Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 8. 2006 3:48

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Agresivni kocka

Sestra meho manzela ma nadherneho kocoura,o kterem nam bylo receno od jeho druhe sestry ze tento druh kocky je divoky a melo  by se na nej davat pozor.No kazdy to podcenoval,az....kocour(rikame mu Tom) zacal napad po krku spiciho psa,bez duvodu nekolikrat napadl sestru meho manzela a tchyni po nohach,nekolikrat napadl meho 9-leteho synovce ,sel mu po krku a po obliceji.
Kocoura v zadnem pripade nikdo neplanuje utratit,coz nam par lidi doporucovalo...ja bych se s tim chtela obratit na Vas,zda s timto nekdo mate zkusenosti,co tak funguje aby kocour nebyl tak agresivni
Utoky nejsou denne,ale kdyz se vyskytnout je to celkem drsne.Synovec kvuli tomu mel i par stehu.
Jakkakoli rada jak to kocoura pokud mozno odnaucit a tak nam moc pomuze.Diky smile

Není tady

 

#2 22. 8. 2006 8:10

malytrpaslik
♥♥-----
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 26

Re: Agresivni kocka

Tady je každá rada drahá!
My máme takto agresivní kočičí dámu!
Černá šiíhlá vystrčené uši, dlouhý ocas - prostě paráda!
( Dcera ji dostala jako kotě od jedné paní! Babička naší kočky má papíry - siamská ebony- už si to nepamatuji přesně, ta se zamilovala do sousedovic kocoura černého obyčejný domácí a narodila se maminka naší kočky a ta jak byla velká uteka a narodila se jí ta naše. Ale snad je divoká po své babičce!)
Od mala zákeřně útočila na nohy lidí a na psy, a pohladit- nepřipadalo v úvahu! V Případě že jsem se jen pokusila naznačit, že ji potrestám tak po mě vyjela. Taky mi radili, že ji mám nechat utratit, ale nelituji jediného škrábance- stálo to za to!
Postupem si zvykla na rod. příslušníky- žilo nás v rod.domku 8. (Jen dvouletou dceru nenapadala a ta s ni mohla si hrát a natahovat S pětiletýn NO, kdy ji šel uvítat sekla ho po čenichu a nebýt mě tak nevím...,  potom se ignorovali a jeden druhého nevšímali! Oto víc napadala druhé psy- čím větší, tím lepší - NO,rotvajlery,dogu a dokonce pitbula( ale naštěstí to byla fenka  zvyklá doma na kočky)! Všichni majitelé to brali celkem z humorem - oni odvolávali psa na vodítko a já kočku domů. Od té doby se každý ptá jesti je hlídací kočka doma nebo na zahradě. Jen jednou chtěl po mě majitel velkého psa zaplatit výlohy za veterinu- tak jsem mu řekla, že to klidně zaplatím z pojistky, ale že on měl mít psa na vodítku, nebo alespoň s košem.Tak to nakonec vzdal - asi by se na pojišovně potrhali smích jak by psali zprávu.
Časem se zklidňuje, je úžasně inteligentní - prostě čarodějnická kočka!

Není tady

 

#3 22. 8. 2006 10:54

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Agresivni kocka

Vykastrovat možná....mohla by polevit jeho dominance...veterinář určitě poradí ještě líp. Nesázela bych na to, že kocour, tedy samec, se časem zklidní.

Není tady

 

#4 22. 8. 2006 15:42

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

no manzel ma 3 sestry,ta jedna s tim psem ktery byl nekolikrat ve spanku napadeny se hodne zajima o zvirata co se tyce ras apod...psy,kocky,kone..no neznam znalejsiho cloveka....kdyz si Toma dovezli tak byl jeste kote ktery byl opusteny,nevim jestli nalezenec nebo z utulku...uz v te dobe varovala ze tento typ kocky je divoky,a ze hrozi toto nebezpeci...nikdo ji neposlouchal...az....
je hodne chlupaty,nadherny,nacechrany ocas,oci daleko od sebe..zajimavy..poslu fotku v dalsim prispevku
a vykastrovany je
veterinar se snazil zjistit zda nema nejakou poruchu nervove soustavy a ze by ty jeho stavy mohly probihat v napr. epileptickem zachvatu..ale nic nezjistil a nic moc neporadil
tak nevim

Není tady

 

#5 22. 8. 2006 15:45

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

http://moje.dama.cz/img/uf196416.jpg

toto je Tom

Není tady

 

#6 23. 8. 2006 8:59

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Agresivni kocka

Krásnej! Ale vzteklej, co?....no vzpomínám si na jednoho psa, co jsme měli. Byl to německý ovčák a byl pořád jako štěně, jenže později už s razancí dospělého psa...nebyl až tak divoký, aby napadal, spíš si chtěl hrát, ale šel do toho plnou parou...Veterinář nám řekl, že zřejmě se mu nevyvinul mozek, jak by měl...prostě byl mírně řečeno retardovaný. Museli jsme mu najít nové majitele bez dětí, protože já tehdy měla prcka asi dvouletého a to by mohlo špatně dopadnout....Takže ten vᚠkocour na tom může být s tím mozkem podobně...to se pak nejspíš nic nezmění...leda si musíte zvyknout, nebo ho dát někomu, kde by měl co nejmíň podnětů k napadání. Žádná jiná zvířata, jen jeden člověk...třeba...nevím. Co na to doktor? Neptali jste se tam?

Není tady

 

#7 23. 8. 2006 14:59

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

no je to mozne..nam vlastne veterinar nic nerekl..jen vysetril zda kocour nema epilepsii nebo nejake zachvaty  kvuli necemu jinemu ale tot vse
co se tyce mozku..vse je mozne ze smile...ja se spis priklanim k nazoru Christine(manzelovy sestry) ze je ta kocka divoka a ne zvykla zit s lidmi...jako jine rasy
ale je to celkem na prd...parkrat jsem se probudila(Tom dycha nahlas) s nim u hlavy a krku ze..to jsem jeste nevedela jak agresivni je ..mam stesti no:)
no budeme to vsichni muset prezit..me je to nejak jedno..my bydlime jinde...za par mesicu se snad budem stehovat s manzelem a tu kocku vidim jen kdyz ji tchyne pritahne..ale vis no mam strach o synovce a neter...jeden utok byl jen par milimetru od oka..na stehy..taky zadna sranda

Není tady

 

#8 10. 10. 2006 20:48

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Agresivni kocka

ja bych koupila poradnou pistoli na vodu, takovou tu detskou, naplnila a cihala. jak by kocour vyjel, uz by ji mel. Kocky nesnaseji vodu, treba to pomuze. na psy taky plati "lecba sokem" butter


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#9 10. 10. 2006 22:07

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

no ta pistole funguje dobre na ten urcity moment...ale to bys musela mit pistolku vecne v ruce....
treba kdyz sel synovec po schodem kocour se za nim rozbehl a zautocil...bezduvodne...
ta kocka co mame mi je takova ze se necha par sekund hladit a pak pokouse poskrabe....
i kocka i kocour jsou vykastrovani...

Není tady

 

#10 10. 10. 2006 22:13

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Agresivni kocka

Ferdo, ja cicam moc nerozumim, ale myslela jsem, ze by reagovala tim stylem "kousnu prijde trest, tak toho radsi jednou provzdy necham, co kdyby nahodou"


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#11 10. 10. 2006 22:21

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

no ja kockam take nerozumim a ani o to dvakrat nestojim hehe..jsem pejskar a na prvnim miste u me budou vzdy pejsci..jen jsem mluvila ze sve kratke zkusenosti s jednim agresivnim kocourem a agresivni kockou,ale samozrejme ze to muze byt individualni...ale pomoci to muze....kocka(ta bydli s nami)....si pomalu zvyka ze jakmile me kousne a skrabne hned dostane novinama...ta uz se radeji ani mazlit nechodi..ale kouse a skrabe vsechny ostatni a ti si to libit nechaji ,no..tak ma spartanska vychova nepomaha..
a co se kocoura tyce,ten rezignuje na vse....ten je schovany,muzes varit a zniceho nic ti kocour visi na noze....a rve se jak o zivot...nastesti s nim teda nebydlim....

Není tady

 

#12 10. 10. 2006 22:46

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Agresivni kocka

Ferda napsal(a):

no ja kockam take nerozumim a ani o to dvakrat nestojim hehe..jsem pejskar a na prvnim miste u me budou vzdy pejsci..jen jsem mluvila ze sve kratke zkusenosti s jednim agresivnim kocourem a agresivni kockou,ale samozrejme ze to muze byt individualni...ale pomoci to muze....kocka(ta bydli s nami)....si pomalu zvyka ze jakmile me kousne a skrabne hned dostane novinama...ta uz se radeji ani mazlit nechodi..ale kouse a skrabe vsechny ostatni a ti si to libit nechaji ,no..tak ma spartanska vychova nepomaha..
a co se kocoura tyce,ten rezignuje na vse....ten je schovany,muzes varit a zniceho nic ti kocour visi na noze....a rve se jak o zivot...nastesti s nim teda nebydlim....

tak to musi bejt celkem dobrodruzny hehe

"ona skrabe jako svina Bohusu delej neco"


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#13 10. 10. 2006 22:55

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

hehehe toz presne tak..ja si ji ani nehladim
mam rada kocky ktere se mazli atd...takove ty ktere tak krasne vrni big_smile .....neee agresivni....to nemusim..tu cicinu proste a jednoduse ignoruju
stejne se nemuzu dockat az se odstehujem (snad do vanoc) a privezu si myho hafana:D

Není tady

 

#14 10. 10. 2006 23:05

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Agresivni kocka

Ja videla cicu jednou, jak utoci na psa a mohla jsem se strhat smichy. Hafan (belgicky ovcak) chrnel na dece spankem spravedlivym a cica, v te dobe zrovna harajici, ci jak se to rekne se k nemu zakerne priplizila a zacala mu otirat zadek o cumak. Barney (pes) se znechucene otocil ke zdi, cicina se urazila, odplizila se k zidli vedle pelechu, vylezla nahoru, chvili na nej koukala a pak na nej sproste a zakerne z te zidle hupla. Stihla jeste zdrhnout a my nechapali, jak obratne nas drahousek bezi po kuchyni se stolem na zadech


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#15 10. 10. 2006 23:09

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

heheh tak to muselo byt srandovni hehe to bych chtela videt ..
no mam opacnou zkusenost,manzelova sestra(mel 4,ted bohuzel jen 3) vlastni s manzelem shodou  okolnosti take belgickeho ovcaka,spali(jelikoz bydli v jinem state) v baraku te druhe sestry co ma kocoura...
no a kocour psa napadl ve spanku(a primo sel po krku:( )...nastesti pes je v pohode
ja nevimja tu Melody(majitelku kocoura fakt nepochopim)!!!...ma dve deti,kluk parkrat napadenej,jednou sesitej nad okem po napadeni kocourem,ona byla nekolikrat napadena,pes napadeny,ma tchyne ma asi 15 cm jizvy na nohou a oni toho kocoura furt maji.Ja nevim..uz jen kvuli detem bych toho kocoura dala nekomu kdo by ho chtel i s vedomim ze muze napadnou(par blaznu se najde,verim tomu) anebo bych to nechala utratit.Vzdyt napada jejiho syna!! a minimalne jednou tydne!ZE dcera brecela ze kocoura chce tak ho povolila..
to nepochopim!...
nejsem fanouskem utraceni zvirat,to vubec ne...ale v takove situaci?

Není tady

 

#16 11. 10. 2006 9:10

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Agresivni kocka

Pro Nicolle:
My měli bílou činčilu peršanku, ale to byl taky dravec. Jednoznačně si donesla tyhle dravé návyky z předchozího bydliště, původní majitelé měli malé dítě. Dostali jsme ji v roce a půl roku trvalo než jsme se  k ni mohli přiblížit (vždycky zepředu) a pouze jednou rukou a trošku ji pohladit po zádech. Jinak ruce do krve, prokousnuté prsty apod. Nikdy nám neřekli, co s tou kočkou dělali, ale obávám se, že ten synek nic dobrého. Taky jsme měli pocit, že se jí začínáme bát a nenávidět ji. V noci nesměla čouhat ani špička prstu z postele, jinak bysme oni okamžitě přišli. Taky jsem vždycky chtěla polštářovou mazlivku, ale se Snow jsem se mohla pomazlit pouze dvakrát do roka u veterináře, kdy mi visela na krku, jako malé miminko a kdyby mohla, tak se mi vecpe do průdušnice. Kastrace určitě kočku nezdivočí, většinou naopak, takže určitou šanci máte...
Ale doporučuji hodně, hodně si s ní hrát. (min. 1-2 hod. denně) Většina koček ráda aportuje, i když trošku jinak než pes a takovouhle kočku opravdu musíte zabavit a unavit, aby už neměla roupy. Pokud bude vyžadovat dravé hrátky, tak zimní rukavici nebo kuchařskou chňapku nebo maňáska a mordovat a číhat a napadat ji víc než to umí ona. Pak zahlásit konec hraní a např. čas krmení a v případě dalšího napadení nějaký přiměřený trest.... Musí pochopit, že zábavné mordování bude jen v určité čase a se spec. pomůckou a ne na holou nohu a ruku...

Není tady

 

#17 11. 10. 2006 14:23

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

hmmm...co se te nasi tyce...nikdo ji nikdy neublizil..kazdej by se z ni s prominutim zes..l(krome me) a je takova....
ja uz ji preventivne liskam(samozrejme ne rukou a v zadnem pripade ne bolestive..jen vystrazne)...a jsem snad jedina ktera za posl par  tydnu nebyla poskrabana
s tou kastraci..manzel mi rikal ze povaha co ta kocka ma zacala prave az po kastraci..tak to je take po*n...sad
i kdyz fanouskem kastrace jsem,tolik opustenych pejsku a kocicek ze to az pekny neni ...

Není tady

 

#18 11. 10. 2006 16:58

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Agresivni kocka

Ferdo, jukni se na web kočky Adélky, nebo na Jamis, to je také web o kočkách. Mají tam fotoalbum plemen. Vášeho Toma bych tipla na norskou lesní, nebo sibiřana. Jsou to dost "šelmovatá" plemena a lovení je jejich vášeň...big_smile Ta fotka, co tu mᚠjej dělá podsaditějšího, než je a zkresluje mu obličej, tak by jsi to asi nejlépe poznal sám. Ona není kočka, jako kočka...wink Nepíšeš kdy byl kastrovaný. Kastrace jej zklidní, ale i tak si pak ještě budeš muset tak dva až tři měsíce počkat, než se to začne projevovat. Tahle plemena, viz. výš, jsou poměrně nová a jsou křížena z divokých koček a "divokými " jedinci se obnovuje krev v linii chovu. Pokud mᚠdoma odnož takového "pudivouse", tak z něj polštářového kočičáka jen tak neuděláš...smile Je to šelma. Kočka tě musí sociálně akceptovat, aby se k tobě přišla pomazlit a projevovala ti "přízeň". Ty sociální projevy se v ní ustálí cca. po roce věku...Ke kočce nemůžeš přijít a chtít ji pohladit, když ona sama nechce. Považuje to za drzost, cítí se ohrožená a útočí. Stejně tak, jako loví to, co se hýbe. Je to její přirozenost. Také má na těle určitá místa, která jsou pro cizího "tabu" a kam když při pohlazení zajedeš, evokuje to ve zvířeti emoce a může útočit. Kočku nemůžeš (v globálu, od jedince se to pochopitelně může lišit) podrbat, jako psa, nebo poplácávat...big_smile Kočka potřebuje činost, má svůj denní režim a když má "siestu" nebude si chtít hrát a vyrušení ztresce...Je aktivní v noci a dlouho trvá, než se přizpůsobí. Je toho moc a moc, na to, abych to tu vypisovala...big_smile Ale když budeš vědět, jaké plemeno reprezentuje, snadněji se něčeho dobereš...tummenupp

Není tady

 

#19 11. 10. 2006 17:24

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Agresivni kocka

Nocolle, vaše kočka, podle toho mála, co jsem vyčetla, je ve věku, kdy si ujasňuje soužití a svoje místo v "rodině", nejste asi první majitelé a výchova by zabrala hodně času, protože zvíře už má zkušenosti odjinud. Pokud plánujete miminko, nebudete ten potřebný čas mít. Je to dlouhodobá záležitost... Jestli máte tu možnost, opatřete číče domov, kde by měla jistotu, že je opravdu "doma" a mohl se jí někdo věnovat. Na to jsou ideální osamocené starší paní, mají se zvířetem trpělivost a kočka brzo zjistí, že je v bezpečí a zklidní se. Jenže i tak potřebuje "komplice" k hrám a kočičím lumpárnám...big_smile Střídání prostředí kočku stresuje, střídání rodiny ji ničí! Nenechávejte řešení "na pak". Vaše kočka je mladá a toho špatného, co si kočka pamatuje, není tolik, aby nemohla změnit názor...big_smile Tím, že vás kousne, nebo škrábne, vás provokuje ke hře, neumí to jinak, protože jí to nikdo nenaučil... Stává se to u koat, které nestačila nabrat zkušenosti od matky. I když kočka si nehraje, v tom smyslu, jak to chápeme my lidé. Psa případné neznalosti doučíte snadno, je to "smečkové" zvíře, kočka ne a musí si mezery v informacích vyplnit sama, někdy chybně a z toho pak má "guláš"... a když má majitele, který o tom toho moc neví, mají "guláš" oba...vissla Kočce nemůžete dát příkaz, jako psu, tak to bude a hotovo! Kočce to musíte vysvětlit tak, aby to pochopila, uznala a vzala za své. V opačném případě z ní bude dál agresivní a navíc vystresovaný tvor. To, že vy něco nechcete, pro kočku není argument...Ona je vám rovna a nebude ustupovat, ani slevovat...big_smile Jó kočka, to je tvor! supermario

Není tady

 

#20 11. 10. 2006 17:36

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Agresivni kocka

maly trpaslik, siamská ebony je přenáááádherné zvíře!!!tummenupp Ladný pohyb, štíhlá krása... a ten něžný hlásek! wink Říká se o siamkách, že je to pes v kočičí kůži...big_smile Mimořádně chrání své teritorium a dokáže se tak navztekat, že se pustí i do soupeře mnohokrát většího. Jedné mé známé siamky pokousali komeníka, sice je měla zavřené, ale nějak se protáhli, oběhli dům a skočili komeníkovi na záda. Upaloval, jen štětka za ním vlála! big_smile Za plotem z něj seskákali a důstojně se vrátili domů...Je to lví srdce! Každý jedinec je originál...big_smile Kdo jednou k siamkám "přičuchne" ten už jiné plemeno nechce...

Není tady

 

#21 11. 10. 2006 17:37

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

ta fotka neni zkreslena...on ten kocour vazne tak vypada...nadhernej ze?ale co je to za plemeno nevim....
ja ji neobtezuju kdyz spi atd....on jak Tom tak Spanky(ta nase)....se oba prijdou pomazlit...par sekund se nechaji a jdou do boje..a to je akorat tak drbeme za usima....jak kocka tak kocour byli vykastrovani v jednom roce veku....teda skoro pred dvema lety

Není tady

 

#22 11. 10. 2006 18:02

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Agresivni kocka

Tak tě asi láká...Já se nechám pohladit, když to teda chceš a ty se pojď rvát...wink Jeden z našich kocourů se nikdy nechoval, naopak po vzetí do náruče ječel a ječí do dnes, jak peklo...asi tím trpí jeho důstojnost... a když už se náááhodou přijde pomazlit, mazlí se, jak bagr! A to to ještě nikdo nesmí vidět, jinak odchází...big_smile Teď mu bude šest let. A Tom má kámošku?

Není tady

 

#23 11. 10. 2006 18:05

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

Tom je kocour sestry meho manzela ktera bydli par baraku dal a Spanky je manzelova kocka9teda spise tchyne)...bydlime s ni

Není tady

 

#24 11. 10. 2006 18:07

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Agresivni kocka

ja to jen ...co se Toma tyce..nechapu s ohledem na deti...vzdyt kdyby se kocour povesil o centimetr nize prisel by o oko sad
ta nase se da...nechces byt poskrabana nehlad....a vsichni jsme tu dospeli...
vzdyt Tom napada i kdyz spi....ve spanku jde deckam po krku..to uz je na me moc...

Není tady

 

#25 11. 10. 2006 18:24

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: Agresivni kocka

Krásnej kocourek, moje mamka má ten samý poklad - víc do hněda, ale jinak jsou to dvojčata.

Taky to byl šílenej rapl a člověk od něj schytal pár šlehanců.... Pak ho mamča nechala vykastrovat a je z něj relativní valach a do nějakejch větších akcí už se nepouští. wink


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů