|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Miminka a batolatka (děti 0 - 3 roky) https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183 » Kačenka se postavila :o))) https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=9584 |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 15:59 |
Holky já jsem úplně u vytržení. Osmý měsíc života Kateřinky byl měsícem neuvěřitelného pokroku vpřed. Naučila se sedat jak z lehu, tak správně přes nožičku, tedy sedí, válí sudy, začla lézt, ukazuje že chce hopa, včera u želvičky dělala tany tany v sedě :) , no a před chvilkou se v postýlce sama posadila. A když věděla jak na to, zkouší to pořád dokola. Už bude brzy chodit ? A to vše i přesto že je dennodenně svázaná v třmínkách, nemůže tedy "trénovat". Možná se to zdá někomu malicherné, ale mi je normálně do breku. Náš malý uzlíček roste a vyvíjí se a za chvilku už to nebude miminko. Včera v poradně jsem byla u vytržení, jak ty ostatní malé děti jsou malé, člověk by ani nevěřil tomu, že to naše bylo taky takové. |
| jituš — 28. 7. 2006 16:05 |
To je krása.Gratulujeme. :pussa: A se zubama si nedělej starosti.Oni se nakonec vyklubou no ne?! Matoušek už jeden má a je z toho tak překvapený,že vypadá jako pejsek.Furt vyplazuje jazyk jak si s ním šmudlá po zoubečku a děsně se řehtá.Tak až se někdy uvidíme,tak nám přijde Kačenka otevřít? :P |
| Miškaa — 28. 7. 2006 16:07 |
To teda moc gratulujemee!!! To je užasný!!! :hjarta::hjarta::hjarta: |
| Misha — 28. 7. 2006 16:22 |
krásnéééé, já to taky obulela - to víš, přeci jenom tohle s holkama zažijeme jen jednou poprvé. U nás je to teď pořád jen : Nech tu zásunku, nestoupej si, hapáš, pozor, pomalu atd. no žádný klid. Verča to taky vš začala až teď a najednou. Předtím jsem se už bála, že se něco děje, ani nelezla a dokonce se ani nesnažila. Kačenka je fakt šikulka, ty třmínky ji určitě dost omezujou, jinak už by ti vymetala špajsku před 2 měsíci. :D |
| Lei — 28. 7. 2006 17:15 |
Kamci, gratulujem :D |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 17:33 |
Holčiny moje díky. Jsem ráda Misho, že v tom nejsem sama. Tedy s tou sentimentalitou. Když já mám pocit, že to bylo včera, jak jsem si tady stýskala, že malá nechce pást koníčky ..... A teĎ leze, stojí, za chvilku bude cupitat. jo šuplíky už jí taky zajímají, už se jí podařilo asi 3x hrabat v hlíně v květináčích, ano, už to jsou holčičky, ne miminka. |
| Misha — 28. 7. 2006 17:43 |
já budlím Kamči pořád - u každého byť malinkatého pokroku - už jsem Nikču našla i s prstama v zásuvce - lekla jsem se, ale pak obrečela štěstím tu štreku a rychlost jakou to uprdelila (náš název) je tak hrozně úžasná, že mi stačí na ni kouknout a bulím štěstím - říkám, že mám teď laktační pschozu :D |
| Meggan — 28. 7. 2006 17:43 |
Kamčitko jen jsem Ti chtěla napsat, že Ti to moc sluší, prohlížela jsem si fotky Kačenky 7 měsíc, jak jsi focená s ní a jsi moc hezká, hodně jsi od porodu zhubla, skoro jsem Tě nepoznala. Samozřejmě to sluší i Kačence. Papa Megg. |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 17:45 |
Ano ano, děkuju, musím se na tu fotku juknout, co tam jsem zač :D . Jojo, 16kg dole. A to jsem přibrala jen 9,75kg :D |
| Lei — 28. 7. 2006 17:54 |
Je, to jsem rada, ze vam to doktor pochvalil, ale taky nechapu, proc vam tedy nechali ty trminky... |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 18:00 |
To máte blbé, že Vám nedělají utz. Na kontrole v porodnici taky nic nedělali a tvrdil, že to je dobré a vidíš. Člověk si řekne US, tam jsou dávno napřed a vidíš. Mi to příjde jako zásadní. Jinak pak na stará kolena člověk nebude chodit :o . Káťa je měla od 4měsíců, to se ještě dalo, nejhorší byl teĎ ten poslední měsíc, když je hodně pohybově aktivní, tak ji to omezuje, nemůže se otočit na bříško a pak řve na mně. Zase to mělo svou výhodu, v noci se nepřetáčí na břicho a tudíž se vyspíme :D |
| Lei — 28. 7. 2006 18:13 |
A vam to tedy zjistili ve 4 mesicich? A jak? Pri kontrole tim hmatem, nebo utz, rtg? |
| Lei — 28. 7. 2006 18:16 |
Jo a v porodnici jste to mohli mit dobre. Ono je to vyvojove...To znamena, za se to muze objevit kdykoliv pozdeji. Nam to prave kontroluji pokazde a ja se jen klepu, aby to vzdycky bylo v poradku. |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 18:19 |
No příjde mi to malinkopozadu :( |
| alexxandra — 28. 7. 2006 19:52 |
Abych se přidala k původnímu tématu, Kačence moc gratulujem!! My máme ke dnešku také nějaké pokroky. Už bravurně zvládáme plazení dopředu, doteď jsme lezli pouze dozadu. Tak už ho musím pomalu honit, je to mrška, rád mi dloubá do lampy na zemi a taky okusuje kolečka u točící židle:-) Také hlásíme nárust druhé spodní jedničky, takže máme dva hlodáčky:-) A teď to hlavní - dnes navečer jsme konečně splácali půlku kaše, je jahodová od Hippíku, zdá se, že mu chutnala! |
| Romana — 28. 7. 2006 21:17 |
Kamcitko, ja taky denne s Barculi objevuju svet. Lezeni uz zvladame bravurne, hacame zatim jen kdyz pomuzu, ale uz se hodne snazi sama, dneska jsem ji pristihla klecet na kolinkach. Stat se ji nechce, tak kdyz ji drzim, tak je na spickach jak baletka :-)) je fakt, ze ted v tom 8. mesici, toho zvladla nejak moc najednou. Jedine, co mi porad odmita, je bumbat z pitka, furt musi mit dudlaci savicku jak nejake mimino :-))) |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 21:30 |
Pítko - myslíš hrníček ?? Tak to je náš dnešní problém. Včera jsem taky koupila rníček s pítkem , no ne a ne se z něj napít. Je tvrdý, teče to pod tlakem, tkže musí hodně potáhnout. Odmítá. Vzdala jsem to , protože vůbec nechtěla pít a v těch vedrech to je hrůza. |
| Petruša — 28. 7. 2006 21:33 |
Kamči nááááááádherná fotka jak Kačenka stojí!!!!!!! |
| Romana — 28. 7. 2006 21:35 |
Jo, jo hrneček s násoskou :-)) Barbinka to jen zuzle a nevi, co s tim. |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 21:39 |
Romi, když leze, střídá ti pěkně nožičky a ručičky?? |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 21:41 |
Díky Peti, díky. Už bydlíte?? Co cyklus, stále nic?? Stále reakce na Depo?? |
| Romana — 28. 7. 2006 21:42 |
Ani nahodou, zabira rukama a nozicky taha za sebou jako Meresjev :-))) |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 21:47 |
Aha tak to jo. Já si říkala, když si psala, že leze bravurně, že ještě máme co dohánět. Káťu poslouchají ručičky a jedna nožička, ta druhá se přisune na 1 pokus z 10. Ale že jich přes den udělá hodně, tak se to vyrovná :D |
| Romana — 28. 7. 2006 21:51 |
Jinak, Kamci, Kacka je fakt hezounka, takovej smisek a jake ma číro, po kom asi? :-)) |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 22:03 |
Po taťkovi :D . Ten má na hlavě takovou husťandu, že je to až škoda dát to na jednu hlavu :D . Já si právě říkám, že ty máš tolik foteček když se Barbi tváří tak vážně, tak dospělácky. To u nás nehrozí, pořád se směje. A teď se naučila dělat takový ksichtík, jako když je někdo bez zubů, prostě schová rty :D . No není se čemu divit, když tam fakt žádné pořád nemá :( |
| Petruša — 28. 7. 2006 22:04 |
Kamči nebydlíme, až se budeme stěhovat tak to poznáš, budu se s váma muset na nějakou dobu loučit a to pak asi umřu steskem a budu :grater: Doufam že nám pak udělaj internet co nejdřív. Stěhovat se máme do konce srpna tak doufam že už to uteče |
| Kamčitka — 28. 7. 2006 22:07 |
jééé to je hrozné. Stálice se od nás odloučí, Romča tím taky vyhrožuje. To si musíte rychle zařídit netík, ať jsme my i vy v obraze :D . Romča je od září snažilka, tak a´t máme přehled :D |
| Petruša — 29. 7. 2006 13:00 |
Vůbec nevim jak to bez vás přežiju, to abych pak dala malýho na víkend k našim a četla a četla :) |
| zuzinda — 29. 7. 2006 15:13 |
Kamčitko, gratulujeme!!! |
| Misha — 29. 7. 2006 15:30 |
tak hned co malá usnula - letěla jsem koupit nějaké řezné kotouče (dle názvu, který mi Jirka napsal - samozřejmě jsem stejně koupila nějaké špatné) a letěla zároveň do makra pro puzzle a želvičku - super, malá puzzle rozebírá a jako podložku to naprosto nerespektuje :D |
| Petruša — 29. 7. 2006 15:56 |
Misho neboj, ona se bát přestane a pak to u vás "pojede". Domča se taky nejdřív všech zvuků bál, pak si zvykl a to začal teprve blázinec :D |
| makca — 29. 7. 2006 19:07 |
Kamci moooooooc gratulujeme, ja jsem z toho namekko, proste citlivka:-))))))) asi budu rvat tyden az se nam postavi Agata:-)) |
| Tynas — 29. 7. 2006 19:28 |
Kamči, |
| Kamčitka — 30. 7. 2006 23:07 |
Zuzi my ji snížili už minulý týden, když si klekala, bylo to mám pocit stejně nebezpečné. Někdy mám pocit, že ji baví být vzhůru nohama, aťu uzž je v náručí, nebo mezi námi na posteli tak přes nás kouká dolů :) |