|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Rozchody a Rozvody https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=94 » Rozchod https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=72054 |
| Pavliceopice — 29. 6. 2020 19:15 |
Dobry den, muj dotaz se tyka rozchodu s partnerem. Velmi jsme se milovali, bylo to tolik i tenzivni, bylo to jako v pohadce. Od sameho naswho seznameni, pres jeho prestehovani se pres celou republiku ke mne...Partner je velmi citlivy, chapavy, ferovy...Po case, jsem mou vinou, zacala vztah vnimat jako samozrejmost, jako vse jiste. Partnera to trapilo, ja ho nedokazala pochopit a tak vznikala nedorozumeni. Partner se tedy odstehoval. Bolelo to. I presto jsme nedokazali byt bez sebe a intenzivne jsme se stykali a bylo nam krasne, i kdyz nas to pak rozhodilo, styskalo se nam po sobe. Ale, i po rozchodu, kdyz jsme se vidali, v ten moment jsme byli stastni...Ani ne po tydnu, kdyz jsme spolu opet prozili vse krasne, mi partner sdelil, ze se pokusi jit do vztahu s jinou zenou. Ze mu nepomohlo jeho odstehovani, proto se stale za mnou vracel, protoze mu je semnou krasne, prave proto, ze mu to nepomohlo, zkusi se posunout dal timto smerem a timto zpusobem. Ze vi, ze uz to asi stejne nikdy nezazije, to, co bylo semnou, ale ze to bere jako krok posunout se dal. Paradoxne jsem mu chtela nabidnout, kdyz jsme spolu byli posledne, at se poucime z nasich chyb, zapracujeme na sobe a zkusime to znovu. Bohuzel to nebylo receno nahlas... Strasne me to ranilo, ja jeho odstehovani a nasledne schazeni, ktere bylo iniciovano predevsim z jeho strany, snad brala jako mezifazi, ze si k sobe zase cestu najdeme...a nevim, jak s tim pracovat. Moc to boli. Veskere sve pocity i vysvetleni pocinani meho jednani jsem mu v sdelila, rekl mi, ze vedet vse drive, bylo by to jine. A ze jediny duvod, proc uz semnou nemuze byt je, ze zacal jiny vztah. A u toho pouzil :grater:Ze je hloupy, ze nedokazal spoustu veci prejit, vedet vse drive, je to ted mezi nami jinak.Jak moc to boli...Mam zapomenout? Prestat jej kontaktovat? Je opravdu mozne, ze druhy tak brzy zapomene, kdyz jste dle jeho slov pro nej vsim, zboznuje vas, chtel si vaa vzit, nechce o vas v zivote prijit? Nebo je to pouze ma naivita...Dekuji |
| normální chlap — 29. 6. 2020 19:20 |
Vzhledem k tomu, že vysvětlení proč jste se rozešli ani trochu nerozumím, tak ani při nejlepší vůli nemůžu nic poradit :) Zjevně to muselo být něco hrozného, když takhle utekl. |
| Pavliceopice — 29. 6. 2020 19:24 |
Rozesel se semnou, protoze uz dle jeho slov, z me strany necitil co drive. Jak jsem se zminovala, o vztah jsem prestala pecovat, brala ho jako samozrejmost. Ale vlastne jsem si to ani neuvedomovala. |
| normální chlap — 29. 6. 2020 19:31 |
A jak se pečuje o vztah? Vím, jak pečovat o kaktus nebo o kocoura, ale o vztah? Prostě tě přestal mít rád, samo to přišlo, samo odešlo, tak po tom nepátrej a zbytečně se netrap. |
| LENNNA — 29. 6. 2020 20:10 |
Z mého pohledu k tobě není upřímný, nedokáže říct věci na rovinu a balí to do takových nesmyslů. |
| Judyna — 29. 6. 2020 20:37 |
Vidm to stejně jako normální chlap a Lenna. Navíc bych dodala - věší Ti bulíky na nos. |
| rina — 29. 6. 2020 21:29 |
Udělal si další čárku do notýsku? |
| Selima — 2. 7. 2020 12:57 |
A čo on? Ako sa jeho starostlivosť o vzťah prejavovala prakticky...? |