Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 11. 4. 2007 21:13

Achlia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 378

Re: Rakovina???

Ahoj holky, tak si vás občas pročítám, je zde smutné, ale bohužel aktuální téma. Ta mrcha rakovina chodí světem, nevybírá si a mnohým z nás přímo či nepřímo zkomplikovala život.Chci se s vámi podělit o dvouletou zkušenost s volně prodejným lékem inocell ( na doporučení onkoložky z Masarykova onkologického ústavu).Jsem nohama na zemi a kdyby to byl zázračný lék, onkologové by neměli co na práci.Moc ukám na dřevo, nebudu se rozepisovat a nic nezakřiknu , ale výsledek kontrolního vyšetření je vynikajicí!Najdete o něm víc na www.inocell.cz/. V době největšího trápení jsem často chodila na www.osudy.cz, je tam taky smutné počteníčko, ale na druhé straně plné naděje a jakéhosi lidského souznění a pochopení.
Užívejte plnými doušky každý den a SLUNÍČKO - díky za tvé pohlazení po duši všem kteří to potřebují!!!

Není tady

 

#177 11. 4. 2007 22:00

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Rakovina???

Achlia napsala:  V době největšího trápení jsem často chodila na www.osudy.cz, je tam taky smutné počteníčko, ale na druhé straně plné naděje a jakéhosi lidského souznění a pochopení.


Zašla jsem tam a jedním dechem přečetla. Je povzbuzující znát příběhy těch co uspěli. Díky.
Všem držím palce.
Nevzdávat se!
NIKDY!

Není tady

 

#178 12. 4. 2007 12:28

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Rakovina???

-

Upravil(a) poletucha (12. 4. 2007 12:30)

Není tady

 

#179 13. 4. 2007 16:48

Pag
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 478

Re: Rakovina???

Ahoj holky, podpora, úsměv a láska jsou naše zbraně!!! Jdeme na to!
Tak ja taky mrknu na ty "osudy", když to Poletucha tak zhltla...
Zdravím, Poletucho!!!

Není tady

 

#180 14. 4. 2007 7:37

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Rakovina???

Pag, taky tě moc zdravím. hjarta
A držím palce mamince.
Jste obě statečné holky.

Není tady

 

#181 15. 4. 2007 19:06

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Rakovina???

AHOJKY HOLKY...UŽ JSEM TADY DLOUHO ZA VÁMI NEBYLA,
ALE PEKLA JSEM MANŽÍLKOVI CUKROVÍ NA ČTYŘICÁTINY...
DO PRÁCE...TO BYLA PRVNÍ OSLAVA...ASI 20 LIDÍ A PAK DOMA 17 LIDIČEK.
PŘIPADALA JSEM SI, ŽE PEČU NA MALOU SVATBU.
SNAD VÁS TO ASPOŇ TROŠKU NALADILO NA JINÉ TÉMA...
JO MŮJ MANŽEL SE NARODIL V PÁTEK TŘINÁCTÝHO A TCHÝNĚ ŘÍKÁ, ŽE BYLO TAK HEZKÉ POČASÍ JAKO VČERA.
TAK JEDNU KULATOU OSLAVU MÁM ZA SEBOU A V ČERVENCI MÁ DCERA 15.....NO JO...UŽ Z NÍ BUDE VELKÁ ŽENSKÁ.
TEĎ NÁS TAK AKORÁT VYTÁČÍ SVOJÍ PUBERTOU. smile POMÓÓÓÓÓCT
A I KDYŽ TADY NEJSEM, POŘÁD NA VÁS MYSLÍM.....JSTE STATEČNÉ, JEDNA VEDLE DRUHÉ.
KDYŽ O VŠEM PŘEM݊LÍM I KDYŽ NĚKDY TY SVÝ STAROSTI NEMَU UNÝST NESMÍM SE VZDÁVAT....VŽDY VY SE TAKY NEVZDÁVÁTE!
KŘEPELKO...URČITĚ BUDE V LÉTĚ LÍP...MUS͊ VĚŘIT, ŽE PRO TEBE I MAMINKU BUDOU MÍT DOKTOŘI LEPŠÍ ZPRÁVY.
PAG, O OVOSANU JSEM TAKY ČETLA, ALE JEN TO SAMÉ CO TY.
JDU SE TAKY KOUKNOUT NA OSUDY A VY SE VŠECHNY MĚJTE CO NEJLÍP TO JDE. hjarta

Není tady

 

#182 16. 4. 2007 18:23

Pag
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 478

Re: Rakovina???

