Serigala — 13. 1. 2022 14:37

Myslíte si že tohle nemůže být přeci pravda? Že se něco tak hrůzného nemůže dít?
Myslíte si že je to záměrná dezinformace?

Já jsem přesvědčena ,že je to bohužel skutečnost.  A proto to sdílím protože i pevně doufám že hledání a nalezení pravdy zachrání aspoň naše děti. Že se zamyslíme nad tím že další “posilující “ dávky a očkovaní dětí není a nemůže být nazýváno vakcínou ve smyslu ochrany našeho zdraví.  Je to proti zdravému rozumu.


https://rumble.com/vsaft1-reiner-fllmic … popul.html

Serigala — 13. 1. 2022 14:41

Dodávám český text k videu.

Poté, co si právníci Reinera Füllmicha vyslechli svědecké výpovědi německému vyšetřovacímu výboru pro koronaviry od bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer dr. Mike Yeadona, který je vědcem již 36 let, došli ke stejnému závěru: Injekce běžně nazývané Corona vakcíny jsou navrženy tak, aby experimentovaly na lidskou rasu a zjistit, jaká dávka dosud neznámého toxinu je potřeba k zabíjení lidí. Úmrtnost spojená s vakcínami je podle Yeadona sledovatelná z hlediska čísel šarží různých šarží, protože některé šarže se zdají být smrtelnější než jiné. Když se podíváme na dostupné důkazy, hlavním cílem injekcí po celém světě je podle zúčastněných právníků globální vylidnění. Dr Füllmich řekl Perspektivu, že právníci připravující mezinárodní žalobu již nejsou na pochybách:
Občanský novinář Ulf Bittner z blogu EU/EES Healthcare a Sverige Granskas v rozhovoru uvedli, že situace s dohledatelnými čísly šarží a zraněními a úmrtími souvisejícími s čísly šarží je v různých regionech zdravotní péče ve Švédsku podobná. Bittner je v kontaktu s koordinátorem vakcín, který poskytl dokumenty ke sledování toho, kolik lidí bylo zraněno a přišlo o život v souvislosti s různými šaržemi takzvaných vakcín.

01:00 Různá čísla na čárových kódech na dně dávek vakcíny představují placebo, které podle slovinské vrchní sestry dostali politici. Je to stejné i v jiných zemích? 1:54 Mike Yeadon a HODNĚ čísla některých výstřelů značek Moderna, Johnson&Johnson a Pfizer/Biontech souvisí s mnohem vyšší úmrtností než u ostatních výrobců.

3:52 Výrobci takzvaných vakcín experimentují se správnými dávkami k zabíjení lidí podle doktora Füllmicha. Podle vyšetřovacího výboru Corona to představují přesvědčivé důkazy pro odškodnění a pokus o masovou vraždu. Úmyslně zabíjejí lidi.

08:30 Právníci z Indie podali stížnosti na promyšlenou vraždu.
09:55 Mike Yeadon jako svědek nadcházejícího soudního řízení proti pachatelům.

10:44 Každý, kdo kritizuje provinění vlád světa, je označován za „pravicového extremistu“. To se stalo i mezinárodně uznávanému vědci Mikeu Yeadonovi.

13:05 CDC stáhlo doporučení pro PCR testy diagnostikující SARS-CoV-2 od 31.12.2021. PCR testy jsou základem pandemie. Proč teď Anthony Fauci otáčí o 180 stupňů? 17:25 Pokud bude žaloba úspěšná, bude požadováno odškodnění nejméně milion dolarů na osobu.

18:33 Dříve bylo hlášeno jen deset procent všech nežádoucích účinků. V situaci, ve které se svět právě nachází, tým odhadl, že ve skutečnosti bylo hlášeno pouze jedno procento všech nežádoucích účinků.

19:25 Generální ředitel Life Insurance Company z Indiany USA s aktivy ve výši 100 miliard dolarů řekl: "V průběhu minulého roku došlo k nadměrné úmrtnosti o 40 procent." Předpokládá se, že je to způsobeno injekcemi.

21:05 Jaká látka v lahvičkách je činí tak smrtícími? Je to oxid grafenu/hydroxid grafenu?

22:37 Jakákoli vakcína je jed, rozdíl je v dávkování. Toto není vakcína, protože vakcína poskytuje imunitu, zatímco tyto produkty vyžadují neustálé injekce. Buď vakcína funguje, nebo ne.

24:40 Nejde ani o genovou terapii, protože genová terapie znamená výměnu poškozeného genu za fixní. Je to spíš jako experimentovat na lidech a snažit se nás zabít.

25.15 Vlády netestují dávky, zatímco vlády budou smlouvy tajit před veřejností po dobu nejméně 55 let. Jak to ovlivní možnost potrestání lidí? Doktor Füllmich prochází všemi lžemi, které dláždí cestu tyranské situaci, ve které se svět nyní nachází.

28:25 Vakcíny nejsou bezpečné ani účinné. Výrobci experimentují se smrtelnými dávkami jedu. Každý, kdo se nyní podílí na úmyslném škodlivém způsobení újmy, bude potrestán.

30:05 Jak moc jsou si právní experti jisti závěrem, který z toho Mike Yeadon vyvodil, že jde jen o vylidňování a úmyslné zabíjení lidí pomocí injekcí? Pokud je téměř 50 právníků stejného názoru, je to považováno za „nevyvratitelný důkaz“.

32:08 Dávky injekcí ve Švédsku lze sledovat pomocí aplikace.

32:45 Füllmich spolupracuje s lidmi pracujícími v tajné službě Německa, kteří si nepřejí brát injekce.

34:15 Dr. Lee Merritt o bojových pilotech v USA, kteří odmítají získat výstřely. Podle doktora Füllmicha doktor Merrit vysvětlil: „Pochopili, že pokud budou nuceni se [očkovat], budou zabiti.

35:15 Ve Švédsku se shromažďují informace o dávkách ze všech regionů, švédských zdravotnických úřadů (Folkhälsomyndigheten) a lékařského výboru (Läkemedelsverket). Každá šarže je sledovatelná prostřednictvím aplikace. Pro švédské regiony, kterým se podaří dostat více lidí injekčně, je ekonomická odměna. Jedním z odborných právníků zapojených do nadcházejících soudních jednání je specialista na Norimberský proces.

38:45 Jak budou procesy probíhat a prostřednictvím jaké právní struktury? Společný design, stejná struktura jako u Norimberského procesu.

39:40 Členům Evropské unie by měla vládnout svobodná volba. Spotřebitelé zdravotní péče mají spotřebitelská práva. Podvod znamená klamání lidí a spotřebitelů zdravotní péče.

42:00 Takzvané vakcíny jsou falšovaným produktem uváděným na trh. Podle Mika Yeadona existuje v USA zákon, který učiní každého odpovědného za škody způsobené falšovaným produktem. Do lahviček se dávají toxiny jiné než známé lipidy atd., s čímž lidé, kteří vakcíny užívali, nikdy nesouhlasili.

43:40 Důležitost decentralizace moci a národní nezávislosti spíše než globální organizace jako Evropská unie říkat lidem, co mají dělat. Odpojení od bankovního systému, nevládních organizací a vytvoření nezávislých a silných zemědělských dodavatelských řetězců, energetických dodavatelských řetězců atd.

46:15 Kdy se budou konat soudy? Jak proběhnou indexy a jak budou probíhat procesy? Jedním z cílů je informovat lidi a odhalit provinění zapojením alternativních médií, aby mainstreamová média nemohla přehlížet soudy. Posádka pracuje na novém systému práva v USA, Africe a Německu.

50:48 Dr. Füllmich věří, že svět je blízko bodu zvratu a celý příběh se velmi brzy rozpadne, možná za pár týdnů nebo měsíců.

54:13 Robert Malone, Robert F. Kennedy a Mike Yeadon a další, kteří se podílejí na odhalování agendy, jsou ve vzájemném kontaktu a na březen je plánováno turné s těmito whistleblowery v USA

rina — 14. 1. 2022 11:55

Marná snaha :jojo:

Serigala — 15. 1. 2022 21:13

rina napsal(a):

Marná snaha :jojo:

Možná. Ještě nedohlédnu do všech zákulisí.
Když se vydávám na cestu, neznamená to zároveň že budu kdy cestu považovat za zbytečnou,ať už povede kamkoliv nebo i nepovede. jojo:
Nic není zbytečné, to je takový mindset.

rina — 16. 1. 2022 9:04

Serigala napsal(a):

rina napsal(a):

Marná snaha :jojo:


Možná.

Pokud připouštíš toto, kecáš.

Serigala — 16. 1. 2022 13:34

Co považuju ale já za marné ,je tahle Tvá snaha Rino.
Netrap se tím.  :)

rina — 16. 1. 2022 18:05

Mně to je fukajzna. Zato ty se ouplně zbytečně vyčerpáváš, i psaním trapných SZ 🤡

Serigala — 16. 1. 2022 18:44

Rino jednoduše se neunavuj. Tvoje SZ jsou taky výstavně mimo mísu. :D

rina — 16. 1. 2022 18:53

Ptala ses JAKO PRVNÍ!
Odpověď se ti nelíbí? Naco ses teda ptala? :co: :reta:

Serigala — 16. 1. 2022 18:58

rina napsal(a):

Ptala ses JAKO PRVNÍ!
Odpověď se ti nelíbí? Naco ses teda ptala? :co: :reta:

No přeci na to jsem se ptala o co ti jde. :D
Když je ti to fukajzna tak nevidím důvod proč jsi přišla cosi sdělit a řešit.

rina — 16. 1. 2022 19:56

Tak proč jsi psala sz dál a dál???

Serigala — 16. 1. 2022 20:12

Soňa Peková. Jasně a jednoduše i pro slepce co přesto mohou používat uši a mozek.  :D

https://nastub.cz/w/6bYaoiBetx62CfUhTkJT5N

LENNNA — 18. 1. 2022 7:33

Serigala napsal(a):

Soňa Peková. Jasně a jednoduše i pro slepce co přesto mohou používat uši a mozek.  :D

https://nastub.cz/w/6bYaoiBetx62CfUhTkJT5N

Serigalo, díky za video. Je neskutečné, co se tady děje :(

Serigala — 18. 1. 2022 16:03

Leno není zač. Dějí se jen těžko uvěřitelné věci. :grater:

Vyslechla jsem si svědectví zdravotních sester které mi bohužel potvrdily jednu moji intuitivní obavu že se tohle bude možná dít,kdy jde alespoň z mého osobního pohledu o něco co lze jen těžko pochopit ,že se to fakt stalo a děje.
Některým nemocným lidem byla v nemocnicích píchnutá vakcína bez jejich souhlasu,bez jejich vědomí.
Na to mi chybí slova. 

https://nastub.cz/w/daQeA2s84S9xXVVUGU5Udk

Přibližně v 27. - 28. min

Dále je tam zmínka o tom ,že se píchají prošlé vakcíny.  Přibližně ve 47. nebo 48. min

A zajímavá je i 40. min.

To svědectvi je velmi zajimavé celé ,ale je to velmi dlouhé.

Serigala — 20. 1. 2022 19:59

Tohle trvá jen pouhých 20. minut a já doporučuji si to poslechnout.

https://nastub.cz/w/4MJYRDrHsFHjRgLcpnotr8

R.F. Kennedy ve své knize vysvětluje k čemu má v pozadí skutečně posloužit nebo zacílit covid ,neboli covidová pandemie.

Například také i B. Gates se netajil tím ve svém už dávném projevu v USA,že je potřeba mít úplnou kontrolu nad pohybem peněz a netajil se ani tím v roce 2015 v pořadu TED,že je potřeba vyrobit velkou vakcínu v případě pandemie na kterou prý nejsme připraveni.

Ať už někdo uvěří nebo ne ,tomu co Kennedy sděluje ( a píše ve své knize ) není nutné, ale je výzvou pozorovat situaci ve světě ,kde se už víc jak rok odehrává to o čem mluví.
Zavedení Covid Passu je začátek pro nastolení diktatury,poslušnosti občanů a úplné ztráty svobody.
To znamená například :nedáme -li si nechat píchat stále nové dávky,nedáme-li si píchnout ani jednu, nedostanem Covid Pass.
A jakmile ho nedostnem , nebudeme moci žit. Bude nám všechno zakázána.
A jestliže ho nebudeme odmítat, stejně tak jako povinné očkování na covid,  nebo cokoli co vede k poslušnosti , stanou se z nás skrze dnešní technologie které mají/ máme , nakonec doslova loutky na ovládání.

Nedovedu si představit ,že by tohle někdo z nás chtěl dobrovolně a souhlasil by s tím.  A proto to muselo být nastrčeno jakoby mnohým nenápadně ,kdy byl využit psychologický trik ,že je to ve jménu společného zdraví.

Taky těm koho se to dotkne dopručuji knihu: “ Co nesmíte vědět “ (Michael Morris )
I on vysvětluje to co obyčejný člověk neví nebo se o to nezajímal a i jeho kniha se dotýka toho jak mocní obladají a nadále chtějí ovládat lidstvo.