Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 27. 11. 2007 23:09

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Selima napsal(a):

Ja keď mi bolo fakt ouvej, tak jedine Doors...

Jo, When the music's over nebo Riders on the storm, to si pouštím dodnes.... psychedelika jako kráva.... bejt narkáč, tak si u toho šlehnu něco do žíly.... a starý Queen, to byly songy jak z kostela....

Upravil(a) Mikeš (27. 11. 2007 23:14)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#177 27. 11. 2007 23:12

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

majkafa napsal(a):

...to je dobře, že jsi přišel o přítelkyni. Vše je přesně tak, jak má být. Mᚠdoma tu, která tě miluje, tak si toho važ, teprve když to ztratíš, přijdeš na to, cos měl...

Tak vidíte, holky, že i ta nevěra může někdy skončit dobře pro rodinu a milující manželku big_smile
Akorát je blbý, že jsem to odsral zrovna chudák já, ale co se dá dělat smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#178 28. 11. 2007 0:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Hej, Queeni bol ia sú super... A Doors som mala NAMIESTO jointa alebo niečoho tvrdšieho... Pri mojej fantázii mi to úúúúplne stačilo. This is the end, my friend...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#179 28. 11. 2007 9:15

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Teda vy jste se tu sjeli, kde máte jointa? Mikeši, Van Haleny miluju, sehnala jsem v dobách, kdy se tu vůbec nepouštěli, LP a pořád ho pouštěla přes rádio, byly tam dřevěný repráky, ale co je to stereo, jsem jen matně tušila.
Jinak když mám splín, pouštím si Stinga, Sarah Brightman a soundtracky, momentálně mě nabíjí Moulin Rouge.
Rodinu vytáčím, protože miluju americké vánoční melodie z 50. a 60. let-I dreamin about white christmas...(snad se to tak píše rodna  ), Sinatru, Elvise, Colea....takové ty kýčovité , které evokují vůni purpury, snášející se bílý sníh a kouzlo očekávání, co bude pod stromečkem.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#180 28. 11. 2007 11:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

grater kapitulation U nás to teraz furt púšajú na vianočných trhoch a ja mám nervy a pyskujem, že chcem krásne slovenské koledy... vissla Ale keď som šla domov, swingovala som si Jingle Bells...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#181 7. 4. 2008 18:14

mmoni
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2007
Příspěvky: 11

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Tak si představte,už spolu rok žijeme,je úplně špičkový,chová se vzorně,stará se i o malou.Meje i okna!!!Posílala jsem mu minulý týden na mobil zprávu jak je jedinečnej a jak ho miluji.Dívala jsem se mu pak do mobila,jestli si tu zprávu ode mě schoval,jestli mě taky miluje.Přísahám,že mě ANI nenapadlo něco hledat.A tam byla zpráva,taková obyčejná zpráva že se teda staví v osm,ale že neví,kde přesně bydlí.No ano,bývalka mu psala a domluvily se,že až budu s dítětem pryč,že ho příjde navštívit.čistě jako bývalka.On jí pozval,prý aby se podívala,jak se máme dobře.Tak tu byla.Když jsem na něj uhodila přiznal se.Říkal,že něco potřebovala na netu,že by jí už nikdy nechtěl.A že se bál jí pozvat,když jsem doma.ale že by jí raději bývalo pozval kdybych byla doma.Tak jsme se domluvili,že teda za míma zádama už NE.No ale to hlavní.Těch pět let,co jsem si myslela,že je u rodičů a dáva se dohromady po rozvodu,bydlel s ní.A já nic nepoznala.Lhal jí i mě.Pořád bulím,paradoxně ne kvůli sobě,ale je mi líto,že člověk o kterém jsem si myslela atd bla bla bla tak je totální hajzl.No stejně s ním zůstanu,ale věřit mu nemůžu.Přehodnotila jsem situaci.Moc se omlouval,říkal,že nežil s ní,ale vedle ní a že na mě pořád myslel,jak to udělat,abychom byly spolu.Lhal jí,mě je to sobec,jde přes mrtvoli a má hroší kůži.Ale jak říkám,opravdu jsme já i malá s nim jak princezny,je fakt senzační.Ale....

Není tady

 

#182 7. 4. 2008 18:25

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

ty jsi mendyi?

Není tady

 

#183 7. 4. 2008 19:22

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

mmoni napsal(a):

...Dívala jsem se mu pak do mobila,jestli si tu zprávu ode mě schoval,jestli mě taky miluje.

Tak to sa teda musim priznat, ze ja milujem podla velkosti pamati na spravy, pretoze zasadne nemazem sms az do vtedy kym nemam pamat sprav plnu a ked nemam miesto zmazem vsetky sms ... takze uz nemilujem? Si pako, dievca ...

mmoni napsal(a):

Ale jak říkám,opravdu jsme já i malá s nim jak princezny,je fakt senzační.

Hmm, mas pravdu, ako pises: "je úplně špičkový", to uplne citit z tvojho prispevku.

mmoni napsal(a):

je totální hajzl
věřit mu nemůžu
Lhal jí,mě je to sobec,jde přes mrtvoli a má hroší kůži

...vystihla si to: je úplně špičkový lollollollol
a potom si ale uplne blba ty wink

mmoni napsal(a):

Ale jak říkám,opravdu jsme já i malá s nim jak princezny,je fakt senzační.

Upravil(a) Oxi (7. 4. 2008 19:25)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#184 7. 4. 2008 19:41

Somaia
Host

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

No to je  zase fantasmagorie... ach jo...

 

#185 7. 4. 2008 19:44

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

mmoni napsal(a):

Tak si představte,už spolu rok žijeme,je úplně špičkový,chová se vzorně,stará se i o malou.Meje i okna!!!Posílala jsem mu minulý týden na mobil zprávu jak je jedinečnej a jak ho miluji.Dívala jsem se mu pak do mobila,jestli si tu zprávu ode mě schoval,jestli mě taky miluje.Přísahám,že mě ANI nenapadlo něco hledat.A tam byla zpráva,taková obyčejná zpráva že se teda staví v osm,ale že neví,kde přesně bydlí.No ano,bývalka mu psala a domluvily se,že až budu s dítětem pryč,že ho příjde navštívit.čistě jako bývalka.On jí pozval,prý aby se podívala,jak se máme dobře.Tak tu byla.Když jsem na něj uhodila přiznal se.Říkal,že něco potřebovala na netu,že by jí už nikdy nechtěl.A že se bál jí pozvat,když jsem doma.ale že by jí raději bývalo pozval kdybych byla doma.Tak jsme se domluvili,že teda za míma zádama už NE.No ale to hlavní.Těch pět let,co jsem si myslela,že je u rodičů a dáva se dohromady po rozvodu,bydlel s ní.A já nic nepoznala.Lhal jí i mě.Pořád bulím,paradoxně ne kvůli sobě,ale je mi líto,že člověk o kterém jsem si myslela atd bla bla bla tak je totální hajzl.No stejně s ním zůstanu,ale věřit mu nemůžu.Přehodnotila jsem situaci.Moc se omlouval,říkal,že nežil s ní,ale vedle ní a že na mě pořád myslel,jak to udělat,abychom byly spolu.Lhal jí,mě je to sobec,jde přes mrtvoli a má hroší kůži.Ale jak říkám,opravdu jsme já i malá s nim jak princezny,je fakt senzační.Ale....

No úplnej poklad ...až se budu zase někdy zamilovávat ... jejku první kritérium bych měla ... vissla


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#186 7. 4. 2008 20:32

solkla
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 176

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Znova, jsi ta mendyi????
V Tvém psaní je tolik věcí, že nevím kde bych začala...
Je úplně špičkový....meje okna, ale mᚠpotřebu si ho zkontrolovat jestli si uložil Tvojí zprávu? Hlava mi to nebere. Žiješ jak princezna...je totální hajzl, ale zůstaneš s ním. Proč?
Nemám slov, asi jste oba nedospělé děti.


Veď mě,dobrotivé světlo,nepropustnou tmou,veď mě do bezpečí.Již se snáší černá noc a já bloudím ztracený,veď mě do bezpečí. Dosud jsem nepoznal úzkost a nikdy jsem nežádal,abys mě chránilo.Vždy jsem kráčel vlastní cestou,avšak nyní prosím,veď mě do bezpečí.Kéž s novým jitrem přivítá mě úsměv andělů,které jsem kdysi miloval a na něž jsem zapomněl. (John Henry Newman: Veď mě, dobrotivé světlo)

Není tady

 

#187 8. 4. 2008 8:09

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Nᚠbyt by taky potřeboval umýt okna a nikdo se nehrne!!!!!!Uffff!Už jsem se naučila neříkat JÁ bych potřebovala umýt okna....protože nejsou  jen moje...ostatně nejsou vůbec moje :-)))

Není tady

 

#188 8. 4. 2008 9:13

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Michaela.43 napsal(a):

Nᚠbyt by taky potřeboval umýt okna a nikdo se nehrne!!!!!!Uffff!Už jsem se naučila neříkat JÁ bych potřebovala umýt okna....protože nejsou  jen moje...ostatně nejsou vůbec moje :-)))

lollollol to je správný přístup lollollol

Není tady

 

#189 8. 4. 2008 9:38

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

taky jsem se k tomuto přístupu dopracovala po dlouhé době a jistou pílí :-)))

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů