|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Miminka a batolatka (děti 0 - 3 roky) https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183 » Jak odebrat moč u miminka? https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=72265 |
| Lonnie Byers — 12. 7. 2022 9:51 |
ahoj holky, potřebuju poradit, jak odebrat moč dcerce. Jdeme v 6-týdnech na sono ledvin a moč sebou, ale doktorům se to dobře říká, že jo, když u mimča na povel to nejde a navíc u holčičky. díky |
| rina — 15. 7. 2022 10:56 |
Nebylo by lepší zeptat se doktora? |
| amountgirl — 1. 2. 2024 8:39 |
Ahoj, chápu, že to může být stresující situace. Odebírání moči u dětí, zejména u miminek, může být obtížné. Doporučuji se poradit s lékařem nebo sestrou, jak nejlépe postupovat. Mohou existovat různé techniky nebo postupy, které mohou usnadnit odběr moči u vaší dcery. Možná budete muset počkat na správný okamžik, kdy bude dítě vhodně usazené a připravené. |
| bombunicorn — 19. 8. 2025 10:24 |
Ahoj, v lékárně koupíš speciální sáčky na moč pro miminka, nalepíš je opatrně po umytí a čekáš, až se vyčůrá – u holčiček je to složitější, ale jde to, případně se zkus poradit i s pediatrem. |