|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Těhotenství https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=178 » Holky,poradte mé kamarádce https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=5836 |
| Petricka80 — 30. 3. 2006 20:24 |
Ahojte, mám kamarádku, která je asi v 6.týdnu těh. a od předpokl.menses špiní, má klid na lůžku a nějaké léky, pořád jí uklidňuji, že to nic neznamená, že přece může špinit až do třetího měsíce,ale ona říká, že špíní vkuse 2 týdny,tak má strach. Máte některá takové zlušenosti? Co to může znamenat? Má se doopravdy bát, nebo je to běžné. |
| spunt — 30. 3. 2006 20:27 |
Petřičko, je důležité aby opravdu dodržela ten klid na lůžku a brala léky. Moje mamka taky špinila a já jsem tuuuu :D |
| pupicek — 30. 3. 2006 20:35 |
Já mám se špiněním negativní zkušenost. taktéž jsem nějak v 6 nebo 7t. začala špinit, dostala jsem utrogestan, magnesium, ascorutin a klid na lůžku. No a pak jsem šla v osmém týdnu na ultrazvuk no a plod se přestal vyvíjet, takže kerytáž. |
| Romana — 30. 3. 2006 20:42 |
Ja spinila pri kazdem tehu a dve z toho nedopadly dobre :-)) To, ze spini 2 tydny v kuse je ponekud divne, ale snad to jeste nemusi znamenat nis spatneho. Kazdopadne musi pockat na UTZ, jestli bude srdecni cinnost, to uz by melo byt v 7 tt videt. A co krevni testy? Zvysuje se ji hCG? |
| Petricka80 — 30. 3. 2006 20:42 |
Hm, no, snad to bude u ní dobré :-( blbé je, že špiní už asi tak 15 dní vkuse, doktorka jí řekla, že váček vidí,ale víc jí říct nemůže, uvidí za týden. Taky doufám, že to bude v pořádku,ale děkuji, pupíčku. Pupíčku a jak jsi na tom s ovu?Já už jí mám mooožná za sebou- dnes mi stoupla bt o necelé 3 desetiny,sice jí mám nízkou,ale doufám, že třeba ovu byla. |
| pupicek — 30. 3. 2006 20:47 |
No ona jí fakt doktorka nic nemůže ted říct. Musí se čekat na akci srdeční. Víš třeba já jsem věděla nějak že to není v pořádku no a čekali jsme ještě další týden na srdíčko a ono furt nic, prostě jsem si byla jistá že těhu je ztracené a já musela mít mrtvý plůdek v sobě ještě 10 dní. |
| Romana — 30. 3. 2006 20:48 |
Pupicku, ptej se! |
| Petricka80 — 30. 3. 2006 20:53 |
Pupíčku, už jsem Ti tam odepsala. Romčo díky. |
| pupicek — 30. 3. 2006 20:54 |
Děkuji. No zajímají mě tvá dvě nezdařilá těhu? My neměli akci srdeční, v 8t kerytáž, potom 3 měsíce přestávka, nyní se nažíme třetí měsíc. Romčo ty jsi otěhotněla za jak dlouho? Můžeš mi k tomu napsat něco víc? |
| Romana — 30. 3. 2006 20:55 |
Pupicku, napisu ti zpravu. |
| pupicek — 30. 3. 2006 21:11 |
Romi budu čekat, děkuji. Pokud chceš tak ji pisni sem a nebo na můj mail pupicek@gmail.com |
| Romana — 30. 3. 2006 21:22 |
Pisla jsem ti to sem, tak si pocti. |
| maminaanýzek1 — 31. 3. 2006 8:09 |
Petricko já špinila u malé od 5.týdne do 13.týdne pořád jen s malými přestávkami a bylo to tím,že se těhu uhnízdilo hodně nízko a ještě něco s placentou a známá zase taky krvácela od začátku až taky do konce 3.měsíce a měla syndrom mizejícího dvojčete,které se odlučovalo.Druhé mimi pak bylo v pořádku a narodilo se zdravé.Ale zase taky to opravdu může být špatné,já jsem taky jednou začala špinit a pak jsem měla zamlklé těhu v 8.týdnu. |