Ivanaa — 11. 12. 2017 23:18

prosím o radu. Syn bude mít rok a mylsím že je čas začít mu umývat zoubky kartáčkem. Jaký druh dětského kartáčku jste zvolily?

helena — 12. 12. 2017 6:46

Ivanaa napsal(a):

prosím o radu. Syn bude mít rok a mylsím že je čas začít mu umývat zoubky kartáčkem. Jaký druh dětského kartáčku jste zvolily?

Ten správnej čas už jsi dávno prošvihla... :(
Ale jako podkladek k reklamě dobrý, no :skurt:

MiškaTlapka — 12. 12. 2017 12:22

Zoubky konzultujeme se svým zubařem:-)

Lejla9 — 22. 12. 2017 20:39

dcerka ma rok a zatim umyvame nastavcem na prst. Zoubky má 3.Kartáček má koupeny detský od Curaproxu. Oběhla jsem 3 obchody a nikde nebyly, tak jsem ho objednala z odkaz smazán

Helena89 — 15. 9. 2023 13:53

Myslím, že začínáte brzy. Nebo se mýlím?

girk — 21. 5. 2024 0:26

Ja jsem koupila ruzovy elektricky Philips klasicky na Alza, dcera je moc spokojena a tesi se na pouzivani, kartacek vydava ruzne zvuky, takze je to i takova hra a zazitek.

babymomguide — 23. 10. 2024 10:50

I purchased a pink Philips electric toothbrush from Alza, and my daughter is absolutely thrilled with it! She's excited to use it, and the different sounds the brush makes turn brushing into both a fun game and a great experience.

jarmila.r — 25. 10. 2024 9:39

Pro roční dítě je ideální měkký dětský kartáček s malou hlavou a krátkou rukojetí, nebo zpočátku silikonový nástavec na prst. Doporučuji značky Curaprox či Jordan.

Zralok — 30. 11. 2024 22:12

My máme celá rodina zubní kartáčky od TePe. Ty nám vyhovují. S manželem jsme zkoušeli i elektrické, ale bohužel, nějak to není pro nás. Takže celá rodina klasika :) Kupovala jsem je myslím na Notinu, tam vybírám snad vše, protože tam prostě všechno mají :D