Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 8. 2006 20:48

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Milovala jsem ho jako blázen - a taky jsem se jako blázen chovala.Čekala jsem s ním miminko a on chodil se mnou ke spoustě doktorů,protože mé těhotenství bylo značně rizikové,kvůli mojí nemoci - jsem totiž kardiak.Choval se skvěle, byl jedinečný,po mém předchozím partnerovi jsem si myslela,že je ON dar od boha.Ach jo, pak jsem porodila, vzpomínám na jednu chvíli z porodnice:stála jsem ve sprše,na pokoji ležela v postýlce moje novopečená,jediná dcerunka,můj přítel každý den chodil za mnou do nemocnice, a já jsem si řekla že jsem to zvládla,tedy my  tři, že je to to nej co mě mohlo potkat.Přijela jsem z porodnice a najednou mi začalo všechno vadit, všechno co udělal nebylo dokonalé, i když trochu pravdy v tom bylo tak já jsem přeháněla a začali jsme se odcizovat.On měl rodiče 200 km od nás a začal za nimi jezdit častěji a častěji - až se dal po sedmi letech znova dohromady s jednou ženou od nich z vesnice.Podotýkám,že mezitím už měl dva vztahy, takže neutekl zpátky k ní.Poznala jsem to celkem brzo,nejdřív začal nosit řetízek na krku a tvrdil mně,že si ho koupil a pak začal nosit na malíku prstýnek.A pak jednou přijel a na krku lívanec, milenka byla chytrá a předala mi tak vzkaz - mᚠparohy.Zeptala jsem se ho na to, z oka do oka nic, jen seděl,hlavu mezi rameny, ramena svěšená,pomalu bulel, já hystericky řvala,brečela,holka řvala v postýlce.Ptala jsem se,co dál???Nevěděl.Ptala jsem se,jestli nás chce - ano.Řekla jsem, že mu dávám čas na rozmyšlenou, co podnikne.A čekala...a čekala..asi po 14ti dnech jsem tvrdě udeřila- po telefonu.A on začal něco v tom smyslu, že já jsem taková a maková a že by to nemělo cenu.....VŠECHNO SE VE MĚ ZASTAVILO, a já jsem rychle zastavila jeho řeč a vyletělo ze mně_ tak nás měj obě!Okamžitě souhlasil a domluvili jsme se, že příští den příjde a domluvíme si podmínky.A začal můj velký boj...........

Není tady

 

#2 18. 8. 2006 22:17

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

No a jak pokračujete?

Není tady

 

#3 19. 8. 2006 6:57

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Příští den přišel brzy ráno,nemohli jsme totiž spolu bydlet,já bydím u rodičů, on bydlel v bytě svého bývalého tchána.Domluvili jsme, že mě nebude tahat tam, jí nebude tahat sem,že přes sobotu a neděli bude jezdit tam a v týdnu bude s námi, že když se budeme milovat,tak sundá prstýnek i řetízek.Že nebude jezdit s lívanci na krku, že je to nedůstojné že já jsem to nikdy nedělala protože nám nikomu není 15 ale 30.Asi to uznal,i když říkal,že mu to nevadí.Jenže - stal se problém:bývalý tchán se oženil, a byt prodal a přítel se musel stěhovat, naštěstí k rodičům,ne k ní, protože jsem mu vsugerovala do hlavy,že když se zbavil manželky i mě,tak se přece nebude stěhovat k ženský,kde by zase ztratil nezávislost.Toho se asi polekal.Den,kdy se stěhoval byl asi ještě horší než den,kdy mi řekl, že ona je ta,čí je ten 7 let starý prstýnek na jeho malíčku.Měla jsem ho každý den,byl tu,pomáhal,byla jsem na něm doslova psychicky závislá, bohužel dcerce bylo 5 měsíců,takže i finančně a on se odstěhoval na vesnici,kde práce nebyla,A já každý den prosila a rvala si vlasy, srdce mi doslova umíralo steskem,touhou,bolestí,láskou,zármutkem zradou, těch pocitů bylo tolik....Ale nejhlavnější větou v té době bylo:Ty jsi nás opustil a nechal si nás tady,plácat se v tom samotné.NEVZDALA JSEM TO.............

Není tady

 

#4 19. 8. 2006 9:21

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Takže on byl tam a já tady,on jezdil nejdřív jednou za deset dní,pak nepřijel ani za měsíc, já pořád volala, když přijel,tak jsem se jen občas zeptala - tak jak to vypadá?On mi řekl že stále za ní chodí, já na to - "dobrá, tak ještě počkáme",prostě byla jsem si jistá,že pokud se rozešli tenkrát, a jelikož jsme si dřív o jeho bývalkách povídali,tak že to vyšumí i teď, protože v tom jejich vztahu by se museli snažit, ale jelikož už své chyby znali,tak stačilo počkat,až vyplavou zase znova na povrch.Já byla ve výhodě,protože jsem věděla,co ta druhá dělá a bylo mi jí sakra líto,že jí se mnou podvádí a ona mu věříPodstatná věc je ta,že on za ní nechodil kvůli sexu,ale že si s ní lépe rozuměl,než v té době se mnou.nebyla mladší,ani hezčí,ani chytřejší...jen nebyla maminkou na mateřské,která potřebuje oporu,ale byla tou,co já před otěhotněním - sebevědomou silnou ženou.

Upravil(a) mendyi (19. 8. 2006 9:29)

Není tady

 

#5 19. 8. 2006 9:48

anetka1
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 125

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Mendyi, z těch chlapů je mi zle jak to tady čtu.Co to ty naše maminy vychovaly?Musím říct, že se začínám bát být na mateřské dovolené.Z těch příspěvkú, které tady jsou vyplývá jediné.Chlapi jsou sobci. Neumí vydržet pár krizí, jakmile nějaká je, tak si hledají náhradu.Místo aby Vás obdivovaly, jak to bravurně zvládáte to mateřství, tak Vám dají nůž do zad.Věřím, že kdyby byli oni aspoň měsíc doma s miminem a nikdo jim nepomohl, tak by také byli unavení a někdy vlivem hormonů popudliví.Jestli semi někdy narodí syn tak ho budu učit k ústě k ženám a řeknu mu, že nesmí brát vše jako samozřejmost, když ten druhý něco pro něho dělá.Chlapy máme přece pro podporu, aby nám usnadnili tu cestu životem lépe zvládat, Vždy ve dvou se to lépe táhne.Z lásky musí mít člověk rozkoš a milý prožitek , musí nás obohacovat ane nám ubližovat. Holky pokud Vás muži trápí, tak to s láskou nemá nic společného.Tohle je pro mne trápení, nevědět na čem jsem. Láska přece nezávidí, nenávidí, neubližuje.Neměří kdo dal víc či míň. Když člověk miluje, tak tomu druhému přece záměrně neubližuje. Držím palce.

Není tady

 

#6 19. 8. 2006 12:31

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

anetka 1 moc ti děkuji, ale to ještě zdaleka není konec.Jejich vztah po půl roce začal vyprchávat a on zas začal jezdit častěji k nám,malá rostla a já jsem se hodně změnila, byla jsem zase svá a on pomalu ale jistě začínal "poslouchat".Co dodat - dnes sice stále bydlí u rodičů,protože byt nemáme,jezdí za námi pořád častěji,malé jsou čtyři roky,já jsem sebevědomá silná žena,která už se na něj nemusí spoléhat,naopak ta moje "mužská bačkůrka" má podporu a oporu ve mě.Peníze na živobytí a na malou mi dává přesně a včas i kdyby sám neměl co jíst,kolikrát si říkám,že nebýt nevěry,tak bych snad ani nedospěla a chovala bych se jak pubertální hovado,který kvůli všemu bulí - přesně takovou jsem totiž byla po porodu.Fuj,ještě že už je to za náma.Jsem reálnější,už ne taková romantička,hlavně nečřvu kvůli každý kravině,protože nejhorší na světě je zrada od nejbližšího člověka,leží to ve mně jako v koze jak se říká,ale svého přítele strašně miluju a to je víc než všechno na světě,že se nám to tedy velkou částí mě podařilo překonat.Jsou to 3 roky,co se sní přestal stýkat,nikoho jiného si nehledá,vypadá to,že se stal i zodpovědnějším,hledáme nějaký byt,jenže kde na to vzít.Zdá se mi,že jsem nezvykle v klidu,až je mi to divné a pochopitelně čekám,až zase spadnu lidově na hubu.pomalinku začínám zase důvěřovat tomu mému bohovi,jde to těžko,ale když miluju....není co řešit.A tak se ptám - mělo to cenu za ty kvanta slz,telefonátů,peněz za telefony,trápení,řevu,otravování,doprošování se,podlézání.....PRO MĚ ANO!ALE CO SOUDÍTE VY?????reta

Upravil(a) mendyi (19. 8. 2006 12:36)

Není tady

 

#7 19. 8. 2006 13:10

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

mendyi - pokud to mělo smysl pro tebe, tak na co se ptáš? Pak je přece vše v pořádku. Není důležité co si myslí ostatní.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#8 19. 8. 2006 22:22

x.caro
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 681
Web

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

mendyi napsal(a):

anetka 1 moc ti děkuji, ale to ještě zdaleka není konec.Jejich vztah po půl roce začal vyprchávat a on zas začal jezdit častěji k nám,malá rostla a já jsem se hodně změnila, byla jsem zase svá a on pomalu ale jistě začínal "poslouchat".Co dodat - dnes sice stále bydlí u rodičů,protože byt nemáme,jezdí za námi pořád častěji,malé jsou čtyři roky,já jsem sebevědomá silná žena,která už se na něj nemusí spoléhat,naopak ta moje "mužská bačkůrka" má podporu a oporu ve mě.Peníze na živobytí a na malou mi dává přesně a včas i kdyby sám neměl co jíst,kolikrát si říkám,že nebýt nevěry,tak bych snad ani nedospěla a chovala bych se jak pubertální hovado,který kvůli všemu bulí - přesně takovou jsem totiž byla po porodu.Fuj,ještě že už je to za náma.Jsem reálnější,už ne taková romantička,hlavně nečřvu kvůli každý kravině,protože nejhorší na světě je zrada od nejbližšího člověka,leží to ve mně jako v koze jak se říká,ale svého přítele strašně miluju a to je víc než všechno na světě,že se nám to tedy velkou částí mě podařilo překonat.Jsou to 3 roky,co se sní přestal stýkat,nikoho jiného si nehledá,vypadá to,že se stal i zodpovědnějším,hledáme nějaký byt,jenže kde na to vzít.Zdá se mi,že jsem nezvykle v klidu,až je mi to divné a pochopitelně čekám,až zase spadnu lidově na hubu.pomalinku začínám zase důvěřovat tomu mému bohovi,jde to těžko,ale když miluju....není co řešit.A tak se ptám - mělo to cenu za ty kvanta slz,telefonátů,peněz za telefony,trápení,řevu,otravování,doprošování se,podlézání.....PRO MĚ ANO!ALE CO SOUDÍTE VY?????reta

Proč se ptᚠna soudy jiných???? Proč potřebuješ potvrzení vlastního jednání od druhých? Oni tvůj život nežili, nevědí čím jsi prošla, neznají souvislosti. Uvědom si jednu zásadní skutečnost, jsi to jen ty sama, kdo se v danou chvíli rozhodoval tak, ja nejlépe uměl. Skutečnost, že jsi to neuměla ještě lépe, to je jiná záležitost. A je jen na tobě, jak se začneš učit, jak budeš sama na sobě pracovat, abys v budoucnu přestala dělat stejné chyby. Pokud jsi sama k sobě upřimná, dojde ti, že jsi si na to vše sama "zadělala".
Až se budeš nad mou odpovědí zlobit, chci ti říci, že ja sama jsem prošla mnohem horším zlem, než ty zde píšeš...


Víra s následnými činy předchází zázrakům...

Není tady

 

#9 20. 8. 2006 1:44

Tressy
♥------
Registrovaný: 19. 8. 2006
Příspěvky: 18

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Mendyi: Mělo to cenu!!! V životě partnerů jsou různý houpačky, někdo má výkyvy velký, jinej menší, ale tak to prostě je. Pro mě je to obdivuhodný, jak jsi to ustála, jestli se teď cítíš samostatná a sebevědomá, tak to samo o sobě je důkazem, že jsi to ve finále naprosto zvládla.  V krizových situacích se stává kde komu, že se chvilkama chová tak, že na sebe třeba není moc hrdej.. No a co?? Fakt jsi dost rozumně vyhodnotila situaci, chceš ho a nechceš aby odešel a asi i správně sis řekla, že počátek potíží byl  koneckonců u tebe, tak ses zachovala tak, jak jsi to nejlépe cítila. Ale co je úplně super, že to vyšlo!!! Vždy je to jenom důkaz, že takhle náročnej běh na dlouhou tra s předem značně pochybným výsledkem jsi  vyhrála! Taky jsi mohla začít dělat nesmyslný naschvály a vyvolat válku Rosseových. Takže klídek, já myslím, že se všechno časem obrousí, na to horší se zapomene a teď by zase nějakou dobu mohla vydržet doba, kdy za ten delší konec provázku tahᚠty, ne??  ;-)

Není tady

 

#10 20. 8. 2006 16:06

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

x.caro napsal(a):

mendyi napsal(a):

anetka 1 moc ti děkuji, ale to ještě zdaleka není konec.Jejich vztah po půl roce začal vyprchávat a on zas začal jezdit častěji k nám,malá rostla a já jsem se hodně změnila, byla jsem zase svá a on pomalu ale jistě začínal "poslouchat".Co dodat - dnes sice stále bydlí u rodičů,protože byt nemáme,jezdí za námi pořád častěji,malé jsou čtyři roky,já jsem sebevědomá silná žena,která už se na něj nemusí spoléhat,naopak ta moje "mužská bačkůrka" má podporu a oporu ve mě.Peníze na živobytí a na malou mi dává přesně a včas i kdyby sám neměl co jíst,kolikrát si říkám,že nebýt nevěry,tak bych snad ani nedospěla a chovala bych se jak pubertální hovado,který kvůli všemu bulí - přesně takovou jsem totiž byla po porodu.Fuj,ještě že už je to za náma.Jsem reálnější,už ne taková romantička,hlavně nečřvu kvůli každý kravině,protože nejhorší na světě je zrada od nejbližšího člověka,leží to ve mně jako v koze jak se říká,ale svého přítele strašně miluju a to je víc než všechno na světě,že se nám to tedy velkou částí mě podařilo překonat.Jsou to 3 roky,co se sní přestal stýkat,nikoho jiného si nehledá,vypadá to,že se stal i zodpovědnějším,hledáme nějaký byt,jenže kde na to vzít.Zdá se mi,že jsem nezvykle v klidu,až je mi to divné a pochopitelně čekám,až zase spadnu lidově na hubu.pomalinku začínám zase důvěřovat tomu mému bohovi,jde to těžko,ale když miluju....není co řešit.A tak se ptám - mělo to cenu za ty kvanta slz,telefonátů,peněz za telefony,trápení,řevu,otravování,doprošování se,podlézání.....PRO MĚ ANO!reta:

Proč se ptᚠna soudy jiných???? Proč potřebuješ potvrzení vlastního jednání od druhých? Oni tvůj život nežili, nevědí čím jsi prošla, neznají souvislosti. Uvědom si jednu zásadní skutečnost, jsi to jen ty sama, kdo se v danou chvíli rozhodoval tak, ja nejlépe uměl. Skutečnost, že jsi to neuměla ještě lépe, to je jiná záležitost. A je jen na tobě, jak se začneš učit, jak budeš sama na sobě pracovat, abys v budoucnu přestala dělat stejné chyby. Pokud jsi sama k sobě upřimná, dojde ti, že jsi si na to vše sama "zadělala".
Až se budeš nad mou odpovědí zlobit, chci ti říci, že ja sama jsem prošla mnohem horším zlem, než ty zde píšeš...

Já nemám sebemenší důvod se na Tebe zlobit,já to cítím stejně.

Není tady

 

#11 20. 8. 2006 18:05

arankaa
♥------
Registrovaný: 20. 8. 2006
Příspěvky: 10

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Milá Mendyi,
tvůj příspěvek mě moc oslovil, a dal mi velkou naději, protože se mi stalo, resp. děje něco podobného.
Tady je můj příběh: byla jsem 8 let rozvedená, dvě děti a za sebou ještě jednu známost, můj nynější manžel  totéž.
Když jsem ho poznala, byla jsem u vytržení, pěkný, milý, pozorný, zodpovědný, nepil, z práce chodil domů - no poklad...
Po roce jsme se vzali a bylo to moc fajn. Jenže pak přišly problémy v práci, krizová finanční situace, a jak to tak bývá, kupily se na jednu hromadu, až jich byl pořádnej kopec. Já byla zvyklá resp. donucená předchozím životem rozvedené matky, moc nemeditovat a řešit vše sama. Měla jsem pocit, že co nevyřeším a nerozhodnu já, to bude určitě špatně, místo abych se o něj opřela - teď když už bylo o koho a řešili jsme vše společně, byla jsem to já, kdo rozhodoval co je nejlepší. Přesto, že jsem z toho všeho téměř padala na hubu, jela jsem jak rozjetej vlak. Samozřejmě jsem byla vyčerpaná, naštvaná na celej svět, a věčně otrávená a nadávající na život. v té době jsem si to neuvědomovala, měla jsem za to, že dělám přece co můžu, abychom se z těch problémů dostali a to přece musí každý vidět a ocenit. A to byl zřejmě začátek konce. Tady musím říct, že žádné velké hádky jsme neměli, ale bohužel spíše proto, že m. ustupoval, protože mě měl rád, nechtěl se hádata je zvyklý řešit vše spíše smírnou cestou. Tak se začal stahovat do sebe, už se ani nesnažil něco dělat sám. Trvalo to asi rok a závěr už tušíte - našel si přítelkyni. A ne jednu, resp. napřed jednu - vdanou, jen tak občas a pak novou mladou, svobodnou. Na tu vdanou jsem nepřišla, to vím až teď a o tom později, ale na tu mladou ano a to zvláštní shodou okolností.
Asi se zamiloval a už nebyl takový jako dřív, začaly první hádky a já si z hrůzou ale naštěstí !!! uvědomila, že má v mnohém pravdu. A opravdu se nad sebou zamyslela, zní to pitomě a bylo to tak. Uvědomila jsem si konečně, co vlastně dělám a že je to úplně v pr...
Aniž bych mu to nějak vysvětlovala či něco podobného, začala jsem na sobě pracovat, chovala se mile, no prostě jako dřív, když jsme se seznámili a já byla příjemná holka do nepohody.
Jenže ouha, ono to nefungovalo, asi jsem čekala, že bude štěstím bez sebe, že jsem zase "zpátky", ale ono nic.
Vydržela jsem to asi měsíc a pak mi to začalo být divné, ta odtažitost, nezájem atd. A tu se ve mě poprvé !!!!!!
zrodila myšlenka, že někoho má, začala jsem si toho víc všímat a pak jsem si už byla jistá, že ano.
Navíc jsem o tom našla i spostu důkazů - mobil atd. však to znáte. Nikdy jsem se v jeho věcech nešourala, ale teď se prostě nedalo nic dělat. Musela a chtěla jsem vědět pravdu a tak ji i našla.
Tu hrůzu, šok, emoce nebudu popisovat, je to asi vždycky stejné...a co teď ??? Nedalo se jinak, napřed jsem si to trochu ujasnila v hlavě a pak se zeptala - odpověď byla ano.
Proč - jsem se ani nemusela ptát, odpověď jsem tušila. Ten strach, že odejde k ní, se ani nedá popsat. Seděli jsme proti sobě a já čekala, řekl, že toho prostě bylo na něj moc, mou vinu na tom spomenul jen malinko, a jestli mu odpustím a začneme znova. Prý už to ukončil, když viděl, že se se mnou děje ta příjemná změna a kdybych do toho nešourala, nebylo by se už co dozvědět. A mě se šíleně ulevilo, zmítali se mnou ještě protichůzné pocity, co a jak s ní dělal a atd. Ale domluvili jsme se, že už o tom nebudeme mluvit, že je to pryč a už se k tomu nebudeme nikdy vracet. Pohoda. Toto se stalo asi před měsícem.
Nᚠživot se vrátil na začátek, jsme k sobě milí, vstřícní, a já věřím, že to s ní opravdu skončilo. I když upřímně si myslím, že v tom hrálo roli i to, že mu to začalo přerůstat přes hlavu a ona ho chtěla urvat pro sebe.
A to asi nechtěl.
A teď ta druhá část: zároveň s tím se proláklo, že měl před ní ještě jednu tu vdanou, jen tak občas, jak jsem už psala. Předpokládala jsem, že to s ní skončil, jakmile si našel tu novou, ale chyba!!! jen to asi načas přerušil a se mi dostalo důkazu (po kterém jsem nepátrala), že s ní dál udržuje kontakt, resp. že ona ho nahání a uhání.
On neví, že to vím, že ona stále existuje, možná ji odmítá, nevím a co teď. Jsem ve slepé uličce ....
Jsme teď tak v pohodě - mám to rozbít a říct, že o ní vím a žádat vysvětlení - tím se určitě pohoda poruší a bude to mnohem horší než předtím nebo dělat, že nic nevím, snažit se na to nemyslet a být příjemná a milá a on na ni časem zapomene. Fakt nevím, jak se zachovat - poradíte????
Děkuji všem co vydrželi můj výlev až do konce smile

Není tady

 

#12 20. 9. 2006 17:25

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Tak mi vyznal lásku, je jedinečný a vyhrála jsem.

Není tady

 

#13 21. 9. 2006 7:30

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

To je dobře. Moc Vám držím palečky tummenupp


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#14 21. 9. 2006 8:36

user
♥♥-----
Registrovaný: 27. 6. 2006
Příspěvky: 88

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

mendyi napsal(a):

Tak mi vyznal lásku, je jedinečný a vyhrála jsem.

Promiň, nevyhrála - jenom jste se vrátili k sobě, možná jsem moc kritický, ale (moc Vám to přeji) jste na začátku cesty a na Vás je jaká bude.¨
Píšu proto, že jsem "vyhrál" spoustu bitek, ale prohrál válku (a děkuji, že to nebylo ve vztazích).
Budiš tohle dlouhý martýrium pro Vás doživotní poučení a všechno krásné je jen před Vámi, Vaše dcera a možná i další děti za to stojí!!!
I proto, že teď řešíme něco podobného doma.
Tak hlavu vzhůru a vyprsit, jak říká Dakota, s vědomím neopakování starých chyb a hodně velkým sebevědomím, protože jste už zase dál ...
Hodně lásky a štěstí přeji ...

Není tady

 

#15 21. 9. 2006 8:44

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Mendyi,
šla jsi do toho srdcem a povedlo se, vyhrála jsi....vyhrála jsi v tom smyslu, že jsi spokojená, ne v tom smyslu, že jsi vítěz nad sokyní......užívej života, netrap se minulostí, co bylo, bylo, prostě tě to posunulo do těchto sfér a pozic.
Dál ti přeji vše nej....

Není tady

 

#16 21. 9. 2006 19:10

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

díky

Není tady

 

#17 21. 9. 2006 20:27

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Mandy,
já totiž prožívala  cosi v bledě modrém: manžel taky po nějaké době zjistil, že já i ona  a bylo by nejlépe ve třech...( to se vše  dozvídám až s odstupem, cosi jsem tušila, později věděla, ale neřešila....prostě nyní po 14 letém manželství a  asi 9 měsících klidu ( nevěra snad trvala 5 let?) - těžko říct, nebyla zjevná, já na to přišla a la Holmes, nebo-li pomocí mobilu....
Takže "na štěstí" ona nesouhlasila a ona dělala scénky a prudila, protože  mého manžela se jí zachtělo (v tom případě jen chemie, protože ten její nepije, nekouří, ale  taky je nemastný neslaný, což  již dnes chápu, že ji, jako střelce absolutně neuspokojovalo), no a já byla ta v klidu a vysmátá - a to doslova, protože jsem se začínala na celou situaci koukat jako na TV( soap opera hadr)...no a nakonec díky tomu, že ona s manželem se odstěhovaly, atd..tak to viditelně prostě skončilo a manžl je "doma", a to fyzicky i psychicky...psychicky  je z toho trochu vedle, protože  nechápe, jak ona mu mohla "zahnout s policajtem", ale prý to celou dobu tušil, že ona je taková.....no, ale já si na psychiatra hrát opravdu nechci, tak jsem mu říkala, když se mi snažil svěřit, že já na svěřování mopravdu nejsem ta pravá.....
( ale mezi námi, já už bych mu dovedla poradit, díky babinetu...:-))   )

Mendyi,
drž se, a dospěješ do dobrého konce, neboj...

Není tady

 

#18 4. 1. 2007 13:51

mendyi
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 25

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Ahoj všichni,tak už máme pronajatý byt,zařizujeme se,jsme zase sopolu a je to fakt fain.Díky všem,kteří mi drželi palečky.JSME RODINA:hjarta:tummenupp

Není tady

 

#19 4. 1. 2007 16:27

dadka06
♥♥♥♥---
Místo: poděbrady
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 282

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Verím a prajem Ti , Mendyi,aby tento stav vydržal čím dlhšie...užívaj si a buď šastná..


Nerob druhému to, čo nechceš,aby robil on tebe..

Není tady

 

#20 21. 11. 2007 7:05

mmoni
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2007
Příspěvky: 11

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

dadka06 napsal(a):

Verím a prajem Ti , Mendyi,aby tento stav vydržal čím dlhšie...užívaj si a buď šastná..

Děkuju, zatím je to ok,připadám si jak Alenka v říši divů,Ten můj brouček si sype popel na hlavu a je mooooc hodný.

Upravil(a) mmoni (21. 11. 2007 7:06)

Není tady

 

#21 21. 11. 2007 14:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Mmoni a mendyi - jedna a tá istá osoba???


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#22 21. 11. 2007 17:21

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Mendyi obdivuji te ja bych tohle nedokazala.Take jsem si prozila neveru sveho manzela,ale nikdy bych nebyla schopna mu odpustit i kdyz jsem ho moc milovala.Kdybych s nim zustala stala by se ze me zarliva podezirava zenska od ktere by stejne odesel.Uz bych nikdy nebyla schopna mu duverovat a jen bych se trapila.Brali jsme se s velke lasky,prezili jsme odlouceni 2 roky vojny narodili se nam dve deti a pak si nasel jinou.Kdyby si,alespon nasel slusnou zenskou,ale to,ze si nasel zenu ktera jenom vysedavala v hospode  ve IV cennove skupine me doslova ponizil.Premyslela jsem co dal jen jediny den.Druhy den jsem sla podat zadost o rozvod.Dodnes nelituji sveho rozhodnuti.Tobe drzim palce at si stastna.Ale ses schpna mu po zbytek zivota jeste duverovat......Vsechny vas co jste dokazali odpustit obdivuju ja toho schopna nejsem.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#23 24. 11. 2007 16:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Mendyi take mam zkusenost z druhe strany a to v roli milenky.Byla jsem milenkou 16 mesicu.Potom jsme se rozesli,protoze nebyla sance jak se schazet.Jeho jsem moc milovala nedokazala jsem se ho vzdat a ani on me ,ale on se zaroven nedokazal vzdat ani sve manzelky.Takze jeho manzelka ,uz mela dost toho jeho lhani a nastoupila na stejne pracoviste ,aby vse mela pod kontrolou.Rok jsme se opravdu neschazeli ,protoze opravdu nebyla sance jezdil s manzelkou s prace domu.Dneska jsme mimoradne sli do prace,ale jeho manzelka zustala doma a on toho hned vyuzil.Proste si privstal a prijel za mnou necekala jsem to.Bohuzel nedokazala jsem to ustat,protoze jsem ho v srdci mela porad a doslo k sexu.Ze sebe je mi spatne,ze jsem tomu nedokazala zabranit,protoze jsem se,uz da se rict vyrovnala z rozchodu a nas vztah prerostl v pratelstvi.Ted v tom litam zas a on mi jeste rekl,ze na tuhle chvilku cekal cely rok az se se mnou bude moct pomilovat..Proc tohle pisu,aby bylo jasne vsem kteri odpustili neveru a verili,ze to vsechno skoncilo,ze ani za rok to tak nemusi byt.Nikdo nevidi  hlavy tomu druhemu co se mu honi za myslenky.Jsme najivni obe jak jeho manzelka tak i ja a on s obema dokonale vore.Prave proto ja bych nikdy neveru neodpustila.Co mi,ale dalo tohle straveny rano s nim,ze jeho bych,uz za sveho zivotniho partnera nechtela.Nikdy bych mu,uz nedokazala verit.Na jednu stranu rekne,ze ma svou zenu rad,ale jak ,kdyz ji tohle dokaze udelat.....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#24 24. 11. 2007 16:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

Klidne me ukamenujte,protoze jsem si vedoma,ze si to zaslouzim.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#25 24. 11. 2007 18:30

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: čtyři roky po nevěře-dokázala jsem to?Ale za jakou cenu?????????

eremuruss napsal(a):

Klidne me ukamenujte,protoze jsem si vedoma,ze si to zaslouzim.

Erem, tady Tě nikdo kamenovat určitě nebude a konkrétně já jsem asi ten poslední, kdo by měl k nějakému odsouzení právo, ale....
....ale pořád mi připadá, ženský, že vy prostě nevíte, která bije, sorry za to. Vy prostě potřebujete mít nějakou "jistotu" v podobě papíru, kde se vám muž upíše k doživotní věrnosti, nebo jak to nazvat. To ale nebude v 98% případů fungovat, protože to prostě nejde!!!
Erem, ten Tvůj přítel čekal rok na to, aby se s Tebou mohl pomilovat - je proto špatný??? Z mého hlediska nikoliv. Podle mě by byl "špatný" tehdy, kdyby si ten rok čekání na Tebe krátil sexíkem s nějakou jinou ženou (kromě jeho zákonné manželky, samozřejmě) - jsem asi na chlapa dost puritánskej, ale podle mě jedna manželka a jedna milenka by měla chlapovi stačit. Manželka na život, milenka na občasné odreagování.
Pokud nedokážeš nevěru odpustit, budeš asi do konce života sama.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů