Teri17 — 6. 11. 2023 10:24

Ahoj, potřebuji poradit. Seznámila jsem se na seznamce s jedním klukem. Padli jsme si do noty a začali si psát každý den. Pak jsem mu pochválila, že si pěkně píšeme a on mi řekl, že se někdy můžeme vidět v reálu. Já jsem pak navrhla že tedy můžeme jít ven. Dnes jsme spolu byli 2,5 h v kavárně, řeč pěkně plynula, mluvili jsme oba dva spolu sympaticky a přiměřeně sebevědomě, dívali jsme se sobě do očí a taky jsem se i na sebe usmívali. Pak jsme tedy šli domů, zeptal se zda mě může někam doprovodit a tak jsme šli do metra. Díval se mi na postavu a i se tak když jsem se mu dívala do očí, tak se potutelne usmíval na mě. Na konci říkal, že děkuji za dnešek.
Já jsem mu pak napsala, že také děkuji za dnešek a on že nemám zač a že ať si dnes užiju ten seriál a ať je tam nějaký zapletený příběh.

Nic o dalším setkání neříkal...Nevím co mám dělat...Co si o tom myslet? Má zájem? Nebo tedy ne?

Selima — 10. 11. 2023 7:58

Podľa mňa - keď má chlap záujem, tak to dá jasne najavo. A keď "nevie, čo chce", tak to väčšinou asi znamená, že nechce...  (Hoci dnes už je možno emancipácia aj v tomto - a on čaká na Tvoju reakciu, trebárs...)

vrabčák — 10. 11. 2023 19:28

Myslím si to, co Seli.
Psali jste si, a tak jestli má zájem, zase napíše. :D

Judyna — 17. 11. 2023 20:40

Jak to dopadlo?
Já bych se ho asi klidně zeptala (napsala), co na naše setíkání říká.

vrabčák — 17. 11. 2023 22:40

Judy, máš modernější, a dnešní generaci tedy bližší názory než já. :D

rosydam — 24. 4. 2024 10:10

Zdá se, že rande proběhlo skvěle! Podle popisu jste si povídali příjemně, plynule, s očima v očích a vzájemným úsměvem. Doprovodil vás domů a projevil zájem o váš seriál. To vše naznačuje, že má zájem a že si s vámi rande užil.

Nicméně, jelikož neřekl nic o dalším setkání, těžko s jistotou říct, jak moc o vás má zájem. Může to být z několika důvodů:

Je plachý: Možná se stydí navrhnout další rande přímo.
Chce si dát na čas: Nechce znít příliš dotěrně a dává vám prostor, abyste se vyjádřila i vy.
Má jiný harmonogram: Může mít v příštích dnech/týdnech nabitý program a neví, kdy bude mít čas.
Není si jistý: Možná si není jistý, zda jste s ním strávili dost času na to, aby poznal, zda má o vás skutečně zájem.
Co dělat:

Nečekejte: Místo čekání na jeho další krok mu napište zprávu a dejte mu najevo, že byste se s ním ráda znovu setkala. Můžete zmínit něco z rande, co se vám líbilo, a navrhnout další aktivitu.
Buďte přímá: Pokud máte zájem, řekněte mu to přímo. Není nutné hrát hry nebo čekat, až on udělá první krok.
Nebojte se odmítnutí: I když vám dá najevo, že nemá zájem, neberte to osobně. Může to být z mnoha důvodů, které nemají nic společného s vámi.
Důvěra v instinkt: Věřte svému instinktu. Pokud máte pocit, že má zájem, pravděpodobně máte pravdu.
Závěr:

Z rande i z jeho chování po něm se zdá, že má zájem. Ale je důležité udělat první krok a dát mu najevo, že máte zájem i vy. Nebojte se odmítnutí a věřte svému instinktu. Hodně štěstí!
slitherio

LucyCoffee — 28. 4. 2024 8:13

Doporučuji vám, abyste byla otevřená a sdílela své myšlenky a pocity s ním. Mohli byste se například zeptat, jestli by se chtěl znovu setkat nebo jestli by měl zájem o další komunikaci. Je důležité komunikovat očekávání a hranice, abyste oba věděli, kde stojíte, a mohli společně rozhodnout, jak pokračovat.
granny sexdoll

issablle21 — Dnes 3:45

Doporučuji být trpělivý a možná navrhnout soukromou schůzku v příštích dnech, pokud nedostane odpověď. bitlife