evababinet — 15. 5. 2006 21:57

Milé pražské babinetky :hjarta:
dnes v 17,00 v restauraci McDonald´s Na Florenci se uskutečnilo naše 1. letošní setkání. Z osmi nahlášených se náš sešla půlka, což pro začátek není tak špatné. Naplánovaly jsme si další setkání - což by mohla být některá z příjemných pražských venkovních zahrádek. Máte-li dobrý tip, navrhněte.
Z akcí, které zatím proběhly, můžu vyjmenovat: návštěvu filmu Účastníci zájezdu, kafe u Jay na Starém Městě, kafe u Kaji v Kobylisích, výlet lanovkou na Ještěd a pěšky strmý sestup dolů (ještě nás bolí nohy :-)...
Co plánujeme: procházku pražskými hradními zahradami, Petřín - růžovou zahradu, Botanickou zahradu v Tróji, výstavu skalniček ve Faustově domě, výstavu o Karlu IV. v Tereziánském křídle Pražského hradu, výlet do Lán, akci Jízda Králů (26.- 28. 5.), film Walk de Line, návštěvu cukrárny, ale i srazík u dobrého piva...
Hodně pěkných setkání nám všem přeje
Eva

anela — 18. 5. 2006 19:00

tak tomu moc nerozumím. Píšeš, že proběhlo první setkání a pak rozepisuješ různé akce, které jste pořádaly. Kdy je další srazík? Kamarádek není nikdy dost. ;)

evababinet — 19. 5. 2006 8:45

anela napsal(a):

tak tomu moc nerozumím. Píšeš, že proběhlo první setkání a pak rozepisuješ různé akce, které jste pořádaly. Kdy je další srazík? Kamarádek není nikdy dost. ;)

Já se se všemi setkala poprvé a bylo to naše první společné setkání. Tomuto setkání předcházelo několik menších kontaktních srazíků, ale to se týkalo vždy jen dvou babinetek... :rodna:
V úterý jsem byla na Karláku na té výstavě skalniček, to ale jen na cestě z práce, a opravdu je moc pěkná, ale trvá jen do soboty, dneska se chystám někdy odpoledne na hrad, na část výstavy o Karlu IV. , ta také příští týden končí... A o víkendu, jak to tak vypadá, budu na Šumavě pozorovat déšť...
Jinak jsem teď ale úplně hotová, páč moje dítko příští týden maturuje! :kapitulation:

Tak piště, babinetky, co se kde chystá, ať se můžem přidat :par:

Eva

ivca — 25. 5. 2006 16:31

já jsem taky z Prahy, mohla bych se někdy přidat...
držím palce s maturovaly, vloni jsem si to dost užila ...

ivca — 25. 5. 2006 16:34

s maturitou - jsem nějaká unavená ...

evababinet — 28. 5. 2006 21:45

Ahoj Ivco,
díky za účast. Dopadlo to dobře - 1, 1, 2, 2 a celkově tedy s vyznamenáním. Ale co bude dál, to je ještě velká neznámá...
Klidně mi, kdo máte chuť, napište na evababinet@seznam.cz .
Babinet Praha je oproti Brnu slabota, mělo by se s tím něco udělat :storstark:
O tomhle víkendu jsem byla v Peci a namísto plánovaných túr jsme jen kecali, zpívali při kytaře a pojídali pečené selátko. Počasí bylo bídný. Snad budou ty další víkendy lepší ;)
Eva

evababinet — 4. 6. 2006 13:13

Prý byla ve čtvrtek nějaká akce - tak pište, jsem hrozně zvědavá! :)
Jo, ozvaly se mi další babinetky - Naďa a Draha, a byla bych ráda, kdyby mi své mailadresy poslaly také Anela a Ivca ;)
A co říkáte výsledkům voleb? Sto ku stu, je to divočina :vissla::vissla::vissla:
Krásný zbytek víkendu,
Eva

Sfings — 6. 6. 2006 17:52

Ahojky, jsem tu na babinetu uplně nová a v Praze skoro taky.. ;) Můžu se přidat? :)

evababinet — 7. 6. 2006 9:12

Jasně. Jestli chceš, pošli mi svou mailovou adresu na evababinet@seznam.cz :rodna:
Setkání zatím moc neproběhlo, osobně se zatím moc pražských babinetek asi nezná, já znám zatím jen Jay (babinetpraha@centrum.cz), Ivanu a Káju.
Pražským babinetkám zdar! :storstark:
Eva

luckies — 7. 6. 2006 14:47

Zdarec pražské babinetky, nejsem rodilá pražanda, ale bydlím tady :). Takže se přidávám do klubu jestli můžu. Je mi ale 23 a vidím, že už se to tu spíš skupinkuje podle věku :(. Nejsem žádný sprotovec, takže bych spíš vyhledávala ty akce jako jsou kino, výstavy, výlety a kolo bych taky zvládla. Takže jestli budete něco takového pořádat a já zrovna nebudu ve Varech u tchýně nebo tak něco podobného ráda se přidám :)

evababinet — 7. 6. 2006 15:26

Milá Luckies,
podle věku se nic neskupinkuje, naopak všech akcí se mohou účastnit všichni, jen upozorňuju na to, že třeba babinetky důchodkyně mají čas přes den, kdežto babinetky pracující nebo studující až po práci, resp. po škole, a že některé akce jsou fyzicky náročnější a některé míň, asi jsem to blbě napsala, ale dobře myslela, budiž mi to omluvou :gloria:
Třeba na kole jezdím ráda, a až se budu chystat, dám vědět. A taky se už dlouho chystám na aquaaerobic - kdo mne vytáhne? :D
Pražskému babinetu zdar! :hjarta::hjarta::hjarta:
Eva

Jarmila — 7. 6. 2006 19:16

Milé pražské Babinetky!  Pripojte se k nam a dejte nam vedet, ze mate zajem o nase setkani pražských babinetek. Chcete-li byt informovany o vsech akcich, pošlete mi vasi e-mailovou adresu na: babinetpraha@centrum.cz


KRESTNI JMENO A E-MAIL::
(V pripade, ze je to jmeno obvykle, pripojte inicialu vaseho prijmeni)

VEK:
(Pokud chcete uvest)

ZAJMY:
(Kulturni/sportovni/cestovni ci jine)

FYZICKA OMEZENI:
(Pokud chcete uvést0

MAM CAS:
(behem dne i vecer/jenom ve vsedni den po praci/jenom o vikendu/ příležitostně)
mám zájem o vylety/ dovolenou (napr.poznavaci ci pobytovou)/popovídání si/o jiné - doplňte aj.

Poznamka:
Vase e-mail bude pouzita jen k zasilani informaci o planovanych setkanich Babinetek.
V pripade, ze jiz nebudete chtit byt informovany, dejte mi vedet na babinetpraha@centrum.cz a vase jmeno bude ze seznamu vyjmuto.

Na seznamu jiz mame nasledujici Babinetky: Dana, Eiline, Eva, EvaH, Hanka, Jajina,
Jana, Kaja, Lenna, Marita, Misa, Jay a Nada, kterym bude tento vzkaz zaslan na
jejich e-mail.

Vitame kteroukoliv Babinetku, ktera se chce pripojit. Setkani budeme take zverejnovat na Babinetu pod “Babinet Praha”.
Na vas vsechny se tesi Jay, Eva a Kaja
babinetpraha@centrum.cz...........nebo................Evababinet@seznam.cz
(je to celkem jedno, my spolupracujeme)

evababinet — 7. 6. 2006 20:26

Ještě bych Jay doplnila - plus Ivana M. a Ivana N. a Draha. ;)
Jo - a moje adresa je evababinet@seznam.cz
a také bych dala návrh - co se třeba sejít příští středu v 17,00 v pizzérii Zlatá ulička na Petrském náměstí? :dumbom:
Eva

Jarmila — 7. 6. 2006 20:56

Draha je Dana......Matylda je Anna........Petra je Pavla ..........a Johana je Marie....nechci ale jmenovat a vyzrazovat nejaka jmena - sama jsem z toho popletena.  Jmeno ktere se vyplni do formulare plati.

Takze devcata prosim do toho formulare treba svoje opravdove krestni jmeno (nebo jak vam rikaji), pripadne s dalsi inicialou. Pro ty, ktere si chteji uchovat soukromi ve vzkazech na Babinetu bych doporucovala aby se nam prihlasily pod pravym krestnim jmenem a ke vzkazum na Babinetu se nehlasily.

Take bych doporucovala v pripade e-mail, jestli je pro vas mozne, pouzivat e-mail adresu, ktera by nemela vase krestni jmeno A prijmeni. Neni to dobry napad. Rada pomohu s vytvorenim jine/nove e-mailove schranky. Napiste na adresu babinetpraha@centrum.cz

Pro ty, ktere maji potize s funkcemi VYSTRIHNOUT/KOPIE a VLOZIT a proto nemohou vyplneny formular poslat na adresu babinetpraha@centrum, prosim e-mailujte nam a my vam formular zasleme k vyplneni na vasi e-mail.

Mate-li nejake otazky nebo navrhy ohledne srazu/akci Babinetek, prosim napiste na zminenou adresu.
Dekuji

Jarmila — 7. 6. 2006 20:58

Evo, navrh prijmuty. Rozesilam ho na e-malove adresy babinetek, ktere se jiz prihlasily.

luckies — 8. 6. 2006 10:44

Ahojky, pozoruju, že se to tady pěkně rozjelo :) O.K. skupinkování beru zpět. Ráda se přidám. Patřím mezi pracující lid, takže mám spíš čas po práci a o víkendech.
Evčo jestli máš zájem o aquaaerobik, tak Tě klidně můžu vzít. Příští čtvrtek tj. 15.6. do bazénu Pražačka. Co ty na to? První hodina je zdarma :)
Do pizzerky s vámi ráda zajdu, jen jsem do těch pěti v práci, takže bych dorazila později. Doufám, že to nebude vadit :)
L.

evababinet — 8. 6. 2006 10:44

Prima, pražské babinetky, kontakty nám přibývají :supr:
Tak taky něco napiště, vždyť je to tu pro vás :par::par::par::par::par:
a kdybyste se některá dneska na chvilku třeba kolem páté chtěla sejít, nebráním se. Na dlouho ale nemůžu, zítra odjíždíme s rodinkou do Třeboně, takže pakuju...
Eva

evababinet — 8. 6. 2006 10:50

Jé, Luckies, naše mailíky se minuly...
Příští čtvrtek bohužel nemůžu, jdem s klukama z práce na bowling. A blíž je pro mne spíš Axa nebo Ymca, jenže v Axe je to už od 16, takže spíš Ymca, ta je od 17 i od 18. Ale ani Pražačce se výhledově nebráním...:hjarta:
Eva

luckies — 8. 6. 2006 10:54

No já bych do tebou uváděných bazénů se moc nadšením nehnala :) chodí tam hodně kolegů a kolegyň z práce, nerada bych potkala někoh známého a prezentovala se v plavkách :D. Bohužel nejsem žádný hubeňour. A ta Pražačka mi vyhovuje i časově, je to do 7 hodin. Ale necháme to osudu. Třeba se nám to podaří nějak skloubit.
Jinak teď nevím jestli ten "přihláškový" e-mail odeslat na Tebe nebo na Jarmilu? to je asi fuk, že :) tak jdu odpovídat na otázky. Zatím mám v práci klid, tak můžu brouzdat netem...

evababinet — 8. 6. 2006 10:58

Jo, je to fuk.:)
Když napíšeš na babinetpraha@centrum.cz - jde to přímo na tu hlavní mailovou babinetí adresu, ale jinak to tam z té své bez problémů odešlu.
Nechceš se dneska po práci na chvilku vidět? Osobní kontakt je vždy nejlepší...:dumbom:
Efča

luckies — 8. 6. 2006 11:02

Evi, za normálních o kolností bych hned letěla, ale dneska má na návštěvu dorazit sestřenka a přinese fotky a DVD z její svatby. Tak určitě pochopíš, že tomuhle se nedá odolat. Ale kdyby si přeci měla zájem mě vidět aspoň na fotu, pošlu Ti odkaz  na naše www stránky. /malá reklama mého brášky/ :D

evababinet — 8. 6. 2006 11:13

Jo, jasně, pošli :)
Dneska jsem měla původně sraz s kámoškou, ale onemocněl jí kluk, proto mám volno a nevím, co bych roupama :D
Efča

luckies — 8. 6. 2006 11:24

No tak jsem si tu upravila profil a už je odkaz u mého NICKu :)

dakota — 8. 6. 2006 11:28

Haló, tady já a neumím se přihlásit !!! Totální štoudev přes techniku ! Ale jinak docela hodná holka ! A z Prahy ! POmoooooc !

evababinet — 8. 6. 2006 12:06

Jé, ty svatební fotky a předsvatební jsou klásný :hjarta::hjarta::hjarta:
A na Lednicku jsem byla loni - no paráda! Zašli jste taky do sklípku?:)
Dakotko, napiš nám svou mail adresu a já ti pomůžu.;)

luckies — 8. 6. 2006 12:17

No Lednicko - Valtický areál je celý moc pěkný. Od tama já pocházím :) a sklípek? ten máme i doma, takže pro mě to není taková vzácnost jako třeba pro Pražáky :) A jinak díky za pochvalu :rodna: .

dakota — 8. 6. 2006 13:25

No ta je pod mým jménem v tom rámečku,ne? Ale já když chtěla napsat Evě, tak mi to odmítlo !

evababinet — 8. 6. 2006 14:49

dakota napsal(a):

No ta je pod mým jménem v tom rámečku,ne? Ale já když chtěla napsat Evě, tak mi to odmítlo !

Zkus to jeste jednou evababinet@seznam.cz
:)

A, Lucy, kdeže je ten tvůj vinný sklípek? :storstark:

luckies — 8. 6. 2006 14:53

Je to kousek od Brna, v Blučině. A jestli budeš mít zájem do nějakého zajít, tak klidně řekni dám Ti kontakt. Hodně dělají i degustátorské akce s pohoštěním a ubytováním. Takže vždycky se dá něco sehnat. A když je to větší grupa, tak je to jenom lepší. Zrovna cca před měsícem jsme byli v Milovicích - kousek od Břeclavi na ochutnávce vín. Bylo to naprosto super. Za 150kč vlezného si dostala na památku koštovačku /skleničku/ a mohla si ochutnat 600 druhů vzorků. Takže si asi dovedeš představit, jak někteří již kolem oběda vypadali :D Kolem oběda dorazila i cimbálovka, takže se tančilo, zpívalo, prostě pohodička...

evababinet — 8. 6. 2006 16:28

Áhoj :dumbom:

OZNAMUJE SE BABINETKÁM NAŠIM, ŽE

POSEZENI  BABINETEK
se kona ve stredu, 14. cervna, v 17:00 v Pizzerii "Zlata ulicka" na Petrskem namesti.
Na stole bude napis "Babinet".
Mate-li navrh na datum, cas a misto pristiho posezeni nebo akce, ktere by vam lepe vyhovovaly, prosim napiste
Zároveň vám posíláme pozvání emailem, takže komu na mail pozvánka nepřišla, dejte vědět a kontakt provětráme!
Těší se na vás
Jay a Eva

:hjarta::hjarta::hjarta:

Takovej sklípek s cimbálovkou to by byla superakce - třeba jí taky časem zvládnem :-))) Osobně i myslím, že bychom tam mohly vzít i nějaké to dítě nebo manžela... ;)

:storstark:

ivca — 8. 6. 2006 17:52

já vidím, že jsem smolař - toho 14tého jsem objednaná s pejskem na očkování, to je důležité..
nevím, jestli se mi podaří tuto povinnost přesunout třeba na dceru, zkusím to  I.

Daniela02 — 8. 6. 2006 18:25

dakota napsal(a):

Haló, tady já a neumím se přihlásit !!! Totální štoudev přes techniku ! Ale jinak docela hodná holka ! A z Prahy ! POmoooooc !

Ahoj Dakotko, budu se snažit taky příjít. Ráda bych se s tebou viděla. :storstark:

x21365 — 8. 6. 2006 19:37

Já jsem formulář nenašla, ale pozvánka na email mi došla, takže jsem to asi poslala správně.
Já se hrozně těším !!!! :lol::lol::storstark:
To setkání je super nápad ! :supr:

dakota — 9. 6. 2006 9:11

Hurá , tak to se moc těším!! Poznávací znamení -Vysoká blondýna s knírem !! Ráda Vás poznám!!!

Evelin — 9. 6. 2006 10:31

Taky mám zájem, ale jaksi jsem nepochopila kam to poslat, resp. kde jsou ty stránky. Ale až bude klid, přečtu si to ješt jednou a snad se ztrefím.
Aquaaerb.beru a taky nechci moc své tělo ukazovat.... a co dítě? asi ji nevemu, co? TAky mohu až po práci 16,30.
Těším se.

evababinet — 9. 6. 2006 10:41

Napiš Jay na babinetpraha@centrum.cz
:)

Jarmila — 9. 6. 2006 16:49

...Evo Obe jsme odpovedely najednou :).

evababinet — 12. 6. 2006 9:49

Hojky, ahojky,
hlásím návrat z Třeboně. Ač popíchaná od komárů, protože jsme bydleli ve mlejně u rybníka, přesto spokojená a příjemně unavená z kola. Konečně bylo pěkně a hřálo sluníčko :):):)
Efča:hjarta:

dakota — 12. 6. 2006 10:06

Namaž si to Fenistilem a svaly rozchodíš!! Léto je tady a tak je všechno hezčí!! Ve středu se uvidíméééé !!

luckies — 12. 6. 2006 11:22

Ahoj holky, já sice poštípaná nejsem, ale pěkně odřená :) byli jsme s bráchou sjíždět Sázavu a dvakrát jsme se koupali. No někdo to být musel. Aspoň se ta naše grupa co s námi jela pořádně pobavila :) Taky se budu těšit na středu a mám další nápad na výlet. Co se jet takhle podívat sem? http://www.botanicus.cz/ Dívala jsem se teď na Objektiv a tam na to byla upoutávka. Naši tam byli s malým bráchou a říkali, že super. Co vy na to? :)

evababinet — 12. 6. 2006 22:30

Holky :hjarta:,
díky za rady. Zítra půjdu omrknout tu pizzérku, mám zamluvit stůl dovnitř nebo na zahrádku? A je nás asi 6 nebo kolik? Počítám: Jay, já, Míša, Lucka, Iva a kdo dál?
Já se letos v Sázavě na rozdíl odminula naštěstí nekoupala;) Voda byla asi ještě pěkně studená, ne? Který jez vás skolil? Ale stejně jet po Sázavě je nádhera, ať už se jeden vymáchá nebo ne...
Do Ostré zajet můžem, proč ne, jen vybrat tu akci, která bude nejlákavější:)
Brzo navi :storstark:
Efča

evababinet — 12. 6. 2006 22:32

Jó - ještě blondýna s knírem - a kdo dál?
:dumbom:

Jarmila — 13. 6. 2006 0:45

Prijdou:
Lucka, Eva, Misa II D., Vlasta, Jay, Nada, Ivana N., Evelin
JESTE NEKDO?  :D

luckies — 13. 6. 2006 8:56

Aho holky, tak se na vás zítra těším. Možný bych byla pro tu zahrádku :) ať si užijeme toho sluníčka. Mě do kanclu vůbec nesvítí, takže jsem za každý paprsek navíc ráda :) Jinak moje poznávací znamení je černovláska a ty mega sluneční brýle co se dneska nosí :D

Juraj — 13. 6. 2006 9:34

Mile damy, jsem rad, ze se vase dalsi setkani v Praze kona... Jak mozna vite, v sobotu se konalo jedno v Brne - a skoncilo rano v sedum...  A byli na nem lide od Plzne [Kalik] az po Zilinu [Adriana] a Bratislavu [Sunny2, Faf...]
Pokud snesete moji pritomnost na jedno pivo na Vasem setkani zitra, co si u vas na zahradce vypiju, tak bych se tam taky dostavil na chvili, mam to jen par ulic z kanclu... Muzu? Nerad bych vsak, aby to nabouralo nejak vase "divci" setkani, pokud se to nehodi... Juraj

evababinet — 13. 6. 2006 12:59

Ahoj babinetky :reta:,
tak jsem to tam s kolegyňkou v poledne omrkla, ceny nic moc, ale pizza napůl nebo nějaké to vínko, kafčo nebo pivko se dá - točí tam Ferdinanda :storstark:
Na zítřek na pátou jsem zamluvila dvojstolek pod slunečníky :supr:
Jirko, stav se, já tedy budu ráda určitě :D:D:D
Efča

Juraj — 13. 6. 2006 13:20

ja jsme tam myslim taky jednou byl v te pizzerii a meli tam doboru italskou polevku minestrone nebo jak se to jmenuje... diky Efca, zes me vzala na milost, tak ja tedy se tam do seste zastavim, jo holky...? kdyz mi to nezakazi Babinetky z Brna, tak vemu fotak  a ukazi vam par fotek, co jsem tam udelal par... byl o to vesely...

ADRIANA 1 — 13. 6. 2006 13:24

ja chcem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiisť :(

Juraj — 13. 6. 2006 13:27

prid Adriana, vlak Ti ide kazdu chvilu zo Slovenska... ;-) povedz im, ako bolo dobre v Brne...

ADRIANA 1 — 13. 6. 2006 13:29

úúúúúúúúúúúúúúúúúúžaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! fantasticky.
nemám toľko voľna :( ja si počkám, kedy tobude v brne. dúfam že skoro, som rozbehnutá :D

luckies — 13. 6. 2006 13:54

Ahojky, taky mi pánská společnost nevadí, takže se klidně ukaž :)

Když se nám ta pizzoška nebude pak moc zamlouvat, vždycky se můžeme přesunout jinam ne? :)

evababinet — 13. 6. 2006 21:48

Jo, jo, právě jsem koukala na mailíky k babinetí pařbě v Brně. To musela být ale akce :storstark::dumbom: :storstark:
Nás je zatím málo a známe se krátce, přitom je Praha tak velká. Je to záhada :sjuk:
Zatím si neumím představit, kdo z nás by tu třeba mimopražským při nějaké větší akci zajišťoval ubytování.
Ale v dnešní době internetu to není problém :par:
Nebo, že by snad hlavní babinetí základna byla v Brně?:rolleyes:
Tak zítra UVIDÍME :supr:
taky mám nápad na sobotní večer - jak se vám líbí - http://praha.muzejninoc.cz
:hjarta::hjarta::hjarta:

luckies — 14. 6. 2006 13:05

Hoj, tak už se na to dnešní odpoledne těším. Mám dneska z práce nějakou depku :( Takže si dám nějakej stříček a bude pohodička :)
Na tu muzejní noc bych docela zašla. Minulý rok nám to nevyšlo. A teď by mě manžel ani nepostrádal, protože bude fotbal :)

L.

Jája — 14. 6. 2006 13:26

jestli půjdete v sobotu, tak bych taky šla, jestli seženu odvoz domu

Daniela02 — 14. 6. 2006 15:11

dakota napsal(a):

Hurá , tak to se moc těším!! Poznávací znamení -Vysoká blondýna s knírem !! Ráda Vás poznám!!!

Dakotko, moc a moc se omlouvám, ale nemůžu přijít na dnešní posezení. Už ráno jsem to psala holkám na babinetpraha - malá dostala včera teplotu a manžel je v práci, tak musím být s ní. Ale příště to určitě vyjde. Užijte si beze mne. :storstark::)

ADRIANA 1 — 14. 6. 2006 15:16

ja vám tak závidím, že máte stretko. hneď by som šla. určite sa budete mať super. tak peknú zábavu!!!!!!!!!!!

luckies — 14. 6. 2006 15:27

Adranino 1 nebo, určitě Ti napíšem, jak to dopadlo :) já jen teda doufám, že holky najdu. Dělá mi totiž problém orientovat se v cizím prostředí :rodna: .

evababinet — 14. 6. 2006 16:07

Já se vám pro lepší poznání popíšu - mám bílou halenku, zelenou sukýnku a na krku nápadnou mušli z Kanár :)
Efča :hjarta:

evababinet — 14. 6. 2006 16:16

http://www.zlataulickaprague.cz/

Pro jistotu :storstark:

luckies — 14. 6. 2006 16:17

Hlásím, že už  mám mapku připravenou :D

evababinet — 14. 6. 2006 16:26

Když najdeš Petrskou věž, najdeš i picošku ;)

x21365 — 14. 6. 2006 22:54

Setkání moc prima, dakotu bych potřebovala domů jako zdroj stálé energie, doufám že vymyslíme něco dalšího .
Jo, a před chvílí jsem psala na babinetu a zase tam mám jinej čas. Tak se obrátím na Kalika.Děti spinkaj, pohraju si se štěnětem a jdu taky do pelechu.

A nebudu psát  jméno, koupila jsis tu kytku? Dobrou

x21365 — 14. 6. 2006 22:55

Není 1:54, je 21:54. Dobrou

Jarmila — 15. 6. 2006 3:39

Tak se nam setkani velmi vydarilo. Seslo se nas tam 9 a pekne jsme si popovidaly. Nove babinetky jsou vzdy vitany.

Vanda — 15. 6. 2006 8:00

Misa II: Nekoupila, bylo zavřeno, ale podle nápadu Jay snítku jasmínu a nyvý pohled, výsledkem je podkova :-((,  uvidíme.
Setkání příjemné, Dakotu bych taky chtěla za sousedku, všechny jste byly super- Jay a Evo moc díky. Doufám že setkávání budou různě pokračovat. Možná se někde potkáme v sobotu večer. Pa

evababinet — 15. 6. 2006 8:55

Milé BABINETKY
- ať počítám, jak počítám, vychází mi, že nás tam bylo 8. Jay, já, Dakota, Luckies, Vanda, Míša, Evelín a Líba. Plus Juraj jako milý host :supermario:
Bylo to moc PRIMA :hjarta::hjarta::hjarta:, příjemně jsme si popovídali, pojedli a popili :storstark:,
takže, v sobotu večer se možná s některými potkáme ;)
Efča

Je to sranda, s tím časem u Míši. Jsou uvedeny 3 a každý je jiný
Jo - holky, jak s fotkama? Jay už nějaké má, ale není si jistá, jste pro dát je někam na server nebo chcete být v anonymitě? :sjuk:

KALIK — 15. 6. 2006 9:38

Fotky se můžou hodit na server (www.album.cz) a fotky uvidí jen člověk, co zná heslo. Když mi pošlete ty fotky, udělám vám soukromou galerii.

Vanda — 15. 6. 2006 9:58

KALIK napsal(a):

Fotky se můžou hodit na server (www.album.cz) a fotky uvidí jen člověk, co zná heslo. Když mi pošlete ty fotky, udělám vám soukromou galerii.

Pomozte prosím stařence-jak se dozvím to heslo?

Juraj — 15. 6. 2006 10:54

mila damy, a jak dobre bylo dobre s vami mne, to si ani nemuzete predstavit... :-) jsem uprimne rad ze na Babinet chodi takove mile holky... :-) a to myslim skutecne a uprimne bez vyjimky na vsechny, co jsem tam potkal...

2. jak vidite, dobra duse KALIK uz zacal neco delat, co si prejete s temi fotkami... hned vecer se mi venoval na mobilu misto koukani na fotbal, predstavte si...

3. a jak jsem Vam rikal, kdyz mate problemy s vecmi technickymi, co si nevite rady, napiste to napriklad do

Poradny a diskuse
Připomínky k poradnám a diskusím na Babinet.cz, tedy zde http://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=8
a kalik, nebo Jirka Kouba, nebo Klokan bvam utricte pomuzou...
taky ty problemys Avatayr a pod. uz tma urcite byli reseny, mozna najdete ty odpovedi nekde...

nebo klidne primo na maily Kalikovi, kliknete na ZPRAVA ci EMAIL u jeho nicku KALIK a piste... on rad dostave mile dopisy od symaptacek... ;-)

4. Kaliku, Jirko, taky damy meli spravnou priopominku, ze se na diskusi o setkanich NEMUZOU dostat primo z hlavni stranky Babinet... Co se tedy skutecne neda, protoze je to o urovne niz, ale navrhuji, at da Jirka alepson odkaz EXTRA na homepage... co ty na to Jirko, Kaliku?

Popis:
EXTRA
Kluby a setkání

5. za chvili poslu na evababinet email tech par fotek, co jsem udelal, a taky na "brnenskou" babinet skupinu, jak jste mi dovolili...

6. Adriano 1, muzes jen litovat, zes tam nebyla... :-)

7. a vytvorim novou diskusi ohledne 1. babinetiho setkani cesko-moravsko-slezsko-slovenskeho, kde si o tom muzem zacit povidat, protoze msylim, ze by bylo hezke ty skupiny spojit vsechny na nejake spolecne akci prekracujici sechny hranice... bude to urcite nejaky patek, mesic ci rok trvat - ale ja verim, ze se to povede... snivlao se mi ze jo... ;-)

ufff, jsem vycerpanej, jdu neco delat... ;-)

luckies — 15. 6. 2006 11:00

ahoooooooooooooooj dneska je zase krásně, chtělo by to někam k vodě... místo toho jsem v práci :(
Holky, co jsem vám včera slibovala ten kontakt na kosmetičku a kadeřnici, asi mě zaškrtíte, ale já ty lístečky nemůžu teď najít :( :( . Napište mi na mejlik luckies@centrum.cz a já vám to pošlu. MOC MOC se omlouvám.
Na fotečky se těším, tak pak dejte vědět, kde se k nim dostanu :)

Evelin — 15. 6. 2006 11:19

Ahoj, taky vam všem moc děkuji za včerejšek, škoda, že jsem nemohla zůstat díl.
CO to je ta poznámka o sobotním večeru?KDE-CO-JAK?SMůla, dítě jede pryč až v neděli, jinak bych tam byla.

luckies — 15. 6. 2006 11:22

Evelin, je ta muzejní noc. Tam klidně můžeš i s dítětem :)

ADRIANA 1 — 15. 6. 2006 11:30

teda vy ste sa tam len napchávali. mňáááám, vyzerá to super :)

KALIK — 15. 6. 2006 11:39

Tak děvčata, fotky jsem umístil sem: http://babinet.album.cz/praha/
Upozorňuju, že tam jsou jen zmenšeniny skutečných fotek, a to z důvodu omezené kapacity albumu.

Pro přistup je potřeba heslo, to zašlu všem zúčastněným soukromě.

Jája — 15. 6. 2006 11:41

když budu moc prosit, dostanu heslo? :grater:

dakota — 15. 6. 2006 11:53

Haló, tady Dakota! Moc se mi to líbilo !!! Vůbec nechápu, co jsou ti chlapi za živočišnej druh? Takový krááásný holky, jedna vedle druhý!! No Juro, řekni. Ale to maj za to!!! Boží mlejny jim přimelou to, že z těch nyní roztomilých milenek za pár let budou hnusný protivný babizny s bradavicí na rypáku !! A oni budou sedět a celej den na ně budou muset koukat a zbydou jim jen vzpomínky!!! A my budem krááásný, protože budem mít čas pečovat o sebe !! A to lepší teprve přijde.  Sákra, to se mi zase ulevilo. Tak sluníčkový den, holčičky!! :D

dakota — 15. 6. 2006 11:56

Prosím, prosím, já chci heslo !!!! A vemi podrobnou vysvětlivku krok za krokem, co má technická štoudev dělat!  Děkuji :D

luckies — 15. 6. 2006 11:59

Máš recht Cecilko :)

Jukni nahoře do "soukromé zrpávy" tam už by si měla mít vzkaz od Kalika, stačí kliknout na ten odkaz a napsat do kolonky heslo a rovnou se ti otevřou stránky s fotkama.

Juraj — 15. 6. 2006 12:09

Jája napsal(a):

když budu moc prosit, dostanu heslo? :grater:

ja myslim, z e holky nebudou namitat, ze, par dalsich lidi, to bude chtit videt, fotky... taky to brnensky setkani... podmnka nepsana (a ted i psana) je ta, ze ty fotky se nebudou zverejnovat po celem netu, ale budou jen pro uzavrenou skupinu ucastniku, mozna tedy zajemcu o setkani, abych to rozsiril...
souhlasite damy?
muze Jaaji Kalik poslat heslo, i kdyz tam nebyla? ja bych se za to primluvil... Je videt z e Jaja je  unas uz hodne dlouho a na Babinet "pecena-varena" ...

Juraj — 15. 6. 2006 12:10

dakota napsal(a):

Haló, tady Dakota! Moc se mi to líbilo !!! Vůbec nechápu, co jsou ti chlapi za živočišnej druh? Takový krááásný holky, jedna vedle druhý!! No Juro, řekni. Ale to maj za to!!! Boží mlejny jim přimelou to, že z těch nyní roztomilých milenek za pár let budou hnusný protivný babizny s bradavicí na rypáku !! A oni budou sedět a celej den na ně budou muset koukat a zbydou jim jen vzpomínky!!! A my budem krááásný, protože budem mít čas pečovat o sebe !! A to lepší teprve přijde.  Sákra, to se mi zase ulevilo. Tak sluníčkový den, holčičky!! :D

jo jo, dakoto, ja jsem se pobiral od vas moooc nerad vcera...

KALIK — 15. 6. 2006 12:13

Doplňuji, že je možné shlédnout i fotky z Brna na: http://babinet.album.cz/brno/

Heslo je stejné

Případně seznam alb je tady: http://babinet.album.cz/

dakota — 15. 6. 2006 12:14

Já za sebe souhlasím, vždyť rodinné stříbro se nemá schovávat..  :D            Jurko, to ráda slyším, ještěě!! :D

Juraj — 15. 6. 2006 12:16

Diky moc Kaliku z a tu rychlost ohledna albumu... Neboj, i prazske holky Te budou za to nosit na rukou, nejen Moravske, Slovenske a Plzenske... ;-) Jen musis prijit taky... :-)

KALIK — 15. 6. 2006 12:19

Dámy, jestli Juraj zainvestuje pár stovek ročně, tak by tam mohli být větší fotky, ale to byste musely na něj trošínku zatlačit :D

x21365 — 15. 6. 2006 12:19

Já to heslo neznám, zprávu od Kalika jsem dostala ohledně času, ale žádný heslo tam nebylo. Ach jo, srážka s blbostí je prostě hrozná. Co mám dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KALIK — 15. 6. 2006 12:22

Doufám, že ta blbost nebyla mířená na mě :/

Jinak jsem ti teď napsal SZ s heslem.

Juraj — 15. 6. 2006 12:23

uz to mas Kaliku v mailu, jdeme do toho...

x21365 — 15. 6. 2006 12:26

Ne, ta blbost je na mě, už to heslo máááám, dík za pomoc.

Juraj — 15. 6. 2006 13:15

Dakota, tady mas odbornika meho na slovo vzateho... To je k tomu, jak jsem Ti vcera na setkani do ouska na konci septal... ;-)

http://www.babinet.cz/ads/muzi.php?id=229

AndreaP. — 15. 6. 2006 13:20

KALIK napsal(a):

Doplňuji, že je možné shlédnout i fotky z Brna na: http://babinet.album.cz/brno/

Heslo je stejné

Případně seznam alb je tady: http://babinet.album.cz/

Hmm, tak to je pěkné, chtěla jsem kouknout, když už jsem tam nemohla osobně, a ono to chce po mě heslo :/ Ale kde ho vzít a nekrást? :lol:

Ivana*M — 15. 6. 2006 13:49

AndreaP. napsal(a):

KALIK napsal(a):

Doplňuji, že je možné shlédnout i fotky z Brna na: http://babinet.album.cz/brno/

Heslo je stejné

Případně seznam alb je tady: http://babinet.album.cz/

Hmm, tak to je pěkné, chtěla jsem kouknout, když už jsem tam nemohla osobně, a ono to chce po mě heslo :/ Ale kde ho vzít a nekrást? :lol:

Tak to je škoda, že jsem nemohla dorazit , koukám, že jste si to pěkně užili. Můžu taky nějak získat to heslo?

dakota — 15. 6. 2006 14:09

Juraj napsal(a):

Dakota, tady mas odbornika meho na slovo vzateho... To je k tomu, jak jsem Ti vcera na setkani do ouska na konci septal... ;-)

http://www.babinet.cz/ads/muzi.php?id=229

Hm, ale asi to bude hlavně o sebevědomí jednoho každého muže, možná o moudrosti, možná o vyrovnanosti, ale kde teda sakryš je ten, co hledá mně??? Pa, pa:gloria:

evababinet — 15. 6. 2006 14:16

FOTKY JSOU SUPER!!! :hjarta:
dumbom::dumbom::dumbom::dumbom::dumbom:

anela — 15. 6. 2006 22:37

Mrzí mě, že jsem přišla o setkání, dlouho jsem tu nebyla, nečetla. Navíc mám takové smutné období. Tiše vám závidím. Tak snad příště. Určitě bych ráda viděla fotky, jestli to je možné.

Juraj — 16. 6. 2006 11:09

damy, ja myslim, ze si vy samy, co jste se setkani zucasntili [jak v Brne tak v Praze] rozhodnete, komu a proc to heslo date, at s e na ty fotky podiva, [priapdne jeste Kalik?] nechci byt ja ten, kdo bude davat pristup k nim, protoze ja tady moc nejsem na forech, a neznam vas...
tak doufam, Anelo, ze se s Tebou nektera z nich spoji, kdo Te zna a domluvite se... A hlavu vzhuru, zacalo konecne leto, takze i smutek [nebo alepson hodne velkou trosku z nej?] posli do horoucich pekel... drizm palce... juraj

AndreaP. — 16. 6. 2006 11:18

No teda Jurášku, mě snad znáš? :D I když nééééé osobně :lol:

Juraj — 16. 6. 2006 12:01

to vis ze Te znam AndreaP... i kdyz ne osobne... ;-) ja to myslel tak vseobecne, vy holky babineti se vsak znate mezi sebou lip, co a kdo jse zac, a proc ten pristup chce... proto jsem to tak napsal... ja se v tom nechci stourat zbytecne - a uz vubec ne rozhodovat o tom za vas...

AndreaP. — 16. 6. 2006 12:23

:supr: Jasně Jurášku, však já to myslela jen v legraci ;) Úplně chápu, že nechceš rozhodovat za druhé :D

evababinet — 16. 6. 2006 13:46

anela napsal(a):

Mrzí mě, že jsem přišla o setkání, dlouho jsem tu nebyla, nečetla. Navíc mám takové smutné období. Tiše vám závidím. Tak snad příště. Určitě bych ráda viděla fotky, jestli to je možné.

Milá Anelko,
klidně mi napiš na evababinet@seznam.cz
a hlásíš-li se k babinetkám,
heslo ti dám.
Eva :rodna:

evababinet — 16. 6. 2006 13:48

KALIK napsal(a):

Dámy, jestli Juraj zainvestuje pár stovek ročně, tak by tam mohli být větší fotky, ale to byste musely na něj trošínku zatlačit :D

Kaliku, zařadíš nám do alba ještě několik dalších fotek nebo už jsi někde u vody? :storstark:

evababinet — 16. 6. 2006 15:18

A všichni jsou už u vody nebo na chalupě, jen já tady pracuju a pracuju a pracuju...
Ale taky už to brzo vzdám :kapitulation: a pojedu vláčkem kousek za Prahu za svou láskou :hjarta:.
Zítra večer přijedu na muzejní noc a už se docela těším.
Krásnej slunnej fíkend fšem  :cool::cool::cool::cool::cool:
Pá, pá :storstark:

anela — 16. 6. 2006 19:26

ahoj Evi, moc díky, ozvu se ti. Doufám, že se mi někdy časem povede s vámi všemi se setkat.
Juraji, i tobě dík. Pokusím se s "holkama babinetkama" spojit a snad se i vidět.
Krásný víkend bez mráčků všem :)

KALIK — 18. 6. 2006 19:33

Přidal jsem odkaz na Babinetí setkání na hlavní stránku Babinetu.

motyleek — 18. 6. 2006 22:20

Ahoj, můžu se k Vám taky přídat? Dneska jsem tady prvně. Jana, 26 let, dvě děti, Praha

KALIK — 18. 6. 2006 22:54

Mám dojem, žes to prošvihla, ale určitě bude další setkání ;)

luckies — 19. 6. 2006 8:35

Krásné pondělní ráno holky :) tak jaký byl víkend? byla jste některá na té Muzejní noci? Já jo a měla jsem toho plné kecky :) Všude hafo lidiček, ale jinak prima.

Motyleek, jasně že se k nám můžeš přidat. Hned jak se něco naplánuje, tak dáme určitě vědět. Že holky :)

evababinet — 19. 6. 2006 9:09

Ahoj Kaliku,
tisíceré díky za odkaz  :hjarta:  a budou i další fotečky na albu?
Na muzejní noci jsem byla a to na Zbraslavském zámku, na Staromáku v Kinského paláci a pak na Vyšehadě v kasematech. Móóóoc se mi to líbilo :)
Ale včera u vody taky :lol:

KALIK — 19. 6. 2006 10:32

A jaký tam mám zařadit fotky?

dakota — 19. 6. 2006 13:05

Čauda holky!! Jsem orvaná jak borůvka, ale začíná to vypadat jako byt!! Myslím, že po dovolených uděláme sedánek čajánek a vy (doufám) budete chválit, chválit , co se do mě vejde!! Doufám, že víkend jste přežily pouze s mírnými spáleninami a teď už si dáte pozor!! Ne jako nejmenovaná....., která má hrudník v jednom ohni a krk jako ředitel vápenky!  A jak to teď dobarvit? Prsa rudý, záda hnědý .... Ach jo, nejsem úplně nemožná??? Snad se těm chlapům ani nedivím... !!  Hezký den, holčičkýýýýýýýýýýý!   :hjarta:

Vanda — 19. 6. 2006 16:58

Ahoj krásné  ( i připálené ) dámy, v muzejní noci jsem byla v Letohrádku královny Anny, je tam výstava židlí, židliček, křesel a všeho, na čem se dá sedět. Bylo hodně lidí, ale přišlo mi, že z toho hodně cizinců. Zpívající fontána byla zticha, park mají na Hradě opečovaný. Dakoto chválím už teď, musím taky něco kreativně vymyslet. Zdravím!

x21365 — 19. 6. 2006 21:41

Ahoj holky, já jsem po víkendu totálně grogy, ještě víc chápu, že bez chlapa to nebude žádná sranda. Na chatě máme moc velkou a zahradu / ve svahu/, po třech hodinách sekání trávy jsem si řekla. i kdybys " měla chcípnout " , tak to zvládneš. Jinak běžný program, tělo necítím a duše je vyčerpána - naštěstí fyzicky, už mi poradili i s elektrikou - až se spálím já, tak to teda bude tanec / dakoto/. Kdy zajdem na pivko ?
Zdravím

KALIK — 20. 6. 2006 8:08

evababinet, v albu jsou další fotky ;)

evababinet — 20. 6. 2006 10:53

Kaliku, tisíceré díky :hjarta: Milé dámy, mrkněte na http://babinet.album.cz/ - jsou tu už fotky z našeho setkání,  jak od Juraje, tak od Jay, no, paráda !

Na pražské muzejní noci jsem si také všimla fůry cizinců - ale není se čemu divit, prý jsou obdobné noci zvykem po celé Evropě! Také bychom si někdy mohly zajet třeba do Berlína... :reta:

Míšu a její starosti s chalupou plně chápu, jsem v obdobné situaci, i když zahradu tak velkou nemám, zas mi dodělala asi po dvou hodinách usilovného sekání sekačka a i po opravě známým se zdá totálně kaput :(
Dakotko, moc tě obdivuju, jak jsi plna energie i v tomhle úmoru, a už jsem na to tvé hnízdečko moc zvědavá. Vydrž :supr:

Pivko můžem dát, jak je komu libo,
co ve čtvrtek v 17,00 na zahrádce v http://www.volny.cz/mezcalmaxim ?
:par::par::par:

Vanda — 20. 6. 2006 15:04

Já jsem pro, jaký je Velvet? Dakoto, že bys pustila z ruky barvy? Misa II, udržíš v namožených rukách sklenici? Evo, Jay, Kaliku, díky moc za fotky.

dakota — 20. 6. 2006 16:06

AAúúúú, já nebohá ubohá, v úterý a ve čtvrtek mám až do 18,30 a pak ještě vedlejšák do 19,30!! Někde prostě na ty Balakryly a benzín vzít musím!! Takže až Vám bude do hrdel klouzat chladivý mok, mě potečou čůrky po zádech při úklidu kanclů!!!  No ale já vám to přeju, holky zlatý!! Dejte si i za mně!!  :storstark:

dakota — 20. 6. 2006 16:15

Ještě jedna otázečka. To heslo na ty fotky je pořád stejné??? Jestli jo, tak proč mi ten blbej automat bez rozumu říká, že mám špatné heslo?? Šlo by to pro nás, bulharské soudruhy, ještě jednou, krok za krokem.... Díky :D:

Ivana*M — 20. 6. 2006 20:12

evababinet napsal(a):

Kaliku, tisíceré díky :hjarta: Milé dámy, mrkněte na http://babinet.album.cz/ - jsou tu už fotky z našeho setkání,  jak od Juraje, tak od Jay,
no, paráda !

Na pražské muzejní noci jsem si také všimla fůry cizinců - ale není se čemu divit, prý jsou obdobné noci zvykem po celé Evropě! Také bychom si někdy mohly zajet třeba do Berlína... :reta:

Míšu a její starosti s chalupou plně chápu, jsem v obdobné situaci, i když zahradu tak velkou nemám, zas mi dodělala asi po dvou hodinách usilovného sekání sekačka a i po opravě známým se zdá totálně kaput :(

Dakotko, moc tě obdivuju, jak jsi plna energie i v tomhle úmoru, a už jsem na to tvé hnízdečko moc zvědavá. Vydrž :supr:

Pivko můžem dát, jak je komu libo,

co ve čtvrtek v 17,00 na zahrádce v http://www.volny.cz/mezcalmaxim ?

:par::par::par:

Ja mam ve ctrvrtek zase odpoledni :butter: nemuzete to posunout na pristi tyden ?

evababinet — 20. 6. 2006 23:18

Ahoj holky :reta:,
asi bude rozumnější sejít se příští týden - abyste si mohly udělat čas. Takže - příští čtvrtek, tj. 29. 6. v Mezcale, jste pro? :supr:
Tenhle čtvrtek taky hrajeme s Itálií, takže bude asi lepší nebýt někde v hospodě...:D

A klidně mi pište na evababinet@seznam.cz a ráda vám všechno zodpovím a tak vůbec... :hjarta::hjarta::hjarta:

Dneska jsem po menší párty, takže mne omluvte :storstark:

x21365 — 21. 6. 2006 20:27

:storstark:
Ahojky holky, zrovna nemám dobré období / to rozepisuju jinde/, sklenici s pivem udržím vždy, jaksi jsem nepochopila, kde že je to setkání, ale příští čtvrtek nemůžu ,můj otec slaví 60. Takže někdy jindy nebo vymyslím něco, co bude vyhovovat mě a někdo se třeba přidá .Mějte se:storstark::storstark::storstark::storstark::rock:
To vedro je šílený co!!!!

evababinet — 22. 6. 2006 0:13

Teda holky, s váma je domluva, navrhuju sraz v latinsko-americké restauraci se zahrádkou viz http://www.volny.cz/mezcalmaxim a pokud se vám nelíbí čtvrtek, můžeme se sejít klidně ve středu. 

Takže můj návrh je:

:hjarta: :hjarta: :hjarta: 3. babinetí setkání ve středu 28. 6. na Míráku v Jugoslávské ulici 18 :storstark: :storstark:
a jestli ani to se vám nehodí, tak to asi nechám na někom jiném. :dumbom:

Dobrou :sova:

luckies — 22. 6. 2006 7:54

Ahoj holky, tak jestli mě zase vezmete s sebou, tak se ráda přidám :)

dakota — 22. 6. 2006 14:07

Já bohužel ve středu nemůžu, páč jsem domluvila už jinou schůzku již v pondělí. Tak příště. Omlouvám se !!!

Ivana*M — 22. 6. 2006 20:28

dakota napsal(a):

Já bohužel ve středu nemůžu, páč jsem domluvila už jinou schůzku již v pondělí. Tak příště. Omlouvám se !!!

Já můžu každý den kromě úterý .

evababinet — 22. 6. 2006 22:18

Ahojky Babinetky,
ten fotbal - no, to bylo zoufalství :o
Zdá se, že se nám zřejmě hodí víc středa než čtvrtek, tak se zkusíme srazit opět v tu středu? :storstark:
Takže začnu počítat: Luckies, Vlasta, Iva M., já
a s otazníkem mám Vandu, Míšu a Jay,
Dakotě se obecně středa hodí, ale tuhle se tedy omlouvá.
Takže, prosím, holky potvrďte, kdo s tím počítáte, je to tam fakt docela pěkný a zkusíme tam třeba společně vymyslet nějakou superakci :hjarta: :hjarta: :hjarta: :rock:

Vanda — 22. 6. 2006 22:38

Joooooooooooooo já se taky hlásím, otazník prosím smaž.

evababinet — 22. 6. 2006 22:55

Supééééééér :D

Takže :hjarta:  3. babinetí setkání proběhne ve středu 28. 6. na Vinohradech :hjarta:
a stolek je zatím pro nás 5 - Luckies, Vlasta, Iva M., Vanda, já. Kdo dál?

:storstark:         :supr:

choysia — 22. 6. 2006 22:59

evababinet napsal(a):

Supééééééér :D

Takže :hjarta:  3. babinetí setkání proběhne ve středu 28. 6. na Vinohradech :hjarta:
a stolek je zatím pro nás 5 - Luckies, Vlasta, Iva M., Vanda, já. Kdo dál?

:storstark:         :supr:

Ahoj Evi, ráda se k vám přidám.  :storstark:

evababinet — 23. 6. 2006 11:49

choysia napsal(a):

evababinet napsal(a):

Supééééééér :D
Takže :hjarta:  3. babinetí setkání proběhne ve středu 28. 6. na Vinohradech :hjarta:
a stolek je zatím pro nás 5 - Luckies, Vlasta, Iva M., Vanda, já. Kdo dál?
:storstark:         :supr:

Ahoj Evi, ráda se k vám přidám.  :storstark:

Sqělééé!!!  :supr:
Takže nás už je 7, Luckies, Vlasta, Iva M., Vanda, Choysia,  Jay a já.

Volala jsem do Mezcaly, nejpříjemněji je prý na zahrádce pod slunečníky u chladné zídky, ale lze být i vevnitř a a chladit se v klimošce. Měly jsme tam několik setkání s holkama z cvičení a všem se nám tam moc líbilo :)

Pa, pa, pa
a krásný víkend   :par::par::par:

choysia — 23. 6. 2006 11:51

evababinet napsal(a):

choysia napsal(a):

evababinet napsal(a):

Supééééééér :D
Takže :hjarta:  3. babinetí setkání proběhne ve středu 28. 6. na Vinohradech :hjarta:
a stolek je zatím pro nás 5 - Luckies, Vlasta, Iva M., Vanda, já. Kdo dál?
:storstark:         :supr:

Ahoj Evi, ráda se k vám přidám.  :storstark:

Sqělééé!!!  :supr:
Takže nás už je 7, Luckies, Vlasta, Iva M., Vanda, Choysia,  Jay a já.

Volala jsem do Mezcaly, nejpříjemněji je prý na zahrádce pod slunečníky u chladné zídky, ale lze být i vevnitř a a chladit se v klimošce. Měly jsme tam několik setkání s holkama z cvičení a všem se nám tam moc líbilo :)

Pa, pa, pa
a krásný víkend   :par::par::par:

Ahoj, vypadá to tam moc hezky, chodím okolo docela často, ale vevnitř jsem nebyla. Tak se těším...Taky krásný víkend.  :storstark:

Jarmila — 23. 6. 2006 13:00

Vsem Babinetkam, ktere se nam prihlasily na BabinetPraha@centrum.cz jsou vzdy odeslany pozvanky na vsechna setkani/akce.

V pripade, ze mate zajem, dejte nam na vyse uvedenou e-mail vedet:
Krestni jmeno, e-mail, vek, zajmy, kdy mate obycejne cas (behem dne, po praci atd.)
Tesime se.

luckies — 23. 6. 2006 14:20

Ahoj holky,
tak se z té středeční akce bohužel musím omluvit. Právě jsem se dozvěděla, že nám šéfík naplánoval už něco jiného :(. Možná, když tam vydržíte fakt dlouho, tak bych mohla dorazit.
Evi, bylo by možné vyměnit si mob. čísla? abych mohla kdyžtak napsat jestli tam ještě sedíte? :)

evababinet — 23. 6. 2006 15:32

Takže k pátečnímu odpoledni eviduji zatím stolek pro 6 babinetek
a Lucce posílám spojení na sebe :hjarta:

Krásnej fíííkend :):D;):):dumbom::P::reta:
sháním foťák Samsung a nikde ho nemaj, to je strašný :butter:
ale zato jdu za kámoškou hodit opalko na trávníček a dát bazének :rodna: a cestou beru ovocný dortík, mňam
a zítra jdu po x letech na parníček :supermario:

Pá, pá
Efča

luckies — 23. 6. 2006 15:39

Efi díky a všem přeju krásný víkend. Já jdu zítra na svatební veselí :) tak se mějte prima a užívejte sluníčka :)

Jarmila — 23. 6. 2006 16:19

Vratila se zpet e-mail adresovana na
MIJADE
a
JAJINA1

prosim e-mailujte na babinetpraha@centrum.cz se spravnou adresou v pripade, ze jsme udelaly chybu v adresari.

Preji vsem hezky vykend :)

evababinet — 24. 6. 2006 9:58

Kalíku,
moc děkujúúúúúúúúúúúú :hjarta:

Jarmila — 24. 6. 2006 21:12

Tak to bude 7 babinetek, jeste prijde urcite Jarmila.

evababinet — 26. 6. 2006 15:08

Jarmila napsal(a):

Tak to bude 7 babinetek, jeste prijde urcite Jarmila.

no nevím, já už tě započítala jako Jay :)
holky, parníček supersranda, jen mi ještě asi dvě hodiny hučelo v uších z uřvaných amplionů...
Ale spravil to pivní mok a pokec na zahrádce se sousedy :storstark:
Včera koupaliště, a řekněte mi, co je lepší než se v těhle tropech chladit  na trávníku ve stínu pod stromky a občas si zaplavat...? ;)

tak se dohlašte, kdo se k nám ještě připojí,
zatím pá, pá :hjarta:

choysia — 26. 6. 2006 15:10

Ahoj Evi, já ti psala mail. Vemte si prosímtě vlajky, nebo lampionky, abych vás nepřehlídla, jo? Já špatně vidím :rolleyes:

Já jdu 100%  :storstark:

evababinet — 27. 6. 2006 9:07

choysia napsal(a):

Ahoj Evi, já ti psala mail. Vemte si prosímtě vlajky, nebo lampionky, abych vás nepřehlídla, jo? Já špatně vidím :rolleyes:

Já jdu 100%  :storstark:

Choysia ahoj, moc ráda tě poznám ;)  a jasně, že budu mávat o106 :)
Co Míša a Dakota - holkíííííííííí :kapitulation: -  zastavíte se aspoň na chvíli - halóóóó? :dumbom:
Vždyť to bylo moc prima, že jsme se sešly a vzájemně poznaly!  :hjarta: :par: :hjarta:

Mám zamluvit stolek pro 4 nebo pro 8?
Vlasta se taky omlouvá, z pracovních důvodů, to je jasný, s tím nic nenadělá...
A co Jana Angelina?
Chcete ještě zítra někdo přijít?
Já v pátek odjíždím na chalupu, Jay za pár dnů do Kanady a pak už je to jen na vás. :lol:
:storstark:

dakota — 27. 6. 2006 11:15

No , když to vyjde,tak jo ,ale nic neslibuju!! Mám schůzku, ale nevím do kolika hodin. Tak to nechám plynout...Kdybych nedorazila, tak až po dovolené, na kterou jdu v pátek na 14 dní. :D

luckies — 27. 6. 2006 11:21

No holky koukám, že dovolené už se blíží :) taky v pátek odjíždím. Na týden do Itálie, a už se nemůžu dočkat. :) Já se zítra stavím, ale jak už jsem psala tak později. Evi, dám ti určitě vědět.

Jarmila — 27. 6. 2006 13:15

JE HORKO, POJDTE DO KINA
Mate-li cas behem dne 

Kino SVETOZOR

Streda,  5.7.2005,   11:00    Vstupne 50 Kc (nejen pro seniory!)

PYCHA A PREDSUDEK
http://www.kinosvetozor.cz/program/film … amp;id=778

Chcete-li se sejit 15 minut pred predstavenim pred pokladnou ve Svetozoru, dejte nam prosim vedet na BabinetPraha@centrum.cz.

Zdravi vas Babinetky Eva a Jay

Jarmila — 27. 6. 2006 13:21

Evo,
ve stredu prijde Jarmila a take Jay (jsme dve ruzne osoby)........ne jeden schizofrenik :storstark:

Ivana*M — 27. 6. 2006 13:32

Jarmila napsal(a):

Evo,
ve stredu prijde Jarmila a take Jay (jsme dve ruzne osoby)........ne jeden schizofrenik :storstark:

Ja urcite pujdu, mam to jeste nekde potvrdit ?

evababinet — 27. 6. 2006 14:56

:

Ivana*M napsal(a):

Jarmila napsal(a):

Evo,
ve stredu prijde Jarmila a take Jay (jsme dve ruzne osoby)........n
e jeden schizofrenik :storstark:

Ja urcite pujdu, mam to jeste nekde potvrdit ?

Milé a ještě milejší babinetky :hjarta: :hjarta: :hjarta:,

tak jsem potvrdila rezervaci, je pro nás na 17,00 hodinu připraven stolek na terásce a uvidíme, čím nás tam překvapí (a doufám, že jedině příjemně :lol:

Počítám tedy s Ivou, Choysií, Vandou, přijdu já a čeká nás rozluštění záhady dvou tajemných Jarmil ;)
A možná se zastaví i Daniela, Luckies a Dakotka... :)

Kdo se chce přidat k akci kino - film už jsem viděla, a kdo má rád romantiku a dotyčnou spisovatelku, bude spokojen. Málem jsem ronila slzy :hjarta: Doporučuju!

Itálie - to bych taky mohla - Řím, Florencie, Benátky... A to jsem ještě vůbec nebyla na jihu... :rodna:

A co říkáte domluvit se a zajít na "Karlínské filmové léto"? Je to prý za dvacku, sedí se venku a jsou to filmy a koncerty - nebyl jste na tom už někdo náhodou loni? :kapitulation:

Pa, pa a těším se na vás
a kdo máte foťák, klidně ho vemte,
já ho totiž ještě pořád nemám...

Tak zítra navi! :storstark:

anela — 28. 6. 2006 8:28

Ahoj holky, ahoj Evi. Strašně ráda bych se k vám připojila, třeba hned dneska, ale mám teď hodně velké problémy a spoustu starostí, tak vždycky jen k vám sem nakouknu. V sobotu mám odlítat na dovolenou, ale musím ji zrušit.
Užijte si to! Snad někdy příště.

evababinet — 28. 6. 2006 11:02

anela napsal(a):

Ahoj holky, ahoj Evi. Strašně ráda bych se k vám připojila, třeba hned dneska, ale mám teď hodně velké problémy a spoustu starostí, tak vždycky jen k vám sem nakouknu. V sobotu mám odlítat na dovolenou, ale musím ji zrušit.
Užijte si to! Snad někdy příště.

No jasně, tak ale příště už URČITĚ!!! :hjarta::hjarta::hjarta:

:supr:

Evelin — 28. 6. 2006 15:38

Jak to,že se to dozvídám-čtu až dnes náhodou? To už nestíhám přijít. Tak příště.

evababinet — 28. 6. 2006 23:07

Tak jak se vám naše historicky třetí setkání líbilo? Já byla spokojená :), teda až na to, že nikdo neměl foťák, ale to je snad to nejmenší... Hlavně, že bylo dobré pivko, jídlo a příjemná společnost u stolu :storstark:
Takže, než zapomenu, sešly jsme se ve složení:
Choysia, Jana Angelina, Vanda, Iva M., Jay a já. A zastavily se Dakotka a Lucka, takže paráda! :hjarta:
Záhada dvou Jarmil pomalu spěje k rozluštění...:sjuk:
Takže dobrou a hezké sny :sova:

choysia — 28. 6. 2006 23:17

Ahoj Evinko, bylo to super!!!! :supr:

x21365 — 28. 6. 2006 23:55

Ahoj holky, já prostě nestíhám, teď  jdu teprve z kanceláře, mám v hlavě jiný starosti / o tom jinde/.
Závidím vám pivní mok a zábavu , co jste si užily, příště zase dorazím . Tak zdar . Míša

evababinet — 29. 6. 2006 9:31

Misa II napsal(a):

Ahoj holky, já prostě nestíhám, teď  jdu teprve z kanceláře, mám v hlavě jiný starosti / o tom jinde/.
Závidím vám pivní mok a zábavu , co jste si užily, příště zase dorazím . Tak zdar . Míša

Mohla ses zastavit aspoň na chvilku, Dakotka by ti vlila krev do žil :dumbom:

luckies — 29. 6. 2006 17:08

Holky, tak ahoj :) padám z práce a hurá na dovolenou do Itošky :) tak se mějte pěkně a za týden se ukážu... :cool:

evababinet — 29. 6. 2006 23:10

luckies napsal(a):

Holky, tak ahoj :) padám z práce a hurá na dovolenou do Itošky :) tak se mějte pěkně a za týden se ukážu... :cool:

Tak ať ti vyjde počasí a vrátíš se ještě krásnější (jestli to teda ještě vůbec jde) :)
A já mám konečně FOŤÁK :reta:

evababinet — 30. 6. 2006 13:23

Milé babinetky :hjarta: - haló! :dumbom:,

odjíždím na chalupu a chvíli se tam zdržím :)

Příští víkend je možné jet na Pelhřimovsko za Dakotou, takže se kdyžtak domluvte, a dejte mi vědět :reta:

Pěkné LÉTO sefšímfšudy :storstark:

evababinet — 10. 7. 2006 15:23

Ahoooj holkííí :hjarta:,
tak jsem zase tu, abych za pár dnů zas odjela za krásami přírody na Šumavu :)
Jak se máte, co jste zažily a co je nového?
Na chalupě bylo prima, předělávala se sice elektřina, spravená rozbitá sekačka nefunguje, ale prima koupání a opalování, výlety, třešně...
Uložila jsem první fotky na internetové album, kdybyste měl někdo zájem, můžu dát adresu.
Kocour mi vypadl z okna, prý zřejmě ztratil rovnováhu, ale zdá se, že následky žádné nemá.
Jedno dítě se mi dostalo na školu, HURÁ!, druhé nastupuje v září do jiné školy, takže se dá čekat nápor. S partnerem se rozcházíme, protože máme jiné představy o životě a budoucnosti, jde to moc těžko, protože se máme rádi... Kamarádka čeká mimčo...
A dneska jdeme s přáteli opékat buřty :storstark:
Létu ZDAR :supr:

luckies — 13. 7. 2006 13:10

Zdarec holky, hlásím se po dovolené opět v plné polní :) co je tady nového? zatím nemám skoro čas sem vůbec zaběhnout, abych si ty novinky přečetla...
Na kdy plánujete další sraz? ;)

luckies — 14. 7. 2006 10:55

Holky, co takhle další sraz? mohly bychom vyrazit třeba sem : http://www.hamrsport.cz/kategorie.asp?idk=233
Včera jsme si tam byli a super... takový petanguje... co vy na to? A nebo to můžeme nechat na září až bude po dovolených :)

dakota — 17. 7. 2006 14:49

Nazdar holčičky, tak jsem zpátky!! Teda s chřipkou, ale zpátky. Teď už přijdou jenom samá pozitiva a sociální jistoty...No ale je krááásně. :D

Jarmila — 24. 7. 2006 9:57

Ahoj devcata,
jsem jiz za morem a do Prahy se vratim az nekdy na podzim a zapojim se zase do nasich setkani. Mezitim vam budu z daleka fandit. Navidenou!

luckies — 7. 8. 2006 10:33

Ahoj holky, je tu nějak mrtvo, to se ještě dovolenkujete? :)

ivanka05 — 8. 8. 2006 13:05

AHOJ holky, taky se ráda přidám, děti zatím nemám, ale to nevadí. Plánuju na příští rok. Sraz beru. K.:supr:

evababinet — 8. 8. 2006 14:27

Čauky,
já dovolenkuju tak střídavě, teď možná pojedu na Slovensko, ale nejdřív tak kolem 20. a to jen, pokud bude hezky. Loni tam touhle dobou byla kámoška a říkala, že sněžilo a že sledovali sněhové zpravodajství :D Jestli chcete příští týden něco podniknout - ten petangue, kino - klidně bych šla na ty Piráty nebo nějakou výstavku či jen posezení a pokec. Byla jsem na koncertě v Chodovské tvrzi, tam se dá taky zajít...
Efča :hjarta:

luckies — 8. 8. 2006 17:17

Ahoj Evi, tak u nás dovolená asi nebude :( manžílek má naštípnutou lítkovou kost, chodí o berlích a já nemám řidičák :( takže nevím nevím...
Na ty Piráty jdeme dneska... teda jestli tam chudák dopajdá :) takže pak můžu říct, jaké to bylo. Btw. mám novinku :) podařilo se mi sehnat lepší prácičku, takže od 15.9. huráááá jinam :D

evababinet — 9. 8. 2006 9:41

luckies napsal(a):

Ahoj Evi, tak u nás dovolená asi nebude :( manžílek má naštípnutou lítkovou kost, chodí o berlích a já nemám řidičák :( takže nevím nevím...
Na ty Piráty jdeme dneska... teda jestli tam chudák dopajdá :) takže pak můžu říct, jaké to bylo. Btw. mám novinku :) podařilo se mi sehnat lepší prácičku, takže od 15.9. huráááá jinam :D

Jestli on se náhodou nezranil při fotbalu?!? ;)
Tak ať se vám Piráti líbí, u nás už je viděla ségra s rodinou a moje starší dcera, všichni v rámci slavnostní premiéry o půlnoci minulý týden... A já ještě neviděla ani Účastníky zájezdu :)
S tou prací MOC GRATULUJU :supr:

evababinet — 17. 8. 2006 14:01

No jo, tak Účastníky jsem viděla a celkem prima, ty svérázný postavičky jsou k sežrání. Na Pirátech jsem byla včera a dá se :dumbom:

Spousta lidí kolem mě hraje mariáš, ale nikde žádná baba, neznáte náhodou nějakou, která ho hraje? Buď trojkovej nebo čtverkovej, je mi to fuk. Základy mám - prší, herzky, sedmu...

Jedu na Slovensko, takže pá, pá :storstark:
Efča

evababinet — 28. 8. 2006 9:55

Ahoooj :kapitulation:

moc zdravím, vrátili jsme se ze Slovenska a byli v Trenčíně, Malé Fatře, Roháčích, Slovenském ráji, Spiši a tamním hradě, a cestou pak v Blatnici, Mikulově, Petrově, Třebíči, Moravském Krumlově...
Ochutnala jsem brynzové halušky, pirožky, parenicu, na Moravě dobré vínko a už i burčák, a všude se chystají vinobraní...

Ohlásilo se několik nových babinetek :hjarta: a léto pomalu končí...

A já se ptám, milé pražské babinetky, nepodnikneme už konečně něco? :dumbom:

luckies — 28. 8. 2006 10:02

Ahoooooooooooooooj, jsem pro někam vyrazit. Už mám po dovče a práce zase nad hlavu :( takže nějaké rozptýlení by neškodilo :)

slonisko:-) — 28. 8. 2006 16:19

Ahojky, co takhle vyrazit třeba do ZOO. Strašně dlouho jsem tam nebyla a přijde mi to jako dobrý odreagování...;)

luckies — 28. 8. 2006 16:41

Ahoj holky, plánujeme vyrazit na véču s kafíčkem a pak do kina. A to všechno buď  tuto středu /30.8./ a nebo středu příští /6.9./ v kině Palace Cinemas Slovanský dům na film "Vějíř Lady Windermerové", který hrají od 19:50. Cena vstupenky je 109 Kč.
Před tím by ovšem byla dobrá večeřička v Pizzerii Coloseum v Paláci Myslbek, Ovocný trh 8, PHA 1 a pak samo dobré kafíčko a dezertík. Sraz cca v 17:30 v pizzerii.
Podmínkou účasti je dobrá nálada :) Pokud máte některá chuť se přidat napište sem a nebo mejlíka, ať víme na kdy a kolik místeček v pizzerii zamluvit.
Zatím se mějte a budu se těšit na velkou účast.

PS. Slonisko - tu ZOO můžem podniknout příště :)

evababinet — 29. 8. 2006 9:31

Já přijdu ráda :hjarta: A jsem pro příští středu.
Kdo se ještě připojí? :par:

http://megi.kabel1.cz/flash/zabka.swf
:supr:

evababinet — 5. 9. 2006 13:33

Haló, haló,

MILÉ BABINETKY :hjarta::hjarta::hjarta:
kdo ještě se středečním srazem počítá?

Opakuji: sraz je zítra v Pizzerii Coloseum v Paláci Myslbek, Ovocný trh 8, PHA 1 v 17:30.

A pak, kdo bude mít chuť, může s námi zajít na film "Vějíř Lady Windermerové", který hrají od 19:50 v kině Palace Cinemas Slovanský dům. Zatím jsme 4!

Tak zítra navi :dumbom:

:storstark::storstark::storstark:   :supr:

Daniela02 — 6. 9. 2006 8:13

evababinet napsal(a):

Haló, haló,

MILÉ BABINETKY :hjarta::hjarta::hjarta:
kdo ještě se středečním srazem počítá?

Opakuji: sraz je zítra v Pizzerii Coloseum v Paláci Myslbek, Ovocný trh 8, PHA 1 v 17:30.

A pak, kdo bude mít chuť, může s námi zajít na film "Vějíř Lady Windermerové", který hrají od 19:50 v kině Palace Cinemas Slovanský dům. Zatím jsme 4!

Tak zítra navi :dumbom:

:storstark::storstark::storstark:   :supr:

Ahoj Evi a holky, omlouvám se, ale nemůžu přijít :(. Snad příště. Hezky si to užijte...... :storstark:

evababinet — 6. 9. 2006 15:08

Tak jak, nerozmyslíte se ještě někdo? :rodna:

A co vy, babinetí nevěrnice z "Nevěry"? ;)

Jinak, Dakotko, moc gratuluju :hjarta::hjarta::hjarta:

Evelin — 6. 9. 2006 16:14

Ahoj jako vždy, až teď jsem si přečetla o setkání, ale zase mám meditaci. První středu v měsící ....od 16,30-19,00 ev.19,30.
Tak Vám možná pošlu kouli s láskou...Ale stejně mám housera, takže bych moc sedět nemohla, když chodím do práce i s houserem.Nejde to dělat ty setkání v jiné středy? Dnes je pro mne i jinak významý den, kdysi před hodně lety se narodil můj otec. Dnešní datum vypadá hezky:06.09.06 ....
škoda, že nebudu na pokecu.Tak snad příštěěěě.....

Oxi — 6. 9. 2006 16:18

skoda ze nejdete na pivo, pridal by som sa k vam :)

evababinet — 6. 9. 2006 16:25

Oxi napsal(a):

skoda ze nejdete na pivo, pridal by som sa k vam :)

Evelín, tak snad zase někdy příště :hjarta:

A Oxi, klidně se stav, můžeme to klidně stočit někam na pivko :storstark:

Eva

Oxi — 6. 9. 2006 16:27

no, podla toho co pisete idete skor do kina ako na pivo :)

evababinet — 6. 9. 2006 16:29

Oxi napsal(a):

no, podla toho co pisete idete skor do kina ako na pivo :)

Do kina všechny nepůjdem a je až od 20,00. Klidně přijď na pokec :storstark:

Oxi — 6. 9. 2006 16:38

ak u teba pokec = :storstark: tak OK

Oxi — 6. 9. 2006 23:56

hihi, diky, bolo to fajn, som celkom rad ze na kino nedoslo, rad som si takto posedel a pokecal, rad zopakujem (teda ak som nebol na obtiaz)

evababinet — 7. 9. 2006 8:32

Oxi napsal(a):

hihi, diky, bolo to fajn, som celkom rad ze na kino nedoslo, rad som si takto posedel a pokecal, rad zopakujem (teda ak som nebol na obtiaz)

Pěkné ranko,

ráda jsem tě, Oxi, poznala,
a včerejší teplý večer strávit na zahrádce v příjemné babinetí společnosti u  pivka a vínka bylo moc fajn :supr:

:):):):):)

Oxi — 7. 9. 2006 10:33

Ja som vas tiez rad spoznal, uff dnes sa mi ale velmi pracovat nechce :)

luckies — 7. 9. 2006 10:40

Ahojky, tak máme další ovečku, která by snámi zašla občas pařit? :) mě mrzí, že jsem včera nemohla dorazit. Kor, když jsem to celé vymyslela. Ale bohužel práce mě živí, takže jsem musela makat :( A jaký byl film? :)

Oxi — 7. 9. 2006 10:47

Film? ... Myslim ze to bol Plzensky prazdroj ... aaaa ... teda to vino bolo cervene ale znacku neviem :)
Hihi boli sme len traja :) ale celkom to stacilo :)

conture — 7. 9. 2006 10:52

Zdravím pražské babinetky :),
ráda bych se k vám připojila. Kdy bude další akce?

luckies — 7. 9. 2006 11:15

Áha, tak já se snažila o kulturu a nakonec jenom chlastačka :D Příště určitě dorazím.

Conture, klidně se můžeš přidat...

conture — 7. 9. 2006 11:25

Těší mě zájem,ale kdy se koná něco dalšího? Moc ráda se připojím, byť je to cokoli ;)

Oxi — 7. 9. 2006 11:36

luckies napsal(a):

Áha, tak já se snažila o kulturu a nakonec jenom chlastačka :D Příště určitě dorazím.

Naahodou, bolo to velmi kulturne :supr:

evababinet — 7. 9. 2006 14:49

Oxi napsal(a):

luckies napsal(a):

Áha, tak já se snažila o kulturu a nakonec jenom chlastačka :D Příště určitě dorazím.

Naahodou, bolo to velmi kulturne :supr:

Jasan, byla to "superkulturnachlastacka" :storstark:
Jinak, co se týká společných akcí - sem s návrhy ;)

Brod — 9. 9. 2006 16:51

Eva+OXi- dík za velmi hezký a večer, podle mne to byl pokec stimulovaný pozvolnými dávkami alkoholu. Co by jste říkali na to , zajít na bowling?  Na Planet-bowling.cz jsem se dívala , ale ze svého okolí jsem nikoho nezlomila, aby tam šel se mnou.

Oxi — 13. 9. 2006 10:24

Ahoj, jasne ze ano. Kedy? Ja mam bowling celkom rad, aj ked mi to velmi nejde :)

luckies — 14. 9. 2006 9:15

Lidi a co si jít zahrát i ten petangue? :)

evababinet — 14. 9. 2006 10:41

luckies napsal(a):

Lidi a co si jít zahrát i ten petangue? :)

Milí zlatí :hjarta::hjarta::hjarta:

jsem pro každou špatnost, bowling i petangue jsou příjemné rekreační sporty tak akorát pro mě :)

Petangue jsem sice hrála asi jen třikrát, ale je to vážně sranda, když to člověk prožívá, bowling asi víckrát, ale sotva umím držet kouli a udělám jak plný počet tak ale taky vůbec nic  :D
Před týdnem jsem si po x letech zahrála i minigolf, pěkný plácek je u Novodvorská Plaza, takže ten taky můžu ;)

Teď  jedu do slunného Řecka prodloužit si léto a vracím se příští pátek.

Pá, pá
:vissla:

P.S.: Včera jsem byla na vinobraní v http://www.auxclochettes.cz , sem ráda chodí moje ségra, je to krásné klidné místečko uprostřed Prahy...

Podával se dobrý burčák, moravské speciality a hrála cimbálovka. Vytáhla jsem jednoho kamaráda a bylo to moc pěkný, takže do budoucna můžu taky jen doporučit :supr:

luckies — 14. 9. 2006 12:30

Evi vinobraní? ani mi nemluv. V pátek odjíždím na Moravu a jdeme sbírat. Čekají nás celé tři vyhonrady. Takže moc dobře vím o čem to je.
Tak si užij dovču a pak se nějak dohodnem :)

evababinet — 6. 10. 2006 14:46

luckies napsal(a):

Evi vinobraní? ani mi nemluv. V pátek odjíždím na Moravu a jdeme sbírat. Čekají nás celé tři vyhonrady. Takže moc dobře vím o čem to je.
Tak si užij dovču a pak se nějak dohodnem :)

Ahoooj,

konečně z dovči zpátky, ale řeknu vám "slunné" Řecko vůbec nebylo,  jak tady bylo krásné babí léto :):):), tak tam skoro pořád pod mrakem...
Ale ochutnala jsem tamější speciality a zapíjela je Retzinou :storstark:, výborné mají třeba ty velké olivy, mňam!

Na vinobraní jsem byla o víkendu na Karlštejně a bylo fajn a bylo krásně! :par:

Takže se zas hlásím do pořádaných akcí a vyřizuju pozdravy od Jay z Kanady, ukáže se někdy v listopadu.

Eva :hjarta:

luckies — 6. 10. 2006 15:47

Ahojky, konečně se tu někdo ukázal :) na Karlštejnském vinobraní jsem byla taky. Bylo tam teda hafo lidiček. Burčák mi moc nejel, ale dala jsem si to staročeské trdlo a medovinu :) takže i spokojenost nakonec byla.

No Evi, tady už se taky moc nezahřeješ. I  kdy sluníčko pořád hlásí, že bude, nějakého tepla už se moc nedočkáme.

Přeju pěkný víkend!

Lana — 11. 10. 2006 8:15

:kapitulation:Zdarec holky,tak ono se chodi na parbicky!no to je genialni,jsem pro vsechno,ale mooc zamestnana,to budu muset poresit

Lana — 11. 10. 2006 8:16

Sakrys jak se tam davaj ty smajlici ja jsem fakt gumova:-)

luckies — 11. 10. 2006 8:40

Leno, to určitě nejsi. Jen mezi textem a smajlíkem musíš udělat aspoň jednu mezeru :)

evababinet — 18. 10. 2006 12:14

Ahoj holky :hjarta:

co kdybychom pomalu něco naplánovaly?
Sem s návrhy

:par:

luckies — 20. 11. 2006 16:05

Halooo, je tu nějak mrtvo. :( Copak celá Praha má tolik práce, že nemůže zajít flámovat? :) co takhle nějaké kino? nebo výstava? nebo si uděláme Babinetí Vánoční večírek? :)

Juraj — 20. 11. 2006 17:33

Mile damy-prazske babinetky...
Kdyz nekdy si nekolik z vas najde cas chut a naladu, tak na to "planovaci kafe" co vymyslet na ci pred vanoci se muzete sejit taky u nas v kancelari Babinet, v Hybernsky, ale kapacita je omezena cca 4-5 [jeden stolek] - za to kafe az z Brazilie je zdarma...

evababinet — 25. 11. 2006 19:05

Juraj napsal(a):

Mile damy-prazske babinetky...
Kdyz nekdy si nekolik z vas najde cas chut a naladu, tak na to "planovaci kafe" co vymyslet na ci pred vanoci se muzete sejit taky u nas v kancelari Babinet, v Hybernsky, ale kapacita je omezena cca 4-5 [jeden stolek] - za to kafe az z Brazilie je zdarma...

Ahoj Juraji a Luckies,

také moc zdravím li a Oxiho,

a vůbec :reta: všechny Babinetky :hjarta::hjarta::hjarta:
že by se konečně něco dělo :supermario:?

Na kafčo ráda zajdu třeba hned v pondělí po práci a jestli uspořádáme "Babinetí Vánoční večírek" - bude to chtít zjistit přibližnou účast, dát termín a zamluvit stolek v hospodě. Znáte to, všude to pak praská ve švech ;)

Pivu, vínu a Babinetím setkáním ZDAR :storstark:

Juraj — 25. 11. 2006 19:27

V pondeli mohu az po 19.00 dat kancl k dispozci, ale v utery pripadne stredu by to slo cca po 17.00... Po domluve mozna i drive...

luckies — 26. 11. 2006 18:44

Ahojky, tak já bohužel v pondělí ani v úterý nemohu. V PO jdeme za kulturou :) na koncert Věry Špinarové a v ÚT už mám domluvené kafčo s kámoškou.
Na to, že je tady docela dost lidiček z PHY, tak sem nikdo moc nechodí :(

evababinet — 27. 11. 2006 10:26

luckies napsal(a):

Ahojky, tak já bohužel v pondělí ani v úterý nemohu. V PO jdeme za kulturou :) na koncert Věry Špinarové a v ÚT už mám domluvené kafčo s kámoškou.
Na to, že je tady docela dost lidiček z PHY, tak sem nikdo moc nechodí :(

Ahojky :):):)

také jsem nad tím přemýšlela, proč se dlouho nic neděje, a bude to asi tím, že část našich Babinetek má svá témata a své srazíky a část se zřejmě ostýchá.
Ale idea Jay, aby se pár milých lidí tu a tam sešlo na kus řeči nebo při společné akci, se mi nadále líbí :supr:

Do Hybernský na dobrý kafe se učitě ráda podívám :)

Tak, milé Babinetky, která máte chuť zúčastnit se :hjarta: babinetí besídky:hjarta:,
dejte vědět a to buď sem, nebo napište na babinetpraha@centrum.cz
- hlavní je teď domluvit nějaký vhodný termín  ;)

Jinak - srdečně zdravím Jay, která se nedávno vrátila z Kanady - AHOOOJ doma!
:storstark:


Eva

Juraj — 27. 11. 2006 11:09

jo jo, dejte vedet, damy, nabidka Babinet na "pracovne-organizacne setkani" stale plati... :-)
samzorejme samotnou Te nezvu, Evababinet, to by si mohl leckdo spatne vysvetlovat... ale nic tomu nebrani stejne z me strnay, zadne predsudky uz nemam... ale taky buh vi, co bys tady se mnou provadela pak, Evababinet ;-) ty dnesni mlade emancipovane zeny... ;-)
Ale na Babineti besidku bych se urcite mel zajem pak podivat na par minut, jako v lete na tu Pizzerii, to bylo fajn s vama, dovedet se, kdo chodi na Babinet... Pripadne reknu taky redaktorce Renate, az budete vedet kdy a kde to bude... nevadi?

evababinet — 28. 11. 2006 13:41

Juraj napsal(a):

jo jo, dejte vedet, damy, nabidka Babinet na "pracovne-organizacne setkani" stale plati... :-)
samzorejme samotnou Te nezvu, Evababinet, to by si mohl leckdo spatne vysvetlovat... ale nic tomu nebrani stejne z me strnay, zadne predsudky uz nemam... ale taky buh vi, co bys tady se mnou provadela pak, Evababinet ;-) ty dnesni mlade emancipovane zeny... ;-)
Ale na Babineti besidku bych se urcite mel zajem pak podivat na par minut, jako v lete na tu Pizzerii, to bylo fajn s vama, dovedet se, kdo chodi na Babinet... Pripadne reknu taky redaktorce Renate, az budete vedet kdy a kde to bude... nevadi?

Milý Juraji,
snad by ses mě nebál! Vždyť už se přece známe ;)
Koordinační schůzku "Cafe Brazil" dáme příští týden, ok? Jak vypadá středa nebo čtvrtek kolem 17?
Jestli budou zájemci, bude i besídka, a jste zváni samozřejmě všichni :hjarta:
:storstark:    :dumbom::dumbom::dumbom:

Juraj — 28. 11. 2006 14:22

to vis, ze ne, Eva Bbainet, ja jen tak, aby rec nestala... ;-)

ja mam miting asi do 18.00 ve stredu mimo kancelar, a ve ctvrtek zase musim odejit o 17.00 do jedne neziskovky... ale ja nejsem dulezity, mne se neprizpusobujte...

luckies — 28. 11. 2006 14:48

Ahoj, já se na kafe určitě přidám :) takže semnou počítejte. Zatím příští týden můžu kromě úterý. Tak zdarec :)

evababinet — 28. 11. 2006 15:25

luckies napsal(a):

Ahoj, já se na kafe určitě přidám :) takže semnou počítejte. Zatím příští týden můžu kromě úterý. Tak zdarec :)

Tak jak to uděláme? Juraji, když tam nejsi ty, tak je pro nás ÚPLNĚ zavřeno? :rodna:
Není poblíž nějaká příjemná nezakouřená hospůdka nebo pizzérie, kam by se dalo případně přejít? Psala mi Jay, že se ráda příští týden k nějaké akci připojí než zase odjede do Kanady, tak bychom mohli dát aspoň pokec :storstark:
Co zkusit tradičně opět středu? ;)

luckies — 29. 11. 2006 11:15

Ahoj Babinetky,

proběhla tu debata o tom, že by bylo záhadno něco podniknout.

Tímto vám oznamujeme, že se koná ve středu dne 6.12 cca od 17:30 posezení v pizzerii/restauraci Al Capone, Na Poříčí 36, PHA 1.

Vaří zde naprosto výborně nejen pizzu, ale i všemožné těstoviny. I milovnice masa a salátů si přijdou na své. Nápojový lístek taktéž pestrý :) .

Můžeme probrat co koho trápí a nebo blížící se Vánoce.

Pokud máte chuť se zůčastnit dejte prosím vědět do pondělí 4.12, aby byl čas rezervovat místečka.

Pište přímo na Babinet a nebo na mejlíka: luckies@centrum.cz/ evababinet@seznam.cz

Zatím ahoj a budeme se těšit

evababinet — 29. 11. 2006 16:14

Squěléé! :supr:

Takže ;) ve středu dne 6.12. se koná od 17:30 Babinetí posezení v pizzerii Al Capone, Na Poříčí 36, PHA 1 :storstark:

Znám to tam, občas tam mlsám bramborové nočky s výbornými hříbečky :P
Takže si udělejte čas a ozývejte se na babinetpraha@centrum.cz nebo přímo sem.

Těšíme se,
L+J+E

luckies — 1. 12. 2006 11:20

Halooo, přidáte se někdo? :)

Juraj — 1. 12. 2006 11:54

ta Pizzeria je "kolem" kancelare Babinet, jen ja mam do 19.00 setkani v kanclu [ale mozna se povede jej zrusit?], takze pak bych urcite dorazil...

A mam tady male - ale asi bude opozdene - prekvapeni... Kazdy ucastntik setkani dostane [dodatecne] magnet na lednici Bbainet, ktery vsak je jeste jen v grafickem navrhu, ale urcite bude pak brzo [uz pred Vanoci doufam...] vyroben...

A doufam pak, z e stejny darkebudu moci nabidnout i pro setknai dam v jinych mestech brzo...

luckies — 1. 12. 2006 14:03

Juraji super, stav se :) zatím jsme i s Tebou 4 :D .

choysia — 2. 12. 2006 12:24

luckies napsal(a):

Halooo, přidáte se někdo? :)

Ahoj :) Já mám ve středu večer školení :(
Možná to stihnu, když tam budete dýl :storstark:
:rodna:

Juraj — 2. 12. 2006 15:46

jo, jo, ja se uz tesim.... :-)

evababinet — 4. 12. 2006 11:03

Juraj napsal(a):

jo, jo, ja se uz tesim.... :-)

Ahoj při pondělku,
tady je stručná rekapitulace: k dnešnímu dni jsou nahlášeni Luckies, Jay, a já, dále Líba, Míša a Jarmila, staví se Juraj a možná i Chyosia a Dakota.
Tedy zatím dvojstolek :storstark:

luckies — 4. 12. 2006 11:20

Wow, tak to je dost lidiček :) taže tedy objednám stoleček. Budu se na vás těšit...

luckies — 5. 12. 2006 12:17

Tak je objednáno na zítra - 6.12. v 17:30. Bohužel byla místa jen v kuřáckém, tak doufám, že vám to nevadí. Je tam rezervačka na moje jméno tj. Kovácsová.
Zatím zdarec...

evababinet — 5. 12. 2006 16:37

luckies napsal(a):

Tak je objednáno na zítra - 6.12. v 17:30. Bohužel byla místa jen v kuřáckém, tak doufám, že vám to nevadí. Je tam rezervačka na moje jméno tj. Kovácsová.
Zatím zdarec...

Nejnovější babinetí zprávy:
Choysia nestíhá, ale připojuje se Lenka:)

TAK ZÍTRA! :hjarta:

:storstark:

anela — 5. 12. 2006 22:05

Dívky, pokud se k vám ke stolečku vejdu, ráda bych se stavila. Ale nevím tedy jak budu stíhat, mám odpo masáž.

luckies — 6. 12. 2006 8:46

Anelo ahoj, jasně, klidně se stav :)

evababinet — 6. 12. 2006 10:07

luckies napsal(a):

Anelo ahoj, jasně, klidně se stav :)

Lucko, uděláš nějakou cedulku na stůl "Babinet", případně "Bábynet", aby nás všechny Babinetky dobře našly, nebo se toho mám chopit já?

Evča

luckies — 6. 12. 2006 12:20

Evi, klidně něco udělám :) btw. kdy tak vidíš, že dorazíš? hned na tu půl? Já asi jo, aby tam někdo byl. Končím totiž dneska v 5 a mám to tam docela kousek.

evababinet — 6. 12. 2006 12:56

luckies napsal(a):

Evi, klidně něco udělám :) btw. kdy tak vidíš, že dorazíš? hned na tu půl? Já asi jo, aby tam někdo byl. Končím totiž dneska v 5 a mám to tam docela kousek.

Tak dík :hjarta:
Jdu jen ještě do Spálené kvůli stavebnímu spoření, tak myslím, že na tu půl je to tak akorát ;)

evababinet — 7. 12. 2006 14:14

Hezké odpolko :dumbom:

tak jsem konečně v práci trochu vydechla, i mimo práci se toho už nějak dost před těmi vánocemi kupí, a koukám, kdepak jsou dojmy a ohlasy ze včerejšího setkání? Že by byli všichni tak unavení a upracovaní jako já? ;)

Právě zpracovávám fotky a až mi ty svoje pošle i Juraj, poprosím Kalíka, ať nám je dá s heslem na web. My, co jsme se srazíku zúčastnili, pak mrknem, které tam necháme pro oči ostatních, a pak, kdo z ostatních babinetek bude mít zájem, může mrknout a udělat si představu, jaké to tam asi včera bylo :)

Sešlo se nás u pivka a vínka nakonec pět - Luckies a já, Anela a Líba, a přišel i Juraj.
Pilo se :storstark: a hodovalo :P a dobře se povídalo :supr:

luckies — 8. 12. 2006 9:04

Krásné sluníčkové ráno všem,

jo, jo, posezení se vydařilo :) Večeřička dobrá a společnost také. Takže příště čekám, že nás bude víc!!! :)

Juraj — 8. 12. 2006 13:59

mnam, to jidlo bylo tedy super, pripajim se s pochvalou..

rad jsem vas vsechny videl, fotky jsem prave Evebabinet poslal.... budu se tesit priste...

pekny vikend vsem :-)

juraj

Aga — 10. 12. 2006 16:36

Navrhuji babinec  - pardon, babinec - pro kočkomilky a čarodějky ( ale nejen pro ně ),
které by měly zájem navštívit netradiční kočičí domov, třeba i podat pomocnou ruku, dobrých nápadů není nikdy dost, probrat kouzla a čáry, ale i život v celé jeho syrové realitě, prostě dát řeč a něco k tomu ...
Místo činu mezi Příbramí a Pískem ( cca 80 km z Prahy ) - pohodička vítězí.
V létě se griluje, ale proč čekat do léta ? :kapitulation:

Aga — 10. 12. 2006 16:37

Aga napsal(a):

Navrhuji babinec  - pardon, babinec - pro kočkomilky a čarodějky ( ale nejen pro ně ),
které by měly zájem navštívit netradiční kočičí domov, třeba i podat pomocnou ruku, dobrých nápadů není nikdy dost, probrat kouzla a čáry, ale i život v celé jeho syrové realitě, prostě dát řeč a něco k tomu ...
Místo činu mezi Příbramí a Pískem ( cca 80 km z Prahy ) - pohodička vítězí.
V létě se griluje, ale proč čekat do léta ? :kapitulation:

Kurňa, já ten BABINET snad nenapíšu, furt mi tam lezou ty babince ... :reta:

luckies — 11. 12. 2006 8:09

Krásné ráno, tak jak je po víkendu? Já ho celý proležela v posteli a společnost mi dělaly kapesníky, kapky do nosu a paralen. No jenže je tu pondělí, tak sedím zase v práci. Tohle počasí je vážně na palici. Jako že nemám zimu ráda, tak chci, aby byl SNÍH!!! :)

evababinet — 11. 12. 2006 14:04

luckies napsal(a):

Krásné ráno, tak jak je po víkendu? Já ho celý proležela v posteli a společnost mi dělaly kapesníky, kapky do nosu a paralen. No jenže je tu pondělí, tak sedím zase v práci. Tohle počasí je vážně na palici. Jako že nemám zimu ráda, tak chci, aby byl SNÍH!!! :)

No, my byli v sobotu na hře od Kundery Jakub a jeho pán s Bartoškou a Heřmánkem a včera mi přijela kámoška z Londýna, tak jsme kecaly až přes půlnoc :storstark:, takže jsem dneska taková příjemně unavená :sova:, dám jen pokec s kamarádem u vínka a jedu pomalu dom ;).

Jen nevím, jestli mi do osmi večer vydrží rybičky v pytlíku, které jsem neprozřetelně koupila... :lol:

luckies — 13. 12. 2006 14:37

Ahojky,
Evi, tak co, přežily to ty rybičky? :)
My se byli podívat včera na další byt. Pořád to nějak není ono :( už jsem i přemýšlela, že nás přihlásím do pořadu Přes nový práh na ČT1. Jen o tom ještě neví manžílek :)
Zítra jdeme taky za kulturou. Do divadla Pod Palmovou na "Přes přísný zákaz dotýká se sněhu" nebo tak nějak. Jsem zvědavá jaké to bude :) O víkendu se chystám s mamčou do centra nakupovat poslední dárečky, tak doufám, že nás ty davy cizinců a ostatních nakupujících neušlapou.
Dívala jsem se na fotečky a prima :) jen by to chtělo je asi trošku popsat...
Tak zatím...

anela — 13. 12. 2006 18:21

ahojky všichni. Jen narychlo nakukuju. :)
Lucko ty sháníš byt? K pronájmu nebo kupuješ?

Ještě mám prosbu k fotkám - na odkazech nové nejsou, kde je najdu? Díky

luckies — 13. 12. 2006 19:22

Jo jo, scháníme byteček. Chceme něco většího než 1+kk. Fotečky najdeš tady: http://fora.babinet.cz/gallery.php?cid=5

anela — 13. 12. 2006 22:21

Lucko, díky. Napsala jsem ti soukromou zprávu. :)

evababinet — 15. 12. 2006 13:36

Ahoj holkííí :hjarta:

rybičky kupodivu přežily, jen jedna na sobě měla plíseň a chcípla.
Jaká byla Palmovka?
Byla jsem teď nějak unavená, jestli vliv počasí nebo předvánočního stresu, těžko říci, ale včerejší besídka :storstark: mi zas vlila krev do žil :D

Krásný fíkend

http://www.darekprokazdeho.cz/koulovana/

luckies — 15. 12. 2006 16:06

Ahojky,
Palmovka byla fajn... představení úsměvné a rautík bohatý. Nakonec jsme odcházeli jako poslední cca kolem půl jedné :) takže dneska potřebuju odpočívat :).
Je fajn, že si i Ty besídku užila. Nevím jestli se tu ještě ukážu, každopádně vám přeju krásný víkend!!
L.

luckies — 20. 12. 2006 12:09

Krásné Vánoce všem!

evababinet — 20. 12. 2006 14:52

:hjarta: Krásné a pohodové Vánoční svátky, spoustu dárečků :hjarta:

a v novém roce 2007 samé štěstí a hodně zdraví!

Co víc si na Vánoce přát?
Aby měl jeden druhého rád :par:

luckies — 2. 1. 2007 14:46

Ahoj lidičky, tak doufám, že jste do toho nového roku vkročili pravou nohou :) . Takových příprav a už je to pryč. U mě byl Ježíšek štědrý a Silvestr jsem taky přežila. Takže novému roku ZDAR :)

Brod — 8. 1. 2007 13:08

Přeji všem do nového roku hodně lásky a ať se Vám všem daří.

steffule — 13. 1. 2007 22:34

Tak jsem tu nová, zatím jsem napsala Evče,uvidíme jestli to nějak dopadne. Byla bych ráda.

evababinet — 14. 1. 2007 14:13

Ahoj holky,

zdravím v novém roce 2007 :reta:

Dneska je tak nádherně, že s přítelem vyrážíme na procházku a pak na výstavu do Staroměstské radnice na "Pražské usedlosti".

Jestli budete chtít dát "brazilské kafčo" u Juraje nebo zajít do kina či si zabowlet, případně si jít zacvičit, zajít do Růžové čajovny nebo si jen tak poklábosit, jsem pro každou srandu :storstark:

Pa, pa

luckies — 14. 1. 2007 19:37

Ahoj holky, tak je neděle, skoro konec víkendu. Uteklo to nějak rychle... nejraději bych měla ještě volníčko, ale bohužel :( . Kafe bych dala, takže klidně můžeme zajít. Co třeba středa 17tého?  Minulou neděli jsme byli na výstavě Lovci mamutů. Moc hezké, takže se zajděte podívat. Do konce ledna stihnete ještě Věstonickou Venuši. Tak dejte vědět co to kafíčko :)

steffule — 14. 1. 2007 20:47

Ahoj, návrh luckies je fajn. Hlásím se jako zájemce. Podrobnosti?Ahojky :super:

evababinet — 15. 1. 2007 10:31

Ciao holky,
ve středu jdu zkrásnět (aspoň doufám ;) ) ke kadeřnici, ale tak po sedmé se k vám můžu připojit. OK?
Jo, Lucy, kde je, prosím tě, vystavená ta Venuše? Tak dlouho jsem se na ni chystala, až jsem na ni úplně zapomněla...

Efča

luckies — 15. 1. 2007 13:59

No mě je jedno od kolika to kafčo bude. Jsem do pěti v práci. Je to v Národním muzeu v rámci výstavy Lovci mamutů. Vlezné za dospěláka je 110Kč a a rodinu (2xdítě,2xrodič) 130Kč. Za ty prachy pak můžeš prolézt celé muzeum. Takže jestli ses tam nedostala v rámci Muzeiní noci, tak máš možnost :)

steffule — 15. 1. 2007 16:14

Ahoj holky, tak mě je taky jedno od kolika, spíš KDE?Jinak díky za tip na akci - muzeum...

luckies — 15. 1. 2007 16:31

Holky, tak špatná zpráva :( tenhle týden budu moct nejdřív asi v pátek. Hledáme teď nové bydlení a manžel naplánoval s makléři schůzky na ÚT, ST i ČT po práci. Takže jistě chápete, že tohle se nedá odvolat. Leda by to bylo v nějakém hodně pozdějším čase...? Nebo klidně můžu o víkendu :) Tak dejte vědět, jak jste na tom.

steffule — 15. 1. 2007 21:29

Jejda,vypadá to,že budem jen dvě! Ale nevadí...příště snad v hojnějším počtu.

evababinet — 16. 1. 2007 10:42

Ahoj Steffule,
dej návrh a já určitě na setkání :storstark: dorazím! ;)
Efča

Juraj — 16. 1. 2007 11:55

Damy, kdyz budete nekde pobliz v centru, a kdyz se mi to povede, tak Vam donesu jako darek k Vasemu setkani magnety na lednici Babinet... Ale urcite az nekdy kolem sedmy taky... JInak si pro ne muzete prijit, pokdu by se mi to nepovedlo, za to ze se setkavate si to zaslouzite... ;-)

steffule — 16. 1. 2007 15:48

No holky, přece si nenecháte utéct možnost získat magnetek!!!Zatím jsme s Efčou asi jen dvě....přidejte se.
Evík

steffule — 16. 1. 2007 15:52

Efčo,díky za mobilku,nechávám výběr místa na tobě. Hodina "H" byla domluvena na 19.00hod. A to místo ještě upřesníme během zítřka. Těším se na oslnivou krasavici z kadeřnického salónu...a případné další .....
Evík

luckies — 16. 1. 2007 16:10

Já na příští kafe taky dorazím :)

steffule — 16. 1. 2007 21:05

To je škoda Lucki, že nemůžeš. Bude nás jen tak málo,ale těšíme se na příště....
Pro případné zájemce : srazík na kafčo a kus řeči se koná zítra,t.j. středa 17.1., v 19.00hod v pizzerii Palermo, Slezská 1297, Praha 2 (vystoupit na Míráku a vejít do Slezské. Pizzerie bude nalevo...).
Ahojky Evík a Efča

evababinet — 16. 1. 2007 23:14

Holkííí, je tady další "babinetí setkání"  :supr:

takže zítra, tj. středa 17. 1. v 19,00 hod je srazík u kafča v pizzerii Palermo, Slezská 1297, Praha 2 (roh Míráku a Slezské)

Zatím je u stolku: Evík a Efča  :storstark:

A možná přijde i Juraj :dumbom:

steffule — 17. 1. 2007 14:37

Takže zatím rezervován stůl pro 4, ale případně přišoupneme další.....takže kdo může (a chce), bude vítán. Rezervace je na "BABINET" (jak stylové....).
Evík

evababinet — 17. 1. 2007 14:59

Potkala jsem Líbu, zastaví se taky :hjarta:

Jay všem posílá pozdravy z Kanady. V Palermu prý letos taky byla, ale v tom sicilském :D 
no, tady aspoň nemáme sopky ;)

luckies — 17. 1. 2007 16:14

Holky, tak jsem myslela, že dorazím po prohlídce, ale máme hned dvě za sebou. A ten druhý je fakt bomba. Tam bych byla ráda kdyby to vyšlo. Ale nechci se moc radovat... to to pak nevychází :( Jinak všechny co znám pozdravujte a co neznám můžete taky. PS. Evi zjisti, jak byla Líba spokojená s kadeřnicí :) Sestřenka mi psala, že už u ní byla. Tak snad mě neukamenuje (Líba).

evababinet — 17. 1. 2007 16:39

luckies napsal(a):

Holky, tak jsem myslela, že dorazím po prohlídce, ale máme hned dvě za sebou. A ten druhý je fakt bomba. Tam bych byla ráda kdyby to vyšlo. Ale nechci se moc radovat... to to pak nevychází :( Jinak všechny co znám pozdravujte a co neznám můžete taky. PS. Evi zjisti, jak byla Líba spokojená s kadeřnicí :) Sestřenka mi psala, že už u ní byla. Tak snad mě neukamenuje (Líba).

Jak byla Líba spokojená s kadeřnicí to vím. Prý ji šíleně ofidlala :co:

luckies — 17. 1. 2007 20:55

Ahoj holky, tak jaké bylo kafe? my před chvíli dorazili a jsme bez bytu :( na fotkách pěkné, ale ve skutečnosti hrozně malinké.
:co: fakt jo? hmm, tak to mě mrzí... zatím je první kdo nebyl spokojený. Ale i to jednou musel přijít :)

evababinet — 17. 1. 2007 23:03

Ahoj Lucy,
tak tebou doporučená kadeřnice byla skvělá, zatímco ta předchozí, to byla ta, co byla naprosto příšerná. Čili - můžeš ji s čistým svědomím doporučovat dál  :jojo:
Srazík byl prima, ostatně jako vždycky, v našem babinetím kolektivu se nově objevil Efík a právě jdu vyzkoušet, jak drží babinetí magnetka :vissla:

Misha — 17. 1. 2007 23:09

ahojte holky, já blbka si nevšimla, že byl dneska srazík. A to jsem zrovna měla hlídání :(
příště budu tyto diskuze více hlídat :)

luckies — 18. 1. 2007 9:02

Uff, to jsem si oddechla :) tak to sestřence vyřídím. Takže nakonec dorazil i Juraj :) tak to je fajn. Kdybychom to stihli dřív, tak jsem mohla dorazit, ale bohužel :( A nedomlouvaly jste s holkama něco předběžně dopředu?

Misho klidně sleduj a budem rády, když se přidáš :)

evababinet — 18. 1. 2007 10:39

No, předběžně jsme domluvili u Juraje to kafčo. Jen musí dát nějakou nabídku termínů a časů, abychom si mohly vybrat :)

Jinak - Misho, vždycky to dávám taky do oznámení :rodna:

Juraj — 18. 1. 2007 14:19

Ja se pokusi m prizpusobit damy, nejlepe a z po pate ci seste... ale jak tak koukam do kalendare, tak to neni tka jendoduchy, jak si to sam predstavuji, budu taky par dnu pryc z prahy raz dvakrat... a tak jsem prisel az na datum 7. unora streda? pokud driv, tak to me musite tlacit vy, kdy...

steffule — 18. 1. 2007 18:16

Teda Efík je ale aktivní,hned včera po srazíku tady podávala zprávy...:D
Bylo to fajn, prima prostředí, fajn jídlo a nakonec nesmím zapomenout i na tu skvělou odměnu od Juraje....
Jen doufám, že na další akci se nás sejde mnohem víc!!!!!!!!!!!
Páček shledáček

evababinet — 19. 1. 2007 13:37

Ahoj vespolek,

Jirko, 7. nemůžu. Což takhle dát kafčo kolem páté buď 30. nebo 31.1.? :)
Jinak - díky za magnetku, opravdu se nemusí na ledničku přibíjet hřebíkem :lol:

Včera byla šílená buřina, kdo ví, jak to bude dneska, tak aspoň posílám něco pro zlepšení dobré nálady :hjarta: Dneska jdem s kámoškou na film Obsluhoval jsem anglického krále, docela se těším :jojo:

http://i.euniverse.com/funpages/cms_con … babies.swf

Juraj — 19. 1. 2007 18:28

to je urcite jeden s terminu, kdy bych tady nemel byt...

x21365 — 19. 1. 2007 18:36

Evko dík za email, ale přišel ten den a to nestíhám...tak snad příště , zatím :reta::lol:

steffule — 19. 1. 2007 21:41

Jujky, tak zas to kolabuje na termínu? Jurajko, isto máš obidva dni (30,31) naplnené? Jedna kávička by sa tam nevošla? :storstark:

Juraj — 20. 1. 2007 11:00

Pokud budu mimo Prahu, tak by to skutecne neslo... ;-(

evababinet — 20. 1. 2007 15:04

Ahoooj ;)
já mám příštích 14 dní fofr v práci, ale na kafčo by se čas našel - buď někdy kolem oběda anebo v pondělí nebo pátek na chvilku po práci? Jak to vidíte? :dumbom:
Možná bychom mohli výhledově naplánovat na 5. nebo 6. 2. i něco většího. Kulečník? Bowling? Kino?  :supr:

Menzelův film se mi moc líbil, je to trochu na způsob Postřižin. Můžu doporučit. Dneska jdu na tu VENUŠI :jojo:

No jo, Míšo, tentokrát byl sraz opravdu narychlo, ale asi to tak prostě vychází - jednou se to plánuje déle a jednou je to hned. Možná by nebylo špatné se dopracovat k pravidelnému srazu 1x měsíčně na stejném místě, aby s tím případné zájemkyně mohly dopředu počítat. Co říkáte návrhu vždy 1. úterý v měsíci v restauraci poblíž musea http://www.amigos.cz ? Mívali jsme tam třídní srazy, mají tam totiž dobrý pivko :storstark: , ale klidně mne svými protinávrhy přehlasujte :vissla:

luckies — 20. 1. 2007 17:08

Ahojky,
Evi, to je super nápad, já jsem pro :) Takhle aspoň nebudeme muset hledat místo a kdo bude mít zájem bude vědět kam dorazit. Takže nejbližší by to bylo toho 6tého :) A nebo třeba čtvrtky? kdyby se to trošku protáhlo, tak v pátek už to v práci nějak vydržíme, ale od úterka bych občas byla na :dumbom: a taky bych furt :sova: .

steffule — 20. 1. 2007 17:37

Já s Efíkem souhlasím....(ta pravidelná setkání, místo setkání). A s Luci souhlasím též (spíš ty čtvrtky). To by vyšel už čtvrtek 1.2.! A na prvním pravidelném bychom dohodly/i (keby Jurko prišiel) další akce - mimopravidelné (třeba ten bowling, kino, výstavu, divadlo...).
Co na to ostatní? :co:

puccam — 21. 1. 2007 13:19

já jsem tady nová ale souhlasím s vámi a těším se na setkání

evababinet — 21. 1. 2007 21:31

Tak jo. Takže zkusíme zavést pravidelný srazík vždy 1. čtvrtek v měsíci? 
To vychází opravdu hned na toho 1. 2. :D
Vyzkoušíme, uvidíme. Teď se ještě rozhodnout, zda v prostorách pro kuřáky nebo nekuřáky a je to :supr:

luckies — 22. 1. 2007 18:00

Super :supr: , já jsem nekuřák, ale kde se bude sedět je mi celkem jedno :) .

evababinet — 23. 1. 2007 13:30

Tak jo. A na kolikátou se tak sejdeme?
Když se shodneme i na nějakém čase, dám to na vývěsku, a pak už jen budeme počítat, pro kolik Bábynetek :D zamluvíme stůl :storstark:

puccam — 23. 1. 2007 17:16

Já bych to brala tak okolo 18 hod,co vy?

luckies — 23. 1. 2007 18:25

Já jsem taky pro tu šestou hodinu :)

steffule — 24. 1. 2007 13:11

No,takže pevné datum a hodina domluveny, jen ještě místo....Efíku....ty jsi taková akční žena....:-D
Teď mě skolila nějaká viróza,ale dávám se do pořádku - v pondělí mám totiž rande.....
Ale příští čtvrtek zrovna nemůžu - jedu k rodičům,takže hned první srazík beze mne....ale Efík má fotky z minula,tak budu v zastoupení... :-)

Brod — 24. 1. 2007 13:39

Co tak zkusit něco jiného než pizerii- Ke Strécům.  Je to v Budečské, majé dobré moravské víno? Termín mi vyhovuje,  ale když Eva nemůže, co to vyjímečně posunout o týden?
Liba

evababinet — 24. 1. 2007 20:55

Tak jak?  Přesuneme datum srazu na čtvrtek 8. 2. a místo Amiga se srazíme U Stréců? A jak je to tam, Líbo, s tou živou hudbou :vissla: - hrají každý den nebo jen některý? A jak dopředu je dobré stolek zamluvit?

Na fotkách už pracuje Kalík, budou cobydup :jojo:

Brod — 25. 1. 2007 14:15

Hraje se a zpívá- všichni, co chtějí vétšinou denně, stůl  by se měl zamluvit spíš týden dopředu, v přední části. Jeto Budečská 773/19, tel.224251869 Liba

luckies — 26. 1. 2007 9:34

Zdarec holky, termín mi vyhovuje i toho 1 i toho 8, takže jsem pro ten, kdy půjde většina :) U Stréců jsem ještě nebyla, takže klidně můžeme i tam. A je to pohodlně i na MHD, takže taky vyhovující :). Tak dejte vědět.

steffule — 27. 1. 2007 21:20

Ahojky,tak jak to vypadá?Že bych měla štěstí a viděla vás (toho 8.2. mám večer volný)?!To by bylo fajn.Klidně Ke Strécům zavolám, ale je potřeba se vyjádřit - kolik lidí a jestli tedy toho 8.2. Tak se nenechejte tolik přemlouvat a pojďte si orazit, případně zazpívat (já nemám sluch,ale o to raději zpívám), dobrého vínka popít....Takže sem nebo na mejl všechny zájemkyně potvrdí účast - na 8.2 (díky za náhradní termín).
Uzávěrka přihlášených je 31.1.,abychom stihly rezervaci (Líba píše,že raději týden dopředu).
Páčko
Evík

steffule — 27. 1. 2007 21:20

Efíku, s pondělkem počítám, je mi na 80 % lépe :-)

evababinet — 28. 1. 2007 13:04

Ahoj holky, toho 8. ze své strany potvrzuju a těším se :supr:
Podnik U Stréců znám, ale stavovala jsem se tam jen odpoledne, takže žádnou hudbu jsem tam nezažila. A když tam hudba je, tak se line všude kolem, ale vevnitř je pak úplně plno :storstark:

Jinak s Efíkem jdem zítra omrknout, jak to vypadá v Atriu na Žižkově. Jestli máte chuť se někdo přidat, tak tam brnkněte, jestli mají ještě lístky, je tam koncert, a můžete se přidat.

Klidné přežití dnešní sněžné bouře a brzo navi :hjarta:

luckies — 28. 1. 2007 14:30

Ahoj holky, tak potvrzuju na toho 8mého účast :)

evababinet — 29. 1. 2007 10:43

Ahojky,
posílám odkaz na fota ze setkání v Palermu ;) http://www.ecards.cz/evca14
Pa, pa

luckies — 29. 1. 2007 13:38

Pěkné fotečky :)

evababinet — 30. 1. 2007 10:44

Pište si a hlašte se:

Posezení u vínečka a hudby U Stréců na Vinohradech
ve čtvrtek  8.2. večer

:storstark::dumbom::storstark:

steffule — 31. 1. 2007 20:46

Ahojky, tak je 31.1.2006, což znamená, že vypršel termín pro přihlášení se na akci "Posezení ve vinárně U Stréců".
Přihlásily se jen čtyři zájemkyně, takže další info je zejména pro ně,tedy pro 2xL a 2xE:

Stůl je zamluvený v přední části (jak radila Líba), a to na 18 hodinu (heslo Babinet). Těším se na vás. V rezervě mám jedno místo, takže případná zájemkyně "na poslední chvíli" (tzv.lastmoment,lastminute :-)) bude vítána.

Ahoj Evík

luckies — 1. 2. 2007 9:56

Evi, tak super, už si to píšu do diářku a budu se těšit :) A ráda Tě poznám.

luckies — 5. 2. 2007 12:58

Zdarec dámy, tak jak je po víkendu? U mě super, jen by mohl být delší. Dneska nás s manžílkem čeká další kulturní akce. Jdeme do divadla na Fidlovačce na Habaďůru. Jsem zvědavá  jaké to bude :) Do tohohle divadla chodím hrozně ráda, takže doporučuji taky navštívit :)

evababinet — 6. 2. 2007 14:25

Ahoj holky :hjarta:
my byli o víkendu na plese :storstark: a na výstavě krajinek http://www.ecards.cz/isrc/1/e/1e4266403 … 6655_J.jpg
- v rámci výročí Národní galerie bylo vstupné zdarma, no a včera v divadle Jezerka na Bohdalové na Láskách slečny Katty. Dneska bych měla jít na Goyovy přízraky a docela se těším, má to být pěkné :jojo:  Taky chci ještě navštívit kámošku, co má osmnáctýho termín porodu, a držte nám palce, starší dcera už má 4 zkoušky na vejšce z pěti :supr:

luckies — 8. 2. 2007 14:34

Ahoj holky, tak jak dneska, platí to? U Stréců v 18 hodin? já jen, abych se nehnala někam zbytečně a seděla tam pak sama :)

steffule — 9. 2. 2007 0:06

Ahoj, tak setkání "U Stréců" proběhlo-sice jen v komorní sestavě (3osoby)-ale bylo fajně. Ty, co nedorazily, mají černý puntík za neúčast (neomluvenou).
Hodím sem info o dalších možných akcích.

Luci,výstava orchideí je opravdu jen do 25.2.

Další možnosti v únoru:
1)Rodinné muzeum pohlednic (Praha 1,Liliová 4-dům u Červené židle,vedle Betlémského nám), www.muzeumpohledu.cz : otevřeno 11-19 denně mimo po.Vstupné 40Kč,rodinné 100Kč. Stálá  expozice – Unikátní sbírka pohlednic,která zalahodí oku.Od motivů zvířátek,miminek či květinek po zamilovaná přáníčka,pijácké pozdravy i vzpomínky z fronty.Víc jak 1000ks. Od 1.2. Pohledy milostné a valentinské
2)Muzeum miniatur (Praha 1, Strahovské nádvoří 11-areál Strahovského kláštera,tel.233352371):otevřeno 9-17 denně.Vstupné 50,děti 20, rodinné vstupné. Vystaveny jsou „zázračné“ exponáty – např.karavana velbloudů v oušku jehly,portrét namalovaný na makovém zrníčku,otčenáš psaný na lidském vlasu, nejmenší kniha na světě 0,9x0,9mm-vše prohlíženo pod mikroskopy. Autorem je Anatolij Koněnko,jeden ze 4-5 lidí na světě,kteří ovládají umění miniatur.
3)Muzeum čokoládových obrazů (Praha 1,Týnská 10,www.vcech.com) :otevřeno 10-18 denně.Vstup 150,děti 75,rodinné 320 Kč. Expozice: obrazy malované čokoládou.Výstava nemá ve světě obdoby-nahlédnutí do historie a tajemství výroby čokolády. Lze koupit suvenýry ve znamení čokolády.Pro radost dostanete lahodný čokoládový dáreček – fondue.

Tak tolik na začátek.Ještě sem dodám ty prohlídky podzemních prostor (jak nic nebude,tak někde něco vykutám a budu za poplatek nabízet k prohlédnutí :D ...)
A domluvíme ten sport-bowling,kulečník....
Co to sezení první čtvrtek v měsíci?
Pa Evík

luckies — 9. 2. 2007 7:56

Dobré ráno :)

Evi, díky za info i za nabídku akcí na únor.

Já jsem tu jen o víkendu toho 24 a 25 února. Takže to bych stihla i výstavu orchideí. Ale láká mě i to muzeum čokoládových obrazů. Akorát jsem se dívala na ty stránky. A v únoru mají akci na vstupné. V únoru vstupné: základní : 75 Kč; Studenti, děti a senioři : 50 Kč.
Tak jak jste na tom holky? Přidáte se některá? a nebo budu muset vytáhnout někoho jiného? :)

Evi /evababinet/, tak jak dlouho jste vydrželi? Zazpívali jste si ještě? :)

Juraj — 9. 2. 2007 8:35

Steffule,

ty akce muzes pozadat nekterou z moderatorek, aby dali taky do Kalendare, i pro ostatni, kdyz chces...

A kazdy, kdo tam byl vcera, a jeste nema magnet babinetacky na lednici, dodam, nejlepe vam co to organizujete, aby jste to pak mohli rozdat na te ktere akci...

evababinet — 9. 2. 2007 10:18

Odcházeli jsme asi v půl dvanácté s posledními hosty :jojo: Přišel mě vyzvednout totiž přítel, který sám hraje na kytárku a rád si zazpívá, takže to nešlo se odtrhnout :vissla:
Jinak, holky, měly jsme velký úspěch. Jsme zřejmě lamačky mužských srdcí :hjarta: :dumbom:  Mužské osazenstvo nejen že po nás celou dobu významně mrkalo, ale při odchodu po nás oslavenec, který dal rundu všem kolem na přípitek, ze mě lákal na vás kontakty.

Tak pa, pa,
a předběžně pravidelný srazík by mohl být ve čtvrtek 1. 3. v 18,00 na Vinohradech v Mánesce.

Šla bych určitě na tu čokoládu :-) a k Jurajovi na to brazilské kafčo  :storstark:

luckies — 9. 2. 2007 12:35

:co: Cože? to myslíš vážně jo? Já si spíš  myslela, že si oddechnou, že už jsme vypadly. Že ty černé ovce co nezpívaly už tam nejsou :) A vážně ten oslavenec pozval celou přední část hospody? :co: .

Se srazíkem toho 1.3. nemám problém :)

Brod — 9. 2. 2007 17:15

Moc mne mrzí, že mne skolila chřipka, celou dobu jsem se těšila, že si po dlouhé době zazpívám.Jsem ráda, že se Vá m  U stréců líbilo, co jsem tam byla, vždy se lidé bavili dohromady, i když se neznali.Na čokoládové obrazy půjdu. Musím se zvetit, na příští týden mám lístky na Fidlovačku. Na ty orchideje půjdu určitě někdy v týdnu. Za ty typy Evi moc dík, poked něco budu vědět, také hned napíši. Mějte se fajn, budu se těšit .

steffule — 12. 2. 2007 13:35

Jurko,

ty akce jsou vlastně jen tipy....žádná přesná data, většina z nich je přístupná celý únor (jen ty orchidejky jsou do 25.2.). Co se týče akce"U stréců",tak dostat magnetek má nárok jen Luckies, my zbývající dvě už magnetek máme(některé i po více ks :D )-ale na lednici místa dost,takže se nebráníme další dodávce.
Kdy bude to kafčo u tebe v kanclu?

steffule — 12. 2. 2007 13:37

Holky,tak jsem se zas dokopala k netu a hned píšu - tento týden bude na akce trošku divoký, ty večery mám dost plné,ale napište jak máte volno a já zkusím klienty rozházet do zbývajících dnů ať se vidíme (třeba jen na kafčo,zákusek nebo salát či pizzu a pokec o novinkách)

luckies — 12. 2. 2007 20:18

Ahoj holky, dneska už je to pasé, ale já mám volníčko třeba hned ve středu. Manžel jde na fotbal, takže večer volný :) tak dáme někde to kafe? Teda pokud nebudete vy s vašima polovičkama slavit sv. Valentýna. My tenhle svátek nedržíme, takže já můžu razit do víru velkoměsta :)

steffule — 13. 2. 2007 17:00

Luckies, já středu nemůžu (ne teda kvůli Valentýnovi). Potřebujeme vyřešit spoustu problémů ohledně koupě pozemku a možné stavbě chaty a středa je jediný úřední den,který v naší maličké obci(kde pozemek máme)mají.A navíc až od 19hod,takže to bude tak na hodinu(když se nám podaří přijít jako první,jinak musíme čekat až na nás přijde řada).A než se dokopeme zas zpět do Phy,tak je spousta hodin.Můžu až ve čtvrtek.To ti nevyhovuje?Napiš sem,nebo na mejl,však ho znáš.

steffule — 13. 2. 2007 17:04

Efíku(evababinet)-ještě se vrátím k akci "U Stréců" - tak píšeš,jak z nás byl oslavenec hotový - a přitom počkal až odejdeme a dal rundu?Tož to děkujeme,pane doktore ! :dumbom: 
Kdy se uvidíme?

Juraj — 13. 2. 2007 17:59

Luckies ma ten magnet Babinet u mne urcite schovanej, Steffule, je uz "zaslouzila clenka "babinetich setkANI"... ;-)

luckies — 13. 2. 2007 20:14

O.K. holky, tak někdy jindy. Jinak Sttefule má pravdu. Když jsme se mu tak libily, proč nezaplatil rundu už když jsme tam byly? :) Ale to je fuk, aspoň jsme s nemusely družit, že :)

Juraji, díky moc předem za uložený magnetek. Určitě se o něj časem přihlásím :)

evababinet — 14. 2. 2007 15:33

Holky ahojky :hjarta:

dneska jdem s kámoškom cvičit - a to se fším fšudy - body styling, plavání, perličkování, saunění a pak :storstark: - pokec. Zítra letím ke kámošce pro lístky na besedu s režisérem Menzlem a pak do čajovny na první Češku, co objela svět, část - Od vlků a slonů...hurá domů! (Mexiko, USA, Kanada, Jižní Afrika a Gibraltar). Takže to mám docela nabitý. O víkendu je HOLIDAY WORLD 2007 , kam asi zavítáme, bývá tam docela zajímavý doprovodný program...

Ráda se s vámi uvidím, ale vidím to tak příští týden někdy kolem oběda, jinak to mám už plný, nebo někdy o víkendu 24. nebo 25. že bychom daly ty orchideje? ;) Pak bych, jestli stále z vaší strany zájem trvá, vyvěsila babinetí srazík toho 1. března ve čtvrtek. Od 26. to mám zatím volnější, takže můžem dát kino, brazilskou kávu nebo cokoliv jiného včetně kulábru (mám už i trenéra :supr:)

Jo a co se týká rundy, když jste tak zvědavé, tak si tam zavolejte a nechte na sebe kontakt. On vám to oslavenec určitě rád vysvětlí :D

luckies — 14. 2. 2007 16:06

No Evi fuj, nemusím mít všechno. Tohohle pána si klidně nechám ujít :) O.K. jsem pro toho 1.3. na ten srazík. Ale nebráním se ani dřívějším aktivitám :) Tedy když to časově zvládnu.
Já jsem se před chvílí dočetla, že stěhování do našeho firemního akvária už bude pomalu  začínat. Den kdy se stěhuje náš útvar je předem naplánován na 19.4. Takže pak už se jen těžko budu o pracovní době procházet v centru :( Jsme z toho všichni dost mimo. Čekali jsme to až někdy v květnu a nebo v červnu. Fakt podpásovka, ale co naděláme. Práci potřebujeme, že...

evababinet — 15. 2. 2007 10:25

Takže:

Babinetí srazík se uskuteční dne 1. března,
tj. první z pravidelných setkání vždy 1. čtvrtek v měsíci,
v restauraci poblíž musea http://www.amigos.cz :storstark:
Uvidíme, jak se vám tam bude líbit, a jak se nápad osvědčí ;)

Lucy, taky mě to čeká. A taky si říkám, čím později, tím lépe. Možná bychom se mohly domluvit na obědě v Benediktské, dokud je ta možnost. Hodilo by se ti to v 11,30 příští úterý? A chcete se někdo přidat - třeba Efík? :dumbom:

steffule — 15. 2. 2007 22:56

Ahoj pr...,
tak jsem tady,a snad mě Evule přestane bombardovat výhružnými smskami (za nedostatečnou účast zde) :D
Příští týden (20.2.)už mám poledne rezervováno pro úžasný oběd v Benediktské,doufám,že nás bude víc(nebudem se bát vlka nic). A 1.3. mám v diářku Amigos. Necháváme od 18 hod?Myslím,že to je akorát,protože ti,co mívají 3/4 hodiny zpoždění tak nepřijdou úplně pozdě :D :D :D, protože 3/4 na sedm je ještě slušný čas k jídlu....
My byli dnes na jídlo v TOGU (Slovaňák) a zároveň skočili podpořit české filmy a kukli na Maharal - Tajemství talismanu (taková oddechovka). Včera jsem byla ve volnu dopolko v páře a trochu si zacvičit a dneska mě bolí ruce jak bych házela koulí nebo skládala uhlí.
Evule,potřebovala bych toho trenéra přes kulábr půjčit a prodělat rychlokurz(nikdy jsem to nehrála)a hlavně-stát se přebornicí!!!!Tož to s trenérem prober a zjisti kolik bere za hodinu a jestli můžu platit naturáliemi :gloria:
Tak pa pa a uvidíme se v úterý - upřesněte hodinu.
E.

luckies — 16. 2. 2007 8:53

Ahoj holky, oběd zní velmi lákavě, ale bohužel v tu dobu budu v našem školícím středisku v Holešovicích. Takže bohužel :( Ale kdyby se to dalo přesunout  na středu, tak určitě dorazím :)

My byli včera v reprezentačních prostorech ČNB na Turecké noci. Kouřili jsme vodní dýmku, dívali se na břišní tanečnice a hlavně se cpali na rautíku. Fakt bomba :) No a korunu tomu  nasadilo to, že když naši přišli k autu, tak zjistili, že ho tam nemají. Celá ulice prázdná... aktivisti policajti jim ho odtáhli. Takže jsme v jednu v noci běhali po Praze a zjišťovali kde je odtahové parkoviště. No fakt bomba, co vám budu říkat :)

evababinet — 16. 2. 2007 11:04

No, obídek by se mi sice víc hodil v úterý, ale případně může být i středa. Aby byla výhodná cena, musíme tam být do 12. Jak to máš ty, Steffule? :dumbom:

Do ČNB chodím tak akorát na mezinárodní semináře... Takovej rautík s pogramem, to bych si taky dala líbit. Ale vodní dýmka - to bychom si někdy mohly naplánovat, no ne? :)  Já byla včera v Růžové čajovně a některé z programů jsou taky pěkný - teď by mě lákaly americké národní parky nebo koncert kytaristy Raka... Nebo že bychom zašly na Kočičkovou do Salmovky?

Efíku, kde je Slovaňák? Myslíš Slováč? Jo, osobního trenéra ti nepůjčím, a nemá ode mne povolené ani přijímání plateb v naturáliích. Takových zájemkyň by - i tady u nás v práci - bylo :D Ale když se domluvíme, vezmu ho s sebou a bude nás učit fšechny. Musíme vymyslet nějakou pořádnou dámskou jízdu. Ve středu jsem byla s kámoškou zacvičit si, zasaunit a pokecat, příští týden plánujem s kolegyňkou bowling, bazén a perličku, možná bychom také mohly zkusit něco takového :jojo: A možná i nějaký ten taneček :rodna:

steffule — 16. 2. 2007 14:26

Tož baby,to je s vami roboty!Celý kalendář mám počmáraný - furt jakesi přesuny jednoho oběda! :D Ale doufám,že ta středa je už konečná verze!Budu mít sice hoňku,do 11h jsem v Domově za dětma,ale pak to rozpálím směr centrum-případné pokuty mi proplatíte :co:   :jojo:
My říkáme Slovaňák Slovanskému domu,Slováč jsme říkali Slovenskému institutu.Tak si to přeberte,paní nepřejícná (nechce mi půjčit trenéra :grater: )
A holky (zejména Luckies)-22.2.v KD Barikádníků bude Eva + Vašek :D   Tak můžem doučit texty na příští sezení "U Stréců".
Pořádnou dámskou jízdu?Já už teď se děsím toho,co zas budu muset zvládnout na Moravě-dorazím ve čtvrtek v noci a od pátku rána "to pojede".V neděli se nasunu do auta - ještě štěstí,že nemusím tentokrát řídit - a určitě usnu.A zas tři dny budu dospávat kde se bude dát...
Jo a vodní dýmku máme doma! Naše 15leté dítko si ji přivezlo jako památku na Dubaj.... :D
Ale jsem pro jakoukoli špatnost - viz.moje heslo

luckies — 16. 2. 2007 19:07

O.K. holky, tak ve středu budu počítat s obědem. V kolik a kde se sejdem? :)

Tak Evu a Vaška si nechám s klidným srdcem ujít :)

evababinet — 19. 2. 2007 14:21

Ahoj holky,

tak mám zamluvit stolek na středu u Mikulky asi na 12,00?

Evča


:storstark:  MIKULKA'S PIZZERIA - SAN PIETRO Benediktská 16, Praha 1 :storstark:

Brod — 19. 2. 2007 14:50

Ahojky, na cca 95 procent se přidávám, ten čas je 11.30 nebo 12.00? Na bowling, pokud bude v týdnu, tak jo, víkendy nemohu.
Li

steffule — 19. 2. 2007 16:43

Evíku!
Jasně,zamluv. Já přijdu-a možná že nebudu tentokrát první dorazivši,protože mám ještě něco před tím...
Těším se ....
Efík

luckies — 19. 2. 2007 20:31

Taky dorazim :)

evababinet — 20. 2. 2007 14:07

Holky ahojky :jojo:

stolek je zamluvený na 12,00, aby neměl Efík takovej kvalt

Tak zítra! :storstark:

steffule — 20. 2. 2007 17:26

Těším se....už připravuji bříško :usch:

luckies — 20. 2. 2007 18:00

O.K. budu tam, na koho je zamluvený? jen abych věděla koho hledat, když by tam některá z vás ještě nebyla :)

evababinet — 21. 2. 2007 10:05

luckies napsal(a):

O.K. budu tam, na koho je zamluvený? jen abych věděla koho hledat, když by tam některá z vás ještě nebyla :)

Je na moje jméno a já přijdu raději o něco dříve ;)

luckies — 21. 2. 2007 10:10

O.K. tak jo... budu hledat tedy Tebe :) snad to není moc velká restauračka :) Já stará slepoňa...

evababinet — 21. 2. 2007 15:23

Tak doufám, že dobrý!!!
:jojo:

luckies — 21. 2. 2007 21:35

Jo jo, vybrala si dobře... obídek fakt mňamka :)

evababinet — 23. 2. 2007 10:53

Milé dámy, případně i páni,
hlašte se, kdo se rádi zúčastníte našeho

:storstark: Babinetího srazíku ve čtvrtek dne 1. března v 18,00 v http://www.amigos.cz  :hjarta:

ať vím, kolik mám zamluvit míst.
Pěkný víkend a příští týden navi!

DarkAngel — 26. 2. 2007 8:45

Zdarec Evababinet. Za moje nazory bych byl na srazu umlaceny kabelkama, takze premyslim, zda to riskovat ;) Ale klidne bych na srazik dorazil - nekdy ;)

luckies — 26. 2. 2007 13:03

Ahojky, přidávám TIP NA VÝLET :)

Za nejlepším vínem na Moravu! Začínají košty

Několik nejbližších termínů
2. 3. Vinum Juvenale 2006 a Vinum Juvenale PRAESENTATIO (degustace vín ze soutěže a prezentace vinařských firem) - Brno
3. 3. Výstava vín - Týnec u Břeclavě, Němčičky (i vinařský ples), Traplice, Moravské Bránice
3. 3. Ochutnávka mladých vín - Nový Šaldorf, Sedlešovice
3. 3. Valtický košt
9. 3. Železničářský košt, Brno
10. 3. Výstava vín - Svatobořice, Vranovice, Lanžhot, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Tvarožná Lhota u Strážnice, Vacenovice, Kostelec u Kyjova
10. 3. Tradiční košt vín - Nosislav
17. - 18. 3. Tradiční košt, Moravský Žižkov
31. 3. Šardice, U Orla - 13 hod.
31. 3. Velké Bílovice, Sklepy - 11 hod. - Ze sklepa do sklepa
7. 4. Velké Pavlovice, vinné sklepy - 11 hod. (Otevřené sklepy)
8. 4. Starovice, Sokolovna - 14 hod.
21. 4. Výstava vín - Uherské Hradiště (kulturní dům Sady)

Co je vlastně košt?
Akce, která vlastně ukáže nejlepší z nejlepších. V kalendářích se skrývá pod formulí "Výstava vín“ či daleko výstižněji "Výstava vín s ochutnávkou“.

Hodnocenými vlastnostmi jsou vzhled, barva, vůně a samozřejmě chuť, přičemž se hodnotí každá odrůda zvlášť. Výslednou známku určuje součet bodů získaných v jednotlivých kategoriích, respektive součet výsledků, dělený počtem členů odborné komise, která jej degustovala.

Takže hurá na Moravu :)

evababinet — 26. 2. 2007 15:11

Výlet na Moravu by asi musel někdo zorganizovat. Jinak proti tomuhle nápadu nemám to nejmenší.
Ochutnávka se dá ale absolvovat i tady  Praze. Asi na dvou jsem už byla a pokaždé to byl moc příjemný večer. Ale to by asi chtělo většího odborníka než jsem já :jojo:

luckies — 27. 2. 2007 15:41

No tohle je spíš na individuální výlet než na hromadný Babinetu :) My se na košt taky chystáme, ale až v květnu. Už jedeme po několikáté a vždy to bylo super.

Jo a kdyby jste chtěly inspiraci na víkend, tak je v PA a SO na Výstavišti veletrh kosmetiky.

Juraj — 27. 2. 2007 17:33

Luckies, mame tady jeste v redakci nekolik vstupenek zdarma na Beautyexpo.cz na stole, jak o tom pises, tak vam je venuji k setkani ted...  Jen se nektera musite asi zastavit, ja to zatim nevidim na ctvrtek, ze bych se tam objevil... Ale i v patke dopoledne budu v kancelari, kdyby neco...

luckies — 28. 2. 2007 8:58

Ahojky, Juraji, tak já se klidně stavím, když budou mít holky zájem. Jen mi musíš upřesnit kde Tě najdu. Jestli pořád platí ta Hybernská 20? A taky kdy tam budeš. Já bych mohla dneska po 13 hodině.

Juraj — 28. 2. 2007 9:03

Dnes po jedne muzes, Luckies, do 13.30 tady Te budu cekat, jo Hybernska 20, 2. patro, dole na recepci Ti reknou...

luckies — 28. 2. 2007 9:41

O.K. tak já se stavím...

evababinet — 28. 2. 2007 10:58

Ahoj vespolek :)

takže zítra od 18,00 v Amigos potvrzují účast: Efík, Luckies, já a bez záruky Míša, Naďa a Juraj, od kterého případné zájemkyně dostanou babinetí magnetky či volňásky na výstaviště.

Takže hlašte se, hlašte se, protože odpoledne zamlouvám stolek!

Můžu vás, Lucko nebo Efíku, poprosit o tu pěknou babinetí cedulku na stůl, aby nás všichni, co přijdou, bez problémů našli?
Ď,

Evík

luckies — 28. 2. 2007 14:12

Ahoj ahoj ahoj, tak jsem se byla podívat v Babinetí kanceláři u Juraje. Mají to tam pěkné, útulňoučké.

Dostala jsem 4 vstupenky na již avízovaný veletrh Beauty Expo, takže jedna je pro mě a zbytek hážu do placu. Která se přilásíte první a dorazíte na zítřejší srazík, je vaše :) Jo a k tomu ještě magnetku!! To nesmím zapomenout.

Takže ahoj zítra...

steffule — 28. 2. 2007 21:22

Ahoj holky, konečně se sem dostávám,celý týden nám nejde připojení,jsem jak bez ruky. Těšila jsem se na zítřek a teď na mě leze jakási mrcha viróza,tak asi jen přikvačím s cedulkou,pozdravím vás a zas pofrčím.Uvidím,ještě dám vědět během dne.
Luci,poslala jsem ti mejlík - nedaří se nám spojit s Klárou - nebere telefon. A vidím,že vesele randíš s Jurajem! :D
Jinak u mě nic nového, kvůli té zatrápené viróze jsem ani nebyla na babinetím srazíku v Ově. To mě mrzí,mohla jsem být aktivní na více strany......snad příště.

evababinet — 1. 3. 2007 10:19

Koukám, Efíku, že budeš naše spojka na Severní Moravu! :jojo:
Stolek je zamluvený, nejpěknější, co tam je, Plzeň, mexické specialitky... Tak večer navi! :storstark:

steffule — 1. 3. 2007 12:24

Jako spojka jsem tentokrát pohořela,protože ten virus se mě drží od minulého týdne.
A dneska taky nepřijdu,teplota ráno 37,4 teď 38,6 paralen nezabírá,střídavě zimnice a horkost (že by přechod?),jsem jak mucha (slabá),vůbec nevím,jak se na středisko dohrabu. A oči mě bolí při každém pohybu-nejlíp je v posteli se zavřenýma očima :sova:
Tak papkejte i za mě a jak se vykrouhám,tak se ozvu.
Pa pa

evababinet — 1. 3. 2007 13:08

Takže Efík odpadá, Líba naopak potvrdila, takže jsem zrušila větší stolek a zamluvila menší.
Odpolko jdu z práce dřív, takže pá, pá u  :storstark:

luckies — 1. 3. 2007 15:17

No jo no, nedá se nic dělat. Já teda dorazím. Už se těším co si dám dobroučkého :) Jen kdybych dorazila něco malinko později, tak se omlouvám...

evababinet — 2. 3. 2007 15:52

Doufám, že vám chutnalo ;) a že se vám tam líbilo.
Na pivko :storstark: se stavil i známý s kamarádem, musela jsem nějak zaplnit místa u stolu :D

Jurko, díky za volňáska :hjarta:

Brod — 2. 3. 2007 19:34

Děkuji za vstupenku. Večeře, prostředí- super.

luckies — 2. 3. 2007 20:21

Jo jo, taky musím pochválit výběr místa. Bylo to příjemné a jídlo MOC chutné. Hned při nejbližší příležitosti tam vezmu drahou polovičku. Teda nechám se tam pozvat :D

luckies — 6. 3. 2007 7:59

Ahoj holky,

tak co, byly jste na tom veletrhu? já jo a musím říct, že fajn. V sobotu tam nebylo toliko lidiček. Většina se jich hrnula vedle na ten veletr bydlení  nebo čeho to bylo :)

Taky jsme byli v sobotu na bowlingu. Takže mě bolí celé tělo.

V práci zastupuju za dvě nemocné kolegyně, tak nevím kam dřív skočit :( už aby byl zase pátek...

Tak zdar a sílu :)

evababinet — 6. 3. 2007 10:57

Ahoooj,
byla jsem tam. Mě to teda moc nebere, ale dceři se tam líbilo a vybrala si tam pěkné stříbrné náušničky :)
Já pak byla ještě večer plesat a pak už jsem jen padla :sova:

steffule — 7. 3. 2007 12:22

Ahoj holky,
tak tady čtu,že srazík se povedl a víkendová návštěva výstaviště taky.
Já mám antibiotika (asi po sto letech)a pěkně se mnou mávají.Naštěstí teploty(nejlepší výkon 39,6)už jsou pryč,zbyl jen kašel a taková hnusná zabedňovací rýma.
Počítám,že příští týden už budu na 100%fit a tak určitě uděláme mezisrazík nebo polední papku nebo kávičku.
Zatím pa pa
Efík :sjuk:

luckies — 7. 3. 2007 13:44

Achoj, tak to se brzo uzdrav! Já myslím, že s mezisrazíkem by taky nebyl problém :)

My jdeme dneska zase na dvě prohlídky. Takže zase odpoledne plné :(

Jinak jsem včera byla v Národním divadle  na Cyrano z Bergeracu (doufám, že jsem to naspala O.K.). Hlavní roli hrál David Prachař. Povedlo se jim to, jenom jsme seděli na blbém místě, takže mě bolí za krkem :(

steffule — 7. 3. 2007 22:48

Lucí,to chce masáž šíje! Škoda,že jsem polomrtvá, mohlas přijet a trochu bych tě pomačkala! Tak příště....

evababinet — 8. 3. 2007 13:59

Včera jsem měla sraz s kámoškou a ta byla na masáži, odkud si přinesla šílený množství různých pilulek asi na všechny orgány, co jich v těle máme. Drahý to bylo, tak ještě uvidíme, co výsledky :co:

Já si zítra beru dovču a budu až ve středu, tak zatím ahóóój :reta:

steffule — 9. 3. 2007 0:00

Efíku, prášky jsou na prd...k čemu je známá má?

Já mám od zítřka taky volno - jedu na Moravu,návrat ve středu (sakra,vypadá to,že jedem spolu :D

Tak všem krásný víkend a příští týden bych někam skočila.....

luckies — 9. 3. 2007 8:32

No holky, to se máte, tak si to pořádně užijte. Já jedu ke tchýni... :grater: A ve středu tedy ahoj :)

Brod — 12. 3. 2007 13:55

Ahoj ,
také jsem byla na Moravě, v Brně, už jsem zpět, tak něco navrhněte. Evi - kam jsi říkala, že chodíš na bazén?
Li

luckies — 14. 3. 2007 11:50

Ahoj holky, tak co, už jste se vrátily? :)

My už jsme zase malinko pokročili s bytem. Když to vyjde (a já se za to pomalu modlím) :) tak budem bydlet v Horních Počernicích. Během dne a nebo nejpozději zítra nám mají dát vědět. Jsem natěšená jak sáňky v létě :) A taky pěkně nervózní, takže kvůli tomu pomalu ani nespím :(

evababinet — 14. 3. 2007 15:21

Ahoooj,
na aquaaerobic chodím do YMCY nebo do Corynthia Tower, s obojím jsem spokojená :jojo:  Byla jsem v lázních a měla jsem se :hjarta: 
Lucce držím palečky ;)
A jak to, dámy, vidíte s 5. 4. tam, jako minule?

luckies — 14. 3. 2007 18:54

Sláva nazdar výletu :) díky Evi za fotečky. Pěkné, pěkné :)

Já to vidím pozitivně. Určitě dorazím. A ani mi neví zajít opět tam co minule. Moc mi chutnalo a klidně vyzkouším i jinou příchuť mexického jídla :) ale nejvíc mi šmakovaly ty mandličky :gloria: :rodna: .

Tia — 18. 3. 2007 22:50

Ahoj Babinetky!

Moc rada bych se k Vám pripojila, jsem taky z Prahy, Prahy 10.  :jojo:

luckies — 19. 3. 2007 7:52

Ahoj Tia, buď vítána :) Oficiální sraz je ve čtvrtej 5.4. ale když se holky ozvou, tak můžeme vyrazit někam i dřív.

evababinet — 19. 3. 2007 21:03

Ahoj holkííí :)
copá je zas s tím Efíkem :dumbom:
O víkendu jsem byla na Vratných lahvích - pěkné a na Bábelovi - moc pěkné, tak jsem plna zážitků :hjarta:

Napište si za uši čtvrtek 5. 4. v 18,00 sraz jako minule

a také bych klidně do té doby ještě něco podnikla - třeba to slibované Brazilské kafčo u Jury :storstark: - je zas nějaký volný termín? :D
Docela se těším na ten Bestiář - to by byla taky PRIMA AKCE  :supr:

Brod — 20. 3. 2007 9:29

Ahoj všichni,
Evi, už se těším jak poreferuješ o kulturních zážitcích, já to nějak nestíhám. Na kafe u Jury- pokud mi řekneš termín dva dny dopředu, určitě si najdu čas. Neznáte někdo řemeslníky na výměnu dlaždy a kachliček v kuchyni?
Lucky- co byt?
Ten sraz- nešlo by něco kolem nám. Republiky, nebo Národní- na trase metra, ať mohu posedět déle? Jsem vázaná na autobus z Černého mostu, on má po 21.oo dlouhé intervaly.

luckies — 20. 3. 2007 13:56

Ahoj holky,

tak co vyrazit na Národní třídě do Kavárny Velryba? Od příštího měsíce tam má začít pracovat můj bratr a prý je to tam pěkné. Ještě jsem tam ale nebyla. Neděste se ovšem názvu, je to spojeno i s restaurací. Bližší info najdete tady: http://www.ceske-hospudky.cz/hospudka.php?uid=1399 . Tak dejte vědět, aby byl čas na rezervačku :)

steffule — 20. 3. 2007 18:14

Ahoj babušky,
tak jsem tu a vidím,že jsem chyběla (teda alespoň některým,že Evíku) :D Měla jsem trošku soukromé starostičky,tak šly myšlenky jinudy a na pc nebyla chuť ani nálada. Ale už je tu absťák.....tak jsem si musela trošku šlehnout babinetího počteníčka a popsaníčka.
Toho 5.4.mám zapsané všude,kde se dalo (diář,kalendáře ve všech pokojích a pracovně,uši...).A klidně můžem vyrazit i na Národní(přece nenecháme Líbu potloukat se bezprizorně nocí), když to nebude podle našich představ,tak tam ztropíme scénu ať si maj u Lucíka o čem vyprávět :lol:
A to kafíčko by taky mohlo být......co říkáš,Jurísku? nějak se ne a ne vyjádřit.
O víkendu jsem konečně viděla Obsluhoval jsem ang.krále. Jak stále cestuju,tak nic nestíhám.
A včera jsem šla poprvé v životě na spinning. Dnes nemůžu sedět,jak mám zdevastovaný zadek....pot ze mě lil, děs a hrůza. Vzpomněla jsem si na Evíka a její vyprávění,jak podnikla akci s přáteli - maniaky přes jízdu na kole.
Ve čtvrtek má naše starší dítko maturitní ples,tak musím natrénovat nějaký účes na hlavu (nejlépe květák)a vyzkoušet jestli mi jsou nějaké šaty.
Jo,Lucí,včera byla Marťa(dcera) na kosmetice u mamči a hrozně ju chválila-prý moc příjemná paní. A v ten čtvrtek jde ke kadeřnici.
Tak zatím pa a kdyby něco...tak dejte vědět.

Brod — 21. 3. 2007 9:04

Lucky- super. Už se těším.

luckies — 21. 3. 2007 9:38

steffule jééé, to jsem ráda, že byla spokojená :) tak snad bude i u kadeřnice... taky bych měla zajít... už přes ofinu pomalu nevidím, ale nějak na mě nemá čas :(

Takže tedy můžu zamluvit stoleček na té Národní, jo? No a když se vám to nebude líbit, tak máte smůlu :) příště si zase můžete vybrat sami.

Já ani nemám čas zajít koupit lístky na koncert Žbirky natož zajít do kina :( takže já zatím neviděla ani jedno. Asi si budu muset počkat až to vyjde na DVD.

evababinet — 22. 3. 2007 9:58

Ahoj holky,
nevím sice, proč se vám zdá mnou oblíbená restaurace daleko od civilizace, když je kousek od muzea, ale nejsem proti tomu jít vyzkoušet něco nového :jojo:
Na plese jsem byla začátkem března a bylo to prima, koupila jsem si nové černé šaty s rozevlátou sukní a dobře se mi tancovalo :hjarta:
Minulý týden jsem si dopřála thajskou masáž a začátkem tohoto lymfu - z té mám vždy dobrý pocit. Ještě se chystám na reflexní masáž chodidel a na lávové kameny - máte s tím někdo zkušenosti?
V pátek jsem si odvezla kolo k roční kontrole a nechala jsem ho dovybavit - nové gumy, sedlo (to staré gelové mi vyteklo loni v Třeboni), světlo, počítadlo a tak. Bylo krásně a byl to bezva zážitek se projet jarní přírodou. Jezdíte taky někdo?
Lucy, když jsme odsouhlasily kafčo v Národní, hoď mailík Kalíkovi, ať to dá na stránky babinetích setkání. A mám obeslat babinetky nebo to uděláš ty?
Těším se navi a pá, pá :reta:

luckies — 22. 3. 2007 11:29

Ahojky, KALIKOVI to napíšu, ale holkám poprosím Tebe Evi. Já už si zase nepamatuju heslo :rodna: . Jinak je to Kavárna Velryba, Opatovická 156/24, PHA 1 .

Jinak dneska odpoledne jdeme s kolegyňkama na prohlídku té naší nové budovy. Pracovně tomu říkáme Dům hrůzy. Kdyby jste některá měla zájem o fotky, tak stačí říct. Ale je to odstrašující případ.

evababinet — 22. 3. 2007 14:22

OK ;)

Tak mi jich pár pošli, taky mě to čeká :co:

steffule — 25. 3. 2007 23:43

Ahoj holky,
já jsem pro jakoukoli hospůdku,hlavně ať je tam příjemně.
Ve čtvrtek jsme byli naší Martě na matur.plese,bylo to pěkné,jen můj manžel nechtěl tančit,tak jsme(já otrávená)odjeli snad v deset domů.Mladí pařili v Lucerně do dvou a pak ještě jeli někam-dcera se vrátila domů prvním ranním vlakem.
Tento týden má druhá dcera narozky(17)a Marťa příští týden(19).
Luci,fotky Domu hrůzy jsou pfajné-jak už jsem psala-máš stůl blízko okna,telefon...co víc si přát!
Evi,tobě jsem poslala mejlíka,doufám,že došel.
Tak zatím pa
Efík

evababinet — 26. 3. 2007 9:50

Ahoj holky,
konečně se Efík ozval. Ale má to u mě :dumbom:

A koukám, že už Lucy dala na vývěsku naší akci, tak já obešlu babinetky, aby nezaspaly, a kdo bude chtít, tak se na kus řeči připojí:storstark:

Včera jsem byla na módní přehlídce v Hiltonu a docela pěkný - znáte ateliér IVN? ;)

luckies — 26. 3. 2007 13:38

Ahoj holky, ano ano, už jsem to inzerovala dále :)

Evi, ještě jednou Ti díky moc moc za ty lístečky. Fakt si mi ušetřila spoustu času.

Evi, ten ateilér neznám. Mají něco pěkného a i za slušnou cenu? :)

evababinet — 26. 3. 2007 15:11

Mrkni http://www.ivn.cz
Já bych si vybrala ;)  Ceny víc než slušné. Kámoška si kupovala kostýmek za 6 a kabát za 11. Sídlí na Praze 1, v Břehové.

steffule — 26. 3. 2007 15:35

Luci,za lístky neděkuj,je přece normálka,že když stojím u pokladny,tak ti je koupím....
Ten ateliér neznám,ale myslím,že bych asi 6 ani 11 z chlopka nevysomrovala... ale juknu jestli mají stránky.
pa

luckies — 26. 3. 2007 18:24

No modely má nositelné, ale ty prašule. Na to taky nemám. :grater: ale i tak myslím, že bez toho dokážu žít :)

evababinet — 27. 3. 2007 9:27

Já bez toho taky žiju, jen říkám, že by se dalo vybrat :D
Tak jak, babinetky, jestli v pořádku dorazily pozvánky, tak kde jsou ohlasy? :dumbom:

luckies — 27. 3. 2007 13:22

Hooooooj, já jduuuuuuuuuuuuuuuuuu určitě :D

choysia — 27. 3. 2007 14:49

Ahoj :) ...Pracuju skoro každej den do 20.30, takže se nechytám :usch:
Velryba je pěkná, dřív jsem tam hodně chodila...dělala jsem na Národní :)
Užijte si to :storstark:

evababinet — 28. 3. 2007 9:05

Ozvala se Evuša, že přijde, asi budeme spolek Ev :D
Včera jsem získala putovní pohár - 1. cenu v bowlingu žen :rodna:  Pravda, byly jsme jen 4, ale k radosti to stačí. Kdy se do toho dáme my, milé dámy? Navíc, když mám i toho trenéra :jojo:  Za pár :storstark: nás to naučí...

luckies — 28. 3. 2007 11:54

Ahoj :)

Evi, já mám svůj osobní styl, takže nevím jestli by to u vás prošlo :) Ale klidně můžeme zajít. Jen vybrat nějaké správné místečko, dobře dostupné :)

My jdeme zítra a v pátek zase na další prohlídku bytu. Už je to fakt pořád dokola... jsem zvědavá co to bude tentokrát.

evababinet — 29. 3. 2007 8:43

A jak myslíš, že asi tak hraju já? Jednou nic, podruhý 1 vlevo, potřetí jedna vpravo, a pak třeba strike :D  A po 3. kole už kouli skoro neudržím a netrefím vůbec nic...
Zeptám se "trenéra", kdy má čas a přijdu na naše setkání rovnou s návrhem, ok? ;)

steffule — 29. 3. 2007 11:30

Ahoj bambulky,tak já teda v ten čtvrtek přijdu,nó....  :D
Božínku,vy tady domlouváte bowling a minule to měl být zas kulečník.....ale beru obojí,jen s koulema v ruce si snad poradím líp než s těma,na které nemůžu šahat :lol:
Asi je ten trenér všeobecně sportovně (a kdo ví jak ještě) orientován.... :rodna:
Evíku,napíšu jak jen to půjde,každý večer mám cosi.Teď jsem dorazila domů,zhltnu oběd a zas valím makat.
Luci,vidím,že tě budu muset nastěhovat někam sem k nám.....jdu zjistit neplatiče a někoho vystěhujem-bude prázdný byt.... =D

steffule — 29. 3. 2007 11:33

Pro Choysia : píšeš,že děláš do 20.30, třeba budem ještě sedět....tak bys mohla zkusit dorazit. Každý odklad znamená neurčito a tak trochu lenost (my to všecky dobře známe,ale jak jde o papku,tak jen téměř mrtvolný stav nám zabraňuje nesejít se).Máš to daleko od práce (píšeš,že DŘÍV jsi na Národní pracovala...)

luckies — 29. 3. 2007 11:46

Hoj hoj hoj... tak mám za sebou další jednání. Nějak mě to přestává bavit furt někam jezdit na na ty maníky tady se culit. Ale co nadělám :( je to moje práce.

Evi, rači necháme koule koulema nebo kdo ví, kde by to nakonec skončilo :D
Ale na ty neplatiče se klidně podívej :) Teď jsme zrovna na jeden byt tam u vás narazili. Laďa tam jde v pátek na prohlídku. Ale sám, protože já jdu chlastat :gloria: s lidma ze střední. Tak doufám, že bude spokojený a zamluví nám ho :)

evababinet — 29. 3. 2007 16:08

Lucko, držím palečky! Radotín náhodou není špatný :) - no, mít třeba 40 mega bylo by po problémech a i se službama :D 
Jo, jo, takhle se to dělá - manžel objíždí a ženuška  :storstark:
Mám trenéra na kulábr i na bowling, z práce nás bere i na kola a trénuje taky tenis. To jen tak info kvůli těm koulím  :rodna:

choysia — 30. 3. 2007 10:31

steffule napsal(a):

Pro Choysia : píšeš,že děláš do 20.30, třeba budem ještě sedět....tak bys mohla zkusit dorazit. Každý odklad znamená neurčito a tak trochu lenost

To není o lenosti...neodkládám nic, prostě nemůžu. Domů se dostanu po  21. hodině a ráno nanovo :( ... myslím, že jsem jediná, kdo vám to aspoň napsal...takže to měla být slušnost :rodna: .............................................. :vissla:

A na srazy jsem dřív chodila, ale tady holky se nescházeli tak pravidelně jako teď :)

luckies — 30. 3. 2007 11:54

Jo jo Evi, Radotín znám, takže by to bylo milé. Ale třeba ten byt vůbec nebude stát za to. Takže nechci zatím plašit. Už jsem zjistila, že to nemá cenu. Po těch našich zkušenostech. A manžílek je zlato, že tam jde sám :)

Choysia, Tobě samo díky, že si dala vědět i se zápo*n odpovědí. Máš to u nás :supr:

evababinet — 2. 4. 2007 10:02

Včera jsem byla v Radotíně u vody U Pigiho :storstark: - dceru jsem vytáhla na kolo. Bylo krásně, jen občas se zatáhlo a byl trochu vítr. Stavovaly jsme se i na Zbraslavském náměstí, ale kofolu jsme tentokrát daly až u modřanského biografu...

Tak holky pa pa pa ve čtvrtek :dumbom:  :hjarta:

Jo a mrkněte - je to otevřený - šla jsem kolem, tak jsem nakoukla  http://www.vcech.com/

luckies — 5. 4. 2007 11:47

:reta:

luckies — 5. 4. 2007 11:54

Ahoj holky, tak je rezervovaný stůl na moje jméno. V 18hod se na vás budu těšit. Jsou to pouze 4 místečka. Vidím to tak, že se stejně sejdeme v klasickém složení. Zatím se mějte. L.

luckies — 5. 4. 2007 13:04

No to jsem z toho blázen :reta:

steffule — 5. 4. 2007 16:23

Ahoj Lucíku,z čehopak jsi blázen? Neboj, my ti to večer z hlavy vymetem....už se těším.Pa E.

evababinet — 6. 4. 2007 10:47

Holkííí :hjarta:
fčéra to bylo PRIMA a VELRYBA s "velrybím steakem" a dobrými drinky :storstark: nezklamala.
Tak zas někdy navi a myslete na mě, jedu na víkend do Novohradských hor ;)
Jó - moc se těším na čokomasáž a teplý lávový kameny :rodna:

Jarmila — 7. 4. 2007 8:21

Evo, prosim te e-mailuj Kaje B. aby mi napsala, ztratila jsem jeji adresu. Dik.

evababinet — 10. 4. 2007 12:49

Jay, už jsem ti napsala.

Novohradský hory byly krásný, Dobrá Voda, Žumberk, Pohoří na Šumavě, Nové Hrady, Veveří... :supr:

Co vy, holky, jak jste se měly? :hjarta:

luckies — 11. 4. 2007 7:53

Ahoj holky, jo jo Verlyba byla fajn. Moc jsem si pochutnala :)

Jóó masáže :) no taky udělám Evče kšeftík :) hned jak budu mít chviličku volněji, tak se objednám.

Jinak Evi, fotky z výletu byly moc pěkné... btw. ty žáby byly fakt živé??? :D

steffule — 11. 4. 2007 8:04

Čauky babinetky, Velryba byla pfajná.....kam příště?
Mám nejen lávové kameny,ale i anticelulitidovou+ozónový zábal -to je na ty nepovedené stehnozadky :D
Prostě jste má inspirace.Čokoláda až v červenci,mají plno.
Od pátku do pondělí jsem od ranních hodin do pozdních večerních pobíhala po různých halách a fandila a zapisovala - prostě žila házenou. Teď na mě padá nějaká jarní únava či co,nějak se mi těžko vstává a probrat se je problém.
V pátek jedu na 5 dnů do Ostravy.....
Pa pa,hodně sil a energie do dalšího dne.

steffule — 18. 4. 2007 8:42

No co to vidím - tady žádný nový příspěvek! A já bláhová se těšila,jak se vrátím z Ovy a dozvím se nějaké nové drbíky....holky,halóóó!Spíte?Že by jarní únava nebo začínáte běhat na rande a už nemáte čas?
Lucí,co práce a bydlení?Nějaké změny?
Evíku a co ty?
Tož nerobte fóry a cosi napište!!!!!

luckies — 18. 4. 2007 16:36

Ahojky, sorry, ale nemohla jsem se na babinet nějak dostat. Celý den mi to házelo chybu :(

Jinak v práci jsem akorát dobalila. Zítra pro nás ráno přijedou stěhováci, takže na netu vůbec nebudu. Snad se jim to pak podaří zprovoznit a dostanu se v pátek. A když ne, tak jenom večer doma.

Bydlení pořád nic :( zase jsme byli místo oběda na prohlídce a jdeme opět dneska večer. Tak jsem zvědavá, co z toho bude. Leze mi to krkem. Vím, že se pořád opakuju, ale bohužel je to tak.

Kam příště? no to nevím, budu se muset podívat na net, co by mě tam tak asi zaujalo :)

Jinak Evi na maságe určitě k tobě půjdu. Protože jsem včera byla u doktorky a říkala, že bych s těma svejma zádama měla něco dělat.

No tak já mizím z práce a jdu jak vánoční stromeček 4 igelitky. Snad se s tím vejdu do tramvaje :) tak zatím papa a zítra mi držte palečky. Večer se ozvu, jak to všechno dopadlo.

evababinet — 19. 4. 2007 9:56

Ahojky,
já byla včera na Zbraslavi na představení tamějšího ochotnického divadla 6 v pyžamu. A celkem dobrý :)  Už se těším zase na teplo, nějak jsem se namlsala krásného jarního počasí a sezení na zahrádkách :storstark:
Já nabízím někdy v květnu ten bowling s kolegou a jinak jestli něco vymyslíte, tak se ráda přidám. Snažila jsem se vás dostat na kolo, ale to se asi nechytám  :reta:

steffule — 24. 4. 2007 18:07

Luci - tak jak je s igelitkama na klíně? Co se týče masáží,tak se jdu během 14 dnů domluvit,že bych si na dva dny tady domluvila i místnost-na střídačku s kosmetičkou.Uvidím,jaké má představy o financích.Ale klidně můžeš přijet sem ke mě domů. S tím bytem - to víš, je to těžké,teď navíc ty ceny jdou nahoru....
Evíku - co se týče kola, tak já bych s tebou šla (sice jsem na něm neseděla tak 20 let),ale žádné nemám.Co jsem měla mi ve starém bydlišti ukradli a nové prý dostanu až teď v létě.Tak jsem zvědavá.
O víkendu se chystáme s partou na Slapy - na čarodějnice a další slavení bude v pondělí tady u nás venku v jedné hospůdce...
Příští víkend jedu pro naše a pak spolu s nimi na Slovensko k ségře.
Jo,holky, vždyť ve čtvrtek je první v měsíci! takže srazík?A kde ho dáme?Nebude vadit,že vezmu (asi) 2 další holky - budu tu mít návštěvu z Moravy,tak si vyrazíme....
Pa

evababinet — 25. 4. 2007 10:29

Ahoooj,
včera jsem byla v Semaforu na absolventském koncertu Lucie Černíkové. Zpívali i Suchý, Hron a nějací profesoři. Měla jsem ještě jeden lístek, tak jsem se vás snažila dovolat. Bylo to moc pěkný, má krásný hlas, měli vybrané hezké písničky, ten Hron je strašnej srandista, a následoval rautík :jojo:
Příští čtvrtek na 17 jdem s kolegou na bowling, jestli se chcete někdo přidat, zamluvíme klidně dvě dráhy. Večer se srazíkem tak jako tak počítám :storstark:
PRIMA čarodejnice :reta:

luckies — 25. 4. 2007 10:34

Ahojky holky, tak už jsem v novém. Pošlu vám fotečku, hned jak se k tomu dostanu. Dneska a do konce týdne to už nebude, protože dnes odpoledne odjíždím na výjezdní zasedání. Takže fakt bomba. Vracíme se v pátek někde kolem 16hodiny. Teda to je předpokládaný konec, takže netuším jestli je to i finální příjezd do PHY :)

Byty... no teď jsme si vybrali jeden v Modřanech. Uvidíme jak brzo se ozve makléř. Měl být do včerejška v cizině, takže snad se ozve hned jak bude moct.

Jo jo, příští týden máme ten srazík. Evi, klidně ty své kámošky vem. Aspoň nás bude víc. A kam zajít? tentokrát se přiznám, že nemám tušení. Takže když něco vymyslíte dejte vědět. Ale když to bude někde v centru budu ráda :)

Tak mi držte palečky, abych já jako nesportovec přežila. Tak papa :D

steffule — 25. 4. 2007 21:21

Ahojinky,
Evíku, tak to jsem zmatená - píšeš,že příští týden chceš na bowling na 17,ale jedním dechem píšeš,že počítáš i s večerem (ale to bývá na 18 hod-jak chceš stíhat,pokud nebudeme sedět v restauračce v bowlingu?).Já jsem například kvůli chorobě nebyla v Amigos,tak bych tam klidně v ten čtvrtek šla...pokud byste nebyly proti. Jen nevím co s tím časem a kolik lidiček by se sešlo (že by klasika :D ). Tak dejte vědět ať to zabukujem (klidně já).A kdybyste byly proti místu, tak je asi na Evíkovi, aby navrhla jiné - je to takový znalec přes restaurace v Pze (a jistě i jinde).
Evi,ještě k tomu včerejšku - já pracovala (a pak seděla u známých a probírala problémy života) a vůbec mi nepřišlo divné,že nemám mobil-nechala jsem ho na dvoře v autě.Když jsem se konečně vracela domů,tak už byla dost nekřesťanská doba,tak jsem ani nevolala zpět. A když teď čtu o co šlo, tak bych stejně nešla-je to asi blbé a odsouzení hodné,ale já pana Suchého nemusím.nevím proč,ale je to od nepaměti-nějak mi nesedl. Tak se nezlob (ale rautík-to bych si pozobkala).
Tak se ozvěte kdo ten příští týden na srazík přijde,kde ho dáme a Evík napíše jak to má s tím bowlingem(je to nějaký pjekňoučký kamarád-koloušek?jestli jo,tož to bych šla s vámi :D  :D  :D  )

evababinet — 26. 4. 2007 10:32

Trénovat trochu musím, abych nepřišla o putovní pohár :dumbom: Ale bohužel naplánovaný čtvrtek jsem musela zrušit, protože mám třídní schůzku. Asi budou rušit školu. Takže jestli uspořádáte srazík, tak za vámi, pokud nebude moc pozdě, jen zaskočím.
Na výjezdní zasedání bych jela hned :storstark:
Suchého také moc nemusím, ale ty jeho staré písničky jako Pramínek vlasů a tak, mám moc ráda.
S tím kolem se už Efíku těším ;) Chce to ale určitě začít dřív než začne artróza :jojo:

luckies — 27. 4. 2007 19:54

Ahooooooooooj holky :)

tak jsem zase tady. Pro Amígos jsem všemi 10ti, takže klidně myslím, že se může rezervovat.
A co ty tvoje kamarádaky/příbuzné Evi, dorazí s Tebou?

Výjezdko bylo docela fajn. Sice ze začátku nálada nic moc, ale pak se to rozjelo. A docela jsem chytila barvičku. :supr:

Takže dejte vědět co a jak. Ale myslím, že budeme v klasickém složení. Nevím jestli má cenu pořád připomínat ty naše srazy, když na ně stejně nikdo nereaguje. :(

luckies — 29. 4. 2007 14:02

Ahoj holky, tak bohužel mám špatnou zprávu. Tento čtvrtek mi ten sraz nevyjde :( Buď až ten další a nebo ho můžeme přesunout na další čtvrtek? Dejte vědět, jak to vypadá.

Luci

steffule — 30. 4. 2007 17:31

Takže srazík přesuneme,protože Líba se ani neozvala,Evík má ty tř.schůzky a teď nemůže ani Luci....tak přece tam nebudu sedět sama...napište,jestli teda příští čtvrtek nebo až ten další....
Pa pa E.

luckies — 1. 5. 2007 15:39

Ahojky, tak já ten příští čtvrtek toho 10.5. můžu. Takže dejte vědět co vy na to :)

Brod — 2. 5. 2007 12:55

Ahoj, byla jsem dost mimo Prahu.10.5 mi vyhuje, ale prosím, čím blíž k metru B, tím líp. Pak už nebudu moct, budou mi renovat tu  kuchyň.
Li

evababinet — 3. 5. 2007 9:13

Ahojky :hjarta:
já tedy, bohužel, příští čtvrtek nemůžu, jsem pozvaná do divadla. Mohla bych ale 15. nebo 17.
Nebo se sejděte beze mne a já se příště přidám. Teď, jak je teplo, ráda navštěvuju zahrádky. Chtěla jsem jít na Zbraslav do vyhlášené Barabizny, ale tam vůbec není šance, musí se předem rezervovat. Pak také není špatná ta zahrádka u Míráku, jak už jsme jednou byly, nebo u nás na Kavkách je příjemná restaurace Na Pekařce (sedí se pod kaštany)...
Chtělo by to, abychom se sešly, a zkusily naplánovat nějakou příjemnou akci v přírodě. Výlet, chalupu, koupání, třešně, kolo, nebo vodní dýmku u Efči, u mě v Podolí koupání a pak posezení na zahradě...
Na čarodějnice jsem byla na Zbraslavi a bylo to prima! :supr:

Pa, pa :)
Evča

steffule — 3. 5. 2007 13:42

Čauky,tak já můžu 10.5. i 17.5. (to už budu mít po lávových kamenech-tak můžu referovat)....
Zítra (pátek) ráno odjíždím směr Morava,naložím rodiče a fičím na Slovensko k ségře,kde se budu povalovat tak do úterka,středy. Z čehož plyne,že nebudu na netu a pokud si domluvíte termín na 10.5.,tak budete muset (asi Lucí) zarezervovat místa. nebo půjdem fšecky až toho 17.5.a budem domlouvat ty další akce....tož rozvažujte,rozvažujte.
Na čarodějnice jsem byla 2x - přes víkend (taková generálka)na Slapech a v pondělí v Radotíně,taky to bylo fajn.
Jo a tu čokoládu mi přeložili z července na 3.6.,takže do prázdnin budu referovat ještě o hnědém potěšení....
pa pa a hezky si užijte víkend a případně prodloužený,pokud jste si to chytře zařídily.

evababinet — 4. 5. 2007 8:27

Efíku, zamlouvám si čokoládovou masáž hned po Lucy :jojo:
Tak já nebudu moci ani toho 17., nebo případně bych mohla až později, protože bude další schůzka školy a rodičů a tentokrát s místostarostou. A co říkáte tomu 15., případně pak 21. nebo 22.?
Pa, pa a pěkný prodloužený víkend
Asi s kámoškou zajdem na www.svetknihy.cz - mám od ségry dva volńásky.

Brod — 4. 5. 2007 9:52

Byla bych pro 15.

luckies — 4. 5. 2007 16:02

O.K. tak jo, necháme to na toho 15tého. Evi, myslíš tu restauraci Mezcal?? Tak dejte vědět jestli jo, a já to tedy příští týden zamluvím. Tak zatím papapa... jedu na víkend do K. Varů, tak snad to přežiju :)

evababinet — 5. 5. 2007 21:31

Prima! Píšu si 15. :storstark:
Tak knižní veletrh byl moc pěkný, byl tam a autogramy rozdával Fulghum, Wilbur Smith (Řeka bohů), Mládek, Bobek, Švandrlík, spousta vystavovatelů, besed, doprovodných programů, mám pěkné cyklomapky a pár knížek :rodna:

luckies — 10. 5. 2007 11:12

Ahojky, já si taky koupila knížku. Teď mám docela čas na čtení. I když ráno v tom narvaném metru to jde občas dost těžko.
Jinak už mám kurz na nehtíky za sebou. Musím říct, že jsem byla i úspěšná :) takže certifikát už je můj. Takže už jen vytvořit ceník a sehnat klientelu :D. Ještě půjdu v červnu  na permanentní francouzskou manikůru a taky bych si asi časem udělala na P-shine. Tak mi držte palečky.
S bydlením jsme na tom pořád bídně. Zatím stále nic. Tímto chci poděkovat Líbě za poslaný odkaz. Zase jsme si jeden byt vyhlédli, ale opět zklamal makléř. A to je od realitky Maxima, která je docela velká a furt na ni běží reklamy. No asi nám taky nebyl souzen.

Tak dejte holky vědět co a jak a já kdyžtak zamluvím to místečko v té hospůdce mezi Mírákem a I.P.Pavlova. Zatím papa L.

host5522 — 10. 5. 2007 23:24

Luckies, jestli budeš "levná a kvalitní", tak už první zákaznici máš - mě!! :lol::lol:
A jaké nehty to budeš dělat? Gelové nebo akrylové??


Jinak, jestli můžu, tak bych se ráda zúčastníla vašeho červnového setkání.

luckies — 11. 5. 2007 11:17

Yellow108, vážně jo? no tak to si mi udělala radost. Jestli levná nevím, zatím ceny tvořím :) A kvalitní budu. Ale mé první zákaznice boudu muset pochopit, že to musím na někom i natrénovat :D

A nechceš se přidat hned v úterý? plánujeme posezení kousek od Nám. Míru.

host5522 — 11. 5. 2007 12:35

Luckies, jakože toto nejbližší úterý? To se mi nehodí, to ještě ani nebudu bydlet v Praze.. ;)

Jinak moje nehtařka je moc šikovná a její studio je (v okresním městě) vyhlášené. Nehty mám akrylové, platím vždycky jen 410 Kč a ona to umí okolo kůžičky moc hezky obsousit do ztracena, takže je celkem málo vidět přechod mezi umělým nehtem a mým nehtem, jak mi do dorůstá. Moje kamarádky to od jiných nehtařek nemají, a je to fakt znát. Ani nevím, proč to píšu... :) Jen mě to tak napadlo... :)

Ale předpokládám, že těm 410 Kč se každý v Praze jen zasměje... :)

steffule — 12. 5. 2007 19:12

Ahoj Babušky,vidím,že klientela se Lucíkovi úspěšně rozrůstá!Kde budeš dělat?U mamky?Nemáte místo ještě pro masérku?Mám sice nabídku,ale divně zavání,tak asi zůstanu u svého osvědčeného.
Platí to úterý 15.5.?A kde?V tom Mezcalu nebo jinde?Nějak jsem to vůbec nepochopila.Já mám po+út lávovky,tak přijdu plná dojmů a případně vás hned "obložím" :D
A jaká hodina?Od 18?No,vidím,že jsem úplný neználek.
Hezký zbytek víkendu (pro ty co budou číst z domu nebo pracují i teď) a ostatním se ozvu v pondělí.Pa

luckies — 13. 5. 2007 21:36

O.K. tak já zítra teda zamluvím stůl. Evi a asi zase na tu 18 hodinu. Takže se budu těšit až pokecáme! :)

evababinet — 14. 5. 2007 9:28

Ahoj holky,
s úterkem počítám a ráda vás uvidím :jojo:
Přijdu až po sedmé, dříve nestíhám. Snad to nevadí a určitě na mě s tím povídáním, případně názornými ukázkami o lávových kamenech, počkejte ;)
V sobotu jsem byla bráchovi na svatbě a včera na kole - nejdříve s kamarádem a pak s kámoškou a její rodinkou - to už bylo ale spíše posedávání po zahrádkách... :storstark: 
Zítra navi!

steffule — 14. 5. 2007 18:00

Holkíííííííííííí! (s tvrdým to vypadalo divně)
Tak hodina je jasná (18), ale nevím,jestli teda platí ten Mescal nebo jinam......ještě zítra zavolám Lucikovi,bo je včil organizátorka této akce.
Po prvním dnu kamenů jsem celá nadšená,je to úžasné - to teplo.....mňam,to bych si nechala líbit.
Pa zítra

luckies — 15. 5. 2007 13:28

Holky, konečně chvylička. Teď konečně jdu na obídek. Ale jinak dneska je sraz v 18 hod. v restauraci Mezcal, která se nachází mezi stanicemi I.P. Pavlova a Nám. Míru.  Máme rezervovaný stolek na mé jméno. Když bude hezky, tak nám ho připraví venku :o) Tak se zatím mějte! L.

evababinet — 15. 5. 2007 14:06

SUPER :dumbom:
Tak to se moc těším.
Evík :sjuk:

luckies — 16. 5. 2007 20:50

Zdarec holky,
tak včerejšek se zase vyvedl, že? :) Dneska jsem byla zase celý den na jednání. Mám toho plné zuby... Tak se zatím mějte! L.

evababinet — 17. 5. 2007 9:58

Ahoj holky, tak jsme se prý na srazíku minuly s Milčou...
Bylo to prima :storstark: - ostatně jako vždycky :supr:
Jak jste se rozhodly s tím divadlem? Taky mám ještě pár slevenek do června, při koupi dvou lístků vám vrátí stovku :dumbom:

evababinet — 23. 5. 2007 14:04

Ahojky, nejdřív můžete obě, pak ani jedna, je to s váma těžký. Jdeme tedy se sousedkou.
V pondělí jsme byly s kámoškou v kostele sv. Martina na koncertu. Bylo to moc pěkný :hjarta:
Mějte se prima, a jakpak je to s těmi lávovými kameny, Efíku? Hlásím se do pořadí :dumbom:

eelleeoonnoorraa — 23. 5. 2007 19:28

Ahoj,je mi 34 a ráda bych se také sešla,mám ráda sportEva Praha 6

luckies — 23. 5. 2007 20:13

Ahojky,

no jo Evi, to víš no...
Jinak v SO jdu s mamčou na blešák do Kolbenky, tak jsem zvědavá jestli něco pořídíme :)

Jo a co srazík? půjdeme zase někam? Tentokrát to vychází na čtvrtek 7.6. Tak dejte vědět jestli budete chtít někam zajít. Mohly bychom zkusit někde nějakou zahrádku. Když tedy bude hezky.

Evi (eelleeoonnoorraa) klidně se můžeš přidat. Tak dej vědět jestli se i Tobě termín hodí.

L.

evababinet — 24. 5. 2007 14:29

Ahoj, 7. 6. bych mohla! :jojo:
:storstark:

steffule — 25. 5. 2007 0:50

Ahojky,tak jsem se konečně dopracovala až sem.
Evíku,ještě pořád se mračíš kvůli pátku?Já fakt na to předávání zapomněla....
A ty kameny...no,jde spíš o to, že pořizovací cena je cca 10-12t. a tak nevím,nevím...
7.6. mi vyhovuje. Výběr zahrádky je byl fajn,snad má i počasí vydržet.
A Evčo,co nějaký ten bowling a tak (jde mi samozřejmě o ty trenéry.... :-)))
Zdravím nově se objevivší jak jinak než "Evču". Asi to v Praze bude téměř jen o Evách,Evčách,Evíkách,Efíkách...občas proloženo Lucíeskami nebo Libueškami... :-)

luckies — 25. 5. 2007 11:26

Ahoj holky,

tak super, píšu si do diářku, že to tedy platí. Zahrádka v PHA no nevím... víte o nějaké? já se přiznám, že jiná než u McDonalda se mi nevybaví :D

Pozoruju, že se to tu Evami opravdu jenom hemží :) tak třeba se nám podaří na naše srazy ukecat i dámy s jiným jménem. Ale kdyby ne, tak to vůbec nevadí.
Škoda, že ty co s námi už někde byly nemají zájem to aspoň jednou za čas zopáknout. Ale nebudeme nikoho nutit.

Tak dneska mám tu akci s tou kamoškou a zítra frčíme na bleší trhy do Kolbenky. Tak jsem zvědavá kolik tam bude lidí. Ale má být pěkně, tak bude asi docela šrumec.

Byli jsme na další prohlídce bytu a opět to vypadá nadějně, ale nechci nic zakřiknout. Takže bližší info zatím podávat nebudu.

Dneska mám jediný den, kdy nemám žádnou schůzku. Je to bomba, konečně mám čas na svoji práci :)

Tak se mějte a budu se těšit na vaše příspěvky. L.

evababinet — 31. 5. 2007 13:31

Ahoj holky, jak se máte, co děláte? :jojo:
Já byla na vernisáži Zrzavého va Valdštejnské jízdárně a o víkendu na Šumavě. Po dlouhé době jsem si zas zapinkala bedminton :supr: Jo a v pátek na Rodenovi, byl tam i jeho brácha a docela pěknej kluk :hjarta:
Zahrádek je všude spousta, určitě si vybereme :storstark:

luckies — 4. 6. 2007 8:59

Ahoj holky,

tak co je u vás nového? já byla ve ČT v kině a Pirátech z Karibiku III. Bylo to fajn. Sice dlouhé, ale dobré.
V SO jsem si půjčila od bratra kolo. Můžu vám, říct, že jsem na něm naposledy seděla před třemi lety. Takže si dovedete představit, jak mě asi bolí zadek :)
A co to naše čtvrteční setkání? už vás některou napadlo kde se sejdeme? hodina ne nejspíš jistá, že :) zase na tu 18:00.

L.

evababinet — 4. 6. 2007 14:14

Ahoj vespolek,
já Piráty viděla taky, mně teda přišli zbytečně dlooooooooooooooooooooooooooooooooouhý :sova:
Byla jsem na Staročeském jarmarku s živou hudbou a free posvícením, v sobotu na mistrovství ČR v akrobatickém rokenrolu a včera  na tenýsku a zkusit si golf v rámci dne otevřených dveří :jojo:
Taky jsem vyzkoušela thajskou masáž nohou a po tom tenýsku - vážně paráda!
Jestli nevymyslíme nic jinýho, tak necháme Kojaka, ne?
A to kolo, koukám, už taky budeme moci brzo domluvit - vidím to tak na trasu částečně kopírující novou cyklostezku Zbraslav - Radotín - Kazín :storstark:

luckies — 5. 6. 2007 21:24

Hoj, přiznám se, že mě nic nenapadá, kam vyrazit. Takže klidně můžeme do Amígos. Pokud budou i holky pro. Teda asi spíš zase jen Evča. Líba se tu neukázala...

steffule — 6. 6. 2007 19:31

Ahoj holky,tak jsem celá zmatená - do Amígos nebo ten Kojak?Nebo co?Já zítra ráno odcházím z domu a nebudu na netu,tak mi,prosím,některá písněte kam mám dorazit.Navíc vůbec netuším,kde Kojak je....Souhlasím s tím časem na 18hod.O víkendu jsem byla na Moravě a měla jsem se báááááječně.Tak pa zítra.

evababinet — 7. 6. 2007 9:58

Efíku, Kojak je přece bývalý název pro Amigos, ještě tam je nad vchodem jeho obrázek :D

Na šestou přijdu - moc se těším - kdybych se chvilku zdržela, tak mne omluvte, jdu ještě na manikúru, ale tak po šesté tam budu určitě.
Pa, pa :dumbom:

evababinet — 12. 6. 2007 14:23

Ahoooooooooooooooooooooooj,
ráda jsem vás viděla a myslím, že to bylo - ostatně jako vždy - prima! :hjarta:
:storstark:   :supr:

luckies — 12. 6. 2007 19:21

Ahojky,

jsem stejného názoru :D

evababinet — 19. 6. 2007 14:32

Aho-o-o-j ;)
odjíždím na řecký ostrov Kos, tak se tu mějte hezky.
Pá, pá :kapitulation:

luckies — 19. 6. 2007 21:20

Ahojky, tak si to tam patřičně užij a dej o sobě vědět až dorazíš. Vyrazíme někam a pokecáme jaké to tam bylo :D

steffule — 21. 6. 2007 19:30

Vidím,že Evča se rekreuje....já se chystám od 26.6.na Moravu a pak na pár dnů do Maďarska.Zpět budu kolem 18.7.Takže pokud bude první čtvrtek sedánek,tak budu chybět.Kdyby něco,tak mě,holky,chytnete na mobilu.Zatím pa a užijte si víkend.

luckies — 21. 6. 2007 20:33

No, tak jak to tak vidím, tak v Praze zůstávám sama. Tak si to tam holky užijte a až budete obě, tak zase někam vyrazíme. Zatím papa, budu sem průběžně chodit na kontrolu :D

evababinet — 2. 7. 2007 13:58

Ahoj holky,
tak jsem z Kosu prijela (bylo tam prima, vyzkousela jsem ctyrkolku) a hned zase odjela - tentokrat smer Rakousko, Italie. Nejak se ale kazi pocasi a dodelava auto, tak nevim... Ale pristi tyden tu budu.
Packo  ;)

luckies — 3. 7. 2007 11:31

Hoj :) no to si se tedy pěkně dovolenkovala. Já mám dovolenou zítra a razíme na ten prodloužený víkend na vodu. Jedeme Ohři, tak držte palečky ať se neutopíme :)

Příští týden taky jsem, takže když budete chtít někam vyrazit, tak jsem pro. Zatím co vím, tak můžu každý den kromě středy. Tak písněte, jak se vám to hodí a nebo jestli to ještě odložíme :)

Zatím... PS. potkala jsem nedávno Juraje na Nám. Repu :)

evababinet — 10. 7. 2007 8:51

Čauky :D
tož su opět tu. Saint Moritz, Lugano, Lago di Garda, Miláno, Verona, Benátky, Cortina...
Můžu zatím ve čtvrtek, tak dejte vědět, jak jste na tom vy.
Co Lucy a Ohře?
A co Efík, Morava a Slovensko? ;)

luckies — 13. 7. 2007 19:25

Ahojky, tak to nějak nevyšlo...
Ohře byla fajn... zvládli jsme to i když počasí nám první dva dny vůbec nepřálo. Ale i tak jsem si spálila ouška :)
O Evče nevím... vůbec se neozvala... vidím to tak spíš na setkání až po prázdninách.... Dřív to asi časově dohromady nedáme :)

steffule — 26. 7. 2007 16:12

Ahoj babušky,hlásí se ztracená! Teď jen tak letmo-že žiju,ale snad to zvládnu večer s více informacema.Teď letím na aquaaerobic-bezvadná věc,zas budu zničená mátoha.Naštěstí pak jdem s kámoškou na "něco dobrého".Zatím páček shledáček
Efík

luckies — 31. 7. 2007 18:33

No nazdááááááááááár, já už myslela, že si se zapomněla někde na dovče :)

evababinet — 2. 8. 2007 13:01

Já byla v bazénu včera. Supééér :supr:
Když něco vymyslíte, ráda se přidám. Jsem tu a dovči už pomálu...
Pa, pa

Evík :jojo:

luckies — 3. 8. 2007 19:48

Ahoj holky,

tak mě dovča teprve čeká. Zrovna dneska ráno jsme byli zaplatit zájezd. Nakonec vyhrálo Turecko. Tak jsem zvědavá, jaké to bude :) . Odlétáme 22.8. a návrat máme 1.9. Takže už aby to bylo. Víkend před odletem se ještě chystáme na Moravu na hody. To by se taky mohlo vydařit :)

Kdyby se vám chtělo příští týden někam vyrazit, tak dejte vědět. Lucka

evababinet — 6. 8. 2007 10:35

Ahoj Lucko,
tvůj program vypadá MÓÓÓC dobře :supr:
Já zatím čas ve čtvrtek mám,  tak dejte vědět.
Včera jsem byla na výstavě Kutálka v Letohradku Kinských. Byla jsem tam poprvé a je to tam opravdu moc hezké. Mohu doporučit  :jojo:
Evík

steffule — 7. 8. 2007 10:46

Ahóóóóój!
Tak já bych ve čtvrtek taky mohla......teda jestli myslíte tento čtvrtek,9.8.
A kam to bude?
V pátek jdu se známýma na "české baštění" do Antala,už se těším.
Na dovču bych ještě jela,ale už mě čeká leda tak pár dnů na konci srpence v Ově,a to ještě kdo ví jestli.
Stále nemám auto,tak nestíhám.Zatím pa a písněte co ten čtvrtek.
Efík

luckies — 7. 8. 2007 17:45

Ahoj kočky, tak já už bohužel ve ČT nemůžu :( moc mě to mrzí. Teď už to s volnýn časem vidím fakt až na září. Tak škoda. Ale i tak jsem ráda, že jste se ozvaly. Když něco podniknete, tak ať se to vydaří

steffule — 10. 8. 2007 14:17

Ahojky,

tak jsme to zas včera s Evíkem roztočily :-)
Sice nám trochu cákalo na nohy,ale vínko bylo fajn a už se těším na další setkání (a další novinky,co mě třeba povalí....)
Efík

evababinet — 10. 8. 2007 16:14

U dobrého vínka se bouřka přečká ráz dva  :D
Neznáte náhodou http://www.demoniaque.cz ? To na první pohled (výběr vín) vůbec nevypadá špatně...
Tak zase brzo navi

:storstark:

luckies — 12. 8. 2007 20:28

Holky, tak to je fajn, že jste si to užili. Já už začínám mít cestovní horečku :) ve ČT jsem naposled v práci a pak hurááááá na dovču :)

A kde jste byly posedět? povídejte, přehánějte :)

steffule — 16. 8. 2007 23:16

Evi,na tu adresu jsem se dívala,vypadá to fakt slušně,určitě bychom tam mohly skočit. Teď nějak nevím,kdy že to psala Luci, že se vrací - jestli stihneme první čtvrtek v září sezeníčko nebo to necháme na druhý čtvrtek. Ty máš jistě hlavu plnou lásky,tak si to nebudeš pamatovat taky....tak musíme spoléhat,že se nám Luci po návratu hned ozve.
Tak zatím a bacha na předávkování se práškama :lol:

evababinet — 20. 8. 2007 10:23

Ahoj holky,
creperie http://www.auxclochettes.cz byla super, mají tam výborné vínko, určitě to někdy zopáknem :hjarta:
Takže Lucy, hned jak se vrátíš, někam zajdem. Zatím užívej dovči
a pá, pá :jojo:

luckies — 2. 9. 2007 15:54

Ahoj holky, tak hlásím návrat do ČR :) dneska o půl 4 už jsem byla opět oběma nohama na půdě naší vlasti :)

Tak co náš první čtvrtek? vyrazíme někam, nebo už něco máte. Dejte vědět. Luci

evababinet — 3. 9. 2007 10:14

Ahój, tak zase v plné sestavě? ;)
Tenhle čtvrtek nemůžu, máme rodinnou návštěvu. Ale můžu příští i ten přespříští, takže záleží na tom, jak může Efík :dumbom:

steffule — 6. 9. 2007 13:15

Ahojky,tak teda dnes ne. No, počasí je stejně hnusánkové.Můžu příští čtvrtek a asi i ten další a další a další a další....zhruba tak do roku 2071,to budeme mít sraz po maturitě,tak to nevím ještě který den :-)))))))
Ten příští týden zas Velbloudi nebo dáme něco nového?

Marinka — 6. 9. 2007 23:19

Ahojky babinetky! Jsem tu poprvé a ráda bych se přidala k nějakému srazíku v Hradci Králové? Vezmete mě do party? Jsem z Pardubic. Dobrou noc :)

evababinet — 7. 9. 2007 9:42

Ahojky,
mně se líbí ten Kojak nebo Zvonečky nebo cokoliv. Jen u těch Velbloudů mi přišlo nějak prázdno. Nebo zkusíme nově onu demoniaque? :)

:storstark:

luckies — 9. 9. 2007 19:18

Ahoj holky, já můžu, tak mi dejte vědět :) Ani jednu z jmenovaných restaurací neznám. Takže mě budete muset navigovat :)

luckies — 11. 9. 2007 10:22

No tak super. ČT platí. Jsou zamluvená místečka ve Vínárně U Kroka na 18 hodinu. Takže se budu těšit :supr: :storstark:

Brod — 11. 9. 2007 13:25

Počítáte se mnou ? Já jsem nevěděla, zda mi to vyjde, ale asi tak na 80procent jo. Li

luckies — 11. 9. 2007 21:27

Ahojky, jasně, budeme se těšit. Chceš poslat odkaz na restauračku? Ať víš kde heldat? :)

Brod — 12. 9. 2007 9:29

Myslím že je to u Botanické zahrady- na Vyšehradské?

evababinet — 12. 9. 2007 10:02

Ahoj holkííííí,
už se na vás moc těším :hjarta:

luckies — 12. 9. 2007 10:59

Tady je info: Adresa: Vinárna "U Kroka" Vyšehradská 31, Praha 2. Spojení: Metro žlutá trasa "B" stanice "Karlovo náměstí" dále 5 minut pěšky nebo 1 stanice tramvají č. 24 nebo 18 stanice "Botanická zahrada".

evababinet — 14. 9. 2007 10:36

Ahojky vespolek,
setkání bylo jako ostatně vždy prima :supr:
Jak by také ne, když pití teklo proudem :storstark: a nosili nám saláty a lososy :D
Co říkáte tomu naplánovat na 1. čtvrtek v měsíci, tj. na den 4. října, bowling a následně pak příjemné posezení u něčeho dobrého? Já bych doporučila http://www.radava.cz/sc_praha.htm - je tam i dobrá restaurace, ale musí se stejně jako dráhy dopředu zarezervovat. V odkaze je i jídelní lístek - můžete předem naladit své chuťové buňky... :jojo:

steffule — 14. 9. 2007 23:46

Tak to je hrůza!Teď jsem tu psala půl hodiny své myšlenky a když jsem dala "odeslat" tak to chvíli blikalo a pak nic - napsané se ani nevložilo ani nezůstalo v rozepsané. Ble.Tak znova:
Čtvrtek byl naprosto bezva.Před papáním jsem se proběhla přes most, po jídle zas na metro,takže váha je stále stabilní a postava "bezchybná" :D
Koukala jsem na Radavu,jídelní lístek je dobrý (mají krevetový salát i lososa :D  ).Jediné co mě zarazilo - oni mají na tolik drah jen jeden podavač koulí?Takže z krajní dráhy musí člověk přes ostatní dráhy pro kouli?Divné.Nevadí.Jsem pro vyzkoušení.Navíc budu 4.10.už zpět z Paříže,takže můžu vyprávět a přehánět až vám oči polezou z důlků..... :D  :D
Vidím,že se nám sem ouval nějaká muž - Petr. Sice jsme mu neodpověděly,ale přijít mohl.Co vy na to?Tak třeba jindy.Sice má v profilu napsáno,že je z Plzně,ale asi se nám tady zatoulal do matičky Prahy a hledá duše zpřízněné.Tak to my zas jsme...pokud mu nevadí morbidní historky z oblasti Nuseláku ...... :D :D :D
Je potřeba na toho 4.10. něco zabukovat?Když tak písněte.Pa a hezký víkend
Efík

luckies — 19. 9. 2007 12:34

Hoj holky, sorry, nebyl čas :(

Tady je odkaz na to co jsem říkala já - http://www.billiardcentrum.cz/panska.htm . Tak uvidíte co se vám bude zamlouvat víc. Tohle je ale fakt v centru :) takže pak to tram/metro jistí.

Mrknu sem večer, teď mám hafo práce :(

luckies — 19. 9. 2007 20:49

Ahoj holky, tak jak teda :)

Já měla dneska šílený den a bohužel to šíleně pokračuje i doma. Manža mě zase po dlouhé době vytočil... celý víkend na fotbalu, v ÚT fotbal a dnesk zase v bedně fotbal. Fakt bych ho :dumbom: . Ale, že by se doma mělo taky něco udělat nezájem.

Tak jsem si trošku postěžovala a můžu jít dál :) Tak se zatím mějte... L.

luckies — 21. 9. 2007 18:49

No neboj, my se dohodnem, ale nevím jestli Ty budeš mít čas v náš oblíbený termín :)

evababinet — 25. 9. 2007 10:52

Holky,
tak 4. října bohužel nemůžu. Ale o týden později, 11. října, by to šlo. Domluvíme se tedy na tom bowlingu v Panské? :dumbom:

Efča

Musim — 25. 9. 2007 13:25

Tedy, když to vím takto včas, tak  bych brala tu Panskou a zahrála bych si snad popáté v životě bowling. Chápu správně, že 4.10 je setkání anebo "JENOM" bowling? v kolik?

luckies — 25. 9. 2007 17:48

Je to setkání s bowlingem :) pokecáme, popijeme, dáme si třeba nějakou mňamku. Věkové složení je různorodé :)
Domluvíme se teda na toho 11tého?? Dejte vědět!

Brod — 2. 10. 2007 16:31

Už to mám v diáři. Ještě v kolik, a prosím upřesni mi adresu. Těší se
Liba

evababinet — 5. 10. 2007 10:06

Ahoj holky,
domluvíme se nějak? ;)
Já můžu 11. 10. nejdříve na šestou. Kdyby to bylo 18.10. - to už můžu v pět. Na čtvrtek 25.10. bych se určitě nedomlouvala, to mají děti volno.
Tak jak? :dumbom:

luckies — 6. 10. 2007 17:50

Evi, já myslím, že ten čtvrtek ta šestá hodina klidně může být. Já jsem stejně do pěti v práci, tak než se někam dostanu :)
Posílala jsem vám mejlíka jestli platí ten bowling. A mám to teda zamluvit? Snad na to bude čas. A co druhá Evča? Poslala mi MMS z Paříže, ale zatím se ješt neozvala, tak vůbec nevím.

Každopádně s ČT budu počítat ať půjdem kamkoliv :) L.

luckies — 6. 10. 2007 21:05

Jo, jo, přesně tak. To zdravé jádro :)

luckies — 7. 10. 2007 14:45

Na to, aby byla dobrá nálada to úplně stačí...

steffule — 7. 10. 2007 21:41

Ahojky všechny, kterým chybím :reta:
Tak jsem zpět z Paříže i z Jizerek.
Ten čtvrtek 11.10. můžu,takže hned píšu do diáře,ať se mi tam nenatlačí cosi jiného.Ještě se mi snad podaří napsat v týdnu-teď s tím penzionem nějak nestíhám :grater:
Pa pa a už se těším jaká bude psina.

luckies — 8. 10. 2007 11:57

Holky, tak super. Máme tam rezervačku od 18hod zase na moje jméno. Je to zamluvené na 2 hodiny, kdyby se to trošku rozjelo :) V případě, že nevíte kam dorazit, tak tady je info.
Kontakt: Pokud půjdete dolů po Václavském náměstí, tak v polovině, kde jezdí tramvaje, zahnete doprava do Jindřišské ulice a asi po 100 metrech první ulice vlevo je ulice Panská, ze které, asi po dvaceti metrech, po levé straně ústí ulice V Cípu, kde nás už nepřehlédnete.
Je to teda 300 Kč/ hod. Takže se pak nějak složíme :) Kdyby něco, telefón máte :)

evababinet — 8. 10. 2007 13:41

Ahoj holky,
čtvrtek potvrzuju. Kdybych náhodou na šestou nestíhala, zavolám. Ale snad jo. Do Cípu trefím, mám to kousek od práce. Těším se na vás :jojo:
Budeme zamlouvat i nějaké to posezení? Jestli budeme končit v osm, asi bychom měly.
:storstark:
Evík

luckies — 8. 10. 2007 19:26

Evi, co si pamatuju, tak tam u toho jsou stolečky a pak se kdyžtak přesuneme k jinému... a nebo se prostě přesuneme někam úplně jinam :)

evababinet — 9. 10. 2007 13:05

Jasnačka :)

steffule — 10. 10. 2007 10:08

:grater:   :grater:
Holkýýýýýýýý, je to na prd!
:grater:
V penzionu porucha plynu, nejde topení, nejdou vařiče v kuchyni.  Asi zešedivím rychleji, než mám zatím nastoupené tempo. Plynař slíbil zítra odpoledne revizi, bo v pátek tam máme svadbu. Doma jen koulím očima a omílám větu:Kdo vymyslel koupit penzion?!
Tak zítřek máte beze mě. A to jsem se těšila, jak se při bowlingu zasmějete. Člověk se nemá těšit, pak se vždycky něco vyvrbí. V pátek jdu na kreslený film do místního kina - Ratatouille. Jsem šedivá a chodím na dětské filmy- že bych stárla?  :albert:

luckies — 10. 10. 2007 11:43

:co: Eviiiiiiiiiiiiii, to je fakt škoda :grater: .

Já jsem du zrovna psát, jestli by aspoň zbytek nemohl dorazit dřív než Evča. Protože od 6ti už máme hrát, tak ať nám to někdo neobsadí. Takže to zůstane jenom na mě a Líbě. No to jsem zvědav :)

Jinak samo držím palečky, ať to máte všechno brzo vyřízené... a až to opravíte, musíš mi říct, kde to je a my si tam uděláme výlet :supr: .

evababinet — 10. 10. 2007 13:31

Taky jsem šedivá a stárnu. No a co? Ne každému se líbí puberťačky ;)
Koukám, že každý si musí najít něco, co ho dozajista vystresuje ... No, co naděláme! Efíku, drž se :hjarta:
Až bude penzionek funkční, můžeme něco podniknout. Třeba opékání prasete a petangue? :vissla:
Ratatouille jsem viděla a je to naprosto squělý film! :D
Zítra určitě dorazím. Kdyby náhodou později, tak začněte zkušební kolo beze mne, ju?

Evík

steffule — 18. 10. 2007 23:34

Ahoj pr..., copak je s vámi? Žijete? Co ten srazík? Co zuby? Co choroby? A co spěch a stres?
V sobotu jedu do Ovy,ale jen na dva dny...a zítra si jdu pro nové autíčkóóóó!
Pa pa

evababinet — 19. 10. 2007 11:35

Ahoj Efíku,
srazík se odpískal, protože ty jsi zmizela v penziónku - mimochodem koukala jsem na jeho stránky a vypadá to moc pěkně :jojo:  a Lucy ochořela.
Snad to příště vyjde! Plánujeme to už takovou dobu...
Já jedu zítra do Litomyšle, ale koukám, počasí nic moc.
K autíčku moc gratuluju :supr:

luckies — 21. 10. 2007 19:50

Hoj holky, tak já už jsem skoro fit. Jenže teď ochořel manžílek. Já jdu zítra k doktorovi a uvidíme co řekne.

Evi, pošli mi taky odkaz na penzionek :) ráda se podívám.

A co příští sraz? domluvíme se nějak?

steffule — 24. 10. 2007 11:26

Ahoj,
tak jsem nakoukla a vidím,že nikdo nový nás svou přízní nepotěší....ale neva,vystačíme si samy!
Já byla přes víkend v Ově,slavit "40".Bylo to fajn,i když takové "rychlé"-v sobotu tam a slavit a v neděli zpět.Teď jsem zas v běžných povinnostech a lítám jak čamrda. Jela jsem do Ovy novým autíčkem - mňam,to bylo pošušňáníčko.
Luci, co nemoc?Už jsi ji zahnala?Tak pokud ještě poleháváš, a nudíš se, jukni teda na ty zmiňované stránky penzionu - www.penzion-berany.cz
Kdy se uvidíme?

steffule — 1. 11. 2007 22:14

Haló, holky, kde jste!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????
Copak s vámi je?Žádné vzkazy, nic nevím. Napište aspoň, že jste OK a jen nestíháte.
Pa

luckies — 3. 11. 2007 16:39

Ahoj Evi,
tak hlásím, že jsem O.K. :) z toho mého O.K. mám opar jak Brno, ale jinak dobrý. Měla jsem hrozné práce v práci a doma taky.
Byt se pořád nedaří a já už jsem z toho fakt na odstřel.

Tentokrát jsme prošvihly i náš první čtvrtek. Tak kdy to napravíme?? Teď už to asi bude čím dál horší, protože za chvíli se začnou plánovat vánoční večírky a vůbec všemožné sleziny.

A jak jste pokročili s rekonstrukcí? Už to máš trošku klidnější? :)

evababinet — 5. 11. 2007 15:24

Ahoj holky,
taky si myslím, že teď už toho času moc nebude. Buď bychom mohly dát ten bowling jako takovou malou vánoční besídku :storstark:  první nebo druhý čtvrtek v prosinci, nebo jestli máte čas ještě někdy teď, nejsem proti, ale můžu jen v pondělí 19. nebo pak 26., 28. či 29 (čtvrtek).
Kdybyste se chtěly ke mně k nějaké akci přidat, tak 15. jdu na besedu s Hřebejkem a 22. jdu na Kočičkovou.
Taky bychom si mohly ťuknout na Efíkovy kulatiny :D  Ještě jednou přeju všechno NEJ-! :supr:
Pa, pa

Evík  :hjarta:

luckies — 5. 11. 2007 21:00

Efík měla narozeniny jo? :co: No tak to jsem nějak prošvihla... prozraď přesné datum, ať se to příště neopakuje. :kapitulation: Jinak samo přeju všechno nej nej nej nej nej...

Já už jsem na tom letos fakt bídně :( takže dopředu nic moc říct nemůžu...

steffule — 12. 11. 2007 9:19

Ahoj Klementýnky, co to tady  řešíte za ťukání?Vůbec nevím o čem je řeč. Jestli snad o mé maličkosti, tak to už je půl roku stará záležitost......:jojo:  takže už jsem dost :albert: ale na druhou stranu je pravda, že ťukání není nikdy dost :storstark: Co se týče času,tak je pravdou,že už dávno platí, že nejsem jeho pánem :( Od prosince snad začne fachat penzionek,tak věřím že bude lépe a já budu víc v pohodě :vissla: Taky jsem si prosadila,že od ledna bude nový ceník - myslím,že příznivější :) Teď finišujem, takže vše podřízeno prvním návštěvníkům :godlike:
Nějaký den bych snad urvala i pro svůj oddych, tak hodím oko do diáře a buchnu sem data, která by přicházela v úvahu. Luci, taky se snaž a najdi volno,ju? Zatím pa a ať vám týden hezky začne...  :reta:

luckies — 13. 11. 2007 20:35

Evčo, hoď do placu tedy nějaký termín a nějak se domluvíme.

evababinet — 14. 11. 2007 22:27

Ahoj holky,
mám toho teď hodně v práci i mimo práci. Můžu teď v pátek nebo sobotu, ale to jste asi s rodinkou... :dumbom:
Pak můžu až 27. nebo 29. a pak 5. a 6. 12.

Co vy? :hjarta:

steffule — 18. 11. 2007 0:19

Ahoj, tak já koukám do diáře a zatím můžu 23.11. - dál nevidím co bude.K tomu prosinci-můžu 6.12,5.12.bych nedoporučovala,všude budou pobíhat čerti-ještě nás některý odnese (i když,kdo by se se mnou tahal :-) )
Luci,co ty?

luckies — 18. 11. 2007 11:35

Ahoj holky, já teď toho 23.11. nemůžu. To už mám měsíc dopředu naplánovaný třídní sraz. A na ten víkend hned razím do Varů.
27.11. a 29.11. zatím můžu. Tak dejte vědět :)

Brod — 19. 11. 2007 17:50

Ahoj všechny, já taky mohu 27 i 29 pokud to bude po 18.00 hod. Evi, doufám, že nazaponeš fotky z Paříže. Těší se
Li

evababinet — 21. 11. 2007 12:26

Ahoj holky, taky můžu 27. i 29. 11., takže dejte vědět :jojo:

luckies — 21. 11. 2007 18:39

Holky, super, takže ještě počkáme na vyjádření Evíka a můžem něco naplánovat. Dala bych si docela mexiko... tak co zajít zase do Amígos?

luckies — 21. 11. 2007 19:38

Sem debil :) tak 29.11. nemůžu. Jdu do divadla... ale toho 27 ještě jo :)

steffule — 22. 11. 2007 18:03

Čauesky,tak já teď byla pracovně pryč,nějak mi to leze na mozek.Naštěstí jsem práci spojila se zábavou a návštěvou známých na Moravě....27.11.můžu,takže klidně skáknem do Amígos.Souhlasíte?Tak na kolikátou(my téměř nepracující můžem kdykoli,záleží na politicky angažovaných a těch,co to mají daleko a těch mladých,co jsou rozlítaní :-)))))
Fotečky z Paříže?  :co:  To bude asi problém,protože fotky máme jen na CD, už nic nenecháváme dělat,stojí to spoustu peněz,další peníze za alba.... zkusím něco vymyslet. Nebo jednou uděláme dámskou jízdu u nás - s promítáním.
Napište jestli to úterý platí. A asi v klasickém složení 4 lidí,že?
Zatím pa

luckies — 22. 11. 2007 20:01

Holky, tak super. Zítra zavolám do Amígos a rezervuji stůl pro 4. Klasika :) Vidím to tak na 18:00 co vy na to? :) Zase mě dohnala nemoc :( takže furt jenom smrkám a kýchám. Fakt se z toho zcvoknu. A to máme zítra třídní sraz :) taková generálka před 10 výročím :D . No jsem zvědavá, jak to dopadne.

Tak se mějte prima. Jdu se léčit...

PS: kdyby byl problém s místem v Amígos, tak se ozvu. Ale ozvu se i tak :)

steffule — 24. 11. 2007 18:17

Ahojky všem - vzkaz od Luckies alias Lucíka:
na úterý 27.11. je v Amígos zamluvený stůl pro 4 na 18hod. Nemáme ani jedna číslo na "Brod" alias Li,takže to zkouším touto formou. Snad si to, Li ,přečteš a přijdeš....
Pa a těším se na vás i papku.
Efík

evababinet — 26. 11. 2007 10:02

Ahoj holky :dumbom:,
Líbě jsem napsala a já přijdu určitě. Teď jsem přecházela chřipku (i s chřipkovým očkováním), tak mi nebylo nejlíp. Přesto jsem však už v sobotu byla v Krumlově, včera na chalupě a zítra si dám s chutí Plzeň a Cristinu s nivou :storstark:
Koukala jsem na net, že v pátek je v Praze v Cafe Louvre babinetí sraz. Nechcete tam některá zajít? Já nemůžu, jdu na koncert Kerndla.
Těším se na vás,
Evík :hjarta:

luckies — 26. 11. 2007 19:37

Ahoj holky, tak to je super, že dorazíte :) já jsem u tchýně trošku zase nastydla, ale snad se mi podaří to ustát. Budu se zítra těšít :) L.

evababinet — 28. 11. 2007 11:32

Ahoj holky,
moc ráda jsem vás po čase zase viděla  :storstark: 
Hezké a veselé vánoční besídky  :supermario:
a zatím pa, pa
:sova:

luckies — 28. 11. 2007 15:11

Ahoj, jo jo, zase se to vyvedlo :) tak přežijte prosinec, Vánoce a Silvestra :) ale myslím, že do té doby se potkáme aspoň tady :) když né na živo.

Brod — 29. 11. 2007 15:45

Bylo to fajn,  Evi- užívej si každou minutu, problémy vyřešíš postupně, až /pokud/ přijdou.

steffule — 1. 12. 2007 20:09

Ahoj babi-netky....ráda jsem vás viděla, Luci opět nezklamala (minule 10 papriček,teď zas nedodělané maso). Prostě nepřekonatelná!
Přeju hezkého Mikuláše a zkuste ještě najít termínek třeba jen na 1-2hoďky před Vánocema!Nebo co kdybychom se scukly třeba na Staromáku,daly horký grog, kaštany, obešly stánky a nasály atmosféru?Evča přitáhne domnělé problémy, my je obratem vyřešíme a Evča bude mít na Vánoce skvělou náladičku - vždyť už teď se na spoustu věcí dívá s nadhledem a úsměvem. Viď, kočko?Tak přemýšlejte nad termínkem.....pa a hezkou neděli

luckies — 2. 12. 2007 20:05

Evi, super, já jsem pro :) zítra juknu v práci do kalendáře a navrhnu termín :)

luckies — 3. 12. 2007 16:22

Holky, tak co třeba... 17.12, 18.12., 20.12? Mě by se nejvíc hodil ten první termín :) tak dejte vědět.

steffule — 3. 12. 2007 22:49

Čauesky,tak můžu taky toho 17.12.Vkolik?Já se přizpůsobím...snad bude hezký,zimní den.... :supr:

luckies — 4. 12. 2007 20:30

No já nevím... tak v našem obvyklém čase? Tedy v 18hod.

steffule — 4. 12. 2007 21:47

Haló,haló, kde jsou ostatní? nebo budeme mít randíčko jen s Lucí? No, mě to nevadí. Takže platí 17.12. v 18hod?Srazík "u stromu"?

luckies — 5. 12. 2007 9:46

O.K. Evi, píšu si do diáře. Jen doufám, že se u toho stromu potkáme :)

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý, tak písněte jestli se přidáte :)

Brod — 5. 12. 2007 12:08

Termín zaznamenán, příchod naplánován.

evababinet — 5. 12. 2007 18:23

Ahoj holky,
není to jednoduchý začínat v našem věku nový vztah, to asi zatím pochopí jen Líba :rodna:
No, 17. zrovna nemůžu, protože tu mám kámošku a jdeme na Matonohu. Mohla bych jen hnedle po práci kolem půl páté anebo jiný den.
No - kdyžtak si připijte i za mne :storstark:

Brod — 15. 12. 2007 13:03

Ahoj, tak platí to? Nechcete vlašské ořechy neloupané- přinesla bych, nějak se hodně urodilo.
Li

steffule — 16. 12. 2007 19:10

Ahoj Li..,
díky za nabídku, ale mám vlastní. Už jsem též rozdávala kde se dalo :D
Myslím,že zítřek platí....

luckies — 17. 12. 2007 8:37

Ahoj,
za ořechy taky děkuju, ale mám :) Dnešek rozhodně platí. Sejdeme se teda v 6 hodin u stromu? Tam jak je ten dřevěný betlém, ať se nehledáme :) Doufám ale, že neumrznem....

luckies — 31. 12. 2007 11:16

Ahoj holky, tak jak jste přežily Vánoce? Já doma super a u tchýně jsem to taky přežila. Byla jsem asi hodně hodná, protože jsem dostala spoustu dárečků. Hlavně tedy od manžílka :) tak asi "sloužím" dobře, jak říkáme s mámou :)

Jsem zvědavá, jak dopadneme dneska. Jsem s holkama do jedné hodiny v práci a pak frčím domů. Žádné velké přípravy nebudou. Dorazí k nám jenom sestřenka s manželem, takže to bude takové komorní. Chceme jít pak večer na Vítkov. Tak doufám, že máte nakoupeno prskání, abychom se měli na co dívat :)

Takže všechno nej nej nej do nového roku 2008 :)

evababinet — 2. 1. 2008 8:56

Ahojky :kapitulation:

Vánoce a Silvestr byl ve znamení rodiny a obžerství. Ještě, že jsou jen jednou za rok! Právě jsem se dočetla v MFD, jak dobře vycházejí Vánoce na letošní rok :D  Včera pak už jen procházka na Vyšehrad a pěkný zážitek z ohňostroje.
Jak jsem tak četla Lucčin příspěvek, nejdříve jsem místo "sloužím" viděla "souložím" :jojo: - ale to asi bude tím, že dneska po ránu sotva vidím...:sova:

Mějte se hezky a krásný celý nový rok 2008 :hjarta:

luckies — 2. 1. 2008 9:27

Ahojky,

teda Evi, to jsou věci :) A jak si oslavila narozeniny??

A co další srazík? už máte nové diáře, abychom mohly začít plánovat? :)

steffule — 12. 1. 2008 0:35

Ahojky kočky,
tak já tři první svátky doma,pak s rodinou k ségře na Slovač a na Silvestra přejezd do Beskyd.Ohňostroj jsme měli naprosto super,vždycky nám ho dělá známý (pyrotechnik). Asi jsem byla taky hodná, dostala jsem taky dárečky (i když pár těch "hodnotných" bylo spíš jako dárek do firmy - třeba navigace nebo notebook).Po Silvestru bylo pár volnějších dnů a teď zas všecko naplno.
Lucí,co byt? Chlop přišel s nápadem,ale to bych s tebou spíš řešila soukromě. Nechcete někdy přijet?Nebo že bychom se někdy před babinetím setkáním srazily v kanclu nad Mírákem? Ještě to dořešíme v mejlíku,ju?
Tak co to setkáníčko?Diář mám (hned několik,ale používám ten, co jsem dostala od naší Áji,aby nebyla zklamaná,že dala blbý dárek), tak ať mám co zapisovat.

luckies — 14. 1. 2008 10:03

Ahojky,

tak aspoň jedna z vás žije :)

No najela bych zase na ty pravidelné čtvrtky, takže první vychází na 7. února. Jste pro?

Jinak mám taky volno 21.1., 23.1. tak písněte jestli se chcete sejít. Můžeme zajít do Velryby na Národní třídě, ať nemusíme nikam nikdo moc cestovat. Je to akorát v centru. A nebo do Al Caponeho na Poříčí, to je taky centrum. Je mi to šumák, co se vybere :)

Evi, byt pořád nic. Takže určitě písni na co jste přišli :) a já klidně i s manžou někam dorazím a můžeme to probrat.

Brod — 14. 1. 2008 12:16

Zdravím , beru na vědomi
Li

steffule — 16. 1. 2008 1:35

Lucí,
21.1.můžu taky,23.1.ne, jedeme na kontrolu penzionku.Ty čtvrtky je myslím fajn nápad. jen nevím co je s Evíkem...
Ohledně bydleníčka - je mi (nám) jedno, kde se uvidíme - klidně u nás nebo vkanclu nebo neformálně někde na papáníčku. Tak jak?

luckies — 16. 1. 2008 7:48

O.K. tak se sejdeme teda toho 21.1. budu s tím počítat :)

Evi, já se domluvím zítra s Laďěm, protože teď je na služebce a dám Ti vědět, ju? Klidně můžeme zajít někam posedět. Nevím jak to totiž má s termínama.

Evča mi posílá akorát e-maily... čistí si poštu od kravinek, ale tady se neukáže. To jsou věci. Asi má teď hafo romantických zážitků s tím svým, tak na nás nemá čas ;) :P

steffule — 18. 1. 2008 23:38

Lucí, tak v pondělí. Kdy a kde?Samy nebo s chlopama?Ještě upřesni, doufám, že se nic nenamele.
Hezký víkend všem.

luckies — 20. 1. 2008 19:42

Holky, hrozně mě to mrzí, ale v PO to budu muset odvolat. Vlezlo mi do toho něco důležitého rodinného. Tak doufám, že se nebudete zlobit.

Evi, Tobě jsem pisla mejla :) takže se domluvíme po mejlíku co a kdy.

Díky a nezlobte se! L.

evababinet — 22. 1. 2008 10:11

Ahoj holky,
no co asi dělám - padám v práci na ústa, protože máme audit :butter:
No ale jinak dobrý. Když budete něco chtít podniknout, klidně mi písněte na mobil nebo na mail.
Moc ráda se s vámi uvidím :jojo:

luckies — 29. 1. 2008 8:18

Zdravím všechny workoholilčky :)

mám blbou zprávu :( toho 7. února nemůžu. Dostala jsem k Vánocům na tenhle termín lístek do divadla. Takže to musíme přesunout. Co ale říkáte na středu 6tého?

A co je u vás jinak nového? U mě nic... furt makám a furt hledám větší bydlení. Navíc má mamča teď narozeniny, tak ještě usilovně přemýšlím co jí koupím za dárek. Je to vyčerpávající :)

Tak se zatím mějte a budu se těšit na reakce... L.

steffule — 30. 1. 2008 10:43

Ahojky, středa 6-tého mi vyhovuje. Hned to píšu do diáře. Asi zas na tu 18tou hodinu,že?A kam zamíříme?Že by tentokrát vyhrála pizza,Lucí?

luckies — 30. 1. 2008 11:47

Holky,
demokraticky jsem rozhodla, že půjdeme do pizzerie Al Capone v ulici Na Poříčí 1933/36. Bližší informace o tomto restaurantu se dozvíte zde: http://www.pizzeriaalcapone.cz/ .
Vzhledem k tomu, že jsme vždy jen 4, tak místo rezervovat nebudu :) Určitě tam na tu 18 hodinu nebude tolik lidí. Kdyby se vám to ale nezdálo, tak mi dejte vědět a já tam zavolám. Jinak tedy počítám s tou středou 6.2.

Mějte se a budu se těšít :D

evababinet — 4. 2. 2008 9:44

Ahoj kočky,
ve středu to snad nějak časově zvládnu. S tou šestou budu počítat :jojo:
A Al Capone nemá chybu :storstark:
Ale večer by to asi chtělo zarezervovat, pokud tedy potvrdí i holky...
Jinak - mám tip na další dobré místo k setkávání - irský pub Merlin na Bělehradské :D
Páčko
Evík :hjarta:

luckies — 6. 2. 2008 10:22

Hoj holky,
hlásím, že máme zamluvený stůl na 18 hodinu do nekuřáků :) na moje jméno. Takže se budu těšit. L.

luckies — 7. 2. 2008 9:30

Hoj,
tak včera se nám to vyvedlo a další termín máme ve středu 5.3. nebo čtvrtek 6.3.? Dejte vědět co se víc hodí. Hlasuju zase pro středu :)
A můžeme klidně vyrazit do toho Merlin Irish Pub...www.merlin-pub.cz. Našla jsem to na netu, tak na to jukněte :) a dejte vědět.

evababinet — 7. 2. 2008 15:05

Tedy Lucy, ty jsi čilá :D
Já zatím můžu tak i tak, a Merlin je hned u Pavláku, tak by to mohlo být v poho :)

Páčko kočky :hjarta:

luckies — 26. 2. 2008 14:47

Zdarec holky, tak co bude s tou naší středou??? :)

evababinet — 27. 2. 2008 9:03

Já jí v kalendáříku mám, ale co ostatní holky, nevím...
:vissla:

luckies — 13. 3. 2008 8:38

Holky, to je teda nadšení. Půjdeme dneska někam nebo ne???

luckies — 13. 3. 2008 10:34

Ozvala se mi Evča (steffule), že večer může... tak co zbytek??? Já jen ať vím jestli blokovat někde místo...

evababinet — 13. 3. 2008 10:45

Když mi dáte vědět, kde budete, ráda se připojím :storstark:

luckies — 13. 3. 2008 11:49

Pizzeria Al Capone, 18.00 v nekuřácké části na moje jméno :) Tak se budu těšit. PS: je to tam co minule. Večer dohodneme termín na příští sraz v té irské :)

L.

evababinet — 14. 3. 2008 14:33

Ciao holky,

jelikož jsem šla dříve, zajímalo by mne, zda jste si předběžně domluvily další srazík :co:

Krásný fíííííííííííííííííkend :hjarta:

Evík

luckies — 4. 4. 2008 8:44

Zdarec holky, tak co další dámský dýchánek? :)

evababinet — 7. 4. 2008 15:36

Nejsem proti - sem s termínem :jojo:
Už se moc těším až se nám za měsíc otevřou restaurační zahrádky :storstark:

luckies — 24. 4. 2008 12:26

No vidím, že je tu ohromné nadšení :) co s tím budem dělat?

luckies — 1. 7. 2008 15:37

Zdarec holky,
tak co je u vás nového? Je tady nějak mrtvo... nezdá se vám? Co takhle zase něco domluvit? :)

Petunie — 1. 7. 2008 20:57

Ahoj holky já se s váma taky moc ráda uvidím....pracuju takže po večerech nebo víkendy....nebydlím sice přímo v praze ale jsem v ní každý den....ráda to spojim s nejakým výletem a nebo jen tak na kafčo nebo drink :) přihlásím se ještě na tu adresu...pa

luckies — 4. 7. 2008 13:02

Aho Petunie, tak vítej v klubu :) holky jsou teď už většinou na dovolené. Takže nějaký bližší srazík bude asi až v září. Pokud se nám to tedy nepodaří dát nějak dohromady dřív :)

evababinet — 17. 7. 2008 14:37

Ahojky babinetky :hjarta:
já tu nejsem jen poslední červencový týden,
takže můžeme směle zkusit i srpen  :jojo:

luckies — 27. 7. 2008 21:58

Zdarec holky,
tak jsem tu z dovči. Co tedy podniknem? :)

luckies — 4. 8. 2008 9:53

Halóóó :),
co takhle čtvrtek 7.8.?????

Petunie — 6. 8. 2008 11:38

já můžu :)

evababinet — 6. 8. 2008 15:06

Já ne :|
A co úterý 12. 8. ? :storstark:

luckies — 8. 8. 2008 9:54

Tak opět změna. Je to hroznéééé... dát přes prázdniny. Takže snad konečné datum už je čtvrtek 21.8.

evababinet — 11. 8. 2008 9:52

Milé dámy babinetí,
píšu si do kalendáříku tučným písmem datum čtvrtek 21. 8.  a počítám s tím :jojo:
Těším se :hjarta:
Evík

Petunie — 13. 8. 2008 12:31

Taky si píšu a těším se! :par:

termoska — 14. 8. 2008 23:36

Ahoj holky, sice vás neznám ani jednu, ale mohla bych se k Vám přidat? :-) Jsem v Praze už nějakej rok a pořád jsem tu nepotkala žádný holky na pokec :-) Už mě nebaví pořád sedět doma sama na bytě:-)

Petunie — 18. 8. 2008 14:22

Tak se námto blíží :) Kam to plánujete? :par:

Brod — 19. 8. 2008 10:25

Luci, tak kam jsi to naplánovala?
Li

luckies — 19. 8. 2008 16:47

Zdarec :)
právě jsem dorazila z prodlouženého víkendu na Moravě. Je to naplánováno tedy na čt 21.8. v 17:30 a je to restaurace Amigos na Vinohradech - www.amigos.cz. Rezervačka je na moje jméno. Já tam určitě budu už na tu půl 6 :) Pro nově se přidané dámy, které jsou samo vítány, jsem černovláska s brýlemi... kdyby jste snad dorazily některá dřív, tak je to na jméno Kovácsová (čteno s "č") :D

steffule — 19. 8. 2008 20:18

Ahoj kočky,

překvapení!!!! Jsem tu!!! Cha cha cha. No, nic. Konečně jsem se dokopala a nakukla sem, nějak jsem časově mimo. Zdravím nové osůbky a těším se na osobní setkání ve čtvrtek.
Tak zatím a šetřete bříška na papku :-)
Efík

evababinet — 20. 8. 2008 9:34

Čauvec,
já tu jsem pár dnů než zase pojedu na Šumavu a se čtvrtkem počítám :jojo:
Dorazím někdy po půl šesté, od čtyř jdu na masáž zad, njn, už nejsem žádná mlaďucha!
Páčko a těším se jak pokecáme :storstark:,
Evík

luckies — 20. 8. 2008 10:50

Zdarec holky,
jsem ráda, že dorazíte v plném počtu :)

luckies — 22. 8. 2008 8:07

Zdarec holky,
díky zdravému jádru, že opět dorazilo :) Na nové účastnice se budeme těšit snad příště. Další sraz je naplánován opět do Amigos a to ve čtvrtek 11. září.

Petunie — 22. 8. 2008 15:44

Holky velká omluva :kapitulation:

měla jsem volné odpoledne tak jsem si před babinetím srazem naplánovala vyjíždku na kole po lese. Nebyla bych to já abych nezabloudila :(

Chtěla jsem jet zkratkou abych byla dřív doma a vzhledem k tomu že jsem se sem za Prahu přistěhovali nedávno tak to tu ještě tak dobře neznám...

no a tak kdyz jsem konečně dorazila....bylo uz moc pozdě, stihla bych vás tam tak na devátou....a já nevěděla jak dlouho tam budete....tak se na mě nezlobte

těším se na příště... :dumbom:

luckies — 9. 9. 2008 13:54

Zdarec holky, tak co ten čtvrtek? Stále to platí? Jsou zamluvená 4 místa. Takže jestli nás bude víc, tak dejte vědět, ať to můžu přerezervovat :D

evababinet — 9. 9. 2008 15:35

Počítám s tím
:storstark:

luckies — 10. 9. 2008 20:01

Petunie a co Ty? Dorazíš se za námi podívat? :)

luckies — 12. 9. 2008 11:30

Zdarec :) tak včerejšek se zase vydařil... Na kdy to vidíte příště? :)

luckies — 7. 10. 2008 11:36

Zdarec holky, tak co je nového? Kdy zase něco podnikneme?
My už příští týden začínáme s krekonstrukcí... tak doufám, že to půjde všechno podle plánu. Člověk by nevěřil kolik je k tomu potřeba věcí :)

evababinet — 16. 10. 2008 14:28

Čauky,
koukám, že se nám už zase pomalu blíží vánoční besídka ;) :hjarta: ;)
Lucy, drž se, práce, starostí a peněz bude fůra, ale pak ten výsledek! :D
Jak se vám líbí termíny 23. 10. , 13.11., případně 20.11.?
A co zajít pro změnu zase do picerky Na Poříčí? :storstark:
Páčko,
Evík

steffule — 24. 10. 2008 7:00

Eviku,ty naháněčko......tak mě tu máš!!!! Koukám,že randíčko 23.10.už asi nestihnu,ale 13.11.bych mohla dát :reta: Dnes odjíždím k ségře na Slovač, návrat v pondělí.Nějak se mi to kupí....Lucí,napíšu ti ohledně randíčka s bráchou.Vidím,že Termoska někam zmizela...a co Petúnie - už se zorientovala ? :D
Tak papa, krátký pracovní pátek a skvělý prodloužený víkend.

luckies — 24. 10. 2008 10:24

Zdarec holky, ten čtvrtek už asi fakt nestihnem :). S datem 13.11. nemám problém.
Nějak teď nemám čas... to víte :) rekonstrukce. Tak se zatím mějte!

evababinet — 27. 10. 2008 14:56

Holkííí,
já 13. nemůžu!
Nenašel by se jiný termín? :gloria:

steffule — 29. 10. 2008 14:47

EVUŠÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Asi dostaneš na pr...!!!! :dumbom: Tak navrhni termín,co se ti hodí.....raději už si nic do diáře dopředu nepíšu,bo ho budu mít celý počmáraný.Zavádím radši elektronický, tam to jen vymažu a bude to. Však můem i v jiný den než ve čtvrtek,né? :jojo: Tak písněte, jak kdo můžete....pa pa

luckies — 30. 10. 2008 9:14

Teda Evčo!!!! nejdřív nám tady naservíruješ termíny, my ti je potvrdíme a ty se na to pak vykašleš jo??? Přiznám se, že mě to už nebaví :) Pokud něco navrhnu, tak snad už vím, že v ten čas můžu a nedomlouvám si už něco jiného, ne??? ... tak nic no.

Já můžu 12.11, 17.11, 18.11, 19.11. A případné jiné termíny si nějak zařídím...

U nás je teď v plném proudu rekonstrukce, takže mám práce až nad hlavu... Mějte se, L.

evababinet — 30. 10. 2008 10:30

Se, holky, ještě jednou moc omlouvám...
Všechny z termínů, co navrhuje Lucy, jsou pro mne ok.
Tak dejte vědět a hodím si to do kalendáříku... :supr:

Jo - vzala jsem svá robátka na film Vicky Cristina Barcelona a všem se nám moc líbil.
Můžu vřele doporučit :hjarta:

steffule — 30. 10. 2008 23:07

Se omlouvám,se omlouvám.....tak jednoduché to nebude! Tyhle škrty v diáři budou pěkně drahé!!! Já 12.11.nemůžu, napsala jsem si tam klientku+2,co chtěla na čtvrtek.A už jí zas nebudu volat,že když jsem ve čtvrtek nemohla, tak teď můžu....takže já 12.11.NE, ostatní termíny můžu.O víkendu 14-16.jedem na Moravu na akci VÍNKO,takže budu taková "rozpitá" :D Dejte včas vědět(hlavně Evča), jaký datum je konečný. A kam to zapíchnem?
Lucí, dlužím ti za šaty!!!!!! :cool:
Evčo, máš v tom pojmenování chaos.....ty žádné "f" nemáš!!!! :dumbom:
Pa čertíci

luckies — 31. 10. 2008 8:53

Efíku, za šaty se pak nějak vyrovnáme :) Když si teda na to některé vzpomenem... já se přiznám, že jsem zapomněla :)

A co teda hned pondělí 17.11.???

evababinet — 31. 10. 2008 10:50

Není to náhodou svátek? :dumbom:

luckies — 4. 11. 2008 11:45

Náhodou to svátek je :) ale jestli je s tím problém, tak to necháme na úterý 18.11. Jiné datum už neberu :)

evababinet — 5. 11. 2008 10:59

Tak pondělí nebo úterý?
A dáme http://pizzeriaalcapone.cz
nebo http://www.merlin-pub.cz ?

:par::par::par::par::par:

luckies — 6. 11. 2008 9:36

Raději bych Al Capone...

evababinet — 7. 11. 2008 14:47

Nejmilejší babinetí kámošky,

máme zamluvený stolek č. 42 v nekuřácích
na přání Lucky v Al Capone na 18,00 v pondělí 17. 11.

Těším se na vás :hjarta:

:storstark:

Evík

luckies — 10. 11. 2008 11:07

Evi, jak na moje přání :) Když to všem bylo jedno, tak to musel někdo rozhodnout. :) :)

evababinet — 10. 11. 2008 13:15

Vždyť nic neříkám :jojo:

luckies — 19. 11. 2008 16:06

Zdarec holky,
tak posledně to z mnoha důvodů nevyšlo. Chci se zeptat, kdy máte další volný termín? Nebo to necháme až v příštím roce? :)

evababinet — 25. 11. 2008 10:11

Myslím, že jestli se rychle nedomluvíme, tak se setkáme opravdu až v příštím roce  :lol:
Co příští týden úterý nebo středa?  :dumbom:

Evík

steffule — 26. 11. 2008 16:34

Ahoj babulky,
tak já zatím nevím.....máme mít přeloženou jednu schůzku ze zítřka na příští týden a tak nevím, na kdy to dají....ještě se pokusím zjistit něco víc a písnout sem.
pa Ef.

luckies — 27. 11. 2008 7:30

Ahoj, v úterý bych mohla :) tak mi dejte vědět.

evababinet — 27. 11. 2008 13:03

Já taky v úterý můžu :hjarta:

luckies — 1. 12. 2008 7:38

Zdarec holky,
moc se omlouvám, ale tento týden nemůžu. Budeme se o víkendu stěhovat, takže musím po večer postupně všechno sbalit. Takže si to užijte, jestli si půjdete někam sednout.
L.

evababinet — 17. 12. 2008 14:13

Koukám, holky, že už se letos asi nesejdem.
Tak vám přeji vespolek aspoň krásné Vánoce :hjarta:

Evča

luckies — 23. 12. 2008 9:50

Ahoj holky,
letos už to asi opravdu nestihneme :), tak vám chci aspoň touto cestou popřát krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví v roce 2009. :D

luckies — 30. 12. 2008 7:59

Zdarec holky,
tak co je u vás nového? Já jsem od pondělí v pracovním procesu. Naštěstí tu není skoro nikdo z vedení, tak je pohodička. Ježíšek taky dorazil... i když jsme měli strach jestli nepřiletí na peruti a neřekne na....ti :D. Takže pohodička...
L.

luckies — 5. 1. 2009 11:57

Hoj holky... je tu nějak mrtvo... nezdá se vám? :grater: :sova:

evababinet — 5. 1. 2009 14:40

Čauvec,

mrtvo tu je - a mezi námi - kdo by taky psal, když nepíšeme my dvě?!? :D
Vánoce príma (až na ty dvě kila navíc), zahájila jsem tedy navzdory očekávaným mrazům od středy cvíčo, plavání a sauničku.
Až se na nějakém srazíku domluvíte, ráda se připojím :jojo:

Novému roku 2009  ZDAR!!!

Evík :hjarta:

steffule — 5. 2. 2009 21:07

Dobrý den,

jsem tady nová, nikdo mě nezná, nikdo o mě léta neslyšel   :vissla:   ...... tak se ptám jak se vám dvěma daří....???Scházíte se někdy? :storstark:

luckies — 9. 2. 2009 9:46

Zdarec kecalko... jak to, že Tě tu nikdo nezná? :) Já jo a někdy bych se sešla. Jenže s váma workoholikama je to fakt děs :) Jedna maká od rána do večera a druhá lítá po schůzích a kulturních záležitostech... je to těžké dámy :). Ale vidím, že pokud nenapíšu nějaké datum, tak se z místa nehneme. Takže co třeba ve čtvrtek 26. února???

Brod — 9. 2. 2009 15:02

Souhlas
Li

evababinet — 10. 2. 2009 10:46

Pro mě za mě  :jojo:

steffule — 20. 2. 2009 11:29

Ahojky, tak já taky můžu.Hned si to píšu do diáře.Předpokládám, že to bude kolem té 18hod a v pizzérce kde jsme měli být minule?Zase fičím masírovat, návrat kolem 15hod.Tak sem juknu,jestli bude nějaká nová zprávička.
Lucí,doufám,že sis včerejšek užila (staroško :-))

luckies — 21. 2. 2009 16:50

Ahojky, tak jo budu s tím počítat :) Udělám teda rezervačku v Al Capóne na tu 18 hodinu. Od včerejška ležím, protože mě přemohl nějaký bacil. Tak si dovedete představit, jak si to užívám. Naštěstí má Laďa doma pracovní PC, tak můžu pohodlně brouzdat na netu. Ale už mě to moc nebaví :) Je to fakt nuda... kdybych aspoň neměla tu zatracenou teplotu. Tak se mějte a výmluvy typu "něco mi do toho vlezlo" nepřijímám :)

evababinet — 23. 2. 2009 9:52

Prima!
Doufám, že ve čtvrtek už bude Lucka ok :jojo:
Těším se,
Evík

luckies — 25. 2. 2009 11:45

Zdarec holky, tak se hlásím v plné síle :) Na zítra máme tedy rezervačku v Al Capone od 18 hod v nekuřácích (Líba to určitě vydrží ;-) ), na moje jméno. Tak se na Vás budu těšit! Pokud můžete, raději mi potvrďte účast :)

evababinet — 25. 2. 2009 13:38

Super! :supr:
Vždyť jsme se neviděly ani nepa!

:storstark:

steffule — 25. 2. 2009 22:34

Ahojky, taky se těším. S tou výmluvou.....že bych zkusila něco zítra vymyslet tak kolem 17.45hod :vissla: ....už vidím Lucí,jak mě sprdne a nařídí "NÁSTUP V URČENOU HODINU NA URČENÉ MÍSTO" :D

luckies — 26. 3. 2009 14:48

Zdarec,
tak co je nového? ... Asi nic, že :) všechny makáte o 106 :). Je fakt, že u nás taky práce hafo. Už se propouštělo... tentokrát jsem tomu unikla, ale kdo ví, co bude příště.
Kdy dáme zase nějaký srazík?

Brod — 30. 3. 2009 8:58

Lucky, jak to vypadá, skoro nikdo sem nechodí. Měli jste sraz v březnu? Já jsem byla na dovolené. Pro EVču mám nachystané už 5 měsíců materiály o Paříži, jsem zvědavá, jestli se se tkáme. Zkus to direktivně- navrhni dva termíny- zatím máš největší autoritu.
Li

steffule — 10. 5. 2009 0:00

No holky, tak jak je to s vámi? Já navrhuju setkání a nikdo se nevyjadřuje. jen Lucí napsala termínek, který se jí hodí...polepšete se!

luckies — 10. 5. 2009 11:10

Achojky,
už jsem Ti poslala zprávu do mejlíku, že se ozvala Líba, že jí ta středa taky vyhovuje. Ale poslala to jen na mě :). Takže mám zamluvit čtyři místa v Amígos od půl 6 na středu 13tého?

evababinet — 11. 5. 2009 10:39

Ahojky holky,
zítra nemůžu, ale můžu jak příští středu, tak příští čtvrtek.
Páčko,
Evík :dumbom:

luckies — 13. 5. 2009 10:25

Příští středa 20.5. platí... jen je třeba upřesnit hodinu.  Zatím dle ohlasů to vidím na 18:00.

luckies — 19. 5. 2009 15:03

Tak jen pro upřesnění, je to od 17:00. Tak zítra čau :)

evababinet — 21. 5. 2009 11:09

Čauky, holky,
bylo to moc PRIMA!

:hjarta: :storstark: :hjarta:

luckies — 22. 5. 2009 11:39

Jo to bylo :) jen jsme zapomněly navrhnout další termín :)

evababinet — 1. 6. 2009 14:19

Amigos podle programu výhodných nabídek vypadá opravdu asi až na podzim...
http://www.amigos.cz/cs/amigos.php :storstark:

Ledaže bychom daly nějakou letní zahrádku. Docela pěkná je třeba http://www.michelska.cz/index.html :gloria:
Určitě je toho ale víc..

Papapa,

Evík  :hjarta:

luckies — 3. 6. 2009 10:57

Evi,
pěkné, ale domů bych to měla víc jak hodinu cesty - z práce ani nemluvím. Takže něco více v centru bych ocenila :)

evababinet — 5. 6. 2009 10:32

Mně se docela líbí v řecké restauraci http://www.uvltavy.cz/ nebo http://www.taverna-olympos.eu/cs anebo  http://www.merlin-pub.cz/ .
Také není špatná u Anděla Potrefená husa http://www.phnaverandach.cz/ nebo picerka http://www.pizzacoloseum.cz/kontakt.php tamtéž.
To je asi k metru nejblíž :D

Papapa    :hjarta:  :jojo: :hjarta:

luckies — 12. 6. 2009 11:26

Zdarec Evíku,
v Potrefené huse jsme byly s kamarádkou cca před 14ti dny na obědě. Dobře vaří, ale celkově mě to tam moc neuchvátilo. Ale je to všechno věc názoru :). Víc se mi třeba líbí http://smichovskyradnicnisklipek.o1.cz/. A o Coloseu na andělu mi ani nemluv. Byly jsme tam před měsícem a po půl hodině, kdy si nás nikdo ani nevšiml, jsme odešly. Bylo to v době oběda a zrovna ten den tam teda rozhodně plno nebylo. Takže tam už nikdy i když to byla moje srdcová záležitost, protože tam mě manža požádal o ruku :D.

luckies — 23. 6. 2009 8:53

Zdarec holky,
hlásím, že k velké vytíženosti a plánovaným dovoleným mám čas na další sraz nejdříve na začátku září :). Kdyby jste náhodou něco plánovaly, tak klidně písněte SMSku...

luckies — 4. 9. 2009 12:07

Ahoj holky,
tak jak to vypadá? Už máte po dovolených a dáme to kafe?

evababinet — 4. 9. 2009 20:03

No, já bych dala ráda :-)
Momentálně ale docela kmitám a čeká mě ještě Pálavské vinobraní v Mikulově...

Hodila by se vám středa 16. anebo pak ten další týden středa nebo čtvrtek?

:hjarta: :storstark: :hjarta:

steffule — 5. 9. 2009 22:25

Ahoj holčiny, tak já bych toho 16.9.mohla. V kolik a kde? Klasika pizzoška? Nebo snad nějaká změna či překvapení? :D

luckies — 8. 9. 2009 8:56

Zdarec,
středy já nemůžu, chodím na cvičení. Ale čtvrtek 17.9. nemám problém.

evababinet — 8. 9. 2009 15:02

To bohužel nemůžu.

A co čtvrtek 24. 9. ?

Možná bychom se mohly sejít kolem půl šesté v naší známé picerce Na Poříčí - jestli do té doby nepřijdeme na něco lepšího? :jojo:

Už se na vás moc těším!!! :hjarta:


:storstark:

luckies — 9. 9. 2009 10:54

Zdarec,
tak ten termín můžu. Co zbytek?

steffule — 9. 9. 2009 22:29

Ahojky, právě jsem vám napsala mejlíky.....můžu příští týden už jen v úterý 16.9.....takže jsem si napsala do diáře čtvrtek 24.9.,17.30hod. pizzerka. Lucíku, zavoláš tam nebo mám já? Když tak mi písni mejlík. Chodíš ve středu na cvičení? Tak to budeš holka šikovná, trénovaná :D :D :D

evababinet — 9. 9. 2009 22:35

Jééé, holky, tak to je SUPER!!!!
:dumbom:

luckies — 10. 9. 2009 11:14

Super, tak zdravé jádro dorazí :). Rezervaci si tedy beru na starost já. Navržený termín máme a já potvrzuji i tu půl 6.
Efíku, jo jo...to uvidíš, jaká ze mě bude svalnatka :styrka: :rodna: ;) ;). Hlavně ty břišní svaly :D

evababinet — 10. 9. 2009 16:21

To nám ty břišní svaly ukážeš, viď? :gloria:
Za sebe termín POTVRZUJU :hjarta:

steffule — 11. 9. 2009 9:11

Ahojec, tak se těším. S tím cvičením to Lucíku moc nepřeháněj, ať nemáš tělíčko samý divný sval :D, no a na to pevné a tvrdé břicho jsem zvědavá...........a taky na všechny novinky a zajímavosti ze světa i zahraničí :D.
Papa
Efík

evababinet — 21. 9. 2009 19:03

Ahoj holky,
tak já tam plus mínus kolem půl šestý dorazím. Od 4 do 5 mám masáž, tak hned pak.
Moc se těším :jojo:

luckies — 22. 9. 2009 13:28

Hoj holky,
tak rezervačka je hotová. Budou nás v nekuřácích čekat 4 místa na moje jméno :)

luckies — 23. 11. 2009 12:58

Hoj holky,
tak co je u vás nového?

luckies — 8. 4. 2010 10:16

Ahoj holky,
tak jak se vede v novém roce? Je tu nějak mrtvo, nezdá se vám? :)

luckies — 29. 6. 2010 19:51

Ahoj, tak ať se nenaháníme na e-mailech. Co takhle se sejít po prázdninách a případných dovolených třeba ve čtvrtek 16. září???

evababinet — 1. 9. 2010 14:43

Konečně jsem se sem zas po době probojovala... :jojo:
Haló, haló, :dumbom:
jak se tedy domluvíme?

Ve čtvrtek 16. září zatím můžu :hjarta:

Evík

luckies — 2. 9. 2010 11:23

Super, a co zbytek???

evababinet — 11. 5. 2012 18:48

Ahoooooooooooooooooooooooj :hjarta::hjarta::hjarta:

nezkusíme to tu zase trochu rozproudit . co říkáte?
:storstark:

Evca

Mad Silence — 31. 5. 2012 9:04

Ahoj prazske kecakly rada se pridam :)

evababinet — 21. 7. 2012 21:02

Ahoj holky babinetky :hjarta: :hjarta: :hjarta:


jste některá v Praze začátkem srpna?
Mohly bychom se sejít ve středu 8. 8. v 17,00 na Andělu v http://www.corleone.cz - co říkáte?

Dejte vědět,
chceme to tu přece trochu rozjet, ne?
:storstark:


Těším se na vás ;)

Evča

besim — 25. 7. 2012 13:10

:par: Ahoj všem babinetkám,
zatím nikoho neznám osobně, ale ráda se přidám na pokec - pokud budu aspoň trochu stíhat.
Hezký den
Besi

Juraj — 27. 7. 2012 13:43

Kdyz bude vase setkani opet i pro muze ("Muzum vstup povolen!?!" ;), nebo dokonce budu i pozvan, at se nevtiram, a budu mit cas, samozrejme, tak taky znova rad prijdu, jsem zvedaf jak se nase mile babinetky zmenili ci nezmenili za ta leta, co je vidim jen online virtualne ...
Budu sledovat dale diskusi...

mvkoty — 27. 7. 2012 14:47

Ahojky
taky se ráda přidám...toho 8.8 jsem v Praze na 100% pokud nebude vadit dětská společnost tak půjdeme rády.

evababinet — 30. 7. 2012 19:59

Ahóóóóóój,


tak prima! Moc se těším :hjarta:

a jak se poznáme? Podle Juraje? :D:D:D


Evča

evababinet — 5. 8. 2012 18:25

AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ :dumbom:


kdo tedy ve středu přijdete na kus řeči?
:storstark:

Dejte vědět, ať vím, koho čekat.

Sama tam sedět nebudu.


Evča :hjarta:

Brod — 7. 8. 2012 9:10

Ahoj Evi, konečně jsem se dostala na net, určitě přiddu, so Lucka a Eva?
Li

evababinet — 7. 8. 2012 22:20

To nevím, ale když jdeš ty, a možná přijdou i dvě další Babinetky,
tak já tam tedy na stopro zítra, tj. ve středu 8. 8. v 17,00 na Andělu v http://www.corleone.cz
BUDU!!!

Moc se na tebe i další holky těším a když přijde i Juraj, bude to bezva.
No, jako vždycky :storstark:

Jako poznávací znamení bude B na stolku jako Babinet :hjarta:

Evča

evababinet — 8. 8. 2012 23:27

Díky Líbě za krásný večer :storstark:

:hjarta::hjarta::hjarta:

luckies — 18. 9. 2012 15:21

Ahoj holky,
tak jak vidím, tak setkání proběhlo. Je zase něco naplánováno? Mám trošku problém s časem, ale snad bych se příště mohla účastnit.

evababinet — 10. 10. 2012 20:01

Ahoj,

ráda se přidám, až něco bude :jojo:

Ale kdy a co, to netuším.

Poznala jsem i Besi, další babinetí kámošku :storstark:

evababinet — 7. 3. 2014 15:45

Tak čau, holky, blíží se jaro.

Nepodnikneme něco?
;)

:storstark:

evababinet — 12. 12. 2014 15:50

Krásné Vánoce!!!!!!!!
:hjarta::hjarta::hjarta:

Jste tu někdo?

:jojo::jojo::jojo::jojo::jojo::jojo:

luckies — 7. 2. 2015 15:14

Ahojda Evulino, tak už jsem si myslela, že si ani nevzpomenu na heslo. Ale povedlo se :). Je tu něco nového, nebo už všechna setkání upadl??
Vídáte se tu ještě někdo? Já viděla v Radotíně před Vánoci na skok Evulínu... Podaří se nám zase sejít?

evababinet — 10. 3. 2015 12:43

Ahoj Lucko,

přes Babinet jsem se seznámila se dvěma holkama, chodíme cvičit a občas něco podniknem. S Líbou jsme na mailu. S Efčou jsme se viděly koncem roku taky :jojo:

Ale jinak je tu mrtvo.

:kapitulation:

evababinet — 18. 11. 2016 9:43

Tady to vypadá, jakoby snad v Praze žádné babinetky nebyly!

Nechcete se před Vánocemi některý večer domluvit a dát řeč?
:storstark:

Evča

evababinet — 25. 2. 2019 22:34

Koukám, holky babinetí,
na ty roky, jak to letí!

Jestli máte chuť podniknout srazík, jsem pro :dumbom:
:hjarta: :storstark: :hjarta:

:supr:

peha78 — 12. 3. 2019 7:32

já taky

evababinet — 9. 4. 2019 20:58

Chtělo by to ještě pár lidí :D  :vissla: 
Kdo se ještě přidá? :) :hjarta::)

:storstark:

evababinet — 30. 9. 2019 15:08

:kapitulation:
Ahoj, pomůžete mi některá srazík po letech zase zorganizovat?

:dumbom:   :hjarta:   :storstark:

AndreaP. — 30. 9. 2019 18:01

evababinet napsal(a):

:kapitulation:
Ahoj, pomůžete mi některá srazík po letech zase zorganizovat?

:dumbom:   :hjarta:   :storstark:

Škoda, že nejsem z Prahy :kapitulation:

evababinet — 18. 7. 2021 14:36

Vážně škoda! Někdo se mi před časem naboural do účtu, ale už je to ok. Pokud někomu ode mne přišel spam, tak se omlouvám. Přeji krásné léto! :hjarta::storstark::vissla: