Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#76 19. 9. 2006 15:10

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Web

Re: Rakovina???

Sluníčko, tak to o čem jsem psala viz. výše je také kombucha... je to houba, která se dává na 24 do čerstvého mléka, pak se přecedí přes umělohmotný cedník a mléko se pije, má to nakyslou chu.Každý den se použije čerstvé mléko. Houba mezitím roste... kde se dá sehnat ještě zjistím, ale myslím, že nám anetka1 pomůže...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

#77 20. 9. 2006 19:44

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

TAK TO BUDU MOC RÁDA.
PAMATUJU SI,ŽE TUHLE HOUBIČKU DO MLÍČKA MĚLA MOJE BABIČKA.ALE TO UŽ JE DÁVNO.....

Není tady

#78 21. 9. 2006 9:11

anetka1
♥♥♥----

Tak co, Sluníčko, jak ti chutná kombucha v čaji? Je dobrá, vi?

Není tady

#79 21. 9. 2006 9:47

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Anetko kde se dá kultura kombuchy sehnat?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

#80 21. 9. 2006 11:53

anetka1
♥♥♥----

Kultura kombuchy v čaji se dá sehnat v prodejnách zdravé výživy, u nás je to Vega, anebo některé lékárny ji prodávají. ale ze své vlastní zkušenosti vím, že je lepší koupit v té prodejně zdravé výživy, tam ji budou mít na sto procent. Jakmile ji budeš kupovat, tak se nezapomeň podívat na datum spotřeby, jednou jsem si totiž koupila prošlou , apak jsem se divila, že mi nekvasí, byla totiž prošlá. A nezapomeň počkat tak na 8 nebo 9 dní, a pak ji pij, protože ti musí zmetabilizovat ten cukr, který tam dáš.Když to budeš pít po jednom dni tak to bude pouze hodně sladký čaj, kdy kombucha nemohla přeměnit ten cukr na to zdraví prospěšné.

Není tady

#81 21. 9. 2006 12:00

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Web

A co kombucha do mléka? Je to ta samá??

Není tady

#82 21. 9. 2006 12:16

sanny
♥------

Tak jsem si kombuchu koupila (přímo nápoj) ale zjistila jsem že by mě to přišlo pěkně draho, když ta flaška stojí 48 Kč, např. na dva dny. Tak si ji budu muset udělat sama.

Není tady

#83 21. 9. 2006 12:21

johana2
♥------

Ahoj sluníčko,jsem ráda,že ti to dobře dopadlo.

Není tady

#84 21. 9. 2006 12:42

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

DÍKY JOHANKO smile
ANETKO,KOMBUCHA BYLA DOCELA DOBRÁ....SP͊ JAKO PERLIVÉ VÍNO.PIJU 2DCL NA LAČNO.
SANNY U NÁS JE JEŠTĚ DRAŽŠÍ....55 Kč.
TAKŽE JI TAKY SHÁNÍM,PROTOŽE U NÁS VE ZDRAVĚNCE  JI NEMAJÍ.
                                                                                             TAK ZATÍM PÁČEK! big_smile

Není tady

#85 25. 9. 2006 15:42

Eleanor
♥------
Místo: Praha

Prosím poraďte, už jsem opravdu zoufalá:-(. Psala jsem zde jak mám moc mámu nemocnou rakovinou plic  metastázy na mozku. Leží v hospicu, kde ji každý den navštěvuj ia na víkendy chodí domů. Přes známé jsme se dostali k doktorům, kteří máme udělali znova magnetickou rezonanci, kde ji zjistili už 4metastázy na mozku. Tři by operovali gama nožem a jeden nádor by se musel operovat normálně. Operace cca na 4 až 6 hodin. Ovšem od jiných doktorů slyšíme názor, že ta operace není dobrý nápad, že si pouze doktoři na ní chtějí dokázat co zvládnou a co ne. Takže vlastně takový pokus. Že operace ji stejně život moc neprodlouží a hlavně stejně bude ležet a nemusí se z toho dostat a teď že alespoň může ještě trochu chodit a ještě trošku"žít". Je to šíleně těžký, když se mi máma ptá a jí poradím a já? Nevím!!Na jednu stranu šance a na druhou....Eleanor

Není tady

#86 25. 9. 2006 16:16

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Víš Eleanor... každá i sebemenší operace se musela někdy vyzkoušet a vždycky to byl krok do neznáma... já nevim přesně jaké má tvoje maminka šance, ale myslím že už je na tom hodně špatně, viď? Já bych každou šanci na život brala útokem, ale zase je pravda, že kdyby se to nepovedlo, maminka by mohla trpět... jde o to, jestli netrpí hodně už teď... každá operace a obzvl᚝ tahle má svá pro i proti... proberte to důkladně s maminko, zvažte všechny možnosti a pak a se mamina rozhodne... jen ti chci říct ... kdyby se kdysi dávno nenechal člověk operovat na slepák, dodnes by se na něj umíralo, a pohleď na to z té stránky, že pokud je to nová metoda a oni jí potřebujou důkladně odzkoušet, tak třeba tobě už můžou pomoci 100% (jen příklad) Je to ovšem jen můj názor a je hlavní si o tom popovídat s maminkou a fakt dobře to rozebrat... i třeba za pomoci lékaře. Držím palce.

Není tady

#87 25. 9. 2006 16:46

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek

markéta napsal(a):

Pište své zkušenosti s touhle zákeřnou nemocí...

Co bys potrebovala o teto nemoci vedet ? Znam ji od A do Z.

Dark Angel

Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

#88 25. 9. 2006 18:17

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj

Eleanor, nemůžeš se rozhodnout za maminku, řekni jí to, řekni jí, a se nezlobí, ale že tohle musí udělat sama, řekni jí, že kdyby se cokoli nevyvedlo, že ty by jsi s tím musela zůstat do konce života. Ujisti ji, že jí mᚠráda, že vždy budeš při ní, že podpoříš jakékoli její rozhodnutí, ale nerozhoduj se za ní, jen vždy stůj při ní...
Přeji vám oběma hodně síly a vzájemného pochopení.

Není tady

#89 26. 9. 2006 14:26

Simona
♥♥♥♥---

Eleanor, vím co prožívᚠa jak se cítíš. Moje maminka onemocněla loni v červnu, bylo jí 48 let a měla rakovinu žaludku.´Metastázy neměla nikde. Šla ihned na operaci při které ji odstranili celý žaludek, byla měsíc v nemocnici. Celkem dobře se po operaci zotavovala. Ale po 2 měsících se ji na játrech projevily metastázy, nejdříve na tom byla hodně dobře. V lednu maminka zemřela, asi jen týden ležela, šlo to strašně rychle. Měla jsem velké výčitky, že kdyby mamka nešla na operaci, tak by tady byla déle, že by se jí ty metastázy tak rychle nerozlezly. Ale před operací ji bylo opravdu hodně špatně. Také jsem si jistá, že kdybych mamku nechala na ten poslední týden odvést do nemocnice, tak by ji sice déle udrželi při životě, ale napojenou na přístrojích a trpěla by. Ale mamka si přála být doma.
Vím, že ti vůbec neporadím. Chci ti jen říct, že maminku miluješ a a udělᚠcokoliv, vím, že to bude s přesvědčení, že pro ni dělᚠto úplně nejlepší. Nikdo ti nedokáže říct co je dobré a co ne, co člověk to názor. Sama vím, že co jsem pro mamku dělala bylo s přesvědčením, že pro ni dělám maximum a vím, že ona to věděla. Nejdůležitější je, aby jsi byla s ní, jak jen to bude možné. A už se rozhodnete jakkoliv. A naděje umírá poslední.

Není tady

#90 26. 9. 2006 21:19

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Simono, víš, že  znám tvůj příběh a vím, čím jsi prošla. O to víc mne tak nějak uklidnil tvůj příspěvek, který jsi napsala Eleanor.  Konečně jsi našla v sobě více klidu a víš, že jsi udělala pro mamku opravdu všechno.  Dlouho jsi se neozvala, tak předpokládám, že se mᚠsnad už lépe.

"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

#91 27. 9. 2006 2:49

kleopatra
♥♥♥----

Ahoj Simco-pise Ti Viky(musela jsem zmenit nick)
Jak se mas??Podle prispevku je to uz lepsi,teda alepson jsi se s tim uz vyrovnala,vid??
Vse se doma uz uklidnilo???
Posilam moc pozdravu a ozvi se! :-)

Není tady

#92 27. 9. 2006 10:01

Simona
♥♥♥♥---

Ahoj Nelo a Viky, ani nevíte jakou jste mi udělaly radost, že jste se ozvaly. Moc moc vás zdravím.
Je pravda, že už o všem přemýšlím trochu jinak. Vyrovnat se s tím nedá, spíš se s tím člověk naučí žít, nic jiného nezbývá. Jak píše Nela, myslím, že jsem pro mamku udělala co bylo v mých silách.
Snažila jsem se chodit na jiné diskuze a moc se k tomuhle tématu nevracet, nějak jsem nemohla. Potřebovala jsem si v sobě něco ujasnit a uzavřít a ne jen se v tom babrat. I když to stále strašně bolí a nikdy nepřestane.
Mám strašně bezva brášku a přítele. O nevlastním tátovi nemám ani chu psát, strašně nám ublížil a já ho považuju už za cizího člověka.
Jak se máte vy?

Není tady

#93 27. 9. 2006 14:01

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

ELEANOR,JÁ VÍM,ŽE JE STRAŠNĚ T̎KÉ STÁT BEZMOCNĚ NAD MOC NEMOCNÝM BLÍZKÝM ČLOVĚKEM
A PROTO TI PŘEJI MOC A MOC ODVAHY DO DALŠÍCH DNŮ.
MAMINKA SI ALE TO JESTLI PŮJDE NA OPERACI MUSÍ DOOPRAVDY ROZHODNOUT SAMA
A TY BY SI MĚLA JEJÍ ROZHODNUTÍ RESPEKTOVAT.....A BUDE JAKÉKOLIV.
MَEŠ JÍ POMOCT POCHOPIT VŠECHNY SKUTEČNOSTI A RADY LÉKAŘŮ
A HLAVNĚ JI MUS͊ DRŽET ZA RUKU  A BÝT JÍ NABLÍZKU,POKAŽDÉ KDYŽ TO JEN TROŠIČKU PŮJDE.
JEŠTĚ JEDNOU TI PŘEJI HODNĚ SIL,PROTOŽE JE BUDEŠ TY I TVOJI BLÍZCÍ POTŘEBOVAT. hjarta

Není tady

#94 27. 9. 2006 19:00

Eleanor
♥------

Strašně moc děkuji za Vaše odpovědi. Také jsem si teď vyslechla spoustu názorů zda operaci či ne..Většinou mi bylo řečeno, že ano, když má máma pořád tu sílu bojovat a má takovou možnost jako je ta operace, tak proč ne, že nemá už o co přijít. Jeden nádor na mozku, ten nejhorší,  ji vlivňuje pohyb. Bylo ji řečeno že se může stát, že zůstane ochrnutá na půlku těla. Ale už teď na ni vidím jak má problémy vstát a udržet se. Asi do toho půjdeme. Přemýšlela jsem pak i o devitalizaci, ale bohžel mi bylo řečeno, že na nádor na plicích to nejde. Proč se na to vše přišlo moc pozdě. Primární nádor na plicích a 4metastázy v mozku. Ale stejně se nevzdáme  půjdeme na operaci.I když ..zeptám se na názor:euthanazie.. Bože kdybych mohla mámě pomoci jakkoliv..
I když si myslím, že v naší republice euthanázie by byla asi dost zneužitá, ale já pro ni jsem. Když vidíte že nemůže člověku pomoci a on to ví taky a nemůže se smířit s tím, že bude ležet a umírat v bolestech..je to šííííílenýýýý. A moje máma se nemůže smířit s tím, že takhle skončí. Trvdila mi, jak jí v padesáti teprve začíná život, děsně si potrpěla na to jak vypadá..a teď:56 let a vyhlídky? Šílený...Bože, proč už na to něco nevymyslí..Mějte se a omlouvám se za tak děsně dlouhou zprávičku..já se musela vypovídat:-(.Pa

Není tady

#95 28. 9. 2006 1:27

Eleanor
♥------

Ježíši..jsem sama doma a musím si číst pořád dokola  ty úžasné odpovědi od Vás a děkuji za ně,opravdu moc...moc moc mi to od Vás pomáhá..Prosím, napiště mi další Vaše zkušenosti s touto po*ně hnusnou nemocí, zda-li mít blízkého doma a ne v hospicu, jak je mi vyčítáno,že jsme tam mámu "odložili"když jsme tam mámu dali,(a navíc s problémy vůbec ji tam dostat, protože např. hospic v Bohnicích..někoho tam dostat..je problém. ..na tento hospic jsou samé chvály, ale ne  tedy od lidí co tam leží..) či jak mít blízkého doma, co k tomu potřebuji atd.. a jak se vyrovnáváte s "odchodem" blízkého..a tak vůbec..Připadá mi, jak jste tady tak strašně silný ženský a já tady pořád brečím nad svým neštěstím. Máte prosím nějaké zkušenosti s opatřovatelskou službou doma? jsem schopna pro svou mámu udělat cokoliv..Prosím, pište na mail:livavrova@centrum.cz...jakékoliv zkušenosti....vše...mi pomůže..Vím, že skáču z jednoho na druhý..ale např.můj psychiatr u terého jsem nyní  na neschopence mi řekl:hodně sil a bu´dte statečná a musíte to zvládnout..Po této návštěvě u svého doktora jsem měla chu si jt to"hodit".Tato zprávička kterou Vám teď  sděluji  je tak depresvní, že se za ni omlouvám..ale kde VY VŠECHNY ZDE nabíráte znovu chu k životu?
Díky..a přeji klidné sny...dobrou noc

Není tady

#96 29. 9. 2006 12:35

Simona
♥♥♥♥---

Eleanor, pokud můžu, napíšu ti svůj názor. Jak už jsi asi četla mamka nám zemřela doma. Vždycky nás moc prosila, a ji nedáváme do nemocnice, že che umřít doma. Já jsem za to strašně šastná, že jsem jí to mohla umožnit. Jak píšeš ty o své mamince, tak moje mamka byla také ženská plná síly, bylo jí 48 let, elegantně se oblékala a byla vždy upravená. Ta hnusná nemoc z ní udělala z chuděrky úplnou trosku. Nejhorší je, že jsem se na ni musela dívat a nemohla nijak pomoci. Víš, myslím, že lidské tělo je naprogramováno na takhle těžké situace. Alespoń já to cítila tak nějak zamlženo. prostě ti mozek začne fungovat jinak. Do úplně poslední chvíle jsem si vůbec nepřipustila, že mamka vlastně umírá. Stále jsem myslela, že to přejde a uzdraví se. Ten poslední den byl opravdu velice těžký, ale jak jsem psala, musíš přestat myslet na sebe, jak se cítíš ty, ale splň mamince co si přeje. My jsme se u mamky během nemoci střídali já, brácha, můj přítel a její přítel. Neumím si představit, že bych mamku někam dala. Ale neber to prosím vůbec jako nějakou výčitku z mé strany. Tahle věc mě totiž poučila, že nemám právo hodnotit lidi a jejich chování, každý se s tím pere jinak. Věřím, že pro maminku chceš to úplně nejlepší. Moc ti přeju, aby se maminka uzdravila.
Měla jsem na dnešek sen, který se mi v různých obdobách zdá často. Najednou mamka přišla a já ji říkám, jak to, když zemřela a ona mi povídá, že neumřela. A já ji ukazovala úmrtní list a ptala se jí, jestli se ji líbí parte které jsme ji vybrali. Je to pořád moc těžké. Přítel má noční, takže jsem doma sama. A večer se mi stalo, že jsem se začala strašně cítit divně, a začala se jako dusit, takový pocit, jako že zapomínám dýchat. Ještě nikdy se mi to nestalo. Byl to divný pocit, myslela jsem si, že už se ráno nevzbudím. Asi to bude ze stresu.
Mamka mi opravdu moc chybí, strašně mi chybí, to že si s ní nemůžu popovídat. Mívám teď dost často pocity, že jsem úplně k ničemu a a udělám cokoliv tak je to špatně.
Teď přemýšlím, zda ten můj příspěvek nesmazat. Chtěla jsem tě trochu podpořit. Eleanor neboj se, všechno zvládněš a pokud můžete ještě bojovat, tak bojujte. Moc držím palce.

Není tady

#97 29. 9. 2006 14:56

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-

Eleanor napsal(a):

potrpěla na to jak vypadá..a teď:56 let a vyhlídky? Šílený...Bože, proč už na to něco nevymyslí..Mějte se a omlouvám se za tak děsně dlouhou zprávičku..já se musela vypovídat:-(.Pa

Ahoj Eleanor, rakovina je spatna vec, ale je lecitelna. Napis mi SZ, neco Ti poradim, zde to nebudu prezentovat, skoro vsichni si o me mysli nepekne veci a neroznaji uz fakta od fikce, vlastne se to po nich ani nezada.

Jinak Eleanor je hezky Nick, pripomina mi krasnou lod Eleanor Bolling.

Dark Angel.

Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

#98 30. 9. 2006 21:15

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

ANDÍLKU,
KAŽDÝ MÁ SVŮJ NÁZOR NA TVÉ PŘÍSPĚVKY,ALE TO NECHCI ROZEBÍRAT.
CHTĚLA JSEM TĚ JEN POPROSIT:
JESTLI MَEŠ POMOCI TRPÍCÍM RAKOVINOU A JEJICH BLÍZKÝM UDĚLEJ TO A NAPIŠ NA TOTO TÉMA.
JE TADY SPOUSTA LIDIČEK,KTEŘÍ BUDOU RÁDI ZA JAKOUKOLIV RADU JAK S TOUTO NEMOCÍ BOJOVAT.

Není tady

#99 30. 9. 2006 21:43

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

ELEANOR,
TO ŽE PLÁČEŠ NAD SVÝM NEŠTĚSTÍM,JE ÚPLNĚ NORMÁLNÍ. TÍM PROJDE KAŽDÝ KDO NĚJAKÉ MÁ.
NEJDŘÍV BREČ͊ A LITUJEŠ NEMOCNÉHO I SEBE. POTOM SE ROZHODNEŠ A ZAČNEŠ BOJOVAT A HLEDAT POMOC. JE DOBŘE ZE SEBE DOSTAT VŠECHNU SVOJI LÍTOST A VZTEK-OTÁZKY PROČ ZROVNA MÁMA.....PROČ ZROVNA NAŠE RODINA.....TY TI STEJNĚ NIKDO NEZODPOVÍ. A PROTO KLIDNĚ BREČ,VZTEKEJ SE, VEČER KŘIČ DO POLŠTÁŘE, BOJUJ.....
KDYBY JSI CHTĚLA S MAMINKOU ZŮSTAT DOMA,MÁŠ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK: PÉČE O OSOBU BLÍZKOU.
KDYBY JSI POTŘEBOVALA COKOLIV,NAPIŠ MI KLIDNĚ I SOUKROMĚ,MOC RÁDA PORADÍM,KDYŽ BUDU VĚDĚT.
MAMINCE I TOBĚ PŘEJI HODNĚ ODVAHY A SÍLY..... hjarta

SIMONKO,
MÁŠ PRAVDU V TOM,ŽE NAŠE TĚLO I MYSL JSOU "NAPROGRAMOVÁNY" NA TYHLE T̎KÉ SITUACE. VŽDYCKY TU SITUACI ZVLÁDNE TAK JAK MÁ, ALE PAK JAKO KDYBY POTŘEBOVALO PAUSU A DOSTÁVÁŠ SE DO ŠOKU.VŠECHNO TI DOCHÁZÍ AŽ POTOM,KDYŽ UŽ SE TO ZLÉ ODEHRAJE A TY S TÍM NEMَEŠ NIC DĚLAT. VLASTNĚ MَEŠ.....JEN SE S TÍM SMÍŘIT A NAUČIT SE ŽÍT DÁL......ALE TO JE HROZNĚ T̎KÝ A CHCE TO DLOUHÝ ČAS. I JÁ SI OBČAS POVÍDÁM SE SVOJÍ MILOVANOU BABIČKOU A JE MI PO NÍ MOC SMUTNO A CHYBÍ MI.MRZÍ MĚ,ŽE NEVIDÍ,JAKÝ MÁM SUPR DĚTI.....ALE ONA JE TADY URČITĚ S NÁMI. I TVOJE MAMINKA JE TADY S TEBOU A URČITĚ BY  BYLA SMUTNÁ,KDYBY VĚDĚLA JAK SE STRAŠNĚ TRÁP͊. VZPOMÍNEJ NA TO HEZKÉ,CO JSTE SPOLU PROŽILY.....ASPOŇ MĚ TO TROŠKU POMÁHÁ......PŘEDSTAVIT SI JAK JSME BYLY NA VÝLETĚ,JAK JSME SPOLU SNÍDALY A POVÍDALY SI.....

HOLKY PŘEJU VÁM ABY JSTE TOHLE T̎KÝ OBDOBÍ STATEČNĚ SE SVÝMI BLÍZKÝMI PŘEKONALY.
NEVÍM,JESTLI JSEM VYJÁDŘILA DOST DOBŘE CO JSEM CHTĚLA VÁM DVĚMA,ALE I OSTATNÍM ŘÍCT........CHTĚLA BYCH VÁS PROSTĚ OBEJMOUT JAKO KAMARÁDKY A OBYČEJNĚ BÝT S VÁMI....... hjarta

Není tady

#100 1. 10. 2006 12:17

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

ANDÍLKU,
KAŽDÝ MÁ SVŮJ NÁZOR NA TVÉ PŘÍSPĚVKY,ALE TO NECHCI ROZEBÍRAT.
CHTĚLA JSEM TĚ JEN POPROSIT:
JESTLI MَEŠ POMOCI TRPÍCÍM RAKOVINOU A JEJICH BLÍZKÝM UDĚLEJ TO A NAPIŠ NA TOTO TÉMA.
JE TADY SPOUSTA LIDIČEK,KTEŘÍ BUDOU RÁDI ZA JAKOUKOLIV RADU JAK S TOUTO NEMOCÍ BOJOVAT.

Slunicko, je mi to lito, ale Dark Angel neni zrovna nejlepe zapsany na tomto Webu. Vsechno beru s humorem, moje pusobeni zde je jedna velka legrace, pro pobaveni sebe i ostatnich, ale tato nemoc mi nevyvolava usmev na rtech - je az priliz realna a zakerna. Spousta lidi uz nedokaze rozeznat, zda pisi pravdu, nebo nepravdu, ale pokud nekdo skutecne bude chtit, muze se mnou toto tema prodiskutovat pres SZ. Nikdo by mi totiz neveril a ozvaly by se lidicky vyvracejici moji teorii a o to ja nestojim.

Tvuj Dark Angel

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí