|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Miminka a batolatka (děti 0 - 3 roky) https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183 » Webíky našich miminek https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=8652 |
| Kamčitka — 27. 6. 2006 22:55 |
Tak tedy jste mi Katkos Jituškou vnukly námět na nové téma, taky pořád hledám, jak se ty Vaše stránečky jemnují, abych se mohla kouknout na babineťácké miminka. |
| Meggan — 28. 6. 2006 7:34 |
Kamči a kde je Kačka?? |
| Žanet — 28. 6. 2006 10:24 |
Tak tady jsme my.......... |
| wocinka — 28. 6. 2006 13:10 |
Ahoj holky, teda naše mimi je ještě v bříškovým domečku, ale snad to neva :) http://mimiblog.wocis.net |
| maminka2904 — 28. 6. 2006 15:00 |
Ahojky zdravím včechny, taky máme stránky, ale zatím na nich pracuji a je to www.michalekvizek.estranky.cz nebo http://rodina.cz/vizkovi |
| jituš — 28. 6. 2006 20:35 |
Kamčitko nádhera.Díky. :pussa: |
| tina — 28. 6. 2006 21:44 |
| Sakura — 29. 6. 2006 4:24 |
Tady je fotogalerie naseho Ryu: |
| Klaris — 29. 6. 2006 7:54 |
Kamči vlož nám tam tuto adresu: http://www.mojezlaticko.cz/?page=childp … ild_id=588 tam dávám nejnovější fotky, díky moc.. |
| Kamčitka — 29. 6. 2006 11:38 |
Wocinko, jak říkáš svému miminku v bříšku?? |
| Kamčitka — 29. 6. 2006 11:43 |
Kačenka svoje stránečky má jen rezervované, ale nic na nich, maminka nemá čas. O víkendu možná založím aspoň fotoalbum, ať kovářova kobyla nechodí bosa, když já sama mám 5webíků :D |
| Meggan — 29. 6. 2006 12:19 |
Tak to se Kamči budeme moc těšit, když už jsme s Tebou rodily, tak taky chceme vidět, jak nám to dítě roste :) :) |
| Kamčitka — 29. 6. 2006 12:22 |
:D . No jo nastolila jsem babineťácké slohovky porodech našich miminek, tak bych i měla jít příkladem ve stránkách, ale je příliš krátký den :D |
| wocinka — 29. 6. 2006 12:37 |
Kamcitka : Náš mimísek je fazolka, bublinka a poslední dobou i Terezka :) |
| Kamčitka — 29. 6. 2006 12:51 |
:supr: |
| wocinka — 29. 6. 2006 13:13 |
Kamčitka : Nádherná holčička, jakpak říkáš ty jí když už je z bříška venku? ;) |
| Kamčitka — 29. 6. 2006 13:45 |
Já nejčastěji Káťa a teĎ nově Bambuča :D . Ostatní většinou Kačenka :D . Kačenko jsme ji říkali už když byla v bříšku, ani jsme si moc nepřipouštěli, že to bude jinak :D . To by asi byl v porodnici šok :D . |
| tina — 29. 6. 2006 14:03 |
jé, kamči, my máme bambulu nebo šišinu :) |
| wocinka — 29. 6. 2006 15:19 |
Šišina je supér! :supr: No my taky spoléháme na kávové zrnko, tak říkáme Terezka - no ale když to bude Pepík tak se snad nic nestane |
| tina — 29. 6. 2006 16:14 |
my jsme si totiž s miláčkem celou dobu našeho vztahu říkali pořád šíšo, šiško, šišino, šišoune - tak to má teď i náš malý... jsme taková rodina šišinek :) šišatých :) |
| AndreaP. — 30. 6. 2006 12:41 |
| Katkad — 2. 7. 2006 10:46 |
Ahoj,prosíme o zaznamenáni změny naší adresy.nová je http://terezka.dudova.sweb.cz/ |
| Miškaa — 2. 7. 2006 10:51 |
Miškaa je zas skoro poslední co? To je teda vostudááá...:-) |
| wocinka — 4. 7. 2006 11:32 |
Ahoj holky, tak už skoro dvě hodiny sedím a jenom překlikávám z jednoho vašeho andílka na druhýho... máte nááádherný miminka :dudlik: :rodna: :gloria: |
| Gia — 4. 7. 2006 19:58 |
http://volni.rajce.net/ |
| Kamčitka — 4. 7. 2006 20:49 |
Čoveče ani jsem nic jiného od tebe nečekaláááááááá :D |
| Miškaa — 4. 7. 2006 21:19 |
Potforoo :dumbom: :lol: |
| Kamčitka — 5. 7. 2006 22:37 |
Tak jsem si dovolila dopsat také konečně web Kačenky, jsou tam hlavně fotečky, na nic dalšího moc nemám času :( . Chybí mi akorát 3-5měsíc. |
| Žanet — 9. 7. 2006 9:05 |
http://zany.rajce.net/Misa/ |
| Světluška — 9. 7. 2006 18:55 |
přidala jsem pár foteček tak se jukněte teda jestli chcete www.martinekdoma2.estranky.cz |
| Žanet — 16. 7. 2006 21:03 |
Na tuto stránku http://zany.rajce.net/Misa/ jsem vložila poslední fotečky Michalky, tak můžete kouknout. :) |
| alexxandra — 16. 7. 2006 22:25 |
Taky máme pár nově přidaných foteček :cool: Tak se můžete pokochat :D |
| Misha — 16. 7. 2006 22:37 |
Žanet Michalka je roztomilá, ona umí tak vykulit ty očiska :D :D :D |
| Misha — 16. 7. 2006 22:43 |
alex krásné, popis Mikuláška jeho vítání občánků je naprosto úžasnej :D My máme vítání občánků až prý v září, tak to už tam asi docupitáme :( |
| Žanet — 17. 7. 2006 6:20 |
Misho, moc díky, Miška ty očiska vždy vykulí když se něco děje. Je to někdy sranda. Jinak vy všichni máte nádherné stránečky. Super popisky (já na to bohužel nemám časík) a skvělé fotečky. Moc se mi to líbí, ty dětičky tak ryste rostou :) Letí to!!! |
| alexxandra — 20. 7. 2006 9:40 |
Ahoj lidičky, tak jsme byli konečně na rande s Verunkou :hjarta: a máme společné fotečky :supr: tak se koukněte :dumbom: |
| jituš — 20. 7. 2006 11:27 |
Super. :supr: Já už se taky těším jak se se všema sejdem.Jen já jsem trošku Yetti,tak mi tahle teplota moc nesedí,ale co bych neudělala pro mimíska,že? :hjarta: |
| alexxandra — 20. 7. 2006 11:46 |
Jituš, já dneska obhlížela vaše stránečky, Matouškovi to tam krásně sluší, je to fešák, fakt. V tom bazénku je jednička!!! |
| jituš — 20. 7. 2006 11:51 |
Dík, já to probírám postupně.Byli jsme pryč 14 dní a dá to fušku než to pročtu a prolistuju. ;) |
| Romana — 20. 7. 2006 12:56 |
Holky, jak sem vkladate ty velke fotecky? |
| alexxandra — 20. 7. 2006 13:57 |
Romčo, já si musela vložit na radu Mishi, fotky (např.) do spolužáci.cz (našla jsem dokonce svoji bývalou třídu:-)), no předtím jsem je ve Photoshopu zmenšila, protože byly veliký. No a pak když jsem si na ně klikla pravým tlačítkem a dala zkopírovat adresu obrázku, tak tu jsem pak v nastavení a identifikace vložila mezi dvě značky [img]tady vložíš tu zkopírovanou adresu obrázku[/img]- no a pak jsem dalal odeslat a je to. Taky jsem se s tím nervovala :usch: , protože z estranek mi to vůbec nešlo. Pak mi Misha poradila jiný server a pak to konečně šlo. Tak držím pěsti, ať to zvládneš :supr: |
| jituš — 20. 7. 2006 18:14 |
Kamči připiš nám prosím tyhle stránky: http://matous.virtualserver.cz Díky moc. |
| kiki24 — 21. 7. 2006 14:51 |
A naše stránky jsou www.natalie2006.estranky.cz |
| Žanet — 21. 7. 2006 21:47 |
Tak další fotečky doplněny na http://zany.rajce.net/Misa/ |
| Jajina — 23. 7. 2006 10:05 |
Tak konečně se s webovečkama přidávám i já. No jooo, jsem brzda. Nějak nic nestíhám :dumbom: |
| Sakura — 23. 7. 2006 16:36 |
Ahoj! Take jsme pridali nove fotky do fotogalerie naseho Ryu! ;) |
| Misha — 23. 7. 2006 20:12 |
oba jsou to moc krásní klučíci :D |
| jituš — 23. 7. 2006 21:03 |
To jsou ale fešáci.Ryu i Danielek. :supr: |
| alexxandra — 23. 7. 2006 21:48 |
Jojo, já se taky kochala, oběma :supr: Mikulášek má velikou konkurenci :lol: |
| Světluška — 24. 7. 2006 17:41 |
Ahoj završili jsme půl roku tak jsem vložila novou fotogalerii tak se kochejte. |
| Petruša — 24. 7. 2006 22:11 |
Světluško díky za fotky, máš strašně kouzelný děti, moc jim to spolu na té dece sluší |
| Nicol — 24. 7. 2006 22:44 |
Holky, jsem tu nová a tak trošku okoukávám vaše fotečky miminek. Musím říct, že jsou všechny moooooooc hezké. :-))) |
| Katkad — 24. 7. 2006 22:46 |
Nicol,jestli maš fotečky,tak nam nějake pošli,jsme holky zvědavé. |
| Nicol — 24. 7. 2006 22:49 |
Katko, fotky nějaké mám, ale nejsem zrovna moc velký kamarád s PC. Nevím, kde to manžel ukládá, ale snad si najde chvilku a poradí mi. Pak bych tu nějaké určitě vložila. |
| Katkad — 24. 7. 2006 22:50 |
Super budem se těšit |
| Sakura — 25. 7. 2006 12:45 |
Ahoj! Hlasim, ze s Ryu pracujeme na nasich novych strankach, tak se na ne prijdte urcite podivat. Zatim jsme moc nepokrocili, ale snad budou obrazky postupne pribyvat. |
| Kamčitka — 25. 7. 2006 16:56 |
:supr :D Webíky doplněny také do srovnávací tabulky :D |
| Lei — 26. 7. 2006 2:26 |
Tak jsem se konecne k tomu dokpala a udelala jsem Pavlince narychlo nejake stranky.:) Jsou nadvakrat, nevim, jak to odtud zaplatit.:( Ale pracuji na jinych i s videem. Tak je snad nekdy dodelam.:| |
| Misha — 26. 7. 2006 10:19 |
tedy Lei, Pavlinka je fakt moc krásná a šikovná - koukám, že se zvedá o oporu - to je teda dost velká šikulka :D |
| jituš — 26. 7. 2006 12:08 |
Lei Pavlínka je krásná holčička.Myslím,že se zařadí mezi naše nevěsty :lol: i když jste celkem daleko,ale pro lásku nic není překážka. :vissla: |
| Romana — 26. 7. 2006 12:11 |
Teda Jitus :-(((( |
| jituš — 26. 7. 2006 12:14 |
No musím si udělat zásobičku. Hahahaha to je ale příklad pro milované a nezkažené pacholátko. :kapitulation: |
| tina — 26. 7. 2006 12:15 |
jen si dělej, nevěsty uvidí Jiříka a Matoušek se půjde klouzat :) :P |
| Romana — 26. 7. 2006 12:17 |
Ale musim uznat, ze Pavlinka je kouzelna a pozor ma uplne stejne saticky jako Barbule, akorat maji jine kyticky, takze USA nebo CR vsude je to stejne :-))) |
| jituš — 26. 7. 2006 12:19 |
No tak my si počkáme na tu od vás,tu nám Jiřík neveme. :P |
| Romana — 26. 7. 2006 12:38 |
Koukam, Tinus, CD14, to je ten PRAVY den, ne? :-))) |
| kiki24 — 26. 7. 2006 13:06 |
Naši Natálku tam prosím prosím taky zařaďte,díky....Nák jste na nás zapomněli... |
| Kamčitka — 26. 7. 2006 14:14 |
:supr: doplněno :D |
| kiki24 — 26. 7. 2006 14:34 |
To kamčitka:díky :) |
| Lei — 26. 7. 2006 21:47 |
Jeee holky, moooc dekujem za pochvalu.:D:D:D Ted jsme prisli z ockovani, tak jsem se driv na babinet nedostala. |
| Misha — 26. 7. 2006 22:31 |
Lei, já myslím, že Pavlínka je spíše dopředu - a to dost! :D |
| Kamčitka — 26. 7. 2006 22:44 |
Lei, já myslím taky, že Pája je hodně popředu. Parádně se ti staví a jestli se kutálí, tak to v našem věku už bude cupitat, viď Misho??? Navíc nechápu tu tvou myšlenku, že by to po tobě chytla - jsi moc hezká holka, tak nějak si pořád říkám, jak je možné, že tak hezká holka se ocitla tak daleko??? |
| Misha — 26. 7. 2006 22:56 |
tak jsem dneska projela všechny stránečky miminek na první stránce, s Verunkou jsme všechna miminka zkoukly a kochaly se :D |
| Lei — 26. 7. 2006 22:59 |
Holky, to jste me uklidnily. :) Ona se do ted plazila a od pondeli se zacal kutalet. Sice pomalu, ale dokaze se potvora dostat pekne daleko. Ale asi mi nebude sedet, ptotoze kdyz si sni hraju a pritahne se za rucicky, tak nasponuje nohy a jde rovnou do stoje. Jenze samozrejme jeste nema silu. Ona je strasne netrpeliva.:( |
| Kamčitka — 26. 7. 2006 23:02 |
Jéjo, znám, já taky měla 8let sobce, workoholika - chtěli jsme do Kanady, pak na Nový zéland, byla jsem ochotná pro něj obětovat vše - ale pak jsem zjistila, jak je láska slepá :( . Víš co mně napadlo, nevím, jak dlouho žiješ v US, ale potřebuješ třeba ještě někdy slovníK?? Hloupá otázka co? Ale jsem holka zvědavá :D |
| Lei — 26. 7. 2006 23:09 |
Ja jsem tu jenom chvili, neco pres rok. Pred tim jsme bydleli na ostrove v Karibiku, kde manzel dodelaval skolu. Ale slovnik jsem snad jeste nevytahla, i kdyz bych mela, protoze se pristi rok chci prihlasit do skoly. Jenze zrovna ted nejak neni cas.:( |
| Kamčitka — 26. 7. 2006 23:33 |
To byl asi srandista co??? :o :o |
| Lei — 27. 7. 2006 0:23 |
No, to byl fakt srandista.:D |
| Kamčitka — 27. 7. 2006 0:37 |
Hm, tak to je chápu. My máme dědečky i babičky v jednom paneláku :) , jsme s manžou spolužáci ze základky a navíc sousedé. Manželovi rodiče jsou u nás pečení vaření, dali jsme ji tady kus pozemku, pěstují si tam nějakou tu zeleninku pro radost a pro Káťu :D . Biozeleninka ... :) . |
| Lei — 27. 7. 2006 0:47 |
Manzel je z Houstonu TX, tak tam je jeste vetsi teplo nez tady, myslim v zime. Ale snih se mu libil. |
| makca — 31. 7. 2006 21:47 |
tak se taky hlasim, konecne se mi ted podarilo aspon zcasti dodelat Agate stranky, takze Kamci, muzes je pridat do seznamku: |
| Kamčitka — 31. 7. 2006 22:33 |
:P:P:P:P:P:P:P:P Nejprve je obhlídnu, jestli tam není něco mládeži nepřístupného :D |
| makca — 31. 7. 2006 22:36 |
no kamci, ze bych jako davala fotky, nez se Agata pocala?.-))) |
| Katkad — 1. 8. 2006 9:05 |
Uz máme konečně nové fotos, v 7-8 měsíc,tak mrkněte. |
| Klaris — 1. 8. 2006 15:40 |
Další naše stránečka kde má Aduš fotečky ;): http://www.moje-rodina.cz/galerie/main.php/Klariska/? |
| Žanet — 1. 8. 2006 15:44 |
Další doplněné fotky na http://zany.rajce.net/Misa/ |
| Sakura — 1. 8. 2006 20:33 |
Prijdte se podivat na naseho maleho sumo, pridali jsme dnes fotky ze sedmeho tydne zivota. Pekne papame a zakulacujeme se. :D |
| makca — 1. 8. 2006 21:01 |
kamči, jakto že ještě nejsme v seznamu? to se ti naše stránky nelíbí? a nebo se bojíš konkurence?:-))) |
| Sakura — 1. 8. 2006 21:06 |
Makci, mozna proto, ze nektere fotky jsou opravdu skoro mladezi nepristupne! Hihi. Ale jsou opravdu krasny! |
| Kamčitka — 1. 8. 2006 21:32 |
Ne nebojím :reta: , jen jsem je doplnila pouze do srovnávací tabulky :D |
| Claire — 2. 8. 2006 16:54 |
Ty jo Makči, to jsou fotky normálně od fotografa? Vypadají moc dobře! To potom stojí za to zajít k profesionálovi! |
| makca — 2. 8. 2006 20:17 |
no ja to videla u sestrenky jak se fotila s malyma dcerama, tak jsem se objednala u stejne fotografky, bylo to moc prijemne, na to jak jsem stydliva, tak to fakt slo v pohode. ona je mlada pani a moc prijemna, takze mi to pripadlo jako by me fotila nejaka kamaradka |
| Gia — 2. 8. 2006 23:27 |
Makco - moooc hezký. Našemu taťkovi by se to taky určitě líbilo... Ale má smolíka :D |
| Klaris — 3. 8. 2006 8:01 |
Makci moc hezké fotečky :supr: ;), to musel mít taťka radost :) |
| salek — 7. 8. 2006 21:31 |
Moc moc moc prosím o radu...vím,že to nebude asi jednuché to sem nějak napsat, ale potřebovala bych poradit, jak udělat webík pro mou Verunku...troufnete si některá mi sem napsat postup...děkuji moc |
| Misha — 7. 8. 2006 21:33 |
na www.estranky.cz si zadáš název a pak už tě to navede samo. My taky nejsme nějací informatici - je to udělané pro nás ženské :D :D :D |
| Renca — 8. 8. 2006 7:56 |
Ahpjky mamci,hlasim zmenu nasich stranek deti na http://kahunatka.rajce.net |
| Žanet — 8. 8. 2006 10:02 |
Salku, nebo na www.rajce.net - tam je to strašně jednoduché....vkládáš tam jenom fotečky..... |
| AndreaP. — 8. 8. 2006 12:31 |
Ahojky, tak jsem konečně dodala fotečky (teda pár :vissla: ) z Tomáškových narozenin. Tak když tak kouknětě na www.tomulka.estranky.cz :D |
| Katkad — 8. 8. 2006 14:57 |
Andrej,super,tomu už říkam pořádny ženich =D moc to Tomaškovi sluší,hezké fotečky. |
| AndreaP. — 9. 8. 2006 11:07 |
Jééé Katkad, děkujem za pochvalu, my se úplně červenáme :rodna: |
| Lei — 17. 8. 2006 6:24 |
Hezky den vsem maminkam, tehulkam a snazilkam:D:D:D |
| Sakura — 17. 8. 2006 7:32 |
Lei, vypada to, ze Pavlinka snad bude v sesti mesicich uz behat po dvou, ne? :) Ryu tedy takovy sikulka jeste neni, dnes slavime dva mesice a co jsme zatim objevili je, ze nam mooooc chutna vlastni rucicka! Jen co se otocim, uz slysim takove "mlask mlask", a kdyz se na nej prijdu podivat, dudlik vyplivnuty a misto toho saje svoje prstiky, asi tri najednou. Snad z toho nebude zlozvyk do budoucna. |
| Lei — 17. 8. 2006 9:11 |
No to snad neee:o:D. |
| alexxandra — 17. 8. 2006 9:41 |
My lezli tak od tak čtvrtého měsíce, ale pozadu - no spíš to bylo takové odstrkování, po šestém měsíci taky začal s houpáním a dneska se nemůžu málem otočit, jak je rychlej a je ho všude dost, běhá jako pejsek, už se mi staví na nožky a musím s ním ťapat po místnosti, jinak se nudí:-)) |
| Kamčitka — 17. 8. 2006 14:52 |
Maminky mrkněte tady:: http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?pid=225485#p225485 |
| masa — 19. 8. 2006 15:46 |
taky už máme stránky. Až bude víc času doplníme |
| masa — 19. 8. 2006 15:48 |
http://www.ninuska.estranky.cz/ jsme zapoměly vložit |
| Petruša — 19. 8. 2006 21:07 |
maso máte pěkný fotečky - babička je tvoje maminka viď? Jste si podobný.... |
| masa — 21. 8. 2006 14:19 |
Péťo, tak to je maminka manžela. Ale jinak mi je blíž než vlastní máma. Foteček zatím moc není, protože foťák byl na dovoleny :) |
| Claire — 21. 8. 2006 18:44 |
Maso koukám, že se vám narodil taky pěkný vlasáček :) . Jinak musím přiznat, že minulý týden jsem objevila jméno Nina, hrozně se mi zalíbilo a řekla jsem si, že další dcera se tak bude jmenovat. Jen jsem přemýšlela nad zdrobnělinou, ale pak jsem si řekla, že na to člověk vždycky přijde až s tím dítětem, ale Ninuška je nádherné! |
| Petruša — 21. 8. 2006 21:03 |
maso tak jsem se trošku spletla :D Asi mi to přišlo díky těm brýlím... Ale na fotkách to nic nemění ;) |
| Blanka LBC — 25. 8. 2006 16:36 |
Holky poraďte mi. Chtěla bych Patričkovi založit taky stránky. Vy máte ty placené estranky za asi 500 kc na rok? |
| Sakura — 25. 8. 2006 16:45 |
