Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 10. 8. 2006 23:12

Petruse
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5421
Web

Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

storstark Moc vas vsechny zdravim. A musim se pochlubit,ze jsme to vsechno zvladli. Porod jsem mela opravdu neplanovany ale museli mi 4.7 potom co jsem prijela do porodnice s krecema v brise a s tim ze jsem nemohla dychat a tlakem 250/150 ,okamzite prerusit tehotenstvi byla jsem 34+3 a doktor rikal,ze jestli se tak okamzite nestane,umzu ja i me dite,to byl sok. mela jsem dle indikace (diagnozy)  Preeklampsia tarda, HELLP SYNDROM incip.,  na otazku co to znamena,rekl dr. znamena to ze vase telo nezvlada tehotenstvi a prestavaji vam fungovat jatra a ledviny a jste chudokrevna !
Udelali mi cisare a s 2v1 byla jeste mala Kacenka 1710-43 ktera se mela cile k svetu,a nepotrebovala zadne pristroje,jen inkubator pro teplo.
Pak mi po tydnu zjistili haematom v dutine brisni 77x90mm a musela jsem znovu pod narkozu a odsali mi to... To jsem zvladla ja a jak jsem mela vyvod z bricha Kacka pri od toho chytla infekci,ktera ale nastesti napadla jen krevni obeh.A uspesne ji na JIP vylecili antibiotiky.Ale co je horsi tak jsem byla u toho kdyz prestavala dychat a napojovali ji na ventilator.
Ale vse ma dobry konec a Kacenka si take zabojovala ja i prez vsechen stres atd.udrzela si mleko a mala je stale plne kojena a dnes uz od odpoledne i doma.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15954.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15955.png                           
                          FOTO: http://petruse78.rajce.idnes.cz
                          VIDEO: http://www.youtube.com/user/webicek

Není tady

 

#2 10. 8. 2006 23:25

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

ježííííš, to jste holky bojovnice!!!!! Kamrádka taky měla tu preklamsii ve vyšším stadiu těhu (bohužel ne v tak vysokém sad )
Kačenka bude asi úžasná holčička, když to všechno takhle suprově zmákla, i když to neměla zrovna jednoduché. Ty jsi taky dobrá, neumím si představit být tak super optimistická big_smile

takže holky, to těžké máte za sebou, teď už jen příjemné věci jako úsměvy, plné prsa mlíčka a dobré zažívání a šup šup do toho života! big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#3 10. 8. 2006 23:33

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

gratuluju, obdivuju a držím pěsti - víc k tomu není co dodat smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#4 10. 8. 2006 23:41

Petruse
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5421
Web

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Moc ti dekuji Misho!!! Doktor mi rikal spolecne s primarem,ze to co nas potkalo potka do roka 3 tehulky a dve prijedou pozde. Je to pri otazka casu! Jenze me to prislo az moc neuveritelny a jedine na co jsem myslela ,kdyz jsem se s toho dostavala byla dcera a ze ji musim videt a kojit,vubec jsem nemyslela na to ze mi neco je a ten tlak atd. se musel dat do kupy. A dal......
Kacka ted spinka a to od 21h. a uz se tesim az se zase vzbudi a ja ji nakojim. Zitra si jedem pro synacka,ktery je u babicky a ja ho tak dlouho nevidela. No dlouho,nez jsem mela Kacku u sebe prisel s nim obcas manzel a pak uz musel zacit chodit do prace a tak synacek musel babicce. Takze zitra budem uz CTYŘI !!!!


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15954.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15955.png                           
                          FOTO: http://petruse78.rajce.idnes.cz
                          VIDEO: http://www.youtube.com/user/webicek

Není tady

 

#5 11. 8. 2006 0:02

evule 2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 2537

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Ahojky Peto tak vás vítám konečně doma . Opravdu jste si moc zkusily ,ale naštěstí s dobrým koncem .Ted preji hodně mlíčka a už jen samou radost s Kačenkou .


http://lilypie.com/pic/081225/SHSW.jpghttp://b3.lilypie.com/ZfNkp1/.png

Není tady

 

#6 11. 8. 2006 0:16

Petruse
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5421
Web

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Holky jste moc hodny az mam slzy na krajicku. Ja verim,ze ted uz bude jen dobre. Ondraska jsem kojila dva roky a Kacenka si to zaslouzi take... A doma si zatim prijdu jak nanavsteve,ani spat se mi nechce. Sem nikdy netusila,jak je maminam co maji nedonosence a ted pred vsemi skladam poklonu!!!! A tim i pred sebou.....


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15954.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15955.png                           
                          FOTO: http://petruse78.rajce.idnes.cz
                          VIDEO: http://www.youtube.com/user/webicek

Není tady

 

#7 11. 8. 2006 7:25

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš, moc moc gratulujme ke Kačence a přejeme hooodně zdravíčka. A tobě pevné nervíky, opatrujte se!!!

Upravil(a) Žaneta (11. 8. 2006 8:08)


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#8 11. 8. 2006 7:42

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš připojuji se ke gratulacím  storstark  a přeju ti už všechno hezké. Prošla jsi nelehkou chvilkou svého života a tak už jenom hooodně štěstí hjartahjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#9 11. 8. 2006 7:59

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Přejeme vše nejlepší storstark storstark storstark a hóódně moc zdravíčka hjarta...

Není tady

 

#10 11. 8. 2006 9:20

Gabčulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 2238

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš, přidávám se k holkám, a přeji vám, ať vás v životě potkávají už jen samé dobré věci! Tak hodně zdravíčka!


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/07/16/16/17/ht/ts0709tiao.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI0MzE0V7IGXDASoQKf36.png

Není tady

 

#11 11. 8. 2006 9:28

jery
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 1209

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš, taky veliká gratulace.... Vím, čím sis prošla, já jsem prodělala to samé před 3 roky... taky preeklampsie a vlastně podobný průběh jako ty..... malá se mi za to odvděčila a byla fakt strašně hodná a pořád jen spinkala a spinkala. Byla strašně moc hodná.... Přeju hodně zdravíčka a už jen krásné zážitky... tummenupp


http://lilypie.com/pic/071106/LlDY.jpghttp://b1.lilypie.com/DEO3p1/.png
http://lilypie.com/pic/071106/W6Uo.jpghttp://b5.lilypie.com/SzSRp1/.png

Není tady

 

#12 11. 8. 2006 9:47

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš to je neuvěřitelné, jste fakticky obě bojovnice, teď už jste opravdu velká rodinka !! Hodně štěstíčka a zdravíčka přeje také Kačenka a Kamčitka big_smile big_smile

Není tady

 

#13 11. 8. 2006 9:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Také moc gratuluji a přeji vám oběma hlavně zdravíčko, nic víc není tak důležité, jako právě ono. Jste holky bojovnice, zlé máte za sebou a teď hurááááá do života tummenupp

Není tady

 

#14 11. 8. 2006 9:56

račice
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 3173

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš taky se přidává k holkám a strašně moc gratuluju k tomu, jak jste to krásně zvládli a že jste obě v pořádku, to je to nejdůležitější na světě. Miluju příběhy s dobrým koncem.


http://lb3f.lilypie.com/pU9cp2.png

Není tady

 

#15 11. 8. 2006 10:04

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Ja se také přidávám k holkám a moc gratuluju a přeju vám oběma
hodně moc zdravíčka hjarta


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#16 11. 8. 2006 12:20

Petruse
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5421
Web

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Krasne rano vsem! Moooooc dekuji a take verim,ze ted uz nas podkaji jen same hezke zazitky. Jen bych potrebovala zapomenout,ale to zaridi cas :-)

Jery- a kolik vazila mala a take jste byly tak dlouho v nemocnici? A prez to jdes do dalsiho miminka? Ja se ptala primare,jestli me to muze podkat znovu pri dalsim tehu a on rikal,ze je to tak vzacna nemoc,ze je hodne mala pravdepodobnost,no rozhodne ted je to stale cerstve.....I kdyz ja rikam dlouho,ale na porodnici bylo vic maminek ,ktere tam byly jeste dele nez my,a bylo hrozne se s nimi loucit grater


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15954.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15955.png                           
                          FOTO: http://petruse78.rajce.idnes.cz
                          VIDEO: http://www.youtube.com/user/webicek

Není tady

 

#17 11. 8. 2006 12:49

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Nezapomeň Petruško připsat své míry, tedy Kačenky do naší babineŤácké tabulky big_smile . Třetí Kačenka big_smile

Není tady

 

#18 11. 8. 2006 13:08

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš moc gratulujeme. Přejeme hodně zdravíčka vám oběma a hodně lásky celé rodině. Jste moc šikovné obě dvě, až mě z tvého příběhu zamrazilo a tím že kojíš, je vidět, že jsi  hodně statečná mamka. A jinak - vybrali jste pro malou moc hezké jméno.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#19 11. 8. 2006 13:23

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš máš ty i mimíšo muj veliký obdiv...Opravdu jste holky statečný a přeju vám jen šťastné dny...to zlý už jste si vybraly...


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#20 11. 8. 2006 14:25

jery
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 1209

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruse napsal(a):

Krasne rano vsem! Moooooc dekuji a take verim,ze ted uz nas podkaji jen same hezke zazitky. Jen bych potrebovala zapomenout,ale to zaridi cas :-)

Jery- a kolik vazila mala a take jste byly tak dlouho v nemocnici? A prez to jdes do dalsiho miminka? Ja se ptala primare,jestli me to muze podkat znovu pri dalsim tehu a on rikal,ze je to tak vzacna nemoc,ze je hodne mala pravdepodobnost,no rozhodne ted je to stale cerstve.....I kdyz ja rikam dlouho,ale na porodnici bylo vic maminek ,ktere tam byly jeste dele nez my,a bylo hrozne se s nimi loucit grater

Já jsem tu preeklampsii měla ve 36 tt a malá měla 50 cm a 3.30 kg. Tak si ani radši nechci představit, taký by to byl obřík, kdybych ji donosila. V nemocnici jsem byla 10 dní a taky mi říkal, že znova se mi to už nestane. Nejen, že to je dost vzácné, ale většinou to potkává jenom prvorodičky. Do druhého mimča jdu, protože jsem skoro už zapoměla na tu bolest po císaři a na ty nervy, než jí konečně vyndali... Ale je fakt, že je to zejména tím, že ten primář gynekologie, ke kterému chodím, je mého manžela strejda... takže 100 proc. důvěra a tak se ničeho nebojím ...


http://lilypie.com/pic/071106/LlDY.jpghttp://b1.lilypie.com/DEO3p1/.png
http://lilypie.com/pic/071106/W6Uo.jpghttp://b5.lilypie.com/SzSRp1/.png

Není tady

 

#21 11. 8. 2006 15:21

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Milá Petruško a Kačenko, mám úplně slzy na krajíčku! Moc Vám holky bojovnice držím palce, jste moc statečné!!!Přeji, ať Vás čekají jenom krásné věci a jste šťastná čtyřčlenná rodinka smile !!!!

Není tady

 

#22 11. 8. 2006 16:38

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Ahoj Petruš a Kačenko, skláním poklonu godlike , jste opravu bojovnice.

Tak teď pořádně vydechnout,ať můžete s plnou silou jít dál ........................ vissla

Není tady

 

#23 11. 8. 2006 16:46

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petruš, teda to opravdu silný příběh! Naštěstí se šťatsným koncem a vlastně nádherným začátkem...storstark Moc gratuluji a přeji Vám oběma, ať jste zdravé a silné...A to jste, vždyť jste to obě prokázaly!!! styrka

Není tady

 

#24 11. 8. 2006 18:14

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Teda Péťo, klobouk dolů!!! Jste obě dvě fakt velké bojovnice a skvěle jste to zvládly!!!! Ať vám ten elán vydrží a jste moc zdraví a šťastný!!!! Opravdu se klaním!!!! Přeji jen to nej!!!!!!! smilesmilesmile

Není tady

 

#25 11. 8. 2006 18:24

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: Jsme uz doma s Kacenkou,hura :-)))))))

Petko, taky ti moc gratuluju ke Kacence a jen doufam, ze to zle jste si uz obe prozily v nemocnici a ted se vam uz bude darit jen dobre a bude vse v poradku.


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů