Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 8. 2006 10:52

Xixao:)
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 4. 2006
Příspěvky: 12

jak to jen říct rodičům?...

Ahojky všichni.
Mám docela problém.. seznámila jsem se s jedním klukem přes internet a včera jsme se poprvé sešli.Moc si rozumíme,je nám spolu dobře.Jenže v září nastupuji na novou školu a určitě s tím budu mít dost starostí,abych se předvedla v tom nejlepším světle:)) a bojím se že mi rodiče nebudou důvěřovat,že zvládnu školu i kluka:)) ... já vím že kvůli němu nemůžu na školu kašlat.On je o 4 roky starší a letos maturuje a to taky nevím jak naši skousnou.Mám strach jim říct pravdu,ale nechci jim nic tajit:(

Není tady

 

#2 21. 8. 2006 10:06

Lukas
♥♥♥----
Místo: Mělník
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 193

Re: jak to jen říct rodičům?...

Tvoje rodice neznam, osobne nevidim rovnitko mezi 'mit kluka' a 'nestihat skolu'. Je to predevsim o Tobe a o vas obou. Jestlize bude maturovat, tak asi budes muset pocitat i s tim, ze se take bude muset vic ucit. A pokud sama zvladnes skolni povinnosti, nevidim duvod, proc by Te meli rodice omezovat v jakekoliv jine aktivite - vysivani / pocitac / kolo / ryby / kone / kluci.

Není tady

 

#3 21. 8. 2006 17:44

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: jak to jen říct rodičům?...

Buďte oba rozumní a uvidíš,že rodiče nebudou proti.Moje dcera začala chodit s klukem,který se nedostal na Vš a byl rok doma.Až mi bylo "nápadné",že spolu moc nejsou tak jsem se zeptala jestli už to skončilo a prý ji řekl,že v týdnu se moc neuvidí(jen večer icq)aby stíhala školu.Tím si mně "koupil" i když jsem ho ještě neviděla.Dnes spolu chodí 7měsíců a klape to.Chce to opravdu se zamyslet.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů