Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 8. 2006 11:53

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

dlouhá MS, krátké cykly?

ahojte, poraďte prosím... už nejakou dobu mám MS nějakých 8 dní (nepočítám 1/2 dny špinění před MS) a cyklus 24 dní... Docela mě v druhé polovině cyklu pobolívá podbřišek, ale není to nic hroznýho, spíš jen sem tam tlak...ale 1. a 2. den MS je bolest nesnesitelná... má to takhle ještě nějaká žena?


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#2 1. 9. 2006 15:38

dagi
Host

Re: dlouhá MS, krátké cykly?

ahoj markéto! já mám podobný problém. akorát ms včetně špinění u mě trvá asi 14 dní a cyklus mám taky dost nepravidelný (30 a více dní). u mě to bude ale nejspíš následek toho, že jsem vysadila antikoncepci.. nevysazovala jsi taky? na bolest břicha jsem naposledy zkusila ženský čaj a celkem pomohl. když tak si ještě dopomůžu nejakou tou tabletkou..

 

#3 9. 9. 2006 13:11

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: dlouhá MS, krátké cykly?

Marketo, opravdu nejsi sama se svymi problemy. Me se MS taky zblaznila. Posledni 4 mesice ji mam cca po 15 dnech min. 7 dni dlouho a dost silnou. butter , takze si uz zapisuju jen dny, kdy me nic neni ( tedy kdy se nesvijim bolesti a nekrvacim) Muj gynelog mi jen rekl, ze podle snimku je viditelne, ze je mestrulace silna a bolestiva a predepsal mi antikonci, kterou jsem do te doby nebrala, aby se mi cyklus utravil. Bolest zapijim zenskym cajem.

Rozhodne to neni v poradku. Zmenila jsem gynekologa a ten mi rekl, ze mam problem s deloznim cipkem a ze nasledkem spatne prelecene infekce se mi zjisvila deloha a proto, mam tak silene bolesti. Dale rekl, ze budu muset pravidelne dochazet na kontroly, abych si s tim nenastartovala vetsi komplikace

Takze, rozhodne si zajdi ke svemu gynekologovi.

Není tady

 

#4 9. 9. 2006 13:59

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: dlouhá MS, krátké cykly?

AHOJKY MARKÉTO,JÁ PRÁVĚ TEĎ "TRPÍM". HNED RÁNO JSEM SE MUSELA "ZDOPOVAT" PRÁŠKEM NA BOLEST,PROTOŽE JSEM NEMOHLA ANI CHODIT. A TO UŽ OD PONDĚLÍ ŠPINÍM. VČERA JSEM TEPRVE ZAČLA KRVÁCET A TO BUDE POKRAČOVAT ASI 7 DNÍ A VELMI SILNĚ! PAK JEŠTĚ 2 DNY ŠPINĚNÍ A KONEC! TAKŽE KDYŽ TO TAK SPOČÍTÁM 14 DNÍ MENSTRUUJU A 14 DNÍ SI UŽÍVÁM KLIDU. KDYŽ OVŠEM JAKO NAPŘ.TENHLE MĚSÍC NEDOSTANU MENZES O TÝDEN DŘÍV. ASI SE MI ZBLÁZNILY VŠECHNY HORMONY V TĚLE. A TO UŽ NEJSEM ŽÁDNÁ MLADICE. TAK CO S NÁMI HOLKY?! smile

Není tady

 

#5 9. 9. 2006 15:04

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: dlouhá MS, krátké cykly?

SLUNÍČKO:tak to bychom si mohly podat ruku,ale já už mám HA a nepomohlo nic akorát vím kdy to dostanu "naplno".Jinak skoro celý měsíc špiním(už jsem psala i jinde).Vystřídala jsem snad 25druhů antikonc. jasně,že silnější,aby to udrželo jenže po 2-3měs je to zase v pytli.Už jsem měla i dvoje najednou ráno i večer,ale po čase zase nic.Tělo si zvykne na hladinu hormonů a jede po svém.Holky mi tady radily a vysadím úplně,ale bojím se té frekvence  krvácení měla jsem to po 10 až do 50 dní a silný.Hotový cirkus.těch hormonů taky do sebe nechci rvát horem dolem však víš...viz onkologie  Tož nevím.Je to na palici. dumbom

Až se podruhé narodím CHCI BÝT CHLAP big_smilebig_smile

Není tady

 

#6 10. 9. 2006 22:54

Eleanor
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 9. 2006
Příspěvky: 10

Re: dlouhá MS, krátké cykly?

Ahoj holky.
vidím, že je tu spousta holek co mají podobné problémy jako já..Ta hrozná MS..Měla jsem s ní problémy už od puberty..jenže v té době jsem problém "zahnala"antikoncepcí..Jak mi řekla gynekoložka...HA problémy neléčí, pouze je odsouvá...To jsem zjistila v 27 letech, kdy jsem chtěla otěhotnět..Po vysazení HA buď silná a dlouhá MS nebo zase žádná, takže neustále nějaké injekce buď na zastavení nebo abych to dostala...no šílený..tak jsem ji zase začala brát a vysadila ji až po roce..a najednou..do tří měsíců jsem otěhotněla:)..jenže nadšení netrvalo dlouho...potratila jsem a od té doby zase problémy. Připadá mi že menstruuji pořád...15 až 17 dnů v měsíci..Ze začátku jsme to s přítelem zvládali(naštěstí mu nevadí krev:)),ale když to trvá půl roku...tak to už přejde každého:(..neustále u sebe nosím tampony..co kdyby náhodou..sad..Doktoři několik měsíců nic nedělali, prý jestli se to nesrovná samo.Jenže nesrovnalo a mně to lezlo na mozek.A protože  chci otěhotnět, doktoři se nakonec slitovali a dostala jsem na MS Utrogestan a pak Clomhexal na ovulaci. Tento měsíc je to poprvé co jsem odmenstruovala bez problémů. Hurá...Doufám, že to chvíli vydrží...
Mějte se a hezký večer:)

Není tady

 

#7 11. 9. 2006 9:37

anetka1
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 125

Re: dlouhá MS, krátké cykly?

Holky, zkusily jste bylinky čínské medicíny?Já už je beru půl roku a uzdravila jsem se.Najeďte si na www.cinske-bylinky.eu a tam si můžete zakoupit preparáty, které Vám pomohou.Můžete se i zeptat doktora, popíšete mu svůj problém a on Vám odpoví. Je tam mnoho emailů podobných těm vašim, takže si přípravky můžete naordinovat sami.Koupila jsem si knihu Na frekvenci čínské medicíny a tam je psáno, že je to blokáda na dráze jater a ledvin. Máte játra oslabena a proto se musí bylinkama posilovat.Játra produkují hormony, čistí krev, jsou zásobarnou krve, proto ji posilujte.Navíc ženy , které dlouhodobě užívaly hormonální antikoncepci játra úplně vyš´tavila. Všechny léky, pomalu devastují játru, pokud se užívají dlouhodobě.Hodně štěstí.

Není tady

 

#8 23. 9. 2006 9:08

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: dlouhá MS, krátké cykly?

HA už neberu skoro rok, chtěla bych miminko, takže ani nasazení HA nepřipadá v úvahu... ale děkuji všem za odpovědi... začínam tento cyklus pít kontryhelový čaj, ten by měl MS zkrátit a bolesti zmírnit...tak uvidíme. Díky


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů