Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 19. 8. 2006 10:51

Xixao:)
♥------
Místo: Praha

Jak rodičům oznámit,že jsem si našla kluka:))

Ahojky všichni.
Mám docela problém.. seznámila jsem se s jedním klukem přes internet a včera jsme se poprvé sešli.Moc si rozumíme,je nám spolu dobře.Jenže v září nastupuji na novou školu a určitě s tím budu mít dost starostí,abych se předvedla v tom nejlepším světle:)) a bojím se že mi rodiče nebudou důvěřovat,že zvládnu školu i kluka:)) ... já vím že kvůli němu nemůžu na školu kašlat.On je o 4 roky starší a letos maturuje a to taky nevím jak naši skousnou.Mám strach jim říct pravdu,ale nechci jim nic tajit:(

Není tady

#2 19. 8. 2006 18:58

Hahnčí
♥♥-----

Re: Jak rodičům oznámit,že jsem si našla kluka:))

Zkus  s maminkou  v přijemné  důvěrné chvíli ji prozradit, že mᚠmilého...pochopí to,  jen  jí hned  slib, že se budeš učit a že to nebude na úkor školy.  Přeji vše dobré a hodně štěstí v lásce.hjarta

Není tady

#3 19. 8. 2006 19:53

x256987
Host

Re: Jak rodičům oznámit,že jsem si našla kluka:))

Xixao, ty si tedy odpověď na svůj dotaz jistíš na třech fórech smile

Už jsem ti psala na psychologickém, ale napadlo mě ještě tohle: myslím, že můžeš říct rodičům úplnou a čistou pravdu - žes na netu poznala sympatického kluka, sešli jste se, bylo vám spolu fajn a chcete se znovu vidět. Že je starší, zodpovědnější a rozumnější než tví vrstevníci a že ti koneckonců může pomoci i s učením, protože už má tři roky za sebou!!!

Škola je hezká věc, ale předmět "mezilidské vztahy" je pro tvou budoucnost přinejmenším stejně důležitý smile

NÁŠ TIP:

Zápatí