lenkanovakova29 — 12. 10. 2023 14:21

Ahojte holky, uměli byste mi doporučit obchod, nebo web na kterém koupím pěkný vánoční stromek? Doposud jsme používali živý, ale chtěla bych nějakou umělou alternativu. Dovedete mi doporučit s čím máte dobrou zkušenost? :D :D

PetaVaclavikova12 — 13. 10. 2023 10:31

Já bych vám doporučila stránku bestent.cz Stromeček který jsme si odtud objednali vypadá úplně jako živý. Je velmi hustý a má krásnou barvu. Komunikace obchodu byla také super, vřele doporučuji. https://www.bestent.cz/vanoce/