Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 8. 2006 16:21

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Jak na ni

Ahoj milé dámy a páni:)
Mám takový dotázeček, protože sám těm ženskejm moc nerozumím. Byl jsem (25) s jednou skvělou slečnou (19) dvakrát na rande. Jen jsme se procházeli. Na tom druhém se mi podařilo ze sebe dostat, že se mi s ní moc dobře povídá a že je moc fajn a že jsem trochu nervózní. A ona řekla, že se se mnou taky dobře povídá. Dal jsem jí pusu na rozloučenou a neuhnula. Jo a po tom první rande mi taky napsala, že jsem fajn. Teď ale začínám trochu panikařit, protože vůbec nepíše první sms a na moje odpovídá stručně a hovor mi nevezme... Čím to je? Chce být dobývaná? Nechce dát svou kůži příliš lacino? Nebo už prostě a jednoduše nemá zájem? Mně s ní je moc fajn a jsem rozhodnutý udělat všechno aby byla moje:-D
Díky za reakce.

Není tady

 

#2 11. 8. 2006 16:25

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak na ni

Hm....dobyvatel smile
Tak se jí na to zeptej, proč je tak odměřená?

Není tady

 

#3 11. 8. 2006 16:28

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jak na ni

donchuan napsal(a):

Ahoj milé dámy a páni:)
Mám takový dotázeček, protože sám těm ženskejm moc nerozumím. Byl jsem (25) s jednou skvělou slečnou (19) dvakrát na rande. Jen jsme se procházeli. Na tom druhém se mi podařilo ze sebe dostat, že se mi s ní moc dobře povídá a že je moc fajn a že jsem trochu nervózní. A ona řekla, že se se mnou taky dobře povídá. Dal jsem jí pusu na rozloučenou a neuhnula. Jo a po tom první rande mi taky napsala, že jsem fajn. Teď ale začínám trochu panikařit, protože vůbec nepíše první sms a na moje odpovídá stručně a hovor mi nevezme... Čím to je? Chce být dobývaná? Nechce dát svou kůži příliš lacino? Nebo už prostě a jednoduše nemá zájem? Mně s ní je moc fajn a jsem rozhodnutý udělat všechno aby byla moje:-D
Díky za reakce.

Aby byla moje - to jsou silná slova:)))
Zeptej se ji, jediná pomoc.

Není tady

 

#4 11. 8. 2006 16:29

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

Mě to právě přijde blbý se ptát, nechci to zvorat!

choysia napsal(a):

Hm....dobyvatel smile
Tak se jí na to zeptej, proč je tak odměřená?

Upravil(a) donchuan (11. 8. 2006 16:30)

Není tady

 

#5 11. 8. 2006 16:32

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jak na ni

donchuan napsal(a):

Mě to právě přijde blbý se ptát, nechci to zvorat!

choysia napsal(a):

Hm....dobyvatel smile
Tak se jí na to zeptej, proč je tak odměřená?

Tak jako budes v te nejistote? co dkyz ma nekoho? a proto telefony nezveda a je odtazitejsi co
se zprav tyka. co kdyz si neni jista? no muzes chvilku jeste pockat, setkat se s ni a uvidis,
kdyz nebude posun, bylo by dobre, se zeptat, kdyz ne osobne, aspon tou smskou.

Není tady

 

#6 11. 8. 2006 16:33

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

Ne ne, nikoho nemá, to vím úplně jistě.

Kamchinka napsal(a):

donchuan napsal(a):

Mě to právě přijde blbý se ptát, nechci to zvorat!

choysia napsal(a):

Hm....dobyvatel smile
Tak se jí na to zeptej, proč je tak odměřená?

Tak jako budes v te nejistote? co dkyz ma nekoho? a proto telefony nezveda a je odtazitejsi co
se zprav tyka. co kdyz si neni jista? no muzes chvilku jeste pockat, setkat se s ni a uvidis,
kdyz nebude posun, bylo by dobre, se zeptat, kdyz ne osobne, aspon tou smskou.

Není tady

 

#7 11. 8. 2006 16:34

x256987
Host

Re: Jak na ni

Možná je kterákoli ze zmiňovaných variant. Možné je taky to, že ta slečna je momentálně něčím nadmíru zaneprázdněná. Nebo si třeba není jistá, jestli jo nebo ne. Dala bych tomu ještě trochu času a nenutila k jasnému rozhodnutí (protože ona v tom zatím sama mít jasno vůbec nemusí). Mám dojem, že holky se někdy zamilovávají postupněji. (Kamarádka jednou měla ctitele, který ji přes opakované odmítání uháněl rok a půl... Tak to už je moc smile )

 

#8 11. 8. 2006 16:34

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

Nevim, zase se nechci moc vnucovat, abych nebyl jako nějakej dotěra nebo co. To vám, holky vadí, ne? Nebo co no vás platí?

Není tady

 

#9 11. 8. 2006 16:35

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak na ni

donchuan napsal(a):

Mě to právě přijde blbý se ptát, nechci to zvorat!

Není na tom nic blbýho. Aspoň budeš mít jasno a nebudeš se zbytečně trápit. smile Tak jí napiš třeba jen SMS, to je jednoduchý. Na tom nemᚠco zkazit.

A jestli telefonuje tak ráda, jako já usch tak se nedivím, že ti to nebere. wink

Není tady

 

#10 11. 8. 2006 16:36

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

Je právě přihlášená na icq... mam... nemam... asi ne.

choysia napsal(a):

donchuan napsal(a):

Mě to právě přijde blbý se ptát, nechci to zvorat!

Není na tom nic blbýho. Aspoň budeš mít jasno a nebudeš se zbytečně trápit. smile Tak jí napiš třeba jen SMS, to je jednoduchý. Na tom nemᚠco zkazit.

A jestli telefonuje tak ráda, jako já usch tak se nedivím, že ti to nebere. wink

Není tady

 

#11 11. 8. 2006 16:37

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak na ni

Judita napsal(a):

Možná je kterákoli ze zmiňovaných variant. Možné je taky to, že ta slečna je momentálně něčím nadmíru zaneprázdněná. Nebo si třeba není jistá, jestli jo nebo ne. Dala bych tomu ještě trochu času a nenutila k jasnému rozhodnutí (protože ona v tom zatím sama mít jasno vůbec nemusí). Mám dojem, že holky se někdy zamilovávají postupněji. (Kamarádka jednou měla ctitele, který ji přes opakované odmítání uháněl rok a půl... Tak to už je moc smile )

Já mám jednoho ctitele, kterej mi i přesto, že se oženil a má rodinu, vyznává lásku už od mých 14-ti. Je mi 31 gloria hjarta
Jo, někteří jsou vytrvalci..............vissla

Není tady

 

#12 11. 8. 2006 16:38

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jak na ni

Judita napsal(a):

Možná je kterákoli ze zmiňovaných variant. Možné je taky to, že ta slečna je momentálně něčím nadmíru zaneprázdněná. Nebo si třeba není jistá, jestli jo nebo ne. Dala bych tomu ještě trochu času a nenutila k jasnému rozhodnutí (protože ona v tom zatím sama mít jasno vůbec nemusí). Mám dojem, že holky se někdy zamilovávají postupněji. (Kamarádka jednou měla ctitele, který ji přes opakované odmítání uháněl rok a půl... Tak to už je moc smile )

To je pravda, souhlasim......... stim, ze to nekdy trva dele, nez se clovek zamiluje.....

Není tady

 

#13 11. 8. 2006 16:39

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak na ni

donchuan napsal(a):

Nevim, zase se nechci moc vnucovat, abych nebyl jako nějakej dotěra nebo co. To vám, holky vadí, ne? Nebo co no vás platí?

Já bych chtěla mít jasno, na jejím místě hjarta

Není tady

 

#14 11. 8. 2006 16:39

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

tummenupp Hmm tak to teda jo:) Sakra, takhle dlouho bych to teda zase nevydržel... Nejvíc mě štve, že není od nás z města, takže jsem fakt momentálně odkázanej jen na sms a icq a mail.

choysia napsal(a):

Judita napsal(a):

Možná je kterákoli ze zmiňovaných variant. Možné je taky to, že ta slečna je momentálně něčím nadmíru zaneprázdněná. Nebo si třeba není jistá, jestli jo nebo ne. Dala bych tomu ještě trochu času a nenutila k jasnému rozhodnutí (protože ona v tom zatím sama mít jasno vůbec nemusí). Mám dojem, že holky se někdy zamilovávají postupněji. (Kamarádka jednou měla ctitele, který ji přes opakované odmítání uháněl rok a půl... Tak to už je moc smile )

Já mám jednoho ctitele, kterej mi i přesto, že se oženil a má rodinu, vyznává lásku už od mých 14-ti. Je mi 31 gloria hjarta
Jo, někteří jsou vytrvalci..............vissla

Není tady

 

#15 11. 8. 2006 16:39

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jak na ni

donchuan napsal(a):

Je právě přihlášená na icq... mam... nemam... asi ne.

choysia napsal(a):

donchuan napsal(a):

Mě to právě přijde blbý se ptát, nechci to zvorat!

Není na tom nic blbýho. Aspoň budeš mít jasno a nebudeš se zbytečně trápit. smile Tak jí napiš třeba jen SMS, to je jednoduchý. Na tom nemᚠco zkazit.

A jestli telefonuje tak ráda, jako já usch tak se nedivím, že ti to nebere. wink

jasne ze jo, napis, jak se mas? a co dela? a jeslti nekam zase nezajdete.... a tak

Není tady

 

#16 11. 8. 2006 16:41

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

No, tak ono podle mě má jasno v tom, že já ji chci. Ale ja nemam jasno, zda chce ona mě. Sakra, chci mit taky jasno. A neni to fakt moc brzo po dvou schůzkách? No jo, ale já to nevydržim.... grrr.

choysia napsal(a):

donchuan napsal(a):

Nevim, zase se nechci moc vnucovat, abych nebyl jako nějakej dotěra nebo co. To vám, holky vadí, ne? Nebo co no vás platí?

Já bych chtěla mít jasno, na jejím místě hjarta

Není tady

 

#17 11. 8. 2006 16:42

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak na ni

donchuan napsal(a):

tummenupp Hmm tak to teda jo:) Sakra, takhle dlouho bych to teda zase nevydržel... Nejvíc mě štve, že není od nás z města, takže jsem fakt momentálně odkázanej jen na sms a icq a mail.

Piš, piš, všechny chceme bejt dobejvaný gloria , jen děláme, jako že ne loltonguerodna

Není tady

 

#18 11. 8. 2006 16:42

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jak na ni

choysia napsal(a):

donchuan napsal(a):

tummenupp Hmm tak to teda jo:) Sakra, takhle dlouho bych to teda zase nevydržel... Nejvíc mě štve, že není od nás z města, takže jsem fakt momentálně odkázanej jen na sms a icq a mail.

Piš, piš, všechny chceme bejt dobejvaný gloria , jen děláme, jako že ne loltonguerodna

jo napis ji!!

Není tady

 

#19 11. 8. 2006 16:43

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

Napsal, jsem a už minutu neodpověděla... vidim to černě.

choysia napsal(a):

donchuan napsal(a):

tummenupp Hmm tak to teda jo:) Sakra, takhle dlouho bych to teda zase nevydržel... Nejvíc mě štve, že není od nás z města, takže jsem fakt momentálně odkázanej jen na sms a icq a mail.

Piš, piš, všechny chceme bejt dobejvaný gloria , jen děláme, jako že ne loltonguerodna

Není tady

 

#20 11. 8. 2006 16:44

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak na ni

lollollollol
Jé, já neodpověděla už asi rok, na SMS.
Takže ty jsi na tom ještě dobře.......................vissla

Není tady

 

#21 11. 8. 2006 16:45

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

No tak, to jsi dobrá že si to ještě vůbec pamatuješ

choysia napsal(a):

lollollollol
Jé, já neodpověděla už asi rok, na SMS.
Takže ty jsi na tom ještě dobře.......................vissla

Není tady

 

#22 11. 8. 2006 16:49

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak na ni

Nepamatuju si to přesně, ale v červenci mám narozeniny a tak nějak to bylo smile
Ale to je trošku něco jinýho, někoho uhánět 18 let a nebo chviličku.....to bylo tak aby řeč nestála....kapitulation

Není tady

 

#23 11. 8. 2006 16:49

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

Zase si myslim, že když by neměla zájem, tak by mi to mohla napsat sama ne, abych ji furt neotravoval. To já bych to napsal. Napsal bych, promiň myslím, že se k sobě nehodíme, nebo něco takovýho. Přijde mi to slušný. No, ale ja si myslim, že se k sobě hodíme.

Není tady

 

#24 11. 8. 2006 16:52

donchuan
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 22

Re: Jak na ni

Jo, napsala... tedy odpověděla na icq na dotaz jak se měla v práci:) No, musím to tahat jak z chlupatý deky...

Není tady

 

#25 11. 8. 2006 16:54

Lukas
♥♥♥----
Místo: Mělník
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 193

Re: Jak na ni

Ja to sice necet, ale podle ukazek to muze mit neco do sebe: http://www.jaksbalitzenu.cz/c/jak-balit-zenu-forum/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů