Lonnie Byers — 12. 7. 2022 9:51

ahoj holky, potřebuju poradit, jak odebrat moč dcerce. Jdeme v 6-týdnech na sono ledvin a moč sebou, ale doktorům se to dobře říká, že jo, když u mimča na povel to nejde a navíc u holčičky. díky

rina — 15. 7. 2022 10:56

Nebylo by lepší zeptat se doktora?

amountgirl — 1. 2. 2024 8:39

Lonnie Byers napsal(a):

ahoj holky, potřebuju poradit, jak odebrat moč dcerce. Jdeme v 6-týdnech na sono ledvin a moč sebou, ale doktorům se to dobře říká, že jo, když u mimča na povel to nejde a navíc u holčičky. díky doodle jump

Ahoj, chápu, že to může být stresující situace. Odebírání moči u dětí, zejména u miminek, může být obtížné. Doporučuji se poradit s lékařem nebo sestrou, jak nejlépe postupovat. Mohou existovat různé techniky nebo postupy, které mohou usnadnit odběr moči u vaší dcery. Možná budete muset počkat na správný okamžik, kdy bude dítě vhodně usazené a připravené.

bombunicorn — 19. 8. 2025 10:24

Lonnie Byers napsal(a):

ahoj holky Melon Playground, potřebuju poradit, jak odebrat moč dcerce. Jdeme v 6-týdnech na sono ledvin a moč sebou, ale doktorům se to dobře říká, že jo, když u mimča na povel to nejde a navíc u holčičky. díky

Ahoj, v lékárně koupíš speciální sáčky na moč pro miminka, nalepíš je opatrně po umytí a čekáš, až se vyčůrá – u holčiček je to složitější, ale jde to, případně se zkus poradit i s pediatrem.