DalimilH — 12. 3. 2019 11:46

Dobrý den, chtěla bych 7-leté dceře dát do pokojíčku 3D tapetu. Našla jsem u nás podobnou jako jsou ty rybičky, ale ne na podlahu, ale na zeď. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Mám trošku obavy, aby to dceru nestrašilo a nebyla z toho 3D efektu nesvá…Ona si přeje tapetu jako dárek k narozeninám a chce to jako překvapení, tak to s ní nech úplně řešit…co myslíte? Mám to risknout a koupit? Ona není úplně levná:-(