Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 8. 2006 13:19

Šárka Junková
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 75

Lymeská borelióza

Máte někdo zkušenost s touto nemocí?
Už delší čas se s tím léčím, udělaa se mi borelický flek, šla jsem k doktorkce, po rozboru krve mi dala ATB, ale nezabralo to. Dnes mi oznámila, že mám akutní boreliózu a musím jít na konzultaci na infekční. Víc mi k tomu neřekla, měla frmol. Já teď sedím doma a přemýšlím...co mi řeknou? Nechají si mě tam? Víte o tom něco?
Dík za každou radu.

Není tady

 

#2 21. 8. 2006 14:16

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Lymeská borelióza

Lymská borelioza je onemocnění vyvolané bakterii Borrelia burgdoferi, která se do těla dostává při zakousnutím infikovaného hmyzu, nejčastěji klíštětem. Nemoc probíhá v  několika stádiích: 1. červená skvrna, často mírně svědící, která nás na ní upozorní. Někdy se však skvrna - erytém nemusí ani objevit. 2. stadium má vliv na nervovou soustavu a na klouby, 3. stadium - možnost postižení dalších orgánů včetně srdce. Antibiotika mají největší vliv na LB  hlavně v prvním stadiu. Je zde nutno podniknout vše pro zvýšení imunity, což považuji za velmi,velmi důležité. Zvýšené podávání ATB sice na krátkou dobu zmírní účinky ale dál narušují imunitní systém a  tím se nemocný dostává do bludného kruhu různých příznaků nemocí. Je nutno hledat všechny cesty ke zdraví! Homeopatie má při léčbě LB své místo, lečí nemoc bez vlivu na její název, protože léči především člověka.  S přáním brzkého uzdravení Il. El.

Upravil(a) Ilseli (21. 8. 2006 14:18)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#3 22. 8. 2006 7:43

Petr I.
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 41

Re: Lymeská borelióza

Šárka Junková napsal(a):

Máte někdo zkušenost s touto nemocí?
Už delší čas se s tím léčím, udělaa se mi borelický flek, šla jsem k doktorkce, po rozboru krve mi dala ATB, ale nezabralo to. Dnes mi oznámila, že mám akutní boreliózu a musím jít na konzultaci na infekční. Víc mi k tomu neřekla, měla frmol. Já teď sedím doma a přemýšlím...co mi řeknou? Nechají si mě tam? Víte o tom něco?
Dík za každou radu.

Některé informace najdete na www.borelioza.cz ale upozorňuji, že to není příjemné. Nemocní tam prosazují léčbu, která se zřejmě u nás neprovádí. Hodně zdaru při léčbě!

Není tady

 

#4 22. 8. 2006 21:45

Šárka Junková
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 75

Re: Lymeská borelióza

Ilseli napsal(a):

Lymská borelioza je onemocnění vyvolané bakterii Borrelia burgdoferi, která se do těla dostává při zakousnutím infikovaného hmyzu, nejčastěji klíštětem. Nemoc probíhá v  několika stádiích: 1. červená skvrna, často mírně svědící, která nás na ní upozorní. Někdy se však skvrna - erytém nemusí ani objevit. 2. stadium má vliv na nervovou soustavu a na klouby, 3. stadium - možnost postižení dalších orgánů včetně srdce. Antibiotika mají největší vliv na LB  hlavně v prvním stadiu. Je zde nutno podniknout vše pro zvýšení imunity, což považuji za velmi,velmi důležité. Zvýšené podávání ATB sice na krátkou dobu zmírní účinky ale dál narušují imunitní systém a  tím se nemocný dostává do bludného kruhu různých příznaků nemocí. Je nutno hledat všechny cesty ke zdraví! Homeopatie má při léčbě LB své místo, lečí nemoc bez vlivu na její název, protože léči především člověka.  S přáním brzkého uzdravení Il. El.

Moc díky...
teorii LB celkem znám, pročetla jsem kde co všechno. Nikde ale nebylo napsáno, co se děje, když ATB nezabraly (což se mi stalo). Pravděpodobně došlo k nasazení špatných ATB, což já jako laik nepoznala... Měla jsem strach z výsledků rozboru krve. Moje obvodní lékařka byla zděšená množstvím protilátek, které moje tělo vytvořilo... a tak mne poslala k odborníkům. No uvidíme...
Jinak s homeopatií já kamarádím, ale je pravda, že ji využívám hlavně, když mám problém s hlasivkami.

Není tady

 

#5 23. 8. 2006 11:55

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Lymeská borelióza

Nevím Šárko jaké mᚠ současné potíže ale pro začátek doporučuji pro nastartování větší imunity vit. C se zinkem 2 x denně, Q10 a Seal - obsahuje triglyceridy nenasycených mastných kyselin.  Dej nám vědět, jak si pochodila.  Je velmi důležité vědět, že často opakovaná antibiotika sice na krátkou dobu pomůžou  při léčbě LB ale zcela vybijou střevní fluoru a tím oslabují dále imunitní systém a naruší další  naše orgány, které jsou zdravé.  Il. El.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#6 24. 8. 2006 11:43

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: Lymeská borelióza

Kdysi jsem měla také LB ale dostala jsem se z toho. Tak nezoufat, bude to dobré. Měla jsem jeden čas i únavový syndrom, také prý byl z LB. Lidé se často léčí zcela na jinou nemoc a přitom to bývají následky právě po LB.

Není tady

 

#7 26. 8. 2006 22:05

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Danielo, ty budeš nějaká vyjímka!!! Podívej se na www.borelioza.cz, jak s tím lidi zápasí roky , kupují si ATB za tisíce, protože lékaři pacienty  s boreliozou neuznávají....a ty ses z toho vylízala sama???? Nezbývá mi, než ti gratulovat !!! A z kterého stadia??? Tak to jsi asi první.....

Není tady

 

#8 29. 8. 2006 21:12

Šárka Junková
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 75

Re: Lymeská borelióza

Aneri napsal(a):

Danielo, ty budeš nějaká vyjímka!!! Podívej se na www.borelioza.cz, jak s tím lidi zápasí roky , kupují si ATB za tisíce, protože lékaři pacienty  s boreliozou neuznávají....a ty ses z toho vylízala sama???? Nezbývá mi, než ti gratulovat !!! A z kterého stadia??? Tak to jsi asi první.....

No já přesně nevím jak to je, nejsem odborník, ale včera jsem se vrátila z nemocnice, kde jsem dlela právě v důsledku LB. Doktorka mi tam tvrdila, že při akutní LB, která je zachycena ve stádiu, kdy pacient přijde poté, co našel na těle první borelický flek, je vyléčení po jedněch ATB  z řady tetracyklinů (jestli to píšu dobře???) možné a téměř jisté.
Jde jen o to, že čeští obvodní lékaři opravdu o borelióze vědí málo a pak, když jím přijdou výsledky testů rozboru krve a oni tam najdou hodně protilátek, domnívají se, že borelie (ty bakterie způsobující nemoc) jsou ještě v těle aktivní. Moje doktroka tvrdí, že ne, že to známka, že se nastartovala vlastní imunita a že další ATB se NESMÍ brát, protože by překazily ozdravný proces.
Jsem asi divná,ale já ji věřím. Odmítla jsem další ATB a je mi čím dál líp.
Jinak k borelióze vyšel metodický pokyn pro lékaře, ale oni ho asi nečetli...aspoň většina.
Jinak odborníky na LB by měli být v nemocnicích lékaři z infekčního oddělení.
Víc nevím.

Není tady

 

#9 29. 8. 2006 23:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Já bych vám to hodně přála, aby jste neměla problémy, tak se pochvalte na www.borelioza.cz     to jste asi jedna z mála vyléčených. A to vás v nemocnici léčili  akutní LB jen prášky ? Divné...ty jste mohla brát i doma.....no, já jsem přišla k neurologovi s jasnými výsledky chronické boreliozy a on mě přesvědčoval, jak to není možné a že se spletli v laboratoři a pod, že mi nic není, že on neuroboreliozu nezná a že se tím nezabývá, no výmluv pytel.....a přišla tam jeho známá, že má ASI boreliozu, že si to myslí její dcera /která je známou osobností/ a to byl fofr, sestry odebíraly krev a HNED ji nesly do laboratoře, že to bude za pár dnů /já čekala měsíce/. Jak to dopadlo, nevím....ale je rozdíl pacient a pacient !!! Ani na infekčním tuto nemoc neuznávají, protože o ní jednak ví málo a pak, je těžké ji léčit, snažší je , říct, že jste vyléčená, nebo zaléčená a on se pacient možná spokojí, pokud se cítí dobře. Horší se však, když problémy přibývají !

Není tady

 

#10 30. 8. 2006 22:33

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: Lymeská borelióza

Aneri napsal(a):

Já bych vám to hodně přála, aby jste neměla problémy, tak se pochvalte na www.borelioza.cz     to jste asi jedna z mála vyléčených. A to vás v nemocnici léčili  akutní LB jen prášky ? Divné...ty jste mohla brát i doma.....no, já jsem přišla k neurologovi s jasnými výsledky chronické boreliozy a on mě přesvědčoval, jak to není možné a že se spletli v laboratoři a pod, že mi nic není, že on neuroboreliozu nezná a že se tím nezabývá, no výmluv pytel.....a přišla tam jeho známá, že má ASI boreliozu, že si to myslí její dcera /která je známou osobností/ a to byl fofr, sestry odebíraly krev a HNED ji nesly do laboratoře, že to bude za pár dnů /já čekala měsíce/. Jak to dopadlo, nevím....ale je rozdíl pacient a pacient !!! Ani na infekčním tuto nemoc neuznávají, protože o ní jednak ví málo a pak, je těžké ji léčit, snažší je , říct, že jste vyléčená, nebo zaléčená a on se pacient možná spokojí, pokud se cítí dobře. Horší se však, když problémy přibývají !

Aneri, já bych ty doktory tak nepodceňovala, naopak oni už ví, že ATB nepomáhají  pří léčbě LB ale jen silně narušují imunitu a tím pádem celého člověka. Hledej vše, co Ti pomůže zvýšit imunitu. Nic víc Ti zatím nikdo nemůže nabídnout. I lékaři mají svá pravidla pro léčbu této nemoci.

Není tady

 

#11 30. 8. 2006 23:12

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Danielo, zkus se podívat na Marschaluv protokol, kde se střídá několik ATB. Přečti si, co všechno pacienti berou  při léčbě Weldona, či Gassera, pokud je infekce dobře rozjetá /díky lékařům, kteří neléčí/, nepomůže JEN posílení imunity.U nás se léčí asi jako v Madarsku, jak říká Bela Bozsik - ATB nedají, ale invalidní vozík, až nemůžeš chodit, ten dají......nevím, kolik toho víš o léčbě LB v Americe, Anglii  a v  Evropě  vůbec...... ale asi ne mnoho ! Aestliže téměř denně slyšíme v televizi, že klíště zabíjí...asi to nebude taková  velká sranda, že měli jen špatnou imunitu !!!??? Ale možná jsi  zdravotník, že se zastávᚠlékařů - tak něco doporuč, ale konkrétního, aby se ty tisíce lidí uzdravilo ! Já už toho mám dost za sebou, ale infekci příroda sama nezničí , tak silná není !

Není tady

 

#12 31. 8. 2006 8:33

jana.k1
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 27

Re: Lymeská borelióza

Aneri napsal(a):

Danielo, ty budeš nějaká vyjímka!!! Podívej se na www.borelioza.cz, jak s tím lidi zápasí roky , kupují si ATB za tisíce, protože lékaři pacienty  s boreliozou neuznávají....a ty ses z toho vylízala sama???? Nezbývá mi, než ti gratulovat !!! A z kterého stadia??? Tak to jsi asi první.....

Aneri,
Daniela asi nebude taková vyjímka, já jsem měla boreliózu loni a taky jsem se z toho dostala. Nevím jak je to možné, myslím, že hodně záleží, kdy na to přijdou. Já jsem měla 3 kl횝ata najednou, flek se mi žádný neudělal, ale protože mě začala asi po týdnu hrozně bolet hlava a záda, tak jsem šla k doktorovi. Když jsem mu řekla, že jsem měla klíště, hned mi vzali krev a za 3 dny to bylo jasné. Brala jsem asi měsís ATB a jsem v pořádku. Myslím, že když na to někomu přijdou třeba za několik let, tak je léčba mnohem složitější a delší.

Není tady

 

#13 31. 8. 2006 8:44

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Jani, já netvrdím, že LB nelze léčit !!!! Jde, ale pouze v prvním stadiu, to je jasné. Myslím, si, že spoustu lidí ji má, mají jasné příznaky, ale léčit se nepůjdou, budou se raději trápit. Ono záleží určitě na tom čase ! Mě i ted, když dělají výtěry,odběry , čekám na výsledky měsíc !!!  Výsledky se mrazí a z těch pak nic nevypátrají....ale to je chyba zdravotnictví, s tím já nic neudělám ! Takže ono asi také záleží hodně  hlavně  na lékaři ! Tady v Přerově jsou asi lékaři "jiní".....já nikomu nepřeji problémy spojené s LB !!! Anebo opačně, kdo si tím peklem neprošel - neuvěří. Ale kolik je těch vyléčených a těch nemocných, se nikde nepíše, protože LB má podíl na dalších nemocech a to dnes už prokazatelně!

Není tady

 

#14 31. 8. 2006 11:05

jana.k1
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 27

Re: Lymeská borelióza

Aneri napsal(a):

Jani, já netvrdím, že LB nelze léčit !!!! Jde, ale pouze v prvním stadiu, to je jasné. Myslím, si, že spoustu lidí ji má, mají jasné příznaky, ale léčit se nepůjdou, budou se raději trápit. Ono záleží určitě na tom čase ! Mě i ted, když dělají výtěry,odběry , čekám na výsledky měsíc !!!  Výsledky se mrazí a z těch pak nic nevypátrají....ale to je chyba zdravotnictví, s tím já nic neudělám ! Takže ono asi také záleží hodně  hlavně  na lékaři ! Tady v Přerově jsou asi lékaři "jiní".....já nikomu nepřeji problémy spojené s LB !!! Anebo opačně, kdo si tím peklem neprošel - neuvěří. Ale kolik je těch vyléčených a těch nemocných, se nikde nepíše, protože LB má podíl na dalších nemocech a to dnes už prokazatelně!

Aneri, mᚠpravdu, že záleží na lékaři a na zdravotnictví, to je hrozné, když mᚠtakhle dlouho čekat jenom na výsledky. Jak potom taková léčba může být účinná, když ji absolvuješ z takovým zpožděním! Věřím Ti, že problémy jsou hrozné, mě stačily ty moje a to netrvaly moc dlouho a určitě nebyly takové, jako když má někdo bereliózu několik let. Moc Ti přeju, aby se Ti to brzy zlepšilo, i když vím, že s naším zdravotnictvím je to velký problém.

Není tady

 

#15 31. 8. 2006 18:16

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Jani - děkuji, ale bude to běh na dlouhou tra a nevím, zda se podaří.......

Není tady

 

#16 2. 10. 2006 23:45

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Lymeská borelióza

Zdravím Vás,
dnes jsem se taky dozvěděla, že mám boreliozu-v prvním stadiu. Doktorka (kožařka) mi dala antibiotika Duomox 500. Nemáte s nimi někdo zkušenosti? Nebo jaké atb předepsali lékaři Vám? Díky.


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#17 3. 10. 2006 8:53

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Petunko, tak to mᚠšílené štěstí - to se dá zachránit !!! Pozorně si porjdi web  www.borelioza.cz   případně tam dej dotaz, uvidíš, že je čas a můžeš z toho vyváznout dobře, jen doufej, že tvé borelie se nedaly dohromady s chlamydiema, ty pak nadělají v tělě paseku !!! Ne všichni lékaři jsou zodpovědni ! Léky mᚠsprávné, doufej, že je to opravdu jen první stadium,za jak dloho na to přišla??? Jak dlouho trvaly testy? Jaké jsi měla příznaky???

Není tady

 

#18 5. 10. 2006 16:48

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Lymeská borelióza

Ahoj Aneri,
vůbec jsem si nevšimla, že mě něco štíplo. Nic mě nesvědilo, ale všimla jsem si zarudlého fleku na noze. Řekla jsem si, že to je obyčejný štípanec, že zmizí.  Ale on se naopak zvětšoval. Tak jsem zašla za obvoďačkou a ta mi na to dala takovou hnědou smradlavou mast (už si přesně nevzpomínám, jakou , nějaká Višnovka nebo co). Tak jsem si to mazala a trochu to pomohlo, flek už nebyl tolik zarudlý, ale pořád tam byl. Ale pak se z něj udělal ohraničený červený kruh - uprostřed normální barva kůže, ale okraj červený a stále rostl. To už mi bylo divný, tak jsem šla pro jistotu rovnou ke své kožařce (věřim jí víc, než obvodní) a ta se na nohu koukla a hned poznala o co jde. Ale uklidnovala mě tím, že říkala, že je to první stadium a že se to vyléčí, at se ničeho nebojim. Takže jsem v klidu, snad ví, co říká smile Než jsem šla k té kožařce, tak to trvalo cca měsíc. Na krev mě neposlala, protože by tam prej ještě nic nebylo, prej se to v krvi pozná až za 6 týdnů. Fleku jsem si všimla včas, ale že je to borelioza jsem zjistila až tak za měsíc. Ale snad bude vše ok. Věřím, že jo.
A Ty jsi šla k doktorovi už pozdě? Jak to probíhalo u Tebe? Jak si na to přišla?


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#19 5. 10. 2006 21:03

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Petuno, v každém případě si pročti na www.borelioza.cz  , co vše tě může potkat. Já jsem měla každý rok klíště, ale fleky normální, ale mě začalo mnoho jiných problémů a ty doktoři nedávali do spojitosti s LB. Až na to přišli - už bylo pozdě. Chronické, nebo neléčené stadium LB se už nedá léčit, pouze pak zmírnit trojkombinací ATB, ale na to naši lékaři nechtějí přistoupit.

Není tady

 

#20 6. 10. 2006 11:42

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Lymeská borelióza

Na přelomu roku jsem LB prodělala také a vyléčili mi ji ATB. Koncem listopadu mě kouslo bůhvíco a skoro celý prosinec mi léčili na opar na žebrech.  Opar nebyl opar, ale flek po kousnutí. Nakonec na to kožařka přišla, předepsala doxycilin a po 25 dnech jeho braní následně testy ( dělají se 14 dní po dobrání ATB) potvrdily vyléčení. Než mě stanovili správně diagnózu, byla jsem děsně unavená a myslela jsem si, že jsem děsně líná a tak jsem nasadila ostrý trénink v posilovně...

Po vyléčení oslabené tělo ATB chytlo do 3 týdnů chřipku, ale to tak strašnou, že si nepamatuji, že bych byla tak moc za dospělý život nemocná. Ztratila jsem na 3 týdny totálně hlas, navrátil se mi v plné síle až někdy v létě, měla jsem přes týden teploty nad 39 atd.

Borelioza je prevít, má kolegyně nechytila první stadium a nyní si lékaři myslí, že byla příčinou rozvinutí roztroušené sklerózy...

Není tady

 

#21 6. 10. 2006 17:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Lepisto, já bych ti přála, aby jsi byla vyzdravená !!! Ale víš, jak to je......z boreliozy se už nikdy nevyléčíš, ale chce to časem opakovat testy. Lékařka byla asi jako jedna z mála v republice erudovaná - jinak je to hrůza, jak neznají !!! Myslím, že kolegyně opravdu tu RSsku může mít z LB, to už říká celosvětový výzkum, jen my se bráníme.....protože neví, že čeho RS je !

Není tady

 

#22 9. 10. 2006 11:28

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Lymeská borelióza

Aneri, to mě děsíš, já jsem LB brala za vyřešenou...uvidíme. O test si řeknu, ale nevím po jak dlouhé době bych měla.

Není tady

 

#23 9. 10. 2006 14:01

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Lepisto, je to zcela individuální - někomu potíže přetrvávají, nebo se zhoršují, někdo má dobrou imunitu a tělo si poradí po ATB. Hlacvně záleží, jak se cítíš ty, to je nejdůležitější. Pokud nebudeš mít dál nějaké problémy, můžeš to považovat jako za přeléčené. Horší bude, když ti bude časem /i rokama/ problémů přibývat a ty je budeš přisuzovat něčemu jínému. Takže trošku se hlídat, jestli se něco nepřidává....mě udivuje ta tvá chřipka po ATB - to by nemělo být ! Ale dejme tomu, že jsi zaléčená, jak rádi říkají lékaři. Myslím, že 2 týdny po ATB jsou testy brzy - mělo by být 4-6, aby se projelila ATB léčba-nebo neléčba. Ale klobouk dolu před tvojí kožařkou , musí být dobrá, když na to přišla - jinak kožaři  o tom nemají páru!  No, ono je nejlepší to dělat u známých lékařů, jinak to nestojí za moc. A jinak pozor na únavu - borelie je energetický žrout. Na ty testy bych šla co nejdříve. Oni by tě ted už stejně neléčili, i kdyby něco našli......

Není tady

 

#24 12. 10. 2006 22:15

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Lymeská borelióza

Aneri, mám na tebe dotaz. Zhruba ve stejnou dobu, kdy se mi začal objevovat na noze flek, mi začal zánět močáku. Myslíš, že to může být propojený? Díky


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#25 12. 10. 2006 23:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Lymeská borelióza

Petunko, nejsem lékař, ale píšeš, že jsi byla u lékaře až za měsíc, to je dost pozdě, i tak ti měla při podezření na LB nasadit hned ATB a nečekat, až co v krvi najde lékařka. Zkus tento dotaz dát na boreliozuu, tam je více zkušených lidí. Je to opravdu individielní, ale je to přinejmenším podivné......souvislost tam může být. A už jsi byla na krev ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů