Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 18. 8. 2012 20:31

jana.kremrova
♥------
Registrovaný: 18. 8. 2012
Příspěvky: 1

Re: Rakovina???

Dobrý den všem

Upravil(a) jana.kremrova (18. 8. 2012 22:45)

Není tady

 

#277 5. 9. 2012 16:30

Kamtcha
♥------
Registrovaný: 16. 4. 2012
Příspěvky: 8

Re: Rakovina???

Doslechla jsem se někde o zázračném vitaminu B17, jako prevence pred onkologickým onemocněním zároveň je vhodný prý jako doplněk pro pacienty prodělávající onkologickou léčbu. www.b17.cz

Není tady

 

#278 6. 12. 2012 10:15

cucoretka
♥------
Registrovaný: 30. 8. 2012
Příspěvky: 24

Re: Rakovina???

zúčastnila jsem se chatu s tématem rakovině hodně příbuzném .Bylo to téma etika v komunikaci s onkologickým pacientem.Pokud by jste si chtěli přečíst některé otázky a odpovědi mkněte sem
http://www.trijednicky.cz/temata-komuni … y?strana=1

Není tady

 

#279 18. 2. 2013 18:06

cen
♥------
Registrovaný: 18. 2. 2013
Příspěvky: 2

Re: Rakovina???

http://www.podkovicnik-rakovina.cz/
zkusenost z rodiny s timto pripravkem je skvela, behem mesice se nador zmensil tak, ze planovana operace spodku, kde chteli odebrat uplne vsecko, se delala pouze laparo a odstranil se zbytek nadoru....
jsou to vytazky z hub a mohu jen doporucit
jsou dokonce i klinicky testovany
pokud chcete s rakovinou zatocit podivejte se a prectete si, jsou tam i rozhovory shlednete a udelate si nazor sami

Není tady

 

#280 17. 1. 2014 9:05

Siva
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2007
Příspěvky: 19
Web

Re: Rakovina???

Milé Babinetky, dva roky jsem bojovala s rakovinou a svůj boj jsem VYHRÁLA. Jsem maminka 3 dětí a manželka úžasného chlapa. Ty roky, měsíce, dny utrpení, bolesti, strachu, slz, nevzdávání se a nakonec vítězství jsem psala do deníčku. Z těch všech zápisků vznikla úžasná kniha, která už je na trhu. Vznikla hlavně také proto, aby se ženy tolik nebály, aby bojovaly, aby měly motivaci a je tam spoustu dobrých rad. Téma RAKOVINA je mnohdy TABU. Proč? Vždy je potřeba o tom mluvit veřejně, je potřeba poradit, pomoct, pohladit po duši. Jsem moc ráda, že se našel skvělý sponzor, báječné vydavatelství a 14.1.2014 ve 14 hodin byla kniha pokřtěna. Už se pracuje na druhé. Pokud by jste měli zájem o knihu, pro Vás, nebo pro Vaše kamarádky, blízké, můžete si ji objednat na tel:732408250  Cenu pan vydavatel stanovil skutečně lidskou. 149,-Kč. Přeji všem mnoho toho nejcennějšího a to je ZDRAVÍ hjarta

Není tady

 

#281 8. 1. 2015 11:07

majdar
♥------
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 3

Re: Rakovina???

http://amc-jablonec.hyperlink.cz/
Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Není tady

 

#282 20. 5. 2015 10:21

Mon1cka
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2015
Příspěvky: 1

Re: Rakovina???

Slečny/dámy, nemáte některá zkušenost s Penoxalem? Je toho teď plný internet a od paní s kterou jsem ležela na onkologii mi byl taky doporučen. Mám podstoupit další chemoterapii a přemýšlím, že bych vyzkoušela. Co jsem četla různé reakce, tak jsou přesvědčivé a ráda bych měla podobně pozitivní zkušenost. První léčbu jsem prozvracela a zhubla asi 8kg. Za jakoukoliv reakci budu ráda. Tady jsem našla informace http://www.penoxal.com/o-penoxalu/co-je-penoxal/

Není tady

 

#283 20. 5. 2015 10:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rakovina???

...už toho nech.....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů