|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Kosmetika https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=171 » Lehce samoopalovací krém https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=5488 |
| Luuca — 22. 3. 2006 11:30 |
Ahoj, chci se zeptat, jestli uz nekdo z vas vyzkousel novy samoopalovaci krem od Johnson - Holiday skin nebo Nivea (ma zajistit lehke prirozene opaleni)?Nezustavaji po nem fleky?Diky za odpovedi babinetky;) |
| Kamila S — 22. 3. 2006 14:35 |
Ahoj, tuhle značku jsem sice nezkoušela, ale zato mám velmi dobré zkušenosti se samoopalovacím mlékem Astrid, které žádné fleky nedělá a vypadá přirozeně. Ikdyž nanesu postupně 3 vrstvy, tak je to Ok a nejsou na těle žádné ohraničené vrstvy apod. Jen trochu barví tričko, ale to téměř všechny. A mj. je za super cenu:vissla: |
| Jarmila — 22. 3. 2006 20:17 |
Vsechny znamejsi znacky jsou stejne. Mas-li jiz samoopalovaci krem a zda-li se ti silny, tak to jen smichej/zred s obycejnym kremem. Myslim jenom tolik kolik si davas zrovna na plet. Nejlepe je napred nanest jemne pletovy krem na oblicej, pak si namocit ruce, rozetrit trosinku samoopalovaciho a rozetrit rovnomerne na oblicej. To vytvori "lehky" krem. Vsechny samoopalovaci kremy maji stejny princip, takze vlastne zalezi na tobe jak to pouzijes. Lepe velmi malo a kdyz nestaci tak druhy den znova. Dobre umyt ruce! |
| Lucka 1 — 22. 3. 2006 20:37 |
Já jsem si vždycky míchala samoopalovák s pleťovým mlékem. Zředila jsem to tak 1 ku 2 (opalovák ku mléku) a natírala. Fleky jsem potom nikdy neměla. Doporučuji |
| Luuca — 23. 3. 2006 19:49 |
Díky za radu, určitě to vyzkouším:) |
| KMonika — 22. 7. 2006 18:35 |
Ahoj holky.Mám problém.Místo ochrannýho krému proti opálení jsem ci namazala na obličej samoopalovacím krémem a zjistila to asi po hodině.Hned jsem se běžela umýt.Nevíte jestli se to odstranilo?:grater: |
| suzy — 22. 7. 2006 20:19 |
No melo by,a oblicej stejne smyjes driv nez telo . |
| suzy — 22. 7. 2006 20:21 |
mam ten Jonhson a fleky mi neudelal.je to vazne jen takovy slaboucky ale dobry.Cim seš casteji natres tak to bude vic videt.ja chodim na solarko a tim se palu jen abych ten oblicej vic zvyraznila. |
| Bety — 22. 7. 2006 20:56 |
citrónová šťáva když tak pomůže |