|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Narodili se https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=181 » Tak už jsem maminkou :) https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=9210 |
| Pepulka — 17. 7. 2006 10:14 |
Všechny Vás moc a moc zdravím!!! |
| Nikiska — 17. 7. 2006 10:19 |
Pepulko tak hodně gratulací k narození Adámka. Ať vám dělá jenom radosti a žádný starosti. No užila sis ten porod slušně. :supr: :supr: |
| xsonah — 17. 7. 2006 10:20 |
Gratuluji k narození Adámka |
| petka5 — 17. 7. 2006 10:22 |
Posílám velké gratulace k Adámkovi :supr::godlike: |
| Reny — 17. 7. 2006 10:23 |
Pepulko, moc gratuluji k synkovi a přeji celé tvé rodince hodně zdraví, štěstí, lásky a z malého jen radost.... |
| lenkaB — 17. 7. 2006 10:25 |
pepulko, gratuluju a ať se vám s Adámkem hezký daří a všechno klape ;) |
| tina — 17. 7. 2006 10:25 |
Pepulko, gratuluju moc a přeju hodně štěstí a zdraví :) |
| susan — 17. 7. 2006 10:27 |
Pepulko tak ať vám to roste do krasy,moudrosti a šikovnosti. Hodně štěstí :hjarta: |
| Žanet — 17. 7. 2006 10:27 |
Moc moc gratulujeme!!! Ať vám Adámek dělá jenom samou radost!!! |
| PetaZ — 17. 7. 2006 10:51 |
Gratuluji k narození Adámka :) Hodně štěstíčka a zdravíčka.... |
| Misha — 17. 7. 2006 10:57 |
také gratulujeme a přejeme hlavně to zdravíčko :D |
| Katkad — 17. 7. 2006 11:00 |
Gratulujeme a přejeme hodně štěstíčka a zdreváčka. |
| Meggan — 17. 7. 2006 11:02 |
Mooooooooc gratuluji k Adámkovi a přeji všem hodně zdraví a síly :) :) :) :) |
| Klaris — 17. 7. 2006 11:14 |
Gratulujeme :storstark: :storstark: :storstark: :storstark: :storstark: |
| evule 2 — 17. 7. 2006 11:23 |
Pepulko moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a spokojenosti celé rodince . |
| dusička — 17. 7. 2006 11:23 |
Já se také připojuju ke gratulaci. |
| Veru — 17. 7. 2006 11:26 |
Taky moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka!! |
| AndreaP. — 17. 7. 2006 11:46 |
Taky moc gratuluji k narození Adámka a přeju hlavně hodně zdravíčka jak mamince, tak chlapečkovi a tatínkovi pak, ať tu svou rodinku krásně rozmazluje :D |
| salek — 17. 7. 2006 12:26 |
Přidávám se ke gratulantům a přeji jen to dobré co mohu při narození človíčka na svět přát- vše NEJ NEJ |
| sudina — 17. 7. 2006 12:29 |
pepulko, k narození vašeho Adámka přeji taky vše nej...nej...nej.. |
| Kamčitka — 17. 7. 2006 12:53 |
Paráda, hned přidám Adámka na nástěnku miminek :D |
| Kamčitka — 17. 7. 2006 12:54 |
Reny, je to fakt příjemné, v porodnici tomu říkali pustit jezero, paráda. Ničeho se neboj :D |
| Petruša — 17. 7. 2006 13:06 |
Já taky moc gratuluju Adámkovi k příchodu na svět a mamince k tomu, jak byla statečná :) |
| Bibi_30 — 17. 7. 2006 13:26 |
Takovým háčkem. |
| Romana — 17. 7. 2006 13:54 |
No to je teda vazne populacni exploze. Uz nemam strach, ze nebude pro Barunku zenich :-)) |
| kukusa — 17. 7. 2006 14:13 |
Teda papulko, jak ja vzdycky ctu o nejaky mamince ze porodila tak se cela tak nejak rozechveju gratuluji, mas to za sebou a ted uz jen same radosti s Adamkem... :gloria: |
| Pinky — 17. 7. 2006 14:17 |
Pepulko..my se moc neznáme, ale musím ti taky gratulovat !!! :D Jinak to ani nejde !!!!!! Ať se Vám oběma všechno daří a brzo se sehrajete !!!! :hjarta: |
| Myška 28 — 17. 7. 2006 15:30 |
Pepulko i my s Eliškou se připojujem ke gratulacím k narození :dudlik: Adámka.A přejeme hlavně to zdravíčko :hjarta: |
| Ivule — 17. 7. 2006 16:22 |
Pepulko,velké gratulace k Adámkovi tobě i manželovi. |
| Blanka LBC — 17. 7. 2006 16:51 |
|
| Gia — 17. 7. 2006 17:52 |
Pepulko - přeji hodně štěstí, zdraví a pohody Vám oběma. |
| masule — 17. 7. 2006 18:55 |
velká gratulace k narození Adámka! At z něj máte jen a jen radost!!! Hodně štěstíčka a zdravíčka vám oběma. |
| Souris — 17. 7. 2006 20:23 |
Pepulce moc gratuluju k miminku! Ať jste oba šťastní a zdraví!!! :) |
| kikanka — 17. 7. 2006 20:29 |
Taky se připojuji k velké gratulaci...Ať je vše v pořádku a Adámek roste jako z vody.. |
| Světluška — 17. 7. 2006 21:58 |
Pepulko moc moc gratuluju a mám o to větší radost protože se Adámek narodil ve stejný den jako já jen o třicet let později. |
| jitka2 — 17. 7. 2006 22:50 |
Velká gratulace k mimískovi, hodně zdraví a štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| alexxandra — 17. 7. 2006 22:54 |
No tak další Adámek:-) Vítejte mezi námi, přejem jen to nej mamče i mimču! |
| camelia — 17. 7. 2006 23:58 |
Veliká gratulace, hodně štěstí a hlavně zdraví! :supr: :hjarta: :supr: |
| Pepulka — 19. 7. 2006 9:17 |
Holky, moc Vám všem děkujeme za krásné gratulace :supr: Úplně mě z nich mrazí... Adámek je hodňoučké miminko (tuk,tuk,tuk) Buď papá, kaká nebo spinká :dudlik: Zatím jsem v jednom kole, ale až budu mít více času (snad), tak se zapojím k Vám do diskuze k maminkám. |
| Gabčulka — 19. 7. 2006 17:31 |
Pepulko, sedám po pár dnech k počítači a vidím krásnou zprávičku: tak ať Adámek roste jako z vody a máte z něj jen samou radost! Hodně zdravíčka celé rodince! :):):) |
| miselinka — 19. 7. 2006 17:43 |
Pepulko -no myuz jsme si rikali ze uz jsi urcite maminka jak jsi se dlouho neozvala. Jinak take moc gratuluji k Adamkovi hodne stesticka a zdravicka nekdy zanama zaskoc na pokec :) |