|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Těhotenství https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=178 » bolest v podbřišku https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=6117 |
| Miška — 8. 4. 2006 13:33 |
Ahojte holky. Vypadá to, že jsem krátce těhotná, včera 9. den po vynechání MS jsem si dělala test a vyšel pozitivní. Taky mě dost bolí prsa. Už ale asi týden mě bolí v podbřišku. Vím, že tu byl včera stejný dotaz od LUcky. Jenže mě to bolí jen na levé straně. Není to silná bolest ale mám obavu z mimoděložního, protože to fakt bolí jen na té jedné straně :-( K doktorce jdu v pondělí ale nevím jestli už na UTZ něco uvidí, jestli není brzo. |
| Romana — 8. 4. 2006 13:42 |
jednostranna bolest je v tehu normalni. Na UTZ jde "neco" videt tak kolem 7tt. |
| Miška — 8. 4. 2006 13:54 |
NO stejně tam zajdu, musím konzultovat kvůli lékům. |
| Ambra — 10. 4. 2006 9:59 |
Miško u mě byl už v 5tt vidět gestační váček, v 7tt už jsme krásně viděli srdíčko. |