Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 8. 2006 18:41

BVF
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 53

astma

Nemáte někdo zkušenost s alternativní léčbou astmatu. Zatím dostávám samé kortikoidy a ráda bych se pokusila tyto léky omezit, protože mají spoustu vedlejších účinků.Děkuji.

Není tady

 

#2 13. 8. 2006 12:03

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: astma

Slyšela jsem, že výborně pomáhají solné jeskyně. Teď už jich u nás je docela dost. Prý jedna hodina v jeskyni = 10 dní u moře.
A určitě je taky dobrý nějaký foukací nástroj. Jinak s homeopatikama žádné zkušenosti nemám.


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#3 13. 8. 2006 18:33

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: astma

AHOJKY.SE SOLNÝMI JESKYNĚMI NEMÁM ZKUŠENOST,ALE SLYŠELA JSEM NA NĚ JEN SAMOU CHVÁLU. SYN MÁ ASTMA OD 3 LET A OD 6 HRAJE NA FLÉTNU A KLARINET. MYSLÍM,ŽE MU TO MOC PROSPĚLO A I PAN DOKTOR HRANÍ JEN DOPORUČUJE. TAKY NÁM DOPORUČILI MÍČKOVÁNÍ A TAK JSME SI KOUPILI MOLITANOVÉ MÍČKY A MÍČKUJEME A MÍČKUJEME....

Není tady

 

#4 14. 8. 2006 11:56

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: astma

ja mám astmu 9 rokov, stredne ažký stupeň, dlho som brala lieky a stále som to mala rovnaké, nočné záchvaty dýchavice, po akejkožvek námahe alebo smiechu som si musela da inhalátor, lebo som sa nemohla nadýchnu.môj oco trval na tom, aby som chodila na turistiku, takže som celé víkendy a prázdniny trávila na horách. išlo sa mi zle, zle sa mi dýchalo, plakala som, ale asi po roku sa mi to upravilo a dychčala som len tak trochu. navyše som videla kus slovenska, za čo som mu vďačná. teraz nechodím na turistiku, nechodím klekárovi,neberiem lieky a som ok. dokonca aj pofajčievam keď s niekym sedím pri vínku. a som v pohode, lepšie ako kedykožvek predtým. mám astmu ale neriešim to, na niečo musím umrie, nie?  smile

inak, ten pocit že sa nemôžem nadýchnu je asi najhoršie, čo sa mi kedy stalo. fuj fuj


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#5 14. 8. 2006 12:23

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: astma

Moje dítě mělo astma od narození a prudce se to zhoršovalo.  Došlo to tak daleko,  že po těch kortikoidech se dusil tak, že býval v nemocnici na kyslíku. Nemohl už ani rychleji chodit.... Přešli jsme k jinému doktorovi, dostal inhalátory do plic a do nosu, byli jsme s ním skoro 2 měsíce u moře - dlouhé procházky, plavání, potápění na nádech a po cca 2 letech se z toho skoro dostal. teď už je veliký a nemá žádné problémy. Mě zjistili astma nedávno, chodím ke stejnému lékaři (nevyjdu ani do prvního patra bez zadýchání a kouřím) a 2x denně dýchám symbicort turbuhaler, dál kouřím, ale sportuji a o hodně se to zlepšilo....


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#6 15. 8. 2006 7:07

BVF
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 53

Re: astma

SLUNÍČKO napsal(a):

AHOJKY.SE SOLNÝMI JESKYNĚMI NEMÁM ZKUŠENOST,ALE SLYŠELA JSEM NA NĚ JEN SAMOU CHVÁLU. SYN MÁ ASTMA OD 3 LET A OD 6 HRAJE NA FLÉTNU A KLARINET. MYSLÍM,ŽE MU TO MOC PROSPĚLO A I PAN DOKTOR HRANÍ JEN DOPORUČUJE. TAKY NÁM DOPORUČILI MÍČKOVÁNÍ A TAK JSME SI KOUPILI MOLITANOVÉ MÍČKY A MÍČKUJEME A MÍČKUJEME....

Mohla bych Tě poprosit o vysvětlení, jak "míčkujete".B

Není tady

 

#7 15. 8. 2006 7:19

BVF
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 53

Re: astma

Marie N napsal(a):

Moje dítě mělo astma od narození a prudce se to zhoršovalo.  Došlo to tak daleko,  že po těch kortikoidech se dusil tak, že býval v nemocnici na kyslíku. Nemohl už ani rychleji chodit.... Přešli jsme k jinému doktorovi, dostal inhalátory do plic a do nosu, byli jsme s ním skoro 2 měsíce u moře - dlouhé procházky, plavání, potápění na nádech a po cca 2 letech se z toho skoro dostal. teď už je veliký a nemá žádné problémy. Mě zjistili astma nedávno, chodím ke stejnému lékaři (nevyjdu ani do prvního patra bez zadýchání a kouřím) a 2x denně dýchám symbicort turbuhaler, dál kouřím, ale sportuji a o hodně se to zlepšilo....

Je zajímavé, že astma měl také dříve můj syn a až posléze já. Někdy to prý bývá, že dítě předjímá nemoc svého rodiče.Symbicort také beru, ale je to kortikoid. Minulý rok jsem četla, že bylo po něm i několik úmrtí na zástavu srdce. Informovala jsem se u své alergoložky a ta si myslí, že ta zpráva byla jen konkurenční boj mezi zdrav. firmami. Ráda bych se těch kortikoidů zbavila. Také jsem se dočetla, že astma je psychosomatická nemoc a s tím bych velice souhlasila.
Citové rozrušení, stres, ale i radost způsobují záchvaty dušnosti. Z älternativního pohledu je prý astma způsobeno vlastní neschopností vyjádřit nahlas své názory a emoce. Zkrátka člověk vše dusí ve svém nitru a nitro pak následně dusí tělo. Myslím, že  tento pohled lze připustit. Myslíte si, že astmatici mají citlivou psychiku?

Není tady

 

#8 15. 8. 2006 7:49

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: astma

ja si to nemyslím. aspoň o sebe nie. big_smile


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#9 15. 8. 2006 14:15

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: astma

Solnou jeskyni potvrzuji jako PRIMA věc. viz:http://www.solnejeskyne.info/stopa.html
Šla jsem tam poprvé kvůli holce, která má alergie (ale jinak bývávala nemocná každý měsíc - kašel, průdušky  a hrozilo astma). Nesouhlasila jsem s preventivním podáváním sprayů-kortikoidů. Pravda, byla jsem kvůli ní dlouho u moře a hodně i beru na vzduch mimo město.
Jeskyně mne chytla, nebo od 9-ti let nemám mandle, ale bolesti , škrábání v krku a broušení hlasu??? mám leta. Po 3 pobytech byla bolest pryč!
Sůl cítím ještě 3 dni po pobytu na dásnech. Navíc-úžasný relax, ten klid mne vydrží díl, než z meditace a je hlubší. A ty křesla-při mé současné váze...nic necítíte...jste lehká jako pírko. Nevím jestli proto, ale taky pomaloučku hubnu a vůbec. NEAGITUJI.
Kdo mi nevěří, at tam nechodí, já si koupím další pernamentku a půjdem tam zase na kúru. Jarních 5-7 návštěv nám vydrželo doteď. Teď jsem měla veliký stres, tak mám zpět bolesti krku a přesně jak píše BVF, hrozí mne trvalé astma (což je pro mne novinka)a je to PSYCHOSOMATICKÁ záležitost.Teď řeším, kam půjdu si nechat???? pročistit hlavu a jak to v sobě a sama ze sebou zpracuji. Zda regrese, nebo kineziologie, nebo pravdivý rozhovor s původcem potíží....A je to většinou osoba, na které jste byly nebo jste závislý, tak nebo onak (a ne materiálně). Já jsem schopná se vyjádřit, ale NEMOHU-NESMIM.
Jde o mou matku a jestli ji vše řeknu, co mne dusí - z ní, než by to řešila, raději odmítne slyšet a konfrontovat se s pravdou (což ale i ona říká, jenom ne mne.Všem kolem, ale mne ne) a nebude mne už nikdy víc znát.
Čím dál tím více se mne potvrzuje-nebo mne to lidi potvrzuji z minulosti-dětských let, že mne neměla už tenkrát a nemá ráda, ani teď. Nějak to musím přijmout a zpracovat, když už to vím. Ale s ní - mluvit nelze. DIALOG-nezná. Jenom diktaturu.
Je-li lepší takový vztah-nevztah, že se vidíme 1-2x ročně, nebo žádný, ale čistá hlava a žádné trápení-vnitřní?
Její potíže-vznikli ve druhé světové válce a ty ji vyvolala zase její matka, která ji i s bráchou opustila. A nevzala si je zpět, ani když mohla.

