|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Kosmetika https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=171 » Tělová mléka a jejich vůně https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=6553 |
| LenkaL — 20. 4. 2006 11:27 |
Jaká tělová mléka mají pěknou vůni? Nivea je dobrá, ale vůně mi nesedí. Líbila by se mi taková jakoby mýdlová. Ale nevím, jestli to tak jde říct, jestli mi rozumíte. Jestli ano, poraďte ! Děkuji! |
| Romča — 20. 4. 2006 12:01 |
Tak běž do drogérie a zkoušej.A co Dove nebo Garnier.V parfumerce jsou taky nějaké mléka k parfémům, ale ty budou v jiné cenové relaci. |
| choysia — 20. 4. 2006 14:18 |
Dove je super, voní pěkně a dlouho . |
| petrželka — 20. 4. 2006 15:09 |
Já se patlám už léta Niveou. Vyhovuje mi. Ale manžel právě taky říká, že mu nevoní. Takže taky hledám něco lepšího. Teď jsem si koupila v DM nějaké jejich mléko, nevím ani jak se jmenuje, s citrónovou vůní, ale když se tím natírám, tak zas nevoní mně. :-) Holt, budu muset hledat dál.... |
| Teru — 21. 4. 2006 8:17 |
Mně vcelku voní už zmíněný Dove, pak opravdu nádherně voní těl. mléko od Garnier (to ve žlutooranžové "flašce"), ale úplně nějnadšenější jsem z tělového mléka od Vichy, to voní opravdu nádherně, Vlastně vše od Vichy (make-up, krémíky atd.) mi moc krásně voní, bohužel bych musela přepadnout banku, abych si tam mhla koupit vše, po čem toužím :vissla: |
| Chyara — 21. 4. 2006 9:06 |
Mě nádherně voní tělové mléko s bambuckým máslem Planet Spa od Avonu. To je tak nádherná vůně, že musím k sobě pořád čuchat.Vůně je mírně nasládlá a taková prostě ňuchací.:P |
| Lucy — 21. 4. 2006 11:15 |
Ahoj holky taky hezky voní od AVONU Satin Glow Daily Body Moisturiser je to novinka. Je to emulze, která ještě navíc dodá vašemu tělu jemný opálený vzhled. A ještě od AVONU Tělové mléko s černou třešní a muškátovým oříškem. To taky hezky voní. Když se tím natřu po koupeli, tak to voní ještě druhý den. |
| Pešta — 21. 4. 2006 15:39 |
Taky používám od Avonu. Bud mléko nebo olej ve sprey. |
| holka — 24. 4. 2006 10:56 |
Pozor na mléko od Avonu - s vitamínama, jinak se to ani nejmenuje - to je příšerná vůně. A jak natruc, mažu jak se dá a fur ne a ne ho vypotřebovat. |