|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stará? No to si nemyslím. Dělej to, co sama chceš. Dobře si to rozmysli, mysli na sebe a pak se podle toho zařiď.
Není tady
matty: 33 je krásnej věk- na miminko a na cokoliv jinýho.
Hodně štěstí 
Myslím, že ti tady všichni napíšou to samý 
Není tady
matty napsal(a):
Ahoj všici,:Djsem na váškách,mám 3-letou dceru:dudlik:,před 5 měsíci jsem přišla o miminko,mažel by si přál to zkusit znovu,
mě se nechce.Mám strach aby se to opět neopakovalo.Je mi 33 let,mám strach,že už budu "stará "jak miminko tak i při schánění zaměstnání,
jak to řešíte vy?
to nemyslíš vážně....
Bude mi teď jednatřicet a čekám první.
Za dva tři roky mu plánuji sourozence, ale třeba se to taky povede až za pět... stará rozhodně nejsi, v americe jsou prvorodičky v tvém věku naprosto běžné...
Co se týká ztráty miminka, ber to tak, že se to může stát v jakémkoli věku, a tím, že máš tuto bolestnu zkušenost za sebou, sis na 99% smůlu v tomto ohledu vybrala a riziko recidivy je minimální - zeptej se svého lékaře, co za minulým potratem bylo...
Hlavu vzhůru a holčičce dopřej sourozence, přece ji v tom nenecháš samotnou :-)
Není tady
Stará určitě nejsi, možná se potřebuješ trochu víc otřepat. Nech tomu čas, na otěhotnění ho určitě ještě pár let máš. Držím palečky!
... a hlavně si myslím, že kamarádce, která potratila 2x za sebou , doktor vždy řekl, že to nemá zkoušet dřív , než za půl roku od potratu.
Jinak ti držím palečky, 33 let je nic. V tomto věku bych chtěla mít taky druhé. 
Není tady
mě je taky 33 a stará si rozhodně nepřipadám.
Sice už dvě děti mám,ale syn (13) mě občas přesvědčuje,že bych chtěl ještě sourozence.
Moje kamarádka měla první miminko ve 34 letech.Dnes je to zcela běžné.Mám hodně kamarádek,kterým je kolem 30 a dítě ještě nemají.
Takže pokud miminko chceš i Ty,zkuste to znovu.
Není tady
matty napsal(a):
Ahoj všici,:Djsem na váškách,mám 3-letou dceru:dudlik:,před 5 měsíci jsem přišla o miminko,mažel by si přál to zkusit znovu,
mě se nechce.Mám strach aby se to opět neopakovalo.Je mi 33 let,mám strach,že už budu "stará "jak miminko tak i při schánění zaměstnání,
jak to řešíte vy?
Ahojky....letos v prosinci mi bude 40let
, mám 3týdení dceru Verunku, mateřství si zatím moc moc moc užívám 
, takže podle mého názoru, na lásku mimíska není nikdy pozdě- pokud máš okolo sebe dobré zámezí
,takže až TO trošku v tobě přebolí-určitě se rozhodni podle tvého
Přeji hodně plodných dní 


pa pa Renča
Není tady
Matty, já bych šla do práce a začala se hned snažit o mimi. Pak Tě zaměstnavatel znovu po těch 3 letech musí zaměstnat.
Není tady
Matty, opravdu se oprosti od tech socialistickych nazoru. Je pravda, ze kazdy je tak stary jak se citi, takze jestli ti pripada 33 moc, tak to se neda nic delat. Ale ohlidni se napr. na Zapad ci do USA. Vek prvorodicek je kolem 40! a rozhodne se to netyka jen herecek. To jenom u nas kazdy hazi zeny po 30tce do stareho zeleza, jak ohledne materstvi, tak ohledne prace.
Není tady
Matty, já jsem rodila ve svých skoro 39 letech a jak si to užívám a všichni mi můžou.... Je to pro mně zase všechno jako poprvé (mám už 21letého syna) a kdybych byla jen o dva roky mladší, jdu do toho znovu...Cítím se jako ty mladé maminy, co s něma chodím každé ráno do školky (a je tam více nás ,,starších matek). Navíc paradoxně jsem ve svém věku měla nejlepší těhotenství, nejlehčí průběh a nejzdravější děťátko (o svého druhého syna jsem přišla).
Neřeš takový blbiny!
Není tady
Já když chtěla otěhotnět, matka příroda si postavila hlavu a otěhotnění na povel prostě nešlo a řešit to ve čtyřiceti se mi zdá docela pozdě. Záleži na tobě, jestli se na miminko necítíš ještě máš chvilku čas.
Není tady