Není tady

 

#10 15. 8. 2006 19:38

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: astma

Evelin, nevím jaké to je mít takový vztah se svojí matkou. Ale z vlastní zkušenosti vím, že můj pud sebezáchovy mi vždy radí jít od těchto lidí dál. I když je mám ráda. Oni si musí svoji karmu vyřídit sami se sebou a ne ji předávat dál. Normálně bych sebrala síly a pokud by nechtěla s tebou mluvit, tak jí to napsat. Ono to pak vždycky líp leze do hlavy, než když je u toho příliš nemocí. Nech ji a se srovná a pak uvidíš. Buďto se s tebou už nebude chtít vídat, anebo to vezme. Každopádně ty si ulevíš. Nemá cenu tohle táhnout sebou. Opravdu to potom přechází i do tělesných projevů. Když v tomto případě víš,  kde je příčina, tak bych do toho šla. hjarta


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#11 16. 8. 2006 12:37

potvurkapodivna
Host

Re: astma

Peta napsal(a):

Slyšela jsem, že výborně pomáhají solné jeskyně. Teď už jich u nás je docela dost. Prý jedna hodina v jeskyni = 10 dní u moře.
A určitě je taky dobrý nějaký foukací nástroj. Jinak s homeopatikama žádné zkušenosti nemám.

Kůra v solné jeskyni = 45 minut= 2 dny pobytu u moře.
Vyzkoušela jsem teď v Liberci v Babylonu a bylo to super. Jsem alergik, přítel astmatik, tak naše mimi to má téměř jisté. Byl to super relax a plynule asi budu pokračovat i v místě bydliště.
Jinak astma je vždy bezpečnější řízené i kortokoidy než dělat hokusy pokusy a astma nemít pod kontrolou.

 

#12 16. 8. 2006 16:47

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: astma

BVF napsal(a):

Marie N napsal(a):

Moje dítě mělo astma od narození a prudce se to zhoršovalo.  Došlo to tak daleko,  že po těch kortikoidech se dusil tak, že býval v nemocnici na kyslíku. Nemohl už ani rychleji chodit.... Přešli jsme k jinému doktorovi, dostal inhalátory do plic a do nosu, byli jsme s ním skoro 2 měsíce u moře - dlouhé procházky, plavání, potápění na nádech a po cca 2 letech se z toho skoro dostal. teď už je veliký a nemá žádné problémy. Mě zjistili astma nedávno, chodím ke stejnému lékaři (nevyjdu ani do prvního patra bez zadýchání a kouřím) a 2x denně dýchám symbicort turbuhaler, dál kouřím, ale sportuji a o hodně se to zlepšilo....

Je zajímavé, že astma měl také dříve můj syn a až posléze já. Někdy to prý bývá, že dítě předjímá nemoc svého rodiče.Symbicort také beru, ale je to kortikoid. Minulý rok jsem četla, že bylo po něm i několik úmrtí na zástavu srdce. Informovala jsem se u své alergoložky a ta si myslí, že ta zpráva byla jen konkurenční boj mezi zdrav. firmami. Ráda bych se těch kortikoidů zbavila. Také jsem se dočetla, že astma je psychosomatická nemoc a s tím bych velice souhlasila.
Citové rozrušení, stres, ale i radost způsobují záchvaty dušnosti. Z älternativního pohledu je prý astma způsobeno vlastní neschopností vyjádřit nahlas své názory a emoce. Zkrátka člověk vše dusí ve svém nitru a nitro pak následně dusí tělo. Myslím, že  tento pohled lze připustit. Myslíte si, že astmatici mají citlivou psychiku?

Já jsem od narození (8měsíc) alergička, nejdříve jsem trpěla atopickým exémem (hrůza) a byla jsem často nachlazená a na jaro se pravidelně objevil zápal plic, ve 13, díky hroznému zážitku jsem měla první astmatický záchvat - od té doby se léčím a musím potvrdit, že psychika u mě hraje velkou roli.
Zajímavé je, že s exémy, od té doby co jsem dýchavičná, nemám zase až tak velký problém !
Na astma mi spolehlivě pomáhá pobyt v horách a moře :-) Užívám Simbicort (Pulmicord400), dříve Ventolin, Berotec, Ditec atd. Na alergii beru zirtec a ditiaden.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#13 17. 8. 2006 8:25

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: astma

Peto, napisu si sve. Z domu jsem se odstehovala hned, jak jsem ukoncila střední a pak pro jistotu ještě o 700 km dál. Ale i na dálku lze "ničit".
Již jsem objednaná na hlub.regresi, kde budu řešit jenom pouze tento základní problém, který jsem si možná nepřiznala celý život. Náhled mé babičky byl: nikdy neukazovat dětem, že je dospělí mají rádi, byly by moc rozmazlení. Filozofie výchovy z první republiky.
Proto si to užívám se svou dcerou, tulíme se hodně, dlouho a denně, i vícekráte. Teď už nechávám na ní, zda chce, nebo roste. Lásku si ale vyjadruji vždy.
Feurio, já brát to co ty, tak jenom spím. Z léků na alergii jsem nebyla celý den ospalá pouze ze Zyrtecu a ted beru Zodac.(ale možná Zyrtec je lepší, ovšem Zodac mám zadarmo...). Ventolin mám doma, zatím neužívám. Stejně si musím denně lehnout min. na 30 min., když příjdu z práce, nebo jsem "moucha", jen se dovleču domů.Taky pravda, mám za sebou boreliozu. Na zápaly plic jako dítě (4x do roka a pozor, jsem z vesnice! a z lesa!)a taky léčení na plíce.
Ho

Není tady

 

#14 17. 8. 2006 9:23

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: astma

Ahááá, no tak proto jsem furt jako mátoha :-)

Já to momentálně beru tak sporadicky, ale je pravda, že jsem dost často unavená :-(


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#15 17. 8. 2006 9:38

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: astma

Tak neber dithiaden, nevím, jakou mᚠalergii, já různých 8 /některé zkřížené/, ale rovnou bych ho odmítla.To ani nevím,že to dávají na alergii.Možná na akutni fázy, ale brát ho neustále?
Ten je totižto přesně na spaní, usínání a uklidnění nervů. Dali mne ho pásový opar, někdy ti ho dají na nervy...na bolest nebo zánět kloubu nebo čeho.

Není tady

 

#16 17. 8. 2006 15:13

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: astma

Já ho neberu stále - teď ho neberu vůbec. Brala jsem ho jenom, když jsem měla exémy a škrábala jsem se a budila se v noci.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#17 17. 8. 2006 15:55

BVF
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 53

Re: astma

Evelin, prosím, napiš mi, jestli Ti regrese pomohla a jak vše probíhalo. Když jsem si uvědomila, jak úzce je astma spojené s psychikou, byla jsem u psycholožky. Byla to velmi příjemná žena vyslechla mě, poradila, ale bohužel jen to, co vím i sama. Poděkovala jsem a už jsem tam nešla. Můj problém pochází taky z rodiny i když z úplně jiných příčin. Myslím si, že vztah k matce je zcela zásadní pro klidný život. Astma mi začalo mimo jiné i po problémech s rodiči. Snažila jsem se, aby mě pochopili, ale byla doba,že jsem získala pocit, že mě nemají rádi. To už mi bylo 40roků a hodně mě to rozhodilo. Pak jsem si řekla, že jim sama vnitřně musím odpustit a že jen to mi pomůže. Přestala jsem s nimi o problému mluvit  a urovnalo se to, ale přestože teď na ně myslím s láskou, je to pořád ve mně. Ty jsi v trochu jiné situaci. Jen si myslím, že pokud Ti regresní psychoterapeut vysvětlí, že Tvůj problém je karma z minulých životů, tak to snad třeba může být pravda, ale jak Ti to pomůže v řešení situace? Třeba pomůže ta možnost si o tom s někým promluvit , ale vnitřně si to musíš stejně vyřešit sama v sobě. Je to tak, že " pomož si sám, stejně Ti nikdo jiný nepomůže". Ale moc by mě zajímalo, jaký budeš mít pocit a jestli Tobě to pomůže. To bych Ti moc přála.
Ještě si myslím, že únava souvisí s nedostatkem kyslíku, který vzniká při astmatu a častečně s léky. Jinak Zyrtek a Zodak je tatហlátka , jen pod jiným názvem. Pokud se bere Dithiaden, tak nejlépe večer před spaním, protože opravdu tlumí.

Není tady

 

#18 17. 8. 2006 16:16

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: astma

Napíšu, sama jsem zvědava, jaký to bude mít?účinek?

Není tady

 

#19 17. 8. 2006 19:36

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: astma

Evelin, držím ti pěst, a to zvládneš. Částečně ti rozumím, ale tys to měla horší v tom, že ta neláska byla u matky. V mé rodině takhle byl vychován můj otec. U nich nepřicházely v úvahu žádné důvěrnosti ani promluvit si o problémech. Jenomže u nás se to snažila právě máma kompenzovat. Ale stejně jsem s tím bojovala dlouho. U mě se projevovalo zase to, že jsem měla - nebo ještě trochu mám - vsugerované, že mě nemůže žádný chlap mít rád. Naštěstí jsem našla bezva muže, který nemá problém mě pohladit, políbit a vyslechnout a tak si to teď taky vynahrazuji na něm a na své dcerce.
Doufám, že ti ta regrese pomůže a určitě dej vědět.


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#20 18. 8. 2006 7:46

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: astma

sova

Upravil(a) Feuria (18. 8. 2006 11:56)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#21 18. 8. 2006 7:57

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: astma

sova

Upravil(a) Feuria (18. 8. 2006 11:58)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#22 18. 8. 2006 11:51

anetka1
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 8. 2006
Příspěvky: 125

Re: astma

Ahojte holky, mám pro V8s velmi dobrou zprávu jak se vypořádat s alergiemi a s astmatem, trpěla jsem atopickým exémem a astmem celý svůj život.Je mi 24a před rokem jsem se úspěšně vyléčila.Stačí najet na www.okg-fit.cz a tam si zakoupit OK Alfu Plus a OK Omegu Plus. TA prvně jmenovaná je na pročištění těla a ta druhá na posílení organismu.Nedoporučovala bych nic, co nemám předem vyzkoušeno.Mám neteř a úspěšně ji léčím těmito přípravky.Sestra mi líbá ruce a já ji vidím opět jak je šastná, že je zdravotní stav její dcery lepší a lepší.Jak tady čtu tyto příspěvky tak mohé na tom bude pravdy, že lidé často dusí své emoce.Anetka.

Není tady

 

#23 22. 8. 2006 14:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: astma

Ja som mala ako decko potravinovú alergiu, asi v 14 mi spontánne prešla, ale v 28 som začala ma (po sérii antibiotík) sennú nádhcu a keďže som sa bránila liekom, teraz, po 11 rokoch, mám začínajúcu astmu dumbom . Ale odmietam kortikoidy, beriem len Zodac a chcem skúsi alternatívne metódy, tak si rada vypočujem vaše názory. Astma je určite AJ psychosomatická, ale keďže sa vraj deti už rodia s alergickými dispozíciami, tak asi niečo bude aj v génoch... Neterka je od narodenia alergička, má potravinovú alergiu + nejaké stromy, pele, atď. a chcela by som ju tiež bra so sebou do sožnej jaskyne, uvidím,či tam trojročné decko vydrží. Inak, ja som teraz mimo domov, je tu čistejší a vlhší vzduch, a cítim to na dýchaní, Zodac som úplne vysadila a len občas si hodím ten sprej s morskou vodou do nosa... Doma v Blave to na mňa hneď padne, po jednom dni si musím da lieky grater


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 23. 8. 2006 8:51

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: astma

Selima, v sožnej jaskyni vydrží, lebo tu v Čechách v nich majú hračky, akoby bola na pieskovisku...bager, lopatky, formičky...a aj keď to je hrubá sož-kryštáliky,  može sa s ňou hra.Mala by si ale nahlási, že pojdeš s malou a nebudu Vám zhasína svetlo a nebude to taký relax, akokeby si išla s dospelými. Aj ja som vlastne mala od mala potravinovú alergiu, ale na dedine sa to nebralo ....moja matka dodnes neveri na chorobu menom:alergia.

Není tady

 

#25 11. 9. 2006 8:48

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: astma

Mám za sebou regresi - v pátek.Namísto plánovaných 3 h, trvala 4, ale mne se to zdálo jako hodina.Procházeli jsme prenatální vývoj.Kupodivu, nějaké vzpomínky? vylezli. Tedy,  k mému překvapení. Ale něco tam ještě zůstalo, tak v budoucnu,až ucítím, že je potřeba, půjdu ještě jednou.
Člověk musí být připraven nést pak zjištěné zkušenosti.
Nicméně Vám pak taky napíšu, zda alergie pominuli. Vlastně to mohu zkusit už teď, sním červené rajče a uvidím. Ale jak jsem měla občas jakoby pocit zalepené nosní sliznice a pocit, že se proto nemohu nadýchnout na 100% (ale jenom třeba 75), tak to je pryč. Libuji si v tom, že mám pocit, že nyní už dýchám nosem naplno. Bylo tam hodně zjištění, teď už to jenom zpracovat, přijmout, nechat uležet a uvidíme.
Třeba jsme konečně fakt našli důvod mé tloušky, protože ta minulá, před 2-lety toto neodstranila. Tenkrát jsem řešila jiný problém, než teĎ.
Ten to byl ten nejzásadnější-vztah má matka a já.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů