Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 8. 2006 21:51

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

psoriáza

Je tu někdo, kdo by ji měl taky a měl zkušenosti s čínskou medicínou? Zajímalo by mne, zda to pomáhá. Používám jen mastičky (ne z čínské medicíny) a zajímají mne spíš tabletky užívané vnitřně. Díky

Není tady

 

#2 24. 8. 2006 20:27

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: psoriáza

chomáček napsal(a):

Je tu někdo, kdo by ji měl taky a měl zkušenosti s čínskou medicínou? Zajímalo by mne, zda to pomáhá. Používám jen mastičky (ne z čínské medicíny) a zajímají mne spíš tabletky užívané vnitřně. Díky

Milý Chomáčku, pokud mᚠpsoriázu, je to záležitost celého Tvého člověka.  Nestačí si vzít jen nějaké tabletky, je to složitější. Každý může mít jinou příčinu, jiné projevy a každý může potřebovat  jiný přístup k léčbě a jiný lék, co mu může pomoci.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#3 11. 4. 2007 23:57

piskota
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 42

Re: psoriáza

ne, ale zkusila bych to. V kazdem pripade mohu poradit nasledni: zinek v propojeni s methioninem, l-cystein, ALA, vitamin C, B8 (Inositol nebo Inocell) a E vitamin (pupalkovy olej) , Q10. Tato kombinace pry funguje ... nejdrive dojde k vyraznemu zlepseni, pak zhorseni a pote se stav opet velmi zlepsi, ke zhorseni nedochazi ... zkus to, nedas za to nic a je to rada cloveka, co byl snad jako pokusny kralik na nejakem projektu. Jsou to pouze "vitaminy" ne jeden pripravek.

Není tady

 

#4 12. 4. 2007 9:44

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: psoriáza

Zkus kontaktovat Mgr. Jarmilu Pokornou, její stránky mi teď nějak nejdou otevřít, ale má tam nějaké tinktury i na lupénku:  nadeje.byliny@volny.cz  V dopisech klientů ji lidi děkují, i když na každého platí asi něco jiného, jen se strefit...

Není tady

 

#5 13. 4. 2007 16:28

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: psoriáza

Lupenka je záležitostí vnitřních orgánů - ty se musí léčit a ozdravovat/ledviny a játra/. A hlavně se jí nezbaví nikdy nikdo, kdo požívá pivo a alkohol. Jinak vyléčit jde! Manžel bral 3 měsíce Herbalife, přestal pít a ani lékaři nevěřiili........ ale potom zdraví vyměnil za alkohol a byl konec.

Není tady

 

#6 20. 4. 2007 18:57

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: psoriáza

Tento příspěvek byl nepovolenou reklamou, která je zde zakázána!
SLUNÍČKO


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#7 26. 10. 2007 23:10

Náka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 117

Re: psoriáza

Aneri napsal(a):

Lupenka je záležitostí vnitřních orgánů - ty se musí léčit a ozdravovat/ledviny a játra/. A hlavně se jí nezbaví nikdy nikdo, kdo požívá pivo a alkohol. Jinak vyléčit jde! Manžel bral 3 měsíce Herbalife, přestal pít a ani lékaři nevěřiili........ ale potom zdraví vyměnil za alkohol a byl konec.

To je pěkná blbost,že jde vyléčit! Mimochodem lupénky je víc druhů a chtěla bych vidět jak se zbavíš dědičné lupénky vnitřní očistou...leda,že by si očistila i geny.godlike

Upravil(a) Náka (26. 10. 2007 23:11)

Není tady

 

#8 29. 10. 2007 17:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: psoriáza

Náko - vím, že je mnoho druhů lupenky. Nenapsala jsem, že všechny jdou vyléčit, nemáme se všemi druhy zkušenosti ! Nevím, jaký druh měl manžel,lékaři si s ním nevěděli rady. Olezlý byl pořádně a po celém těle.  Ale že mu to pomohlo, když přestal pít, to je prostě fakt, na kterém nic nezměníme. Nevím, zda měl dědičnou lupenku, protože jsme pátrali několik kolen zpět a nikdo ji neměl, ale také nikdo v rodině několik kolen nechlastal tak, jako můj BM. Jemu to prostě chutnalo! Zvláštní však je, že ti, co mají lupenku a znám je, tak všichni pijí, a pivo, víno, alkohol - ale to je pak marný boj. Buď potřebuju pít, nebo chci být zdravý. Nic mezi tím není ! Je vidět, jak málo problému rozumíš, ještě studuj, můžeš i vnitřní očistou dosáhnout určitých výsledků.

Není tady

 

#9 30. 10. 2007 13:39

Náka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 117

Re: psoriáza

To,že když přestal pít alkohol je samozřejmě jasný,že se to zlepšilo.Alkohol,cigarety a stres lupénku zhoršují,ale studuj spíše ty.Lupenka má i tzv.spící období,kdy může ustoupit i na 10 let a pak se zase projeví nanovo a žádný doktor by neřekl,že se tímto (tou očistou) dá vyléčit spíše vylepšit.Kdyby to bylo tak jednoduché tak na světě by nebylo nikoho kdo by to měl.

Není tady

 

#10 8. 11. 2007 13:54

Polyester
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 7

Re: psoriáza

Lupénkou trpím od dětství, propukla u mne v 7 letech po prodělané spále.  Dnes je mi 50 a za ty léta už jsem vyzkoušela snad úplně všechno.  Včetně čínské medicíny (nepomohla vůbec).  Člověk se tak nějak musí naučit s tím žít, vědět co mu pomáhá a co to naopak rozdráždí.  Vyléčit se podle mne nedá.  S tím alkoholem si nejsem jistá.  Po čtrnacti dnech v Chorvatsku u moře bývam na pár měsiců více méně v pohodě a to tam vypiju víc červeného vína než za celý rok doma.  Nejlepším lékem je nestresovat se, ale jak to zařídit?

Není tady

 

#11 14. 11. 2007 14:18

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: psoriáza

JE mi 42,před dvěma lety jsem měla těžkou anginu,chodila jsem do nemocnice na silné antibiotické injekce.Za týden se mi objevila vyrážka.Vypadala jsem jako ropucha,měla jsem to po celém těle,nikde ani kousek zdravé kůže.Poslali mě na kožní a diagnistikovali lupénku,nepamatuji si jaký druh.D va měsíce jsem se mazala a nic nepomáhalo.V červnu jsem jela k moři a už za tři dny začala lupénka před očima mizet.Byla jsem tam čtrnáct  dní a domů jsem se vrátila jako nová.Vydrželo mi to dva roky až jsem letos v květnu dostala opět anginu.A zase ,ropucha,různé masti a nic nefungovalo.V létě jsem byla zase u moře na čtrnáct dní a znova mi to pomohlo.Nikde nemám ani flíček.Asi to u každéo nefunguje,záleží na druhu lupénky.A víno piju.A čekám na další anginu.

Není tady

 

#12 25. 11. 2007 16:38

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: psoriáza

Papaja - tak to mᚠfajn. Ty se vlastně nemusíš bát. Jak se vyrazí lupenka- tak vyrazíš k moři, to by jsi měla vlastně mít na recept ten pobyt u moře tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů