Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 1. 2007 19:30

Merite
♥------
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 2

kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Ahojky, kosmetika Ziaja je polská. Znám ji od své kamarádky - Polky, od které jsem ji vyzkoušela. Od té doby ji pravidelně používám a jsem maximálně spokojená! Vyhovuje mi a především je opravdu levná. Řadu "Kozí mléko" jsem ale nevyzkoušela. Mám odzkoušený krém Kakaové máslo a potom také Okurkový krém, a odličovač na oční make-up. Mám spíše problém, tuto kosmetiku sehnat- teda kromě Polska, kde jsou také firemní prodejny. U nás jsem na ni zatím  trefila jen v drogerii Rossmann - ale mají tam jen pár výrobků. Tip: zkus se podívat na www.ziaja.com/pl - kde je přehled všech výrobků - a je jich opravdu hodně. Mohla bys mi prosím poradit kde tuto kosmetiku kromě Rossmanna sehnat? Děkuji moc.

Není tady

 

#2 24. 1. 2007 19:52

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Je to perfektní kosmetika. Nevím, co vyrábí, já používám krémy. Mám citlivou ple a spousta krémů mně vadí, červená mi ple a štípou oči.
Používám tento krém obden na střídačku s krémem Vichy. Ten je taky super.

Není tady

 

#3 24. 1. 2007 20:35

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Používám od nich ten olivový krém a jsem spokojená.

Není tady

 

#4 25. 1. 2007 21:17

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Jo já jí taky parkrát měla a vyhovuje mi.A sehnala sem jí v Tescu ve slevě za 40.-:-))

Není tady

 

#5 25. 1. 2007 21:55

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Taky to mám z Tesca, bylo to ve slevěsmile. Ale i tak se mi ta značka zdá levná, v porovnání s ostatními výrobky. Používám tu olivovou sadu, krém na obličej je docela mastný, ale to mi nevadí, na noc je ideální. Taky mám čistící gel a krém na ruce a ten je fakt úžasný.

Není tady

 

#6 26. 1. 2007 12:32

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

No Ziaju mívají i normálně v síti drogerií Jasmín. Já se zase chtěla zeptat, jestli od nich někdo neznáte tekuté vlasy Plantica V (zelená flaštička), příp. jak jste s nimi spokojené.

Upravil(a) Jiněnka (26. 1. 2007 12:33)


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#7 27. 1. 2007 14:55

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Jiněnko tak konkrétně tyhle tekutý vlasy neznám, ale v minulosti jsem si kupovala tekutý vlasy od Wely a ty byly fakt skvělý na moje jemný vlasy. Jakoby po nich zesílily. Bohužel je asi přestali vyrábět, protože už jsem je nikde nesehnala. Jestli někde natrefim na ty co o nich mluvíš ty, tak je určitě zkusim. Bohužel sí drogerií Jasmín mi nic neřiká.

Není tady

 

#8 27. 1. 2007 15:59

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Jak to prosím vypadá ty tekuté vlasy - je na tom přímo napsáno tekuté vlasy? Něco takového by se mi hodilo, mám strašně jemné vlasy...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#9 29. 1. 2007 11:03

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Danko, od Wely je asi fakt přestali vyrábět, nechápu to, byly nejlepší, co jsem za svou dlouhovlasou éru poznala (a že je to "pár" let!!!), nesehnala jsem je ani různě v zahraničí. Jasmín je hodně na Jižní Moravě.
Bety, jde o spray, který se po umytí nastříká do vlhkých vlasů, zatěžuje je méně než kondicionér (po tom jemné vlasy plihnou) a navíc mám pocit, že míň elektrizují a míň se lámou. Je na nich přímo napsáno Liquid Hair, mají do struktury vlasů dodávat různé potřebné látky (záměrně neříkám vyživovat, páč podle mě nelze vyživovat o co je už jednou mrtvé (což vlas samozřejmě je), to si vymysleli marketingoví odborníci spoléhající na nízkou informovanost spotřebitelů).


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#10 29. 1. 2007 11:33

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Jiněnko díky, mně právě ty vlasy hrozně moc plihnou a tak je zbytečně pak často umývám abych to trochu načepejřila. Škoda že tedy není už ten od Welly, od Welly kupuju hodně věcí, ale podívám se v naší drogerii co je k mání. (Teď mám od Welly i lesk na vlasy Massive Shine - Ultimate Shine a opravdu dělá krásný lesk a vůbec vlasy nezatíží.).


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#11 31. 1. 2007 22:30

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Bety ten lesk si kupuju tak, je super. Jen škoda těch tekutejch vlasů....že už je nevyrábějsad.

Není tady

 

#12 9. 2. 2007 19:36

Pajulka
♥♥-----
Registrovaný: 25. 11. 2006
Příspěvky: 40

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Ahoj,mám taky jemný vlasy, ale ty tekutý vlasy od Ziaji sem nikde neviděla..jen různé druhy krémů apod ale nic na vlasy...kde ste to sehnali sím?

Není tady

 

#13 9. 2. 2007 19:38

Pajulka
♥♥-----
Registrovaný: 25. 11. 2006
Příspěvky: 40

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

ještě bych se chtěla zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s očním krémem (kozí mléko) ? je mi 21 a uvažovala sem, že začnu používat oční krém na jemné vrásky...

Není tady

 

#14 13. 2. 2007 16:14

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Šmankote a není to brzo používat v 21 krém na vrásky?Mě kosmetička řekla,že kolem 30 let stačí.Aby si na to obličej nezvykl a pak Ti nic nepomáhalo.Mě je 31 a ještě nic takovýho nepoužívám jen denní a noční.

Není tady

 

#15 3. 3. 2007 15:30

Zaba4
♥♥♥----
Místo: Pardubická kraj
Registrovaný: 11. 6. 2006
Příspěvky: 182

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Mám ten kakaový krém od Ziaja a pisu tam ze mi ta plet mela trosinku zhednout (ziskat spis lepsi barvu) nemate s tim nekdo zkusenost?

Není tady

 

#16 8. 4. 2007 20:18

tukankiki
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2007
Příspěvky: 1

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Ahojky lidičky, já jsem si dneska koupila ZIAJA krém s okurkami je pro mastnou,smíšenou a normální ple. Až přijde výsledek tak brnknu jak se osvědčil.

Není tady

 

#17 30. 4. 2007 14:39

Merite
♥------
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 2

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Zaba4 napsal(a):

Mám ten kakaový krém od Ziaja a pisu tam ze mi ta plet mela trosinku zhednout (ziskat spis lepsi barvu) nemate s tim nekdo zkusenost?

Ahoj. Krém s kakaovým máslem používám, je super. Ale není na něm napsáno, že by ti ple zhnědla - tento účinek krém opravdu nemá. Je ale vynikající, používám ho převážně na noc - je docela dost mastný. Na noc mi ale vyhovuje. Však vyzkoušej. Uvidíš. wink

Není tady

 

#18 30. 4. 2007 18:46

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Je zajímavé, jak ženy berou (většinou) polskou kosmetiku (výrobky), myslí si, že je to vše většinou šmejd...
Už kožní lékařka nám při přednáškách říkala, že např.polská kosmetika Lirene má úžasné účinky a srovnatelná je s L Orealem. Třeba taky říkala, že kdybychom věvěly z čeho se vyrábí Nivea, nikdy by jsme si ji nekoupily.

Není tady

 

#19 1. 6. 2007 15:23

annyz
♥♥-----
Registrovaný: 1. 6. 2007
Příspěvky: 41

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Od této značky používám pleovou vodu. Vyhovuje mi totiž, že je bez alkoholu, příjemně okurkově voní, a cena je velmi přiznivá. tummenupp

Není tady

 

#20 10. 11. 2007 23:26

delishka
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 4

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Tuhle kosmetiku jsem taky zacala pouzivat na radu kamaradky polky a je super, mam neco z olivove rady a s mesickem, sehnala jsem taky v tescu, ale rozhodne tam nemaji zdaleka vsechno, co je inzerovano na webu firmy, podivam se jeste do rossmana, ale kdyby jste nekdo vedel, kde se jeste da sehnat v praze, dekuju moc za info.

Není tady

 

#21 15. 11. 2007 22:05

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Já jsem si koupila okurkový krém v drogerii jasmín, měli tam od ziaji docela dost věcí.Ten krém mi příjde příjemný,ale od té doby jsem začala mít trochu víc problémy s akné, tak jsem ho na čas přestala používát, abych zjistila jestli je to tím.Ale jinak mi přišel příjemný, lehký a hezky voní. No a taky přijatelná cena.

Není tady

 

#22 15. 11. 2007 22:43

Agape
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 196

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Já taky používám ten olivový krém, ale nevím jestli není hydratační, či-li na zimu asi ne moc vhodný, nemýlim-li se?


http://www.4yougratis.it/img/webmaster/gif/computer/19.gif

Není tady

 

#23 3. 12. 2007 20:46

delishka
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 4

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

ajajaj, takze hydratacni vadi na zimu? a jaky je teda vhodny, poradite? mam smisenou plet a ted ji mam nekdy hodne vysusenou. tak dekuju za radu a pekny tyden vsem.

Není tady

 

#24 4. 12. 2007 8:28

Agape
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 196

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Delishka
to nevím právě jistě, na obalu jsem nic nevyčetla, píší jen, že je na suchou ple. Ale přijde mi jako hydratační, ale jestli jím doopravdy je?!


http://www.4yougratis.it/img/webmaster/gif/computer/19.gif

Není tady

 

#25 4. 12. 2007 17:31

delishka
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 4

Re: kosmetika ZIAJA, používáte ji někdo? poraďte zda ji vyzkoušet

Agape
zkusim to zjistit na strankach a uvidime, jinak nejaky tip na mastnejsi a dobre se vsakujici telove mleko nebo krem nemate? dekuju

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů