Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 8. 2006 21:08

x256987
Host

Viva Babinet

Nevím, kam jinam to napsat: tenhle web je úžasná věc. Zvl᚝ ráda chodím na Porodní asistentky, hrozně se mi líbí, jak tam všichni všem drží palce, fandí si a ujišují se. Vždycky mě to úplně nadopuje. Holky, jste tummenupp !

 

#2 15. 8. 2006 21:16

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Viva Babinet

Tohle je vážně lepší, než několik psychologů a psychiatrů dohromady. Vzájemně se uchlácholíme, předáme rady a zkušenosti a i nadáme (ale o tom to je). Já díky Babinetu udělala životní rozhodnutí, tak mně tady holky ,,postrčily" a to jsem potřebovala. Já věděla, co chci, ale vy všichni jste mi daly odvahu a podporu, k tomu, abych svůj (už nesnesitelný) problém řešila a udělala jsem moc dobře. Kéž by Babinet pomohl v životě co nejvíce zklamaných, nešastných ,,Babineaček". Jsme tu přece jedna parta, ne?

Není tady

 

#3 16. 8. 2006 13:12

Yvett
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 7. 2006
Příspěvky: 106

Re: Viva Babinet

Judita napsal(a):

Nevím, kam jinam to napsat: tenhle web je úžasná věc. Zvl᚝ ráda chodím na Porodní asistentky, hrozně se mi líbí, jak tam všichni všem drží palce, fandí si a ujišují se. Vždycky mě to úplně nadopuje. Holky, jste tummenupp !

Je tu vážně moc hezky. Všichni jsou tu na sebe hodní a snaží se pomáhat jak to jde. A to je na tom to nejhezčí. Když to vidím tady tak si říkám, že kdyby to bylo všude takový jak tady, bylo by všechno jednoduší. Jen tak dál! Jeden za všechny všichni za jednoho!!!

Není tady

 

#4 16. 8. 2006 13:19

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Viva Babinet

Když bylo založeno tohle fórum, každou chvílí jsem do něj koukala. Vždycky jsem  byla zklamaná, protože bylo prázdné a já tak zoufale chtěla číst, že něco mělo dobrý konec. A teď když to čtu, jsem šastná. Díky moc, že jste tady..................... pussa


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#5 16. 8. 2006 13:23

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Viva Babinet

Ja muzu podekovat Babinetu a vam vsem za to ze jsem takova jaka jsem.Udelaly jste ze mne dospelou Zenu  ktera nasla sama sebe . Je mi s vami moc krasne a moc fajn. hjarta

Upravil(a) suzy (16. 8. 2006 13:24)


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#6 16. 8. 2006 15:35

Tinka
♥♥♥----
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 188

Re: Viva Babinet

Jsem moc rada, ze jsem nasla toto forum, je tu moc fajn. Proste me to tady nakopne primo k cinu  tummenupp  tummenupp   tummenupp   tummenupp


url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20723;126/st/20090811/dt/5/k/0e61/preg.png

Není tady

 

#7 16. 8. 2006 21:16

poblinka
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: Viva Babinet

i já jsem našla babinet když mi bylo hodně mizerně a četla četla ..a pak sebrala odvahu a napsala.moc mi pomohl najít sama sebe.jen tak dál ...

Není tady

 

#8 17. 8. 2006 8:57

xena2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1405

Re: Viva Babinet

Ahojte!
Také mi Babinet moc pomohl.Je tady super.Strašně ráda sem chodím.A hlavně z čeho mám velikánskou radost.Našla jsem zde kamarádku.Moc  moc dobrou kamarádku. hjarta Ve všem mi poradí,pokecáme o všem a je prostě super.Dokonce se i navštěvujeme a naši manžílci si také spolu rozumí.A touto cestou bych chtěla AndrejceP poděkovat,že je tady.Díky.
http://hpbimg.de-design.biz/yg5.gif


http://www.beruska8.cz/kyticky/ctyrlistek2/28.gif

Není tady

 

#9 17. 8. 2006 11:20

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Viva Babinet

Ahojky,
jak už bylo řečeno, Babinet je skvělý, pro mě samotnou je to oáza klidu, místo, kam utíkám před všedními starostmi ženy na MD, kde nacházím rozptýlení, ale i sdílím problémy jiných a vidím, že každý na světě má své trápení, se kterým musí bojovat.
A hlavně, jak už napsala Xenička přede mnou, našla jsem tady i já prima kamarádku, se kterou jsem denně ve spojení, pokecáme, povzbudíme se, zanadáváme si na chlapy vissla, naše rodiny se znají a vzájemně se navštěvují, pro naše děti jsme vzájemně tety a strejdové. Díky Xeni za nádherná slova, i já jsem moc ráda, že tě mám hjarta

         http://hpbimg.de-design.biz/CA29SRQL.gif

Není tady

 

#10 18. 8. 2006 14:19

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Viva Babinet

Já tu mam taky kamarádku AndreuP, akorát to máme od sebe moc daleko grater
xeno ty se máš... smile

Není tady

 

#11 18. 8. 2006 15:58

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Viva Babinet

Peko, je to fakt škoda, že jsi tak mooooc daleko grater Ještě, že ten internet a hlavně nᚠBabinet hjarta tak spojuje. Je moc fajn, jak spolu můžeme kecat alespoň takhle o těch našich chlapečcích, kteří jsou skoro stejně staří  tummenupp

Není tady

 

#12 18. 8. 2006 17:56

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Viva Babinet

Mě také Babinet pomohl, našla jsem tu pochopení a dobrou radu, když jsem to nejvíc potřebovala. Díky tomu jsem teď šastná, mám pár dobrých přátel, které jsem tady našla tummenuppsmile

Není tady

 

#13 22. 8. 2006 11:51

Hahnčí
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Viva Babinet

Judita napsal(a):

Nevím, kam jinam to napsat: tenhle web je úžasná věc. Zvl᚝ ráda chodím na Porodní asistentky, hrozně se mi líbí, jak tam všichni všem drží palce, fandí si a ujišují se. Vždycky mě to úplně nadopuje. Holky, jste tummenupp !

Proč jen holky, zjistila jsem, že jsou tu i kluci v dámském převlečení.smile Ano Babinet nemá chybu. hjarta Přeji vše dobré!hjarta

Není tady

 

#14 22. 8. 2006 16:16

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Viva Babinet

Tak jo, taky vám to povím. Taky mi babinet moc a moc pomáhá. Ale musím říct, že jsem kolikrát tady od lidí dostala pěknou nakládačku, než porozumnění a cit. Ale to je druh pomoci, tudíž jsem i za to ráda a děkuji všem, kteří dodnes přispívají na mé (občas) trapné dotazy.
Jste super baby. big_smile

Není tady

 

#15 23. 8. 2006 14:39

mimimia
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2006
Příspěvky: 42

Re: Viva Babinet

Ja sa musim pridat, ze babinet je super vec. Naprv som pisala, lebo som mala problem a chcela som ho nejoko vyriesit alebo len sa vyrozpravat a nakoniec to skoncilo tak, ze som davala rady este aj ja. Je to super forum a snazim sa zo vsetkych prispevkov nieco si vziat. Je to dobre, lebo clovek sa uci z chyb a nemusime sa ucit len z tych vlastnych ale aj z cudzich. Drzim vsetkym palce, nech je zivot krasny.

Není tady

 

#16 7. 9. 2006 7:51

nelitka
♥------
Registrovaný: 7. 5. 2006
Příspěvky: 9

Re: Viva Babinet

Na toto forum chodim skoro rok takmer denne.  Som prilis uzavreta (zatial) na to, aby som verejne pisala o svojich problemoch. Ale pomohli ste mi velmi. Prvy vysledok je ten, ze so svojou najlepsiou priatelkou neriesim len jej problemy, ale som konecne schopna hovorit aj o svojich. DAKUJEM!

Není tady

 

#17 7. 9. 2006 15:48

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Viva Babinet

nelitko, ale tady jsi anonymní-můžeš se tady ,,vylít a vybrečet" opravdu ze všeho-vždy se najde řešení a podpora je tady jistá. Právě proto, že jsi anonymní, nemusíš být uzavřená. Věř, že když to dokážeš, uleví se Ti a protože každý člověk má své problémy a starosti (i tajné komnaty) a v životě řešil každý z nás již spousty problémů (někdy i neřešitelných) jsme schopni a ochotni si navzájem pomáhat a dávat rady ze svých zkušeností a životních karambolů.
Taky jsem z kraje jen četla, pak jsem napsala sem tam nějaký dotaz (nesmělý) a pak už i dokonce věci, které bych normálně nikomu neřekla. To máš, jako by sis psala jako malá holka do zápisníčku (taky by se Ti ulevilo).

Není tady

 

#18 9. 12. 2006 23:38

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Viva Babinet

už ani nevím, kdo mě na Babinet nasměroval a jak jsem se sem dostala, ale jedno vím jistě - pomáhá mi !!!
Taky jsem našla skvělou kamarádku a vůbec, vždycky se těším, co si přečtu za zajímavé příspěvky...atd. Je vážně fajn vědět, že ti někdo poradí, povzbudí a pomůže...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#19 9. 1. 2007 23:10

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Viva Babinet

no..tak já sem se sem dostal když sem hledal jak na fracouzák lol ale pak sem se tu trochu porozhlídl a začal sem dávat rady , hlavně mě zaujala jako  první chloe16 s těma jejíma myšlenkama na sebevraždu, ale už nemám tucha co jí ještě napsat, abych tu taky oběvil její díky, což se doufám zadaří......ale jinak ste holky dobrá grupa...big_smile sou tady fakt zajímavé rady o kterých by člověk ani nedoufal, že je vůbec veřejně najde......ale tak pomáháme seč můžeme...... wink

Není tady

 

#20 14. 4. 2007 23:03

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Viva Babinet

A já se sem dostala,když jsem hledala,jak vyčistit troubu od smradu z kuřátka,které v ní leželo zapomenutý několik dní dumbom Mám pocit,že holky (teda i chlapi) jsou tu jedna velká parta a nemaj problém s "nováčkama " hjarta

Není tady

 

#21 6. 5. 2007 20:03

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Viva Babinet

Mně se tady taky líbí. Pomohlo mi to, když jsem byla sama, číst si všechny ty příspěvky, zkušenosti a rady. Nasměrovala mě sem kamarádka vloni na podzim. Od Mikuláše jsem tady ale nebyla, měla jsem nějaký nepříjemný zdravotní problémy, ale už je to snad v pořádku, tak jsem sem zase zabrousila.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů