Naty8889 — 14. 6. 2020 10:24

Přeji hezky den,
Chtěla bych se podělit o svou zkušenost. V srpnu jsem se poznala se svým přítelem, v te době měl ještě přítelkyni. Mě je 22, přítel má 31 (a v te době jeho přítelkyně 42). Scházeli jsme se do listopadu s tím, ze mi říkal, ze s přítelkyni šťastný není a ze se s ni rozejde, v listopadu mi řekl ze se odstěhoval a bylo vsechno vlastně v pořádku, přespaval u mě, občas jsme chodili ven. V dubnu jsem se ale dozvěděla, ze mi celou tu dobu lhal, a celou tu dobu pořad žil se svoji přítelkyni. Ja se to dozvěděla od ni, protože zjistila z jeho telefonu, ze si semnou píše a vsechno mi vlastně řekla.
Po tomhle mi řekl, ze se odstěhuje a ze chce být semnou. Jenže zpětně to vidím tak, ze on se vlastně neodstehoval kvůli mě, ale jeho přítelkyně ho vyhodila , po tom co vše zjistila. Našel si byt. Jenže od te doby jsme spolu netravili skoro žádný čas, viděli jsme se tak 2x týdne s tím, ze jsem večer přišla l němu a rano odcházela domu. Nikam jsme spolu nechodili. Najednou nebyly žádné výlety, nic, jen toto. Od jeho kamaráda jsem se dozvěděla, ze semnou čas trávit ani nechce, ze jsem moc detinska a nevidí semnou budoucnost. Ale pořad jsem se to nějak snažila řešit. Predevcirem jsem ale přišla na to, ze pořad chodí ke svoji ex přítelkyni, má u ni nějaké oblečení, chodí tam na oběd ...
Ikdyz jsem mu několikrát řekla, ze mi to vadí. Vlastně mi neustále lhal o tom kde je. Poslední dobou jsme si ani moc nepsali, proste neměl zájem. A ja byla každý den ve stresu a v nedůvěře. Včera jsem se s nim rozešla. A on nejprve začal obviňovat mě, ze kdybych se chovala jinak, nemusel by jezdit za ni atd. Dal přišel s tím ze mě miluje a chce semnou bydlet, ze by se společným bydlením vsechno změnilo. Ja šle nevím jestli tohle je řešení , nevěřím mu vlastně ani slovo, lhal mi cely nás vztah. Ale stejne teď nevím jestli jsem udělala správně, a jestli by se to opravdu nezlepsilo společným bydlením. Je mi zkratka hrozné, protože ho pořad miluju. Chtěla bych Vás poprosit o radu, nebo a vás příběh, pokud jste něco podobného zažili.
Všem moc děkuji a přeji hezky den

rina — 14. 6. 2020 10:57

A to bys dokázala mu po tom všem otevřít dveře svého bytu s upřímnou radostí?

Judyna — 14. 6. 2020 11:20

Naty, je těžké rozejít se s člověkem - použít rozum - když ho ještě pořád miluješ. Ale věř svému rozumu - podle toho, co píšeš, jsi udělala dobře.
Vždyť společně bydlet jste mohli už dávno a on neměl zájem. Teď ho najednou má? Vzpomeň na dobu, kdy si myslel, že tě má jistou - jak se k Tobě choval. Prakticky bez jakékolv úcty k Tobě. Jen si dělal, co on sám chtěl.
A jak chceš žít s člověkem, kterému nevěříš? Nebyla bys spokojená.
Jsi mladá holka, najdi si kluka, který Tě bude mít rád a nebude Tě podvádět už "za svobodna".

LENNNA — 14. 6. 2020 12:41

Jsi mladá, nezkaž si život takovým chlapem (teda jemu se ani chlap říkat nedá, chlap by se takto nechoval). Byla jsi asi zamilovaná, tak je jasné, že to bolí a že pochybuješ, není ti dobře, ale vydrž, bude lépe! Ukonči úplně kontakt, zprávy, telefon, nenech se přemluvit, nečekalo by tě s ním nic dobrého.

rina — 14. 6. 2020 14:25

Dívala jsem se na tvůj první příspěvek...
Moje rada je: Jsi mlaďoučká, nech toho člověka se závazkem být, a hledej mezi sobě rovnými bez závazků... 🍀

vrabčák — 14. 6. 2020 20:32

Souhlasím se všemi reakcemi na tvoje vyprávění. Je mu sice už 31, ale je velmi nezralý a myslím si, že neuzraje nikdy. Rozhodně nestojí za to, aby ses kvůli němu trápila. Určitě se poznáš s lepším člověkem, než je tento. :)

normální chlap — 14. 6. 2020 21:03

vrabčák napsal(a):

ale je velmi nezralý a myslím si, že neuzraje nikdy.

A jak má teda vypadat zralej chlap?

rina — 14. 6. 2020 21:05

Má lhát tak, aby se to neprovalilo!

Naty8889 — 14. 6. 2020 21:09

Děkuji všem za reakce a taky s nimi souhlasím. Jen proste je to těžké, ještě k tomu mi pořad píše, a ja mu odepisuju..což není asi nejlepší řešení

Judyna — 14. 6. 2020 21:40

No to není. Řekni mu, že to považuješ za ukončené a aby Ti už nepsal. Popř. neodpovídej.

normální chlap — 14. 6. 2020 22:31

rina napsal(a):

Má lhát tak, aby se to neprovalilo!

:D

vrabčák — 15. 6. 2020 18:40

No, Rina už ti odpověděla. ;)
Samozřejmě se má chovat moudře, zodpovědně, stát si za svým slovem a jiná pozitiva.
Že zrovna ty se na to ptáš!?!! :dumbom: