztahy: nemyslela jsem promiskuitu, spíš to, že z hlediska psychosomatiky souvisí onemocnění močového měchýře s potlačováním negativních pocitů.

Judyt, ano dotkla jsi se jádra věci. Někdy stačí nepřijemné pocity při sexu, potlačené emoce, neprojevený pláč, potlačená zlost, atd, to vše se může projevit v podobě zánětu močového měchýře. Je vhodné přistoupit k léčbě holisticky. Při podání antibiotik se jen snižuje imunita, potlačí se zánět a při první příležitosti našeho psychického zatížení - problém močový měchýř, znovu vypukne.

Není tady

 

#13 31. 8. 2006 8:19

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Já jsem názoru, že někdy si ani holistika neporadí s infekcí  a to už jsem toho "něco" vyzkoušela. Brusinky jsou jen zbytečně drahá záležitost , ty působí jen jako prevence, na rozjetý zánět,či infekci zásadně ATB ! A pochopitelně imunitu hoooodně podporovat, to je jasné...zrovna studuju od MUDr Willanta a MUDr Willantové holistiku,  lékařského tajemství, jak se nezbláznit a zůstat na živu....

Není tady

 

#14 31. 8. 2006 10:18

enndi
♥♥-----
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 76

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Teda holky to se dovídám věcí, nikdy bych nevěřila, že to může souviset s psychikou. Je fakt, že si všechno dost zabírám a přítel říká, že hledám problémy kde nejsou. Ale téměř s jistotou vím, že teď když beru ATB a užívám lactobacilus, tak mám asi zase kvasinky a to mě už úplně vytáčí. Jinak o nějaké holistice jsem v životě neslyšela, asi toho máte hodně přečtenýho, že?

Není tady

 

#15 31. 8. 2006 11:00

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

enndi napsal(a):

Teda holky to se dovídám věcí, nikdy bych nevěřila, že to může souviset s psychikou. Je fakt, že si všechno dost zabírám a přítel říká, že hledám problémy kde nejsou. Ale téměř s jistotou vím, že teď když beru ATB a užívám lactobacilus, tak mám asi zase kvasinky a to mě už úplně vytáčí. Jinak o nějaké holistice jsem v životě neslyšela, asi toho máte hodně přečtenýho, že?

Holistická léčba je přístup k člověku jako celku. Vše souvisí se vším. Pokud léčíš angínu antibiotiky, v podstatě jí neléčíš jen jí zatlačíš hlouběji, vrátí se a naopak antibiotika ti sníží imunitu. Při častém používání ATB  můžeš ovlivnit játra, ledviny - kdy dochází k jejich poškozování....atd.
Ledvinový systém zase ovlivňuje močové cesty a pak stačí jen malinko psychické zátěže, prochladnutí a kolotoč léčby je na spadnutí.
Prochladnutí se týká hlavně oslabeného imunitního systému.

Upravil(a) Daniela M (31. 8. 2006 11:08)

Není tady

 

#16 31. 8. 2006 19:22

x256987
Host

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Enndi, lactobacillus působí proti kvasinkám a pomáhá zmírnit nepříznivé vedlejší účinky antibiotik.

Aneri: jak píšu výše, s rozjetou infekcí si brusinky samozřejmě neporadí.

 

#17 31. 8. 2006 19:47

enndi
♥♥-----
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 76

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Já vím, že lactobacillus působí proti kvasinkám a MUDr. mi minule doporučila abych při braní ATB užívala lact. proti tomu abyh měla kvasinky, ale myslím, že ikdyž ho užívám nezabírá to   yikes a yikes

Není tady

 

#18 31. 8. 2006 23:23

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Dámy - cpete se tabletami ale dle mého názoru  vlastně nevíte, proč!!! Kterou z vás poslal obvodní lékař, nebo urolog na rozbor moče  a krve ??? To, že se gynekolog i třeba podívá na stěr na sklíčko, to neznamená, že ví, co vše tam je ! Takže....nejdříve rozbor moče a krve, pokud máte problémy, bude to potitivní, zánět se objeví a navíc se zjistí, co vás doopravdy trápí...ne vždycky to musí být kvasinky, ony to můžou být i  obyčejné chlamydie, ty obzvláště způsobují tyto problémy !

Není tady

 

#19 1. 9. 2006 9:42

Petr I.
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 41

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Aneri napsal(a):

Dámy - cpete se tabletami ale dle mého názoru  vlastně nevíte, proč!!! Kterou z vás poslal obvodní lékař, nebo urolog na rozbor moče  a krve ??? To, že se gynekolog i třeba podívá na stěr na sklíčko, to neznamená, že ví, co vše tam je ! Takže....nejdříve rozbor moče a krve, pokud máte problémy, bude to potitivní, zánět se objeví a navíc se zjistí, co vás doopravdy trápí...ne vždycky to musí být kvasinky, ony to můžou být i  obyčejné chlamydie, ty obzvláště způsobují tyto problémy !

Vážené dámy, vite, že skoro každý může mít chlamydie ale jen někdo je na ně citlivější! Opravdu se jedná o odolnosti, imunitě. cool

Není tady

 

#20 3. 9. 2006 16:58

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Petr I. napsal(a):

Vážené dámy, vite, že skoro každý může mít chlamydie ale jen někdo je na ně citlivější! Opravdu se jedná o odolnosti, imunitě. cool

Ano, zcela souhlasím....
Zánět močového měchýře může nastat také při počátečním nástupu sexuálního života v partnerském vztahu nebo u některé z vás po každém sex. styku. Léčba antibiotiky zde není namístě!


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#21 4. 9. 2006 15:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

No a teď mi řeknětě, že pomůžou brusinky a jdu se přímo odstřelit !! hahah, brusinky je prevence, zánět nezastaví !!! Co tedy Ilseli doporučuješ ty na chlamydie???  Je to vlastně infekce....tedy kromě povzbuzení imunity ???smile To jsem hrozně moc zvědavá.....

Není tady

 

#22 4. 9. 2006 15:37

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Aneri napsal(a):

No a teď mi řeknětě, že pomůžou brusinky a jdu se přímo odstřelit !! hahah, brusinky je prevence, zánět nezastaví !!! Co tedy Ilseli doporučuješ ty na chlamydie???  Je to vlastně infekce....tedy kromě povzbuzení imunity ???smile To jsem hrozně moc zvědavá.....

Milá Aneri, celostní léčbu, s podporou imunity. Ty sama nemᚠproblém jen s chamydiemi, z toho co jsem zde vyčetla. Vše je jen v nás, jak k nemoci přistupujeme. Pak nastupuje vše, co udělá dobře nejen našemu tělu. Někdy je to i nepřijemné ale donutíme své tělo k uzdravení. Antibiotika tuto záležitost neřeší, jen nemoc  potlačí a za nějaký čas se objeví znova a postupně může ovlivnit všechny naše orgány...je nastartována snížená imunita! Studuješ léčbu, však na to příjdeš.... Přeji vše dobré. Il.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#23 4. 9. 2006 17:55

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Ilseli....takže neporadíš? Já myslela, že mᚠpro mě nějaký konkrétní návrh, co  celostního  konkrétně na infekce v těle.......... ne řeči, to už jsem vyslechla z několika stran, ale nic konkrétního... říkat každému, je to o celostní medicíně a imunitním systému je příliš laciné a NIC neříkající !!! Takže dík za radu - budu studovat, třeba k tomu někdy dojdu, ale ty už raději nikomu neraď,............nechápu tě, přát mi vše dobré, když  ani neporadíš ,lidé jsou i zlí....chápu.....někteří se jen chlubí, jak jsou dobří, ale nepomůžou......měla-li jsi na mysli homeopatika,ty mi nepomohly. Teď však už ani o tvoje rady  nestojím, tak prosím, nereaguj  na mé příspěvky ! Děkuji ti

Není tady

 

#24 5. 9. 2006 15:34

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Aneri napsal(a):

Ilseli....takže neporadíš? Já myslela, že mᚠpro mě nějaký konkrétní návrh, co  celostního  konkrétně na infekce v těle.......... ne řeči, to už jsem vyslechla z několika stran, ale nic konkrétního... říkat každému, je to o celostní medicíně a imunitním systému je příliš laciné a NIC neříkající !!! Takže dík za radu - budu studovat, třeba k tomu někdy dojdu, ale ty už raději nikomu neraď,............nechápu tě, přát mi vše dobré, když  ani neporadíš ,lidé jsou i zlí....chápu.....někteří se jen chlubí, jak jsou dobří, ale nepomůžou......měla-li jsi na mysli homeopatika,ty mi nepomohly. Teď však už ani o tvoje rady  nestojím, tak prosím, nereaguj  na mé příspěvky ! Děkuji ti

[b]Aneri, někdy nevnímáme myšlení druhých ani nevnímáme smysl rady, která je nám dána a naopak se silně ohradíme. Nemyslím si, že rada Ilseli byla míněna zle, jen Ti nic nevnucovala. Pokud by se dalo tak lehce poradit na každou bolístku všem stejně, tak by jsme se nemuseli všichni potýkat s tolika potížemi a nemuseli vysedávat v čekárně u lékařů.smile

Není tady

 

#25 6. 9. 2006 12:39

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: zanet mocaku a zvyseni imunity

Danielo promiň, ale musím se Aneri zastat. Kdykoli Ilseli reaguje, je to vždy o tom samém. Nikdy neporadí, nikdy nenapíše, co by ona navrhovala - konkrétně. Vždy jen ty obecné řeči o celostní léčbě a homeopatii. Už ji ani nečtu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů