bara_esence — 29. 3. 2020 19:59

Krásný den

Nevím, jestli se to sem hodí, ale moc ráda bych napsala sem do fóra a třeba někoho moje psaní osloví :) Tak trošku si teď plním sen a začínám, nebo ráda bych začala dělat sama na sebe a to v tom, co mě baví, k čemu jsem se dostala a co mi pomohlo. Jsou to právě Australské květové esence. Možná znáte Bachovy, Bachovky jim dost podobné. Jsou to esence, které pomáhají zvládat stres, ale i jakékoliv jiné emoce nebo třeba i náročná období. Mně byly vždycky velkou a zároveň jemnou pomocí. Je jich dohromady 69 a dokáží podpořit ve všech oblastech, trápeních s kterými se můžeme potkat a potřebujeme na ně nějakou podporu, pomoc. Míchají se na míru buď podle Vás nebo společně se mnou. Pokud by Vás to třeba zaujalo, ráda zašlu odkaz na vytvořené stránky, blog, kde se můžete dozvědět i dočíst víc : )

Nepíšu to pro nějakou velkou touhu po výdělku, spíš sbírám odvahu jít s tím, s čím bych ráda pomáhala ven a s kůží na trh, jak se říká : )

V těchto ne úplně snadných dnech nabízím slevu na tyto esence, kdyby měl někdo zájem a cítil tu potřebu, že potřebuje nějakou podporu, zklidnění emocí a stresu. Přeji všem pevné zdraví a co nejpozitivnější mysl[/b. :hjarta:

rina — 29. 3. 2020 20:20

Bože!
Bachovy esence sháním už týden.
Bude to asi divné ode mně, ale kvůli kočce. Poradila mi je dcera, která se ve zvířátkách vyzná. V lékárně nejsou, kde mi lékárníce poradila, že jsou, zapřeli a řikaj, že je nikdy neměli.
V lékárenských potřebách jsem si hezky pokecala s lékárnicí o tom, jak je její manžel užíval k uklidnění, sehnal kdovíkde, ale kde je sehnat, jsem se nedozvěděla.

Má kočka se, kastrovaná, už druhý měsíc mrouská. Řve jako malé děcko, hodně nahlas. Teď, když jsou všichni doma, choděj mi nadávat, že se nestarám, že ji týrám, a pod.

Dcera řekla, že ty Bachovy kapky se nějak naředěj (prej najdu na netu), namažou kočce na krk pod bradu, nebo tak nějak, a ona se uklidní.

Pomozte, prosím!

vrabčák — 29. 3. 2020 20:53

Rino, určitě by ti poradila Klára Nesvačilová (?) z pořadu Kočka není pes (na 1. pr.). Možná má svoje stránky s kontaktem. Vím, že používá třeba šantu kočičí, ale i jiné přípravky, které nosí ve svém "kouzelném" kufříku. Je vidět, že kočkám opravdu rozumí a umí dobře poradit. Tak držím palce! :)

rina — 29. 3. 2020 20:55

Děkuju za radu. Pohledám. :pussa:

bara_esence — 29. 3. 2020 21:01

Milá Rino,

kdyby jste chtěla namíchat esence na Uklidnění pro kočku, ráda namíchám, Australské esence jsou velmi podobné těm Bachovým, dle mě mají i větší sílu, kterou si nesou právě z jejich země, rostou v buši. Esence ať už Bachovy nebo tyto se zvířátkům kapou do vody, na krmivo nebo jimi potřete tlamičku. I za krk si myslím, že účinky mohou být, tak i tak se ke zvířátku dostanou.

rina — 29. 3. 2020 21:22

ok, zvážím, ozvu se

AndreaP. — 29. 3. 2020 23:32

Doporučuji přečíst si Pravidla zdejšího serveru, zejména pak kapitolu 2.Reklama.

Judyna — 30. 3. 2020 10:12

Rino, bachovky seženeś v HK normálně v lékárně - koukám že je v e-shopu mají. Lékárna začíná na B a máte jich tam několik.

rina — 30. 3. 2020 13:43

Já vlezla do té nejbližší. Lékárnu na B (Benu? Tam mám aj kartu) mám kousek, hledat na netu mě vůbec nenapadlo.
K zoufalství mě dohnalo, že u Dra Maxe to nevedou.
Dík za radu.

PS: Kočka asi vytušila, že se na ni chystám s medicínou, a je potichu. 😠