Blani, ja je placene mam, protoze do neplacene verze muzes dat jenom par obrazku, myslim, ze 60, a ja uz presahla, tak jsem si je zaplatila. To muzu dat oprazku mnohem mnohem vic. Ja to mam u sluzby estranky.cz a jsem moc spokojena, protoze i takovy s prominutim blbec pres pocitace, jako jsem ja, si tam tu stranku umi udelat. :) |
| Žanet — 25. 8. 2006 22:06 |
Blani, tak já mám zdarma na www.rajce.cz, sice je to takové obyč., ale plní to svůj účel.... |
| Žanet — 26. 8. 2006 9:25 |
Kamči, prosím tě, uprav nám webové stránky na http://zany.rajce.net , díky :) |
| Blanka LBC — 31. 8. 2006 16:24 |
Tak jsem to holky moje zmákla a máme stránečky. Ještě tam toho není moc, ale ten základ už máme :supr: Dokonce jsem nepotřebovala ani manžela :lol: Tak díky za tip a inspiraci vašimi vebíky :supr: |
| Misha — 31. 8. 2006 18:21 |
Blani moc krásné Patriček je roztomilý - posílám ti jednu SZ |
| Sakura — 31. 8. 2006 18:41 |
Blani, take jsem se byla podivat a urcite se na stranky brzy zase vratim, abych videla, jak roste. Moc se tesim na dalsi fotecky! |
| Reny — 31. 8. 2006 18:42 |
Ahojky, tak jsem taky neodolala a založila Andrejce stránky |
| Klaris — 1. 9. 2006 9:09 |
Malá je Reny kouzelná :supr:.. |
| Gabčulka — 1. 9. 2006 10:34 |
Reny, Andrejka je slaďoučká! Krásný je jak má v porodnici na hlavince tu růžovou čapku a vystrkuje jazýček :-) |
| Žanet — 9. 9. 2006 20:47 |
Kamči, u nás už platí jenom ty stránky na rajčeti.... ty na těch estránkách se v nejbližší době vymažou.... |
| Parmenka — 19. 9. 2006 22:45 |
Holky taky by jsem Michálkovi ráda udělala nějaké stránečky. Vy to máte všechny tak pěkné až vám musím závidět! Jsem na počítač šílený antitalent. Poradily by jste mi některá jak mám na rajčeti ty stránečky vytvořit? Díky. |
| Žanet — 20. 9. 2006 10:32 |
Parmenko, najeď si na www.rajce.net a tam si dej jak na to a tam máš přímo postup. Vytvoříš si účet a pak si stáhneš prográmek, kterým do svého účtu vkládáš fotečky. Je to jednoduché...... Tak držím palečky pro vytvoření stráneček! |
| Parmenka — 20. 9. 2006 10:50 |
Žany díky moc za radu. Hned jdu nato. |
| Žanet — 20. 9. 2006 10:54 |
Parmenko, není zač, pak dej vědět jak jsi uspěla :) |
| BABYWEB — 21. 9. 2006 7:32 |
DENICEK NASI SLECINKY ELINKY |
| Blanka LBC — 21. 9. 2006 21:48 |
Kamči, prosím, když bych chtěla dát na ty tvoje stránečky jinou fotku Patrička,(už jsme něco nafotili a určitě tam najdu nějakou lepší),kam ti ji mužu poslat a ty určitě umíš tu fotečku upravit aby se ti velikostně hodila viď :gloria: Diky za odpověď :) Jestli je to komplikované tak dej vědět a já budu uhánět manžela :lol: |
| Kamčitka — 21. 9. 2006 21:52 |
Blani, to víš že vyměním, vždyť Patriček roste. Pošli na lamika1@centrum.cz , jakoukoliv, čím větší tím lepší, já si ji ořežu, uprvím velikost, rozlišení :) . Pošli nejpozději zítra, o víkendu tu nebudu :( |
| Blanka LBC — 21. 9. 2006 21:54 |
Díky, jdu na to :supr: |
| alexxandra — 29. 9. 2006 21:20 |
Máme pár nových foteček na webíku, nejlepší je, jak se Mikulášek líbá v se zrcadlem:-) |
| Claire — 30. 9. 2006 12:29 |
Tak už máme taky přidáno spoustu nových fotek, září, vítání, plavání... přijďte se podívat a pochválit tu naší fešandu :) |
| salek — 30. 9. 2006 22:31 |
Ahojky Kamči, tak se mi konečně povedly udělat Verunčiny stránky www.veruncinystranky.estranky.cz , posílaal jsem ti také foto Verunky do té Miss :-) snad ti došla, měj se moc fajn pa Renča |
| Parmenka — 2. 10. 2006 22:17 |
Úspěch tak Miška už taky bude mít brzo svoje stránečky. Maminka na nich konečně pracuje! Tak kdo se chce podívat adresa je www.michalek.estanky.cz. Ale ještě nejsou dokončené! |
| Parmenka — 6. 10. 2006 12:13 |
Kamči prskni :) tam prosím i Michálkovi stránečky. Díky. |
| Žanet — 9. 10. 2006 8:43 |
Tak jsme do našeho alba vložili další měsíc od Mišky, tak můžete kouknout.... :) |
| alexxandra — 23. 10. 2006 10:13 |
Tak jsem zachytila našeho prďolku, jak se mazlí v peřinách, je tam ke spapkání:-) Když tak nakoukněte. |
| Žanet — 24. 10. 2006 8:28 |
Takže opět doplněné fotečky a to z plavání :) |
| Misha — 3. 12. 2006 18:55 |
prosím o doplnění nových stráneček - dalších |
| Katkad — 3. 12. 2006 19:45 |
Hlásáme novou adresu našich stráneček,jsou trošku jiné a hlavne konečně míme doplněné fotky. |
| Žanet — 11. 12. 2006 17:18 |
Nové fotečky na webu - 8. měsíc... |
| Heli — 5. 1. 2007 20:45 |
Kamčitko prosím o zapsání našich stráneček, děkuji. |
| kikanka — 7. 1. 2007 18:42 |
kamčitko prosím o zapsání www.filípkovi.estranky.cz děkuji |
| Štarmik — 8. 1. 2007 0:20 |
Kamčitko taky prosím o zapsání Matýskových stránek, děkuji :) www.matyskuvsvet.estranky.cz |
| Kamčitka — 8. 1. 2007 0:38 |
Doplněny všechny nové webíky, máte je holky moc hezké, jste šikulky :) |
| Tereza82 — 8. 1. 2007 7:54 |
Holky, tak jsem se kochala vašima dítkama, jedno krásnější než druhý!!!! A mám hned prima náladičku :D |
| Lucka 1 — 13. 1. 2007 17:31 |
Já taky prosím o zapsání stránek naší Natálky www.natalka1.estranky.cz |
| l.lucililinka — 27. 1. 2007 12:11 |
Tak mi to taky nedalo a založila jsem našemu sluníčku estranky, jsou sice ještě rozdělané, ale snad se mi to nějak podaří, to co nemáme na e stankách, tak je v internetovém deníčku |
| Marika — 29. 1. 2007 22:48 |
Ahoj Kamči :D |
| Misha — 29. 1. 2007 23:20 |
Mariko zatím tam nemáš žádnou fotku? Nebo já je nevidím? Chtěla jsem tvého broučka zkouknout :D |
| BABYWEB — 31. 1. 2007 11:51 |
Ahoj holky, |
| Misha — 31. 1. 2007 16:32 |
tedy ta Eliška má ale krásné stránečky! Moc se nám líbí, a jak je to poctivě psáno! |
| Parmenka — 31. 1. 2007 21:54 |
Holky všem moc děkujeme za návštěvu našich stránek a za příjemné pozdravy, dost jsem se zabrzdila. Ale teď jsem poseděla pár hodin u PC a konečně jsem Michálkovi stránečky doplnila, tak jestli chcete vidět jak Michálek porostl tak můžete nahlédnout. |
| Tigger — 1. 2. 2007 14:31 |
Teda Parmenko, ten váš klučina, to je podle mě jedno z nejrozkošnějších dětí co jsem viděla :hjarta: |
| Parmenka — 1. 2. 2007 21:54 |
Tigger děkujeme za pochvalu, hned jsem porostla o 5 centimetrů. :gloria: |
| Marika — 4. 2. 2007 23:24 |
Zítra napravíme :D :D :D Jsem teď samá návštěva :dumbom: :lol: |
| alexxandra — 7. 2. 2007 11:57 |
Tak my hlásíme, že máme prosím pěkně nové fotečky na našem webíku www.kozlik.estranky.cz Tak jestli budete mít chuť, přejeme hezké pokoukáníčko! |
| Žanet — 8. 2. 2007 17:17 |
Taky jsem na www.zany.rajce.net vložili pár nových fotek, tak se taky můžete kouknout. Alex, fotky jsou suprovní, Mikulášek roste jako z vody!!! |
| jituš — 9. 2. 2007 21:13 |
To je k nevíře jak nám ti mimískové rostou.Fotky pravidelně prohlížím a Matouškovi doplňuji.Tak taky koukněte. |
| Světluška — 16. 2. 2007 15:32 |
Ahojky holčiny právě jsem nahrála nové fotky na rajce.net tak se můžete pokochat teda jestli chcete. :reta: |
| Parmenka — 18. 2. 2007 21:14 |
Holky máte moc pěkné prďolíky, a jak píše Jituš ten čas tak letí a ty děti nám tak rychle rostou. Taky jsme přidali pár foteček tak se můžete podívat. |
| Žanet — 13. 3. 2007 11:36 |
Na náš webík vložené další fotečky, jestli chcete můžete kouknout :D |
| Parmenka — 29. 3. 2007 11:38 |
Přidali jsme nové fotečky do deváteho měsíce, tak se mrkňete, pokud máte zájem :). |
| Sakura — 2. 4. 2007 9:11 |
Tak jsem se podivala na nejnovejsi fotecky Michalka od Parmenky a Michalky od Zanet a moc moc se mi libily, tak jsem se konecne dokopala k tomu, abych take po dlouhe dobe zaktualizovala stranku Ryu a pridala jsem nejnovejsi fotky (10.mesic). Muzete se na ne podivat tady: |
| Parmenka — 2. 4. 2007 10:53 |
TAK JSME SE S MICHÁLKEM PODÍVALI NA NOVÉ FOTEČKY RYU A MOC SE NÁM LÍBILI, JE TO UŽ VELKÝ CHLAPÍK. |
| Žanet — 2. 4. 2007 11:28 |
Tak jsem taky zkoukla všechny nové fotečky a musím říct, že všechny dědičky jsou úžasné!!!! A rostou jako z vody :D |
| Karal — 3. 4. 2007 9:12 |
Ahojky, tak nas kulisek Honzik uz ma taky www stranky: http://www.jenikulisek.estranky.cz/. Fotek je tam zatim jen par, ale postupne vse doplnim. |
| Parmenka — 3. 4. 2007 16:57 |
Konečně máme nový golfáč, tak se můžete podívat na webových stránkách.... |
| Misha — 13. 5. 2007 1:27 |
tak my musely založit nové na druhý rok |
| susi — 13. 5. 2007 23:03 |
Ahoj holky, |
| misha88 — 13. 5. 2007 23:12 |
. |
| susi — 13. 5. 2007 23:16 |
Bude, bude, slibuji. Já jsem tak trochu PC antitalent, ale už se zlepšuju.Takže naskenuju a vložím. |
| misha88 — 13. 5. 2007 23:19 |
. |
| susi — 13. 5. 2007 23:24 |
Dobrou....... |
| Megg — 16. 5. 2007 14:48 |
přidávám i naši adresu www.tereza2007.estranky.cz :reta: :hjarta: :hjarta: |
| Tereza82 — 17. 5. 2007 9:25 |
Megg, Ty tu máš v té diskuzi hned první vzkaz (odpověď) a ten metřík je fakt už trochu dlouhý... :D |
| Kamčitka — 17. 5. 2007 14:32 |
Doplnila jsem všechny nové stránečky, a zároveň jsem se pokochala malinkatými miminky, až se mi z toho zbouřily hormóóóny :) |
| Claire — 30. 5. 2007 9:46 |
Ahoj maminky, tak jsem zase po sto letech naší Matyldě doplnila fotečky viz. rubrika Můj druhý rok a Fotoseriály ;) |
| Parmenka — 5. 6. 2007 22:08 |
Maminky přidala jsem Michálkovi nové fotečky jak jsme byli na svatbě na stránečky tak pokud chcete může se podívat na www.michalek.astranky.cz |
| Žanet — 13. 6. 2007 9:25 |
Taky máme doplněný další měsíc fotek!!!! |
| Kamčitka — 13. 6. 2007 20:02 |
Doplnila jsem stránky Mariánky od Habe :) :) |
| masa — 13. 6. 2007 20:06 |
Ahoj Kamči, posíláme další stránečku |
| l.lucililinka — 14. 6. 2007 0:18 |
Kamčitko, jsi zlatá, že jsi nás tam také přidala :supr: děkuju :godlike: jen bych Tě chtěla poprosit o přidání spíše těchto stráneček. Vedu Davídkovi deníček, takže to je jedinné aktuální ;) do těch estranek se pořád nějak ne a ne zakousnout :( Takže máme: http://www.mojezlaticko.cz/?page=childp … ild_id=670 |
| Kuricka — 19. 6. 2007 12:58 |
Ahojky Kamči, jestli můžem, přidáváme se také k maminám a posíláme odkaz na naše stránečky : |
| macuk — 25. 6. 2007 10:29 |
Ahojky, rádi se k vám také přidáme :jojo: :jojo: |
| Blanka LBC — 25. 6. 2007 17:57 |
Kamčitko, máš SZ :hjarta: |