|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Kosmetika https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=171 » Samoopalovací krémy https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=7558 |
| Michalka — 22. 5. 2006 13:37 |
Dobré odpoledne všem, |
| choysia — 22. 5. 2006 13:48 |
Ahoj Michalko, v Estet. medicíně je na tohle téma dost příspěvků, určitě najdeš...:) |
| Ivča K. — 23. 5. 2006 8:47 |
Já si koupila samoopalovací mléko Astrid a nedělala jsem si žádný pílink a chytlo mi to pěkně.Jsem spokojená. |
| jsem.sva — 23. 5. 2006 11:05 |
Já mám taky Astrid a zcela bez fleků. Je třeba natřít víc vrstev a tím snadno reguluješ intenzitu "opálení". Peeling způsobí to, že ti opálení vydrží déle... |
| Michalka — 23. 5. 2006 12:48 |
No zkusím se tedy napatlat znovu a uvidím :-) |