Michalka — 22. 5. 2006 13:37

Dobré odpoledne všem,
mám takový malý dotaz... i když jsem slyšela všemožné pro i proti samoopalovacích krémů, neodolala jsem a koupila si krém od Oriflame. Před nanesením jsem si udělala peeling, roztírala krém pečlivě, ovšem ty obávané fleky se bohužel dostavily. Nemáte prosím někdo lepší zkušenost než já? Děkuji...

choysia — 22. 5. 2006 13:48

Ahoj Michalko, v Estet. medicíně je na tohle téma dost příspěvků, určitě najdeš...:)

Ivča K. — 23. 5. 2006 8:47

Já si koupila samoopalovací mléko Astrid a nedělala jsem si žádný pílink a chytlo mi to pěkně.Jsem spokojená.

jsem.sva — 23. 5. 2006 11:05

Já mám taky Astrid a zcela bez fleků. Je třeba natřít víc vrstev a tím snadno reguluješ intenzitu "opálení". Peeling způsobí to, že ti opálení vydrží déle...

Michalka — 23. 5. 2006 12:48

No zkusím se tedy napatlat znovu a uvidím :-)