Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 22. 8. 2006 10:57

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)

Re: pískání v uších

holky díky za radu...
jaké používáte ty cviky na krční páteř? mohou to být tyto?
http://www.cvicime.cz/cviceni-praha-200 … rie_a.html

http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

#27 22. 8. 2006 11:53

janica
♥♥♥♥♥♥-

ESKYMKA napsal(a):

holky díky za radu...
jaké používáte ty cviky na krční páteř? mohou to být tyto?
http://www.cvicime.cz/cviceni-praha-200 … rie_a.html

Jo to jsou přesně ony. KROMĚ toho záklonu, ten NE.

Není tady

#28 22. 8. 2006 13:20

amana
♥------

Já taky mám tyto cviky

Není tady

#29 26. 8. 2006 16:59

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA

tak jsem se docetla ze co se tyce piskani a zalehnuti v usich...muze byt vinou antikoncepce,ktera pusobi spatne na krevni obeh,takze pokud krevni obeh neni jak ma byt,muze to mit za nasledky tyto problemy..
je pravda ze zalehnuti usi naskocilo az sem zacala brat antikoncepci kterou ted beru..no nevim..zkousim zinek ale zatim furt stejne smile...nmo jo beru ty vitaminy jen par dni

Není tady

#30 26. 8. 2006 17:09

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)

Ferda napsal(a):

tak jsem se docetla ze co se tyce piskani a zalehnuti v usich...muze byt vinou antikoncepce,ktera pusobi spatne na krevni obeh,takze pokud krevni obeh neni jak ma byt,muze to mit za nasledky tyto problemy..
je pravda ze zalehnuti usi naskocilo az sem zacala brat antikoncepci kterou ted beru..no nevim..zkousim zinek ale zatim furt stejne smile...nmo jo beru ty vitaminy jen par dni

jestli se to vztahuje i na to pískání tak HA to u mě nebude....neberu ji big_smile
"pes bude zakopán někde jinde"

http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

#31 26. 8. 2006 17:18

Ferda
♥♥♥♥♥♥-

vztahuje...a jak rikas...pes bude u tebe zakopan nekde jinde..buh vi
asi by fakt bylo nej jit k lekari

Není tady

#32 27. 8. 2006 6:54

Rybička
♥♥♥♥♥--

Já jsem to zrovna chtěla napsat, že to taky může být od krční páteře. Nebo taky od temporomandibulárního kloubu (omlouvám se, ale vůbec nevím, jak je to česky) - je to ten kloubek, kdy spodní čelist nasedá na spánkovou kost (před uchem). A to je zase spojený kruh, protože tento kloubek může zlobit právě při potížích s páteří. smile

Není tady

#33 7. 9. 2006 21:58

Pepa K
♥♥-----

Mě řekli na ušním, že to mohu mít o bubnů, jsem muzikant. roll

Není tady

#34 7. 9. 2006 22:09

Ferda
♥♥♥♥♥♥-

tim chces rict ze to muzu mit i od hlasite hudby?no potes:D ...jeste kdyz posloucham hard rock a heavy metal...no to se potichu poslouchat neda sad

Není tady

#35 12. 11. 2006 16:02

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

janica napsal(a):

Všichni tu píšete jen o ORL, ale ESKYMKO, já měla stejný problém - z ničeho nic mi zalehlo v uších, pak mi tam pískalo, slyšela jsem jakoby takový bušení či tepání. Chodila jsem s tím na ušní dosti dlouho, na nic nepřišli a nakonec mě poslali na neurologii, zda nemám něco zablokovaného.

BYLO TO OD ZABLOKOVANÉ KRČNÍ PÁTEŘE!!!

Chodila jsem nějaký čas na rehabilitaci a potom to úplně přestalo. Snažila jsem se cvičit i nadále, jenže víš jak to je.... a teď když mi občas zase začne pískat v uchu, okamžitě si nasadím to uvolňovací cvičení a hned je to pryč.

taky jsem mela zablok. krcni pater, ja to teda nepoznala vubec, na rehab. jsem byla,ale nic se nezmenilo:(

Není tady

#36 28. 8. 2008 21:17

MiraB
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tak mě zaujala vaše diskuse(i když se starším datem), že se přidávám!
Já mám totiž stejný problém!
Píská mi v uších dlouho a stupnuje se to! Vyšetřená sem byla nesčetněkrát! hůř slyším na obě uši. Naslouchadlo pro mě žádný neexistuje! Mám dědišnou vadu a to nejen sluchu, alei zraku!
To pískání se mi "spustí" během dopoledne a přestane až zase usnu! někdy(tak 2krát týdně to dá pokoj!
Byla sem několikrát na infuzích, ktrrý mě nijak nepomohly, ale prý se to tím zastaví! no mě néé. Infuzní látka, ale rozšiřuje cévy a to je plus.
  Jediný co sem zaregistrovala co mi za ty léta pomáhá(je mi 35let mimochodem) je užívání multivitaminových přípravků!!!Opravdu, mám  to vyzkoušený!
Ted sem je chvíli přestala brát a zas mi píská....je to kolotoč, ale snažím se na to nemyslet a když není úplný ticho, tak  to neregistruju!
Muž mi říkal, at jdu zas na infuze, ale vidím v tom akorát ztrátu času, no nevím!
  Jediný, co mě vadí a moc je zaměstnání, protože v něm je sluch potřeba ze všeho nejvíc! Važte si ho!!!

21.10.- ET,3-11.-//, 4.11.- MS a konec... sad

Není tady

#37 22. 9. 2008 13:44

pajtašek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Web

Mirus,tak to jsem na tom podobne,mi zase HUčí na prave strane,jako kdyz tepe tep tak v tom rytmu mi huci za uchem,nekdy vice,nekdy mene,nekdy mam klid i par dni,trapi me to uz 2 rokem,taky jsem mela ruzna vysetreni+rehabky,a nic nepomohlo.Nekdy mi zabere kdyz zacnu zhluboka dychat-tak se to utlumi.Ale ja mam v praci klid,je tam rusno,tak me to moc neotravuje,nejhorsi je to vecer kdyz jdu spat.Nastesti nemam problem s usinanim,a nekdy kdyz jsem doma tak me to trapi cely den,ale clovek si zvykne.Smirila sem se s tim ze to mam asi chronicky,zacalo mi to po jedny silny ryme.Tak se mi tam asi neco-podelalo.Mozna by mi to zjistili operaci.Ale to neni nic pro mne!Ale to piskani musi byt snad este horsi nez huceni.Tak pevne nervy a at te to moc netrapi.

http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24408.png

Není tady

#38 26. 8. 2009 13:09

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Ahoj - radost z toho nemám - ale taky se přidám: Byli jsme na dovolené, oknem jsme večer při usínání
poslouchali cvrčení cvrčků na louce za chatou...
Vrátili jsme se domů ... a v levém uchu slyším pořád cvrčky !!! - tedy spíš takový vysoký tón podobný tomu
cvrkotu... (občas na to zapomenu, ale trvá vlastně pořád, od rána do večera).

I navštívil jsem lékaře, kontrola tlaku OK - takže pak na ORL ... tam mi objevili jakési výrustky
ve zvukovodu, prý je vidět sotva polovina bubínku a taky bílo v krku ... paní doktorka mi napsala
kloktadlo a antibiotika! a nějaké prášky na lepší prokrvení zvukovodu a kapky s kortikoidy do ucha.

Po dvou dnech léčby zatím žádné zlepšení ... sad ... ale jak tady čtu, že to může souviset s tou krční páteří ... tak
tak s tou mám potíže také - před cca 10 lety mi při blbnutí v bazénu kluk škubnul s hlavou - ruplo mi v krku,
bohužel jsem to tehdy nechal být a neřešil jsem to...
Pak po několika letech ani na rentgenu nic nenalezli. V krční páteři mi ale pobolívá často dodnes...
dumbom
Takže zkusím nějaké ty cviky, možná sehnat nějakou rehabilitaci, uvidíme. - Ozvu se, jak to pokračuje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí