|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Miminka a batolatka (děti 0 - 3 roky) https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183 » Zubní hygiena https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=68375 |
| Sveko — 29. 10. 2019 18:43 |
Ahoj vážení, chtěla bych Vás touto cestou poprosit o dvě minuty Vašeho času. Pustily jsme se spolužačkou do výzkumu v rámci společné semestrální práce týkající se chronického odkládání pravidelné péče o zuby. A protože jsme holky poctivé a nechceme si nic vymýšlet připravily jsme si krátký dotazník. Moc nám pomůže, když nám odpovíte na pár otázek zde: https://forms.gle/k6hvpdaFfW5Xjn1U6 Díky! |
| Vortík — 17. 8. 2023 12:07 |
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zdali jsou vhodná kousátka pro děti kterým už rostou zoubk. Doma vlastníme tyto gumová kousátka a mám obavu aby se zoubky nekřivily právě častým kousáním. Moc děkuji za jakékoliv rady |
| vrabčák — 17. 8. 2023 12:11 |
Žila jsem v domnění, že se doporučují, jen když se zoubky chystají vykouknout a když se prořezávají. :) |
| Judyna — 17. 8. 2023 20:03 |
Zoubky jsou na kousání do čehokoliv, reklamy netřeba. |
| vrabčák — 18. 8. 2023 19:38 |
Já se tak soustředila na rostoucí zoubky, že jsem reklamu úplně přehlédla. ;) |
| Vortík — 21. 8. 2023 11:45 |
hezky den, omlouvám se za "reklamu" spis jsem chtěla ukazat co mame doma a netusila jsem. Ale pisu si za usi ze takto ne-e |
| Judyna — 21. 8. 2023 18:00 |
Co jsem četla na netu, tak kousátka jsou daleko bezpečnější, než dudlík. a mohou se používat do té doby, než vyrostou všechny zoubky. já jsem teda laik, ale nevidím důvod, proč ho nepoužívat i déle. na rozdíl od dudlu. |