Bea — 28. 5. 2006 21:50

Může se někdo podělit se mnou o zážitek jaké to je žít si v zlatý klítce a dokázal z toho odejít?
Čekám na názory já to zažila a možná budu u někoho divná ale žiji zase od výplaty k výplatě ale jsem to já né někoho loutka.Vím že je mnoho žen které radši trpí ale užívají si všeho co bohatsví dává i když pro nikoho nic neznamenají ale snad nejsem výjimka.Jen ve zkrace,Na inzerát jsem se seznámila s mužem který dlouho se mi dvořil ,postupem času jsem začala zjištovat jaký má majetek vlastně veliký .Podotýkám že koupě auta a velkých darů jsem odmítala.Vyžadoval po mne ať se odstěhuji za ním na jeho velký barák ,přestanu pracovat.Ono se to poslouchá dobře ale neposlechla jsem ho a jsem ráda.Ten člověk byl SNOB který zásadně rozhoduje o všem sám (tedy i o mém životě,dokonce naplánoval dítě že budem mít ale na můj názor se nezeptal)jeho vozový park spočíval jen z BMW,měl 1barák tu a 1 u moře.,zakazoval mi kupovat něco pro sebe ze svého ale záhy když mi něco koupil to vyčetl atd.Nemá cenu se dále rozepisovat.Odešla jsem od něj (vyhrožuje dodnes)a opravdu já jsem po dlouhý době štastná a svobodná.Můj názor je ten že opravdu veliké bohatství kazí charakter a to dokonale a ti lidém někteří jsou vlastně chudáci a sami nakonec.Bea

suzy — 29. 5. 2006 10:12

Ahoj,zazila jsem uplne to stejne,a to nekolikrat v zivote,jen s tim rozdilem ze to nebylo pres inzerat ale proste shodou okolnosti.Ty muzi meli opravdu velky majetek  a podle mne tim byli vsichni poznamenani.neni to ani nahodou takovej uvolnenej a normalni a uzasnej zivot jak si nekdo predstavuje.Jasne ze mne ty penize ze zacatku bavily ,urcite i tebe ,ale rychle to prejde ze?Clovek se neciti svobodnej.Lepsi je mit normalniho zabezpecenyho chlapa kterej se umi postarat o rodinu nez zazobanyho vola.Udelalas dobre,nic si nevycitej ze ses mohla mit dobre a tak,pokud nebyl takovej frajer aby ti nic nevycital tak by ses jen trapila.

Rhea — 29. 5. 2006 11:30

Já jsem život s bohatým mužem nepoznala. Takže z této strany to posoudit nemohu. Vše co jsme si s manželem pořídili, na to jsem si pomalu, ale jistě vydělali. Někdy i samy vyrobili, abychom ušetřili, a o to víc jsme si toho vážili. 
Myslím, že to vztah upevňuje a oba partneři si toho mnohem více váží, víc je to spojuje. Určitě není čeho litovat, že jsi ho opustila. Naopak tě to ctí. Ty hodnoty pro krásný a obapolný vztah jsou úplně někde jinde, ne v bohatství. Někdy na to člověk přijde pozdě, ty jsi na to přišla včas.  Ale nemyslím si, že jsou vždycky bohatí lidé zkažení, ale o věcech určitě přemýšlí jinak a mají zase jiné strarosti.

Judinka — 6. 10. 2006 15:16

Pro Beu: Fandím Ti a myslím si, že jsi dobře udělala ...
K tomu soužití: já znám zase bohatého člověka, jehož opatrnost a spořivost hraničí těžce s podivínstvím. Díky těžkopádnému přístupu má navíc velice fádní život, díky egocentrismu a sobectví dohromady žádné kamarády...hamtá si hamtá, občas udělá nějakou méně či více výhodnou větší investici....a dost času stráví dumáním a přemýtáním nad tím, jestli "dobře udělal", když se mu nezdá zdostatek výhodná...Jelikož je sirotek, nemá sourozence ani bližší příbuzné,ani manželku, ani děti, veškerý nahamtaný majetek propadne státu jako odúmrť. I takhle se dá "žít" :dumbom:
Lidi jsou různí :reta:

Hellga — 7. 10. 2006 9:28

Judinko, práskni kde Hamoun bydlí... já si ho namluvím, koupím kafe u žida a pak uděláme sraz a všechno probendíme, ať má stát vztek! :supermario: :supr:

květa — 8. 10. 2006 19:44

Jo nejlepší je mít hodně peněz a k tomu mít primového muže( každá dle svých představ). CHodit do práce? No jen kdyby se nám někdy chtělo! A disponovat s penězi? No samozřejmě!!! Přece bychom nemohli připustit aby nám do toho někdo kibicoval! Jo a děti? No za sebe- pouze jedno. ale i s chůvou.kamarádka by stačila jedna. A je to! No není to paráda? Jo v životě není nic zadarmo ale zakažte mi abych snila!!!!!

Hellga — 8. 10. 2006 21:55

Heleď  Květo a nezapomeň snít aspoň dvoubarevně! Modrý moře, bílá jachta....bílá limuzína, černý šofér... :supermario: :supr:

květa — 9. 10. 2006 9:04

Jo tak toho černocha vidím zcela zřetelně. Hellgo a vidím jasně i jeho ruce,pupík a..... vidím vše! I to modrý moře,vlny mně šplouchají. Když vylezu z vody tak mně zas šplouchají prachy. Bože já se tak ráda nechávám šplouchat. KDE JE NĚJAKÝ ŠPLOUCHADLO?????????????????

Hellga — 9. 10. 2006 21:11

Šplouchat se nebude, černoch má uniformu!!! :supermario: Ale s tím sněním máš recht, je to supr ventil...;) :D

květa — 10. 10. 2006 10:58

Není problém mu ji sundat!Tím to bude zajímavější a hlavně překvápko co mně čeká....... chtěla jsem vložit smajlíka,ale nejde mi to. Poraď. Díky.

Hellga — 10. 10. 2006 11:17

nedávej rychlou odpověď - dole, ale poslat příspěvek - vpravo nahoře a jestli máš smajlíky nastavený, tak si vybereš...
Tak se vidím, jak rvu ze šoféra uniformu...:rodna::supr:
Ale on by se stejně utek, já běhám pomalu...:/ :grater:

helena — 10. 10. 2006 11:29

Hellga - šofér je tvůj zaměstnanec, předpokládám, že dobře placený, když šploucháš v penězích tak proč by utíkal? Můžeš z něj rvát uniformu, můžeš cokoli... jediný problém je výše jeho odměny http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Hellga — 10. 10. 2006 12:24

Ó nikolivěk!!! :rodna: Jsemť karaktér dbalý dobrých mravů a pověsti, harašení neprovádím a asi jsem možná i takovej "pidirasista"....:rodna: :D Jo a taky jsem lakomá, proto šplouchám, kdybych rozhazovala za kluky a takový kratochvíle, tak bych brzy došplouchala...Ne, ne, nic nebude! :supermario:

helena — 10. 10. 2006 12:33

No tak jóóó - hledej bílého nenáročného gerontofila, s nímž nebudeš harašiti, ale míti čistou lásku dvou křehkých duší http://fora.babinet.cz/img/smilies/hjarta.gif, aby ti nemohly býti skvrny na pověsti nepřejícími osobami vyčítány. Pak můžeš šplouchat až do smrti smrťoucí (a když bude něžný gerontofilek hodný, můžete si hrátky zpestřit šploucháním společným http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Ale já bych mnohem radši orvávala toho šoféra z uniformy, barvu (obou) nerozlišujíce http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png, snad pouze věk (drivera, ne hadrů) by měl býti odpovídající tomu, co s ním jeho paní prováděti hodlá...

květa — 10. 10. 2006 12:44

:supermario::supermario::supermario:

květa — 10. 10. 2006 12:50

Tak já bych si někdy zatrhala (často ne to by mně nervalo),ale občasná kratochvíle je nutná pro zpestření života.Jo věk je dúležitý: No představte si děvčata,že by se na vás sápal chlapík jenž by si nejdřív musel:sundat paruku,vytáhnout zuby a přišroubovat pindíka! A ještě mu za to platit? tak to jsem asi přehnala!

Hellga — 10. 10. 2006 13:19

Helčo: Gerontofil???! Jednak nevím, co to je a jednak mě to uráží! Máš nemravý myšlenky a pánbůh tě ztresce!
Apropó, kde že bydlí, ten tvůj šofér? :rodna:

Květo:...a než by to všechno zvládnul, tak by zapoměl, co to vlastně chtěl, né? :D Leda, že by mu za zády stáli dva jinoši kyslíkáři? :supr:

helena — 10. 10. 2006 13:53

Hellga - to víš, já ti budu vykládat, kde bydlí můj šofér-gerontofil. Z toho si, milá přítelko, rvu uniformu sama a zubama, dokuď je ještě mám... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
A ty dva jinochy má dědek pro první pomoc vlastní nebo dámskou??? Možná, že jeden by křísil staříka, druhý by pečoval o madam - proto dva?

květa — 10. 10. 2006 14:57

Hellgo ano je možné mít u sebe dva jinochy. Ten jeden by už by byl zaběhnutý a učil by toho druhého jak vše charakterně zvládnout a neupadnout a také si neudělat ostudu. Je možné naučit se i předžvíkávat potravu,ale to už jsem moc v budoucnu.Když tak nad tím přemýšlím tak na všechno mají být dva!

helena — 11. 10. 2006 6:36

květa - někdy i tři http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

květa — 11. 10. 2006 8:23

Tak do těch 30 let tři zvládnout - pohoda. Od 30-40 pak už jen dva. Od 40-60 už jen jednoho ale pozor to zase záleží na silném jedinci! No a po té 60 už je člověk na všechno sám a (te'd došlo i na toto) musí si i tu potr. sám žvýkat. Já začínám vcházet do třetí fáze tak se sama nechám překvapit,kam až dojdu!

helena — 11. 10. 2006 8:50

Do té doby už budou technologie na takovém stupni, že na předžvejkávání budeš mít androida v podobě, jakou si sama vybereš...

květa — 12. 10. 2006 17:11

Takže bych si přála.......a jsme opět na začátku. Fakt je ten že ve finále nám ženským vždy zůstávájen to snění a je jedno zda mužskýho mám nebo ne. Co myslíš?

Hellga — 12. 10. 2006 17:46

květa napsal(a):

Takže bych si přála.......a jsme opět na začátku. Fakt je ten že ve finále nám ženským vždy zůstávájen to snění a je jedno zda mužskýho mám nebo ne. Co myslíš?

Ámen!
helena: Nechej si svýho šoféra, jsi hamižná a nepřející. Až budu mít já "jinocha Kolouška", taky nepůjčím...:P Ale od tý doby, co zrušili "civilkáře" v nemocnici, tak mám asi po he, he...:grater: ..a kyslík u nás v nemocnici vozí statný důchodce...:/
květa: Kup si mixér a bude! :supermario:
Já se tuhle nechala zlákat reklamou na 3Bit, slupla jsem dva a polonahý chasníky jsem neviděla...:butter: Tak asi zůstanem u toho snění...a budem "důstojně" stárnout a puchřet....:supermario: No co, každý věk "prý" má své kouzlo...U mě je kolikrát zázrak, že vůbec vylezu z postele a nezlomím se "vejpůl"...Nebujte, holky nic, Brufen to jistí!...:supr:

květa — 13. 10. 2006 17:36

Hellga: Představ si,že minule jsem si na netu dělala ten jejich rozbor do kdy budu na tomto světě dejchat a otravovat příbuzný a výsledek byl- do 83 let. No co lepšího si můžu přát?!  Já myslím,že to je vcelku slušný výkon! Hned jsem povyrostla a měnila závěť. Ale víš jak budu nasmolená jak mi to nevyjde? Tak podám žalobu. S těma žalobama se teď roztrch pytel tak ať sem v tom pytli i já!

chomáček — 13. 10. 2006 17:50

Ahoj Beo. Můj přítel vydělává slušné peníze, má vysoké postavení a stále se hrabe nahoru. Vím, že jednou se s ním co se majetku týče, bude mít žena dobře a nebude strádat, nic méně ani tento fakt, ani fakt, že máme spolu dítě, mě k němu nepřipoutalo. Jdu svou vlastní cestou, i když vím, že co se majetku týče, bude daleko strastiplnější. Přesto mi je lépe a jsem šťastná, že jsem to zase já, já, která se nemusí přetvařovat, dělat ze sebe otroka v domácnosti, mohu mít vlastní názor a je mi tak nějak krásně. Jelikož je náš rozchod čerstvý, určitě vím, že bude ještě lépe a stále už jen lépe a lépe. Peníze a majetek není vše. Ne pro ženu, která chce "cit", "pochopení". :)

balonek — 7. 9. 2007 9:53

Harpagůnci hamtaj, hamtaj, ale štěstí se jim uchopit zhusta nepovede. Čím větší sobci, tím často nespokojenější. Kdesi jsem někde přečetla určitě se s tím dá souhlasit, že daleko radostnější život mají ti, kteří jsou zaměřeni směrem ven, jejichž pocit vnímání štěstí závisí na to, když ONI UČINÍ DRUHÉHO ŠŤASTNÝM, než ti, co myslí jen na sebe. :reta:

Sára6 — 2. 10. 2007 8:15

Bea napsal(a):

Může se někdo podělit se mnou o zážitek jaké to je žít si v zlatý klítce a dokázal z toho odejít?
Čekám na názory já to zažila a možná budu u někoho divná ale žiji zase od výplaty k výplatě ale jsem to já né někoho loutka.Vím že je mnoho žen které radši trpí ale užívají si všeho co bohatsví dává i když pro nikoho nic neznamenají ale snad nejsem výjimka.Jen ve zkrace,Na inzerát jsem se seznámila s mužem který dlouho se mi dvořil ,postupem času jsem začala zjištovat jaký má majetek vlastně veliký .Podotýkám že koupě auta a velkých darů jsem odmítala.Vyžadoval po mne ať se odstěhuji za ním na jeho velký barák ,přestanu pracovat.Ono se to poslouchá dobře ale neposlechla jsem ho a jsem ráda.Ten člověk byl SNOB který zásadně rozhoduje o všem sám (tedy i o mém životě,dokonce naplánoval dítě že budem mít ale na můj názor se nezeptal)jeho vozový park spočíval jen z BMW,měl 1barák tu a 1 u moře.,zakazoval mi kupovat něco pro sebe ze svého ale záhy když mi něco koupil to vyčetl atd.Nemá cenu se dále rozepisovat.Odešla jsem od něj (vyhrožuje dodnes)a opravdu já jsem po dlouhý době štastná a svobodná.Můj názor je ten že opravdu veliké bohatství kazí charakter a to dokonale a ti lidém někteří jsou vlastně chudáci a sami nakonec.Bea

Ahoj, tento život v luxusu znám, tedy jsem znala, protože jsem to byla já, kdo podal žádost o rozvod. Luxusní dovolená v Dubaji atd., prodloužené víkendy v Benátkách či v Paříži. Značkové hadířky Hugo Boss atd. Zadek jsem si vozila v Mercedesu a neřešila jsem, kolik stojí nafta+ náklady auta. Večeře v drahých restauracích. Nádherný barák (který jsme zařizovali spolu) s paní na úklid (ale i tak jsem měla co uklízet).A to jsem BM dosti v podnikání pomohla (tenktrát jsme si byli finančně rovni).
No a teď? Žiji od výplaty k výplatě ....... ale o svého syna se BM stará.  Občas jsem zaslechla obdiv, protože má životní úroveň dosti klesla. Máme na to asi stejný názor.

balonek — 5. 10. 2007 10:40

Holt "Liška a kyselé hrozny"... ;) :D

Tercila — 7. 10. 2007 23:12

No, holky, blbé akorát je, že protivní jsou i ti nemajetní chlapi.... :( :D

balonek — 9. 10. 2007 10:52

To je pravda....a v tom případě je o něco lepší blbej majetnej než blbej nemajetnej.... :usch: :rolleyes:

Natálie — 9. 10. 2007 11:11

Tercila napsal(a):

No, holky, blbé akorát je, že protivní jsou i ti nemajetní chlapi.... :( :D

Přesně tak.

balonek — 10. 10. 2007 13:50

....a pak je horší verze "skrblíka", a to "parazit". Někteří lakomci jsou vpodstatě čestní, protože mají stejně asketický přístup i ke svým potřebám, korunu obrací, i když by si SOBÉ měli pořídit něco nového. Teorie, že je to příliš drahé, nebo že stará věc doslouží, že nejsou rozhazovační, nebo, proč by to měli...uplatňují na druhých, i na sobě. Méně charakterní "level" je, že pro sebe rozhazovat, pro druhé ne, je :usch: , ale ti se v partnerských vztazích moc nechytaj, protože jejich sobecký přístup je do nebe řvoucí... A paraziti, více či méně se snaží ušetřit na svém a přilepširt si z cizího, a je jim jedno, že sami jsou na to dobře a jsou schopni parazitovat i na samoživitelce s dětma, když to jde a dokud to jde...Chtěla bych těmhle typům vidět do hlavy, co bych objevila...:usch: :dumbom:

PINDULI — 21. 1. 2009 18:26

Má někdo kladné zkušenosti?????? Potěšilo by mě to....... ;)

mipi — 21. 1. 2009 18:45

Ja ziju ve stastnem manzelstvi.
Pisu, aby to nevypadalo, ze vsichni "bohaci" jsou skrblici a tyrani :)

misha88 — 21. 1. 2009 18:58

.

mipi — 21. 1. 2009 19:11

To urcite ne :D Mam dve deti predskolniho veku. Se spoustou veci pomaham manzelovi.
Take pusobim jako dobrovolny instruktor a neustale se zdokonaluju v jazyce (travime
vetsinu casu v zahranici).

PINDULI — 21. 1. 2009 19:17

Mipi: tak to jsem ráda... :-) A jak jsi přesvědčila manžela že nejsi na ty peníze? Že vlastně ho máš opravdu miluješ, a že jeho peníze ti jsou ukradené?

mipi — 21. 1. 2009 20:04

Ja jsem ho nijak nepresvedcovala. Ale jednou mi rekl, ze to poznal hned pri nasem prvnim spolecnem pobytu.
Byli jsme spolu asi 3 tydny v zahranici. Ja jsem tam proste misto nakupovani varila jeho oblibena jidla,koukala s nim na Mr.Beana,... vysila mu na zupan jeho inicialy ( vypadalo to dost hrozne :)  ) , proste jako kazda zamilovana zenska.

PINDULI — 22. 1. 2009 19:24

Acha.... tak to jo.... Já se jenom bojím, že jeho kamarádi to tak brát budou, že jsem na prachy. Já jsem mu hnedka na začátku, že jsou mu jeho peníze ukradené...... A on to moc dobře ví.... že mi o jeho peníze nejde. Tak snad to bude pokračovat dál tak pěkně jak to je do teďka

mipi — 22. 1. 2009 21:52

Pinduli,
neres jeho kamarady. Jestli s nim zacnes vazne chodit ci spolecne bydlet, najde se spousta neprejicich jazyku...

PINDULI — 24. 1. 2009 12:05

Mipi, to máš asi pravdu... tak nějak pomalu začínám poznávat jeho okolí... Zatím mě tak nějak všichni berou...ale lidi jsou prostě lidi..... tak to nějak očekávám.....

milka71 — 25. 10. 2009 22:00

Jsem tady poprvé tak vás všechny zdravím.Moje bohatství je ve stavu mysli,cítím se bohata když mám ze sebe dobrý pocit a cítím se bezpečně,můžu se smát dýchat chodit vnímat jak je na tom to světě krásně.Láska to je bohatství!pa pa lidičky