Nojo, já se vždy pro něco nadchnu....dumbom  na ten ovosan nejsou žádný studie... Nic, o co by se dalo opřít, že to pomáhá...
Dík Poletucho, jsi zlato! hjarta

Není tady

 

#183 17. 4. 2007 15:37

Pag
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 478

Re: Rakovina???

Tak jsem dnes na mamčin rozkaz koupila Baktevir a Detoxin a objednala Grepofit....
Zatím mi to zní jako sprostá slova, vůbec netuším o co jde,ale určitě po čase písnu, jestli s tím mamka dělá pokroky a jaké...
Tak se mi do zdá všechno jako přípravky na imunitu. Já jsem teď  nachcípaná, sice za mamkou chodím v roušce, ale stejně je to naprd... Tak snad budou zabírat...

Není tady

 

#184 17. 4. 2007 19:32

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Rakovina???

PAG,BUDEME TADY NEDOČKAVĚ ČEKAT NA TVOJE ZPRÁVIČKY.
MĚJ SE KRÁSNĚ hjarta

Není tady

 

#185 18. 4. 2007 20:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Rakovina???

Pag napsal(a):

Tak jsem dnes na mamčin rozkaz koupila Baktevir a Detoxin a objednala Grepofit....
...

Jsou to přípravky na detoxikaci organizmu - vyčištění od balastu,k terý tam nepatří a který podporuje růst rakovinných buňek. Tak se zároveň i posiluje imunita.
Ovosan  má přibližně stejné účinky, ale je mnohem dražší...
A ještě jsem zapomněly na čaj VILKAKORA (nikoliv kapky! nejsou tak účinné). Vilkakora nebo-li lidově kočičí dráp. Pokud to nekoupíš v lékárně, tak zavolej.
Čaj likviduje v těle plísně, po kterých se často šíří metastázy.
Připravuje se následovně: 1 lžička čaje se louhuje ve 3dcl studené vody 2 - 3 hodiny. pak se 1 -2 min povaří a ještě louhuje asi 15 minut.

Nejlepší bude, když mamka ještě zavolá Věrce. Myslím, že by bylo vhodné, kdyby se setkaly. Všechno se nedá vysvětlovat po telefonu ani mailem.

Holky moje, držte se!


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#186 19. 4. 2007 9:41

Pag
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 478

Re: Rakovina???

Díky Pan smile

Není tady

 

#187 20. 4. 2007 18:45

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Rakovina???

Holky rakovina je toxická zátěž na určitém orgánu,bylinkami se dá likvidovat,pokud není pozdě.
Doporučuji Cytosan,Probiosan,Drags Imun a Korolen.Je to alterna a řeším s ní různé nemoci.Moc držím pěsti.Marta
Mrkněte pokud máte zájem.Je tam i prodejna.
www.energy-poradna.info

Upravil(a) maharata (20. 4. 2007 18:46)


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#188 21. 4. 2007 18:11

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rakovina???

Maharato, všude mᚠupoutávku na svůj web, budiž - ale že rakovinu likviduješ bylinkami - proboha...dej si to rychle patentovat, divím se že na to ještě nikdo nepřišel!!!! No, tonoucí se i stébla chytá, jedna taková se nestyděla prodat bylinky za 16 000 mojí švagrové, která měla nádor na mozku....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#189 21. 4. 2007 19:03

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Rakovina???

Patentovat to nepotřebuji,ale pokudd není rakovina v pokročilém stavu,tj.bujení všude,tak bylinky dovedou pomoci,nedělám reklamu,ale snažím se pomoci,pokud se upraví strava v době bujení a pomůže se bylinkami,tak by ses divila....to mám z vlastní zkušenosti.Věřit nemusíš a rozhodně neobchoduji s bylinkammi,tak jak si to myslíš,jen poradím co je vhodné,kdo chce kupovat za levno,tak sepíši smlouvu a rozhodně nikdo u mne nevyhodil peníze nadarmo a nejvíce za ten základ dal max.1500.
Nejsem handlíř,ale terapeut a zatím se mi daří pomáhat všem.Asi je to divné,ale snažím se.Poradnu mám zdarma holka u toho dělám Dorna a Breusse,přístrojem zjistím co je nejdůležitější dát do pořádku.
Je to na každém jestli to chce vyzkoučet,protože doktoři rozhodně u rakoviny nepomohou,pokud budou dávat nemocnému maso,tak ho zabijí brzy z toho se rakovina živí a u nás se to dělá běžně.
Pracuji s doktory,teří dělají alternu a jsou to kapacity.
Asi tomu nebudeš věřit,ale existují lidi,kteří určité věci neděljírp peníze.Já jse na mateřské,živím 5dětí a rozhodně bych nedělala podnikatele,protože bych si nevydělala ani naslanou vodu.Ale to asi nepochopíš,že je to o něčem jiném.Peníze nejsou všechno.
Mám klienty,kteří si bylinky nekupují u mne,ale píší mi jen o radu.
Ale nedivím se Ti,že jsi naštvaná,asi bych byla taky,kdyby mi někdo nasliboval,že mi pomůže a nakonec nic....
léčila jsem zatím jen rakovinu spodku a tlustého střeva 2x , mozek je ošemetný a je to na dlouho.
Mrzí mě,že k tomu tak přistupuješ,ale každý má právo na svůj názor.


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#190 21. 4. 2007 22:35

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rakovina???

Mᚠpravdu tohle skutečně nepochopím, v mé omezenosti mi ještě nedošlo že mě doktoři zabíjejí masem... ale ujišuji tě, že tě vůbec nemusí mrzet, jak k tomu přistupuju - ani nechápu proč by tě to mělo mrzet, jedině snad proto že s tebou nesouhlasím v názorech na bylinky na rakovinu a na zabíjení masem...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#191 22. 4. 2007 13:31

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Rakovina???

Já taky souhlasí s Bety.  Jsem zastáncem toho, že nic se nemá vést do extrému.  Tudíž by se to nemělo přehánět asi s nezdravou výživou, ani s bylinkama.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#192 22. 4. 2007 14:51

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Rakovina???

To je vpořádku máte své názory holky,já mám své zkušenosti a s rakovinou dobré a Vy také své,spíš horší jak tak pozoruji....Bety je naštvaná na celý svět a ničemu nevěří.To je velký problém....holka Ty nesouhlasíč s ničím,jak čtu Tvé připomínky.A s tím masem jsem to myslela tak,že když mᚠrokovinu,tak z masa ta rakovina žije,pokud jí ho nedᚠumírá hlady,lékaři Ti to maso doporučí,prý můžeš vše.To je má vlastní zkušenost!!!Je pravda,že se nemá nic nepřehánět ani z nezdravou výživou,čili občas žít zdravě a střídat jídlo zdravé z nezdravím,ale pokud je takový problém jako rakovina,člověk zkouší vše.Ale to Tě nebere vím.Mě nemrzí,že nesouhlasíš s bylinkama a masem a pod.,nevadí mi názor nikoho,mě je holka líto Tebe.


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#193 22. 4. 2007 19:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Rakovina???

Bety,
moderní medicína není všemocná. Je stará zhruba dvě stě tři sta let..... Má naprosto nezastupitelné místo v léčbě akutních stavů, když si například  zlomím nohu, nepůjdu za babkou kořenářkou, ale půjdu za chirurgem. Za tou babkou kořenářkou půjdu pak. Stejně tak s akutním zánětem žlučníku, rozbujelou rakovinou ap....
Alternativní medicína, lidové léčitelství ... to všechno je tu tisíce let. Není možné popřít jejich výsledky a smysl.
Ideální stav je spolupráce!
Jenže bohužel ideál bývá často nedosažitelný.....

Takže alespoň poskytnout maximum informací a dovolit pacientovi, aby byl svéprávným člověkem, který se sám rozhodne, jak se bude léčit.
Nechápu aroganci těch, kteří si klepou na čelo, když se svou nemocí půjdu za homeopatem a ne za alopatem. Jen já totiž vím, že alopat mne bezúspěšně léčí už nekolik let..tedy léčí - jen potlačuje symptomy tak, jak ho to ve škole učili, kdežto homeopat se mnou odhaluje příčiny mé nemoci a nutí mne mylet a jednat JINAK, tedy v podstatě léčit se sama. Protože každý organismus schopnost samoléčby má. Jen ji neumíme používat. A znovu se to naučit, to BOLÍ! Setsakra bolí! Takže vzít si prášky je samozřejmě jednodušší.

Já uznávám moderní medicínu, co dokáže, je úžasné. Ale taky uznávám alternativní medicínu a vím, že i ty tebou opovrhované bylinky mnohdy dokážou víc, než ty nejdražší léky.

Je obrovská škoda, že oba tábory soupeří místo toho, aby spolupracovaly....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#194 22. 4. 2007 20:15

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rakovina???

Pandorro, já jsem nikde nenapsala, dokonce ani nenaznačila, že je moderní medicína všemocná, ale je naprostá blbost, že když přestanu jíst maso, zbavím se rakoviny !


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#195 22. 4. 2007 20:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Rakovina???

Bety napsal(a):

Pandorro, já jsem nikde nenapsala, dokonce ani nenaznačila, že je moderní medicína všemocná, ale je naprostá blbost, že když přestanu jíst maso, zbavím se rakoviny !

No v akutním případě to nejspíš blbost je. Pokud se nemoc teprve rozvíjí, tak to blbost být nemusí.
Každopádně pokud v případě, že trpíš rakovinou, vyloučíš z jídelníčku maso, ulehčíš svému organismu a on může efektivněji bojovat s nemocí.
Strave má na zrdaví člověka vliv větší než si naše rozmazlené chuové buňky vůbec dovolí připustit. Faktem ale je, že nic se nesmí přehánět.
Já nejsem vegetarián, ale když mám akutní zdravotní problémy, maso nejím. A celkově ho jím dost střídmě. Rozhodně ne každý den.

Osobně si myslím, že problémem ani není maso, konzumované v rozumné míře, jako takové, ale spíš to, co my si jako maso v obchodech dnes můžeme koupit.....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#196 22. 4. 2007 20:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rakovina???

Maharato, gratuluji že mᚠdobré zkušenosti s rakovinou, to jsi asi jediná na světě. Kdyby rakovina zmizela když někdo přestane jíst maso, tak by žádný vegetarián neměl rakovinu a já zrovna jednu vegetariánku s rakovinou znám. Nevím sice, z čeho jsi usoudila, že jsem naštvaná na celý svět a ničemu nevěřím - naopak mám se velmi dobře a se svojím životem jsem naprosto spokojená, dokonce jsem to tady několikrát psala a jako jedna z mála jsem si tady na nic nestěžovala a o tvoji lítost rozhodně nestojím ani ji nepotřebuji.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#197 22. 4. 2007 20:40

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rakovina???

špatně mi nabíhá celý Babinet..

Upravil(a) Bety (22. 4. 2007 20:41)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#198 23. 4. 2007 8:02

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Rakovina???

Já souhlasím s tím, že by mohly oba  "tábory" spolupracovat.  Ale  ze zkušenosti raději věřím lékařům - odborníkům.   Bylinky  beru jako pomocnou léčbu. Určitě má strava  velký vliv na kterékoliv nemoci, ne jen onkologické, ale kdyby to byl prvotní problém, nemohly by onemocnět novorozenci. Vím, teď mi budete oponovat tím, že novorozenci  vše dostanou od matky a pokud ta jí maso....  A jsme zase na začátku.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#199 23. 4. 2007 8:54

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Rakovina???

Pandorroo,díky,že jsi se zastala alterny.Mᚠpravdu že je stará tisíce let a pořád je účinná.Bety jsem neříkala,že pokud přestane jíst maso,tak bude po rakovině,to by bylo moc jednoduché.Jen tvrdím,že mám s rakovinou své zkušenosti a přes to nejede vlak.Když bude někdo pořebovat pomoci a bude sám chtít tak mu ráda pomohu.Peníze po nikom nežádám,pokud si sám nevezme bylinky.Poradnu mám zdarma.Rozhodně nikoho nepřesvědčuji,že to mé je nejlepší....jistě je víc věcí,které pomáhají.Obdivuji lékaře,kteří hledají příčinu nemoci,ale těch je málo,většinou se to potlačí léky a pak je problém většího rázu.Tu rakovinu jsem totiž zkoušela sama léčit sobě!!!Mám 5dětí a nemohu si dovolit tady nebít.To nejmladší mám 3roky a potřebuje mě.
Doktory Ty "dobré"rozhodně obdivuji,znám jich pár a spolupracuji s nimi.Předepisují pacientům léky i alternu a to jsou u mě machři!!
Bety jediná na světě ze zkušenostmi s rakovinou nejsem,asi málo čteš holka,již více lidí nad touto nemocí vyhrálo pomocí bylinek a stravy.A to že jsi naštvaná na celý svět,i když jsi spokojená jak tvrdíš...vidím z Tvých příspěvků,je pravdou že si jako jediná nestěžuješ,ale všechny usadíš a málo koho podržíš holka,mysli na svá játra.
Jo vegetarián se také může otrávit a mít rakovinu,nejsem zastánce jíst jen zdravé jídlo,strava má být pestrá.To zdravé Ti doporučím až tu rakovinu budeš mít.A to se doufám nestane,nepřeji ji nikomu.
Hezký sluníčkový den holky.Marta


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#200 23. 4. 2007 9:17

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Rakovina???

Neli,tady nejde jen o to maso,jíme strašně nezdravě...samozřejmě né všichni.Maso je pro nás (některé maso)těžce stravitelné a uhnívá nám ve střevech!To Ti potvrdí i lékař.Při operaci tls.střeva se vytahá plno fekálií,to mám od doktora...Sladkosti způsobují plísně a nemoci elergického původu,uzeniny také, jsou otrava na nᚠorganismu,ty jsou horší než to maso.Minerálky u  člověka,vybíjejí vápník,obsahují totiž soli,ty se usazují v kloubech a působí jako brusná pasta.Je toho víc a nebojte přednáška nebude.Prostě je bohužel pravda,že pokud maminka v těhotenství pojídá vše možné,tak se dítě živí z toxické placenty a narodí se atopický ekzém.Promiň Neli,ale to je skutečnost.Nechci po Tobě,aby jsi souhlasila....Ty dva tábory již spolupraccují,ale hodně málo,měly by přidat a spojit se.

Nela napsal(a):

Já souhlasím s tím, že by mohly oba  "tábory" spolupracovat.  Ale  ze zkušenosti raději věřím lékařům - odborníkům.   Bylinky  beru jako pomocnou léčbu. Určitě má strava  velký vliv na kterékoliv nemoci, ne jen onkologické, ale kdyby to byl prvotní problém, nemohly by onemocnět novorozenci. Vím, teď mi budete oponovat tím, že novorozenci  vše dostanou od matky a pokud ta jí maso....  A jsme zase na začátku.


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů