|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Miminka a batolatka (děti 0 - 3 roky) https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=183 » dětský zubní kartáček https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=52192 |
| Ivanaa — 11. 12. 2017 23:18 |
prosím o radu. Syn bude mít rok a mylsím že je čas začít mu umývat zoubky kartáčkem. Jaký druh dětského kartáčku jste zvolily? |
| helena — 12. 12. 2017 6:46 |
Ten správnej čas už jsi dávno prošvihla... :( |
| MiškaTlapka — 12. 12. 2017 12:22 |
Zoubky konzultujeme se svým zubařem:-) |
| Lejla9 — 22. 12. 2017 20:39 |
dcerka ma rok a zatim umyvame nastavcem na prst. Zoubky má 3.Kartáček má koupeny detský od Curaproxu. Oběhla jsem 3 obchody a nikde nebyly, tak jsem ho objednala z odkaz smazán |
| Helena89 — 15. 9. 2023 13:53 |
Myslím, že začínáte brzy. Nebo se mýlím? |
| girk — 21. 5. 2024 0:26 |
Ja jsem koupila ruzovy elektricky Philips klasicky na Alza, dcera je moc spokojena a tesi se na pouzivani, kartacek vydava ruzne zvuky, takze je to i takova hra a zazitek. |
| babymomguide — 23. 10. 2024 10:50 |
I purchased a pink Philips electric toothbrush from Alza, and my daughter is absolutely thrilled with it! She's excited to use it, and the different sounds the brush makes turn brushing into both a fun game and a great experience. |
| jarmila.r — 25. 10. 2024 9:39 |
Pro roční dítě je ideální měkký dětský kartáček s malou hlavou a krátkou rukojetí, nebo zpočátku silikonový nástavec na prst. Doporučuji značky Curaprox či Jordan. |
| Zralok — 30. 11. 2024 22:12 |
My máme celá rodina zubní kartáčky od TePe. Ty nám vyhovují. S manželem jsme zkoušeli i elektrické, ale bohužel, nějak to není pro nás. Takže celá rodina klasika :) Kupovala jsem je myslím na Notinu, tam vybírám snad vše, protože tam prostě všechno mají :D |