|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Domov https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=108 » Vánoční stromky https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=72433 |
| lenkanovakova29 — 12. 10. 2023 14:21 |
Ahojte holky, uměli byste mi doporučit obchod, nebo web na kterém koupím pěkný vánoční stromek? Doposud jsme používali živý, ale chtěla bych nějakou umělou alternativu. Dovedete mi doporučit s čím máte dobrou zkušenost? :D :D |
| PetaVaclavikova12 — 13. 10. 2023 10:31 |
Já bych vám doporučila stránku bestent.cz Stromeček který jsme si odtud objednali vypadá úplně jako živý. Je velmi hustý a má krásnou barvu. Komunikace obchodu byla také super, vřele doporučuji. https://www.bestent.cz/vanoce/ |