Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 8. 2006 11:34

jeane001
♥♥-----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 40

jak dál

Ahij všichni. Potřebobala bych radu , nebo si spíš svěři. Chodím s přítelem 1.5 roku z toho spolu třičtvrtě roku bydlíme. On podníká já pracuji jako recepční. A to jeho podnikání právě nastartovalo naše problémy. V zimě moc do práce nechodí a tak něco dělá doma ale nyní od březná je pořád v práci jen pro představu měl za posledních 5 měsíců asi tak 5 dní volna a to jsem si dva dny musela vykřičet aby jsme se jeli někam podívat. Jezdí domů tak kolem 22.00, takže se skoro nevídáme a hodně se hádáme. Bydlíme u mojich rodičů máme samostatné patro 2+1 chtěli jsme zařizovat kuchyň ale přítel mi řekl že žádnou kuchyň nechce.
Jezdí domu umytý a najedený , chodí se mýt a jíst k bybičce do bytu každý den ( dříve u ní bydlel )

Starám se doma o všechno , přítele jsem si domů nastěhovala i s pejskem ( bílý vlčák ) máme ho v bytě, takže všechna starost je na mě. Vyřizuji mu všechny věci na úřadech. Potřeboval auto tak jsem mu půjčila 30 000 na akontaci, a ted jsem bez penez. Dříve jsem brala 15000,- měsíčne, ale musela jsem změnit práci a nyní beru tak 7000 - 8000 a to je pro me velice těžké všechno utáhnout, chodím vypomáhat jedné známé do restaurace i když mě to vůbec nebaví ale potřebuji peníze.
Připadám se doma jako uklízečka, pradlena a chůva k psivi. Poslední dobou začal pokulhávat i nᚠsexualní život. Na začátku jsme se milovali třeba 3x denně,je jasné že postupem času to upadává ale ted se milujeme tak 1x týdně ale je to jiné tak polsední 2 měsíce chce jen takovou rychlovku a mě to nebyví. Vždycky bylo naše milování nádherný , ale ted.....

U mě se ještě všechno zhoršilo tím , že jsem byla tento týden s kamarádkou v Praze a pok jmse sli vecer na skleníčku a na diskotéku. Jeden den jsem se nemusela o nic starat , neměla jsem žádné starosti, bylo to skvělí.
Jenže jsem si uvědomila, že ho nemiluju jen jsem si na něho zvykla a je to strašně těžké to skončit, co když si zničím životní štěstí.

Včera jsem mu řekla, že já myslím na nás dva a on jen na sebe. Že budu muset být taky sobecká a myslet trochu na sebe.
Od září chodím a angličtinu už 2 rok a strašně mě to baví.
Tk jsem včera řekla, že chci jít příští rik pracovat do Prahy. On mi v tom prý bránit nebude, nechce prý abych se tady kvůli němu zakopala a pak si to vyčítala.sad

A nakonec : už se několikrát stalo , že mě měl vyzvednou z práce a pak mi napsala, že si došel na pivo a až budu před hospodou tak at ho prozvoním a pojedem. Nechá mě cekat třeba půl hodiny aniž by vyšel ven řekl mi, že tam zůstane, to až kdyý tam za ní dojdu mi řekne a si jedu domu. Vždycky se ke mě chová jako k tý poslední. druhej den se pak omlouvá a prosí.

Ja pořád sedím doma a makám , starám se o psa a nikam nechodím.
A když jsem byla teď v té Praze tak jsem si uvědomila jak moc mo to chybí, chci nakupovat, pařit, cvičit a byvit se.

Je mi 22 a připadám si jako nějaká stará mamina , která nevytahne paty z domu.

Není tady

 

#2 30. 8. 2006 11:56

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: jak dál

No jo, to je situace - chceš politovat nebo poradit???

Když sis uvědomila, že ho nemiluješ a že tě to s ním nebaví, tak si holka určitě životní štěstí nezničíš, když se s ním rozejdeš. Myslím, že spíše se k tomu svému štěstíčku přiblížíš.
V tomhle věku je lepší si užívat života, pokud to jde.
Píšeš, že jsi byla s kamarádkou, že chodíš na angličtinu, prostě mᚠsvé zájmy, a to je hodně dobře!!!
Neztrácej dál svůj čas s někým, kdo tě přehlíží a dívá se na tebe jak píšeš jako na tu poslední. To ti za to přece nestojí.

Není tady

 

#3 30. 8. 2006 12:00

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: jak dál

Tvůj přítel se ve vztahu jen veze a bere si, co se mu hodí. Nejste si rovnocenný, do budoucna žádný vyhlídky. Neprodlužuj si trápení a vyřeš to mezi vámi jednou provždy.


Iveta X

Není tady

 

#4 30. 8. 2006 12:20

jeane001
♥♥-----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 40

Re: jak dál

Všechno co tady úpíšete je pravda. Rozhodně nechci politovat.
Ale co když to , že ho nemiluji je jen dočasný, co když se všechno zlepší a budem zase sastný. Už jednou jsem mu sbalila věci, a on řekl že si popovídáme až přijede z práce. A on mi řekl, že mě nemiluje tak jako dřív. Když si chci s ním o nás promluvit tak mi říká, že mu všechno jen vyčítám , ale to neni vyčítání , chtěla bych si s ním promluvit.

Ještě jedna věc : přítel je rozvedený , ženil se v 19 z velké lásky a jeho bývalá ho po 3 letech vyhodila, ze dne na den. Chce po něm nějaký peníze ( ona má všude dluhy, sociálka, zdravotka, finančák ) , vyhrižuje mu , a pořád něco. ted se asi 3 měsíce neozvala tak máme klid.

No a když spolu nebyli tak jsme spolu začali chodi po 4 měsících , co on byl od ní, i při rozvodu jsem mu byla oporou.

Tak jsem se ho zeptala, že pokud chce volnost a užívat si že si dáme pauzu a zkusíme žít od sebe, třeba by nám to oběma vyhovovalo a skončily by jsme to.

Není tady

 

#5 30. 8. 2006 12:44

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: jak dál

Já v takovém vztahu nevidím žádnou budoucnost.
Můžeš to zkusit alespoň z tou pauzou, když se bojíš radikálního řezu, ale já ti říkám - uvědomíš si při tom, jak jsi volná, najdeš si více zábavy s někým jiným a vyšumí to stejně do ztracena.
Nechci tu psát jako nějaký jasnovidec, ale z toho, co píšeš mi to tak jasně vyplývá.
Takže do toho a neboj se, bude líp tummenupp

Není tady

 

#6 30. 8. 2006 12:50

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: jak dál

janica napsal(a):

Já v takovém vztahu nevidím žádnou budoucnost.
Můžeš to zkusit alespoň z tou pauzou, když se bojíš radikálního řezu, ale já ti říkám - uvědomíš si při tom, jak jsi volná, najdeš si více zábavy s někým jiným a vyšumí to stejně do ztracena.
Nechci tu psát jako nějaký jasnovidec, ale z toho, co píšeš mi to tak jasně vyplývá.
Takže do toho a neboj se, bude líp tummenupp

Naprostý souhlas s Janicou... Jsi mladá a podle mě mᚠna víc, než se nechat omezovat někým, kdo si tě, podle mého názoru, neváží...

Není tady

 

#7 30. 8. 2006 13:16

jeane001
♥♥-----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 40

Re: jak dál

Když ono je to tak strašně těžký, když si vzpomenu na všechno to hezký co mezi náma bylo. Mam strašej strach.
Právě, že při té pauze by možná všechno vyšumělo do starcena a ja bych nemusela nic řešit.

Jsem vždycky odvážná , cílevědomá i vráci si dokážu dupnout, ale tohohle se prostě bojím.

Asi bych potřebovala pořádnou studenou sprchu aby udělal něco co bych neopustila a pak by to bylo snadný.
JSEM ZBABELEC?????

Není tady

 

#8 30. 8. 2006 13:23

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: jak dál

Nejsi zbabělec, jeane.
Já jsem prožila něco podobného, tehdejšího přítele jsem nemilovala, ale nechtěla jsem ho opustit, říkala jsem si, že se třeba něco změní, že už jsme spolu toho tolik prožili... Ale věř mi, nic se nezmění.
Musíš si to srovnat v hlavě sama, uvědomit si, co pro tebe znamená a jestli je to ten správný partner do budoucna. Ty musíš vědět, jestli jsi takhle šastná...
Sama v sobě musíš najít odvahu. Je to těžké, ale někdy to nejde jinak. Taky jsem se bála a teď, když se na to podívám zpětně, si říkám, jaký jsem byla blbec a kolik jsem s tím nepravým promarnila času...

Není tady

 

#9 30. 8. 2006 13:32

jeane001
♥♥-----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 40

Re: jak dál

Ono by to bylo snažší kdy jsem spolu nezili.
Nedokážu si představit , že tam sedím a koukám se na něho jak se balí.
A co ta pauza , myslíš, že by nám to pomohlo uvědomit si jesli se milujem a potřebujem. Když by jsme se neviděli, tak by jsme měli větší prostor a nebyli ovlivnění tím druhým.
Slovo rozchod jsne už ale vyslovili mockrát jeko ON ta JÁ. Podvědomě možná oba cítíme , že to neklape  ale ani jeden nemá sílu to ukončit.

Předevčírem mi řekl, že pokud bychom se rozešli, tsk není důvod , abychom se nenáviděli , že bychom spole mohli klidně občas zajít na kafe. Že se to stává, že si dva lidi nerozumí.

Babucha napsal(a):

Nejsi zbabělec, jeane.
Já jsem prožila něco podobného, tehdejšího přítele jsem nemilovala, ale nechtěla jsem ho opustit, říkala jsem si, že se třeba něco změní, že už jsme spolu toho tolik prožili... Ale věř mi, nic se nezmění.
Musíš si to srovnat v hlavě sama, uvědomit si, co pro tebe znamená a jestli je to ten správný partner do budoucna. Ty musíš vědět, jestli jsi takhle šastná...
Sama v sobě musíš najít odvahu. Je to těžké, ale někdy to nejde jinak. Taky jsem se bála a teď, když se na to podívám zpětně, si říkám, jaký jsem byla blbec a kolik jsem s tím nepravým promarnila času...

Není tady

 

#10 30. 8. 2006 13:45

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: jak dál

Milá Jeane,
mᚠstrach z rozchodu, mᚠstrach být sama?
Tak ho překonej!!! Sama nebudeš, mᚠjistě kamarádky, rodinu a hlavně sama sebe.
Neboj se toho - sama píšeš, že vᚠvztah vás ani jednoho nenaplňuje, mě přijde že vás spíše degraduje na dva lidi, kteří jsou spolu jen proto, že se bojí se rozejít. Není to trochu málo?????

Konkrétně - ty přeci vůbec nemusíš být přítomná jeho balení. Může si někoho poslat nebo mu sbal ty sama. Rozchod určitě není důvod k nenávisti. Prožila jsem jich několik a ne že bychom se s bývalými nějak vyhledávali, ale bez zášti či smutku prohodíme pár slov - jak jde život - vždy jste si vzájemně nijak neublížili.

Není tady

 

#11 30. 8. 2006 14:13

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: jak dál

Jeane,
z toho, co píšeš, je jasné, že se on cítí stejně jako ty. Oba dva už jste pomýšleli na rozchod. Oba dva cítíte, že to neklape. A oba dva se bojíte udělat první krok. Takže má rada - buď ty ta silnější a řekni to první.
A nemusíte se hned rozcházet. Klidně si zkuste dát pauzu, když si myslíš, že to tak bude lepší, a časem uvidíš, co to s vámi udělalo.

Není tady

 

#12 30. 8. 2006 16:22

77.Evca
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní čechy-Osek
Registrovaný: 16. 4. 2006
Příspěvky: 917
Web

Re: jak dál

Ahojky, tak já jsem na tom podobně,ale včera se to roslousklo a došli jsme k názoru že bude lepší být každý sám a to máme 10ti letého syna.Být tebou,tak si napíšu klady a zápory a pak bych uvážila,jestli to má cenu nebo né,jsi mladá a pak by jsi toho mohla v budoucnu litovat.Tak držím pěstičky za správným rozhodnutím.Papa Ecva tummenupp


http://lilypie.com/pic/2010/01/02/n5W2.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lcqvp1.png
Peula nar.30.11.1996 váha 3900g a délka 52cm.
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/TpJal7q.jpghttp://lb3m.lilypie.com/TpJap2.png
Moje beruška

Není tady

 

#13 11. 10. 2006 21:29

Nemi
♥♥-----
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 73
Web

Re: jak dál

A nejsi už teď tak trochu sama?


http://b3.lilypie.com/qJH8p2/.png
http://b1.lilypie.com/MGhlp2/.png

Není tady

 

#14 17. 10. 2006 11:58

Nedele007
♥------
Registrovaný: 25. 6. 2006
Příspěvky: 2

Re: jak dál

Ahoj, mam podobny problem smile ale nechci ho tady rozepisovat, jestli chces, napis mi mailika smile Imagica123@seznam.cz

Není tady

 

#15 22. 10. 2006 19:19

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: jak dál

Hlavně dej pozor, abyste ten vztah nedrželi ještě dlouhou dobu jenom proto, že nemáte odvahu to rozetnout. Škoda každého promarněného roku. Žít takhle ve dvaadvaceti je nesmysl. Má pravdu. Vídejte se, nehádejte se, ale žijte si každý po svém. Začněte třeba tím, že spolu budete bydlet, než si ten druhý něco najde, pak že až se odstěhuje, budete se vídat jednou týdně, abyste si trochu odvykli, ale kontakt neztratili. Dítě nemáte, jste mladí, zdraví, vždy jste na tom vlastně docela dobře. Musíte si dát pauzu. Jinak to nepůjde. Oba dva poznáte někoho, kdo vám bude lépe vyhovovat. když se křečovitě budete držet jeden druhého, zabráníte seznámení s někým prima, koho minete...

Není tady

 

#16 23. 10. 2006 15:03

jeane001
♥♥-----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 40

Re: jak dál

Ahoj všichni , děkuji za příspěvky. Ale toto téma už je dost staré. všechno mám vyřešeno. Budeme kamarádi. já už jsem si našla báječného přitele, který je pro mě vším.

Není tady

 

#17 16. 8. 2009 20:21

beruna11
♥------
Registrovaný: 16. 8. 2009
Příspěvky: 1

Re: jak dál

holky poraďte:zítra mě přítel představí svoje dcery,nechci přijet s prázdnou,jsou staré 16 a 10 let.díky za nápady

Není tady

 

#18 16. 8. 2009 20:53

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: jak dál

Beru, a víš, jaké mají třeba zájmy?
Jinak kamarádově dcerce obvykle dávám serepetičky do vlasů, nějaký světlý lak na nehty, lesk na rty, náramky, lepší barvy nebo pastelky, oblečení na barbínu...
A 16tiletá? To je složité :-), když nevím, co ji baví, ale obecně se zase asi hodí nějaký ten bižu šperčíček, knížka (ale to podle toho, co čte), nebo DVD, nějaký přívěšek na klíče... No a třeba nějakou vééélikou čokoládu - jako jsou za těch (asi) 150 Kč, to by se oběma mohlo líbit.
P.S. - ale na shánění čehokoliv teda moc času nemᚠwinkbig_smile

Upravil(a) Tercila (16. 8. 2009 20:54)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů