Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 8. 2006 20:23

Andrejka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 228

Ideální váha

Ahoj holky!Mám na vás takovou prosbičku.Jaká je pro vás osobně normální váha-myslím v normě,ani tlustá ani hubená.Nemám na mysli váhu modelek,taková asi každá být nemužem..A ještě bych se chtěla zeptat jestli má někdo problém s partiema na bocích a stehnech.Jaký cviky na to nejlépe zabírají.Já vážím 60kg a měřím 164cm,a právě tyto partie mi dělají problém a potřebovala bych je shodit.

Není tady

 

#2 27. 8. 2006 8:15

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Ideální váha

Moje kámoška měla stejný problém po porodu.dudlik Koupila si takovou tu gymnastickou gumu - kruh asi 30-40cm nevím přesně. Ty cviky jsou - postavíš se za židli, křeslo - vstoupíš do té gumy jednu nohu mᚠna zemi a druhou unožuješ do boku a tím tahᚠtu gumu která klade odpor.styrka Nejsem talent na vysvětlování, tak doufám že to pochopíš.reta


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#3 27. 8. 2006 8:57

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Ideální váha

Pro mě je nejlepší ta váha, co mám teď - 173 cm, 60-62 kg.
Nejlspší na cokoliv je kolo, brusle, lyže.........................vissla
Nic jinýho ani neprovozuju....styrka

Není tady

 

#4 28. 8. 2006 7:01

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Ideální váha

[img]Spočítáno z údajů:   
Váha: 60
Výška: 164
Pohlaví: žena
Vᚠaktuální BMI je: 22.31
Pásmo: Vaše hmotnost je zcela v normě
Zdravotní rizika spojená s hmotnosti: Jste bez rizika[/img]
ANDREJKO,TOTO JE TVOJE BMI.TVOJE HMOTNOST JAK VID͊ JE V NORMĚ.
MَEŠ SI TO OVĚŘIT NA STÁNKÁCH:
http://www.stob.cz/bmi.php

Není tady

 

#5 28. 8. 2006 13:37

Andrejka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 228

Re: Ideální váha

SLUNÍČKO napsal(a):

Spočítáno z údajů:   
Váha: 60
Výška:  … bez rizika

ANDREJKO,TOTO JE TVOJE BMI.TVOJE HMOTNOST JAK VID͊ JE V NORMĚ.
MَEŠ SI TO OVĚŘIT NA STÁNKÁCH:
http://www.stob.cz/bmi.php

Děkuji sluníčko za výpočet BMI.Taky jsem si to už jednou takhle počítala,ale přeci mi to nestačilo na to abych si o sobě přestala říkat,že jsem tlustá.No skusím někaké ty cviky s gumou a taký jsem si pořídila pilátes,snad něco zabere na ty stehna a boky!uschuschvisslavissla
vissla

Není tady

 

#6 29. 8. 2006 15:06

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Ideální váha

Andrejka napsal(a):

Děkuji sluníčko za výpočet BMI.Taky jsem si to už jednou takhle počítala,ale přeci mi to nestačilo na to abych si o sobě přestala říkat,že jsem tlustá.No skusím někaké ty cviky s gumou a taký jsem si pořídila pilátes,snad něco zabere na ty stehna a boky!uschuschvisslavissla
vissla

TO TI BUDU ANDREJKO MOC DRŽET PĚSTI. JÁ UŽ NĚJAKÝ TEN POHYB TAKY ZKUSÍM ZAŘADIT-
                                                                                SNAD SI TO MOJE KOLENO UŽ DÁ KONEČNĚ ŘÍCT! styrka

Není tady

 

#7 29. 8. 2006 21:32

Šárka Junková
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 75

Re: Ideální váha

Já myslím, že ideální je ta váha, kdy se člověk cítí dobře.
Já vím, je to zobecněné, ale... dnes vážím 75 kg při 165 cm -tedy podle tabulek jsem tlustá. Ale je mi fajn. tedy ne že bych nechtěla něco zlepšít, třeba zhubnout, ale... prostě nemám důvod. Tlak 90/75, cholesterol i cukl v normě, žádné nemoci, které by se daly přičíst tloušce. Tak jen ta estetika... no ale co, zamaskovat se dá kde co, ne?
Sranda je, že mi kamarádky říkají, skoro pokaždé, když s epotkáme :Zase jsi zhubla, co?
Ale já už půl roku nezhubla ani deko. Prostě se jen  cítím dobře.
Myslím, že nejdůležitější (pokud je zdraví OK) je osobní pocit.

Není tady

 

#8 31. 8. 2006 12:20

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Ideální váha

ŠÁRKO,V TOM MÁŠ PRAVDU. POCIT - NÁŠ VLASTNÍ POCIT JE STRAŠNĚ DŮLEŽITEJ!
NICMÉNĚ,KDYŽ SI NĚKDO MYSLÍ,ŽE POTŘEBUJE NEBO ,ŽE BY MĚL ZHUBNOUT,JE DOBŘE,ŽE SE DO TOHO PUSTÍ